ДТП у Копачівці: на дорозі не розминулися ВАЗ та... корови

21 Травня 2017, 11:13
6551 Джерело: ukr.segodnya.ua

У суботу, 20 травня, водій на автомобілі ВАЗ-2101 скоїв наїзд на чергу корів.

О 6:10 год до Рожищенського відділення поліції Ківерцівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області надійшло повідомлення про те, що між селами Копачівка та Тростянка сталася ДТП.

На місце події виїхали інспектори Петро Близнюк та Іван Хазанюк, які й з'ясували, що наїзд на чергу корів, яку переганяв на пасовище Тарас Г., здійснила 38-річна мешканка Тростянки Тетяна на своєму автомобілі ВАЗ-2101. Внаслідок ДТП постраждали чотири корови.

На водія транспортного засобу складений протокол про адміністративне правопорушення за ст. 121. Доведеться заплатити штраф.

 

Коментарі
21 Травня 2017, 16:20
водій не винуватий винуватий погонич погонич тобто пастух
21 Травня 2017, 17:43
куди дивилася водійка?<br/>корова ж не ластівка, зненацька на дорозі не з'являється!<br/>Нехай Таня з Тростянки відкупить годувальниць яких понищила
21 Травня 2017, 19:20
проїзна частина для авто а не для корів, погоничі винуваті, а з власного досвіду можу сказати, що пастухи в одну сторону ідуть а корови в іншу коли їде авто, ніби їм все рівно
21 Травня 2017, 19:58
НА ОДНУ КОРОВУ ЗГІДНО ПРАВИЛ ПОТРІБНИЙ ОДИН ПОГОНИЧ
22 Травня 2017, 10:56
Це могли бути не корови, а діти з дитсадка чи зі школи. На одну дитину - один з батьків, а не 1 вихователька на групу.<br/>А за кермом потрібно бути УВАЖНИМ!
22 Травня 2017, 13:09
знаків нема прогон скота так що винувата сільська рада а якщо нема знаків то худобу треба проводити на шнурку
22 Травня 2017, 13:50
не помітила корів - до окуліста на перевірку зору!
22 Травня 2017, 18:52
водія на мило, корів на ковбасу
22 Травня 2017, 19:15
Якщо нема відповідного дорожнього знаку в цьому місці, платити за ремонт авто має погонич, щоб тут хто не плював жовчю в сторону водія. Коровам не повезло, як і їх хазяїнам, зате тепер і про знак подумають, і бажання встановити появиться. Мєнти, якщо склали протокол в такому випадку на водія, повинні, щоб уникнути всенародного сорому, перекваліфікуватись в пастухів і цим надалі займатись все своє життя.
23 Травня 2017, 13:38
Зрозуміло треба бути уважним але ті корови ходять де хочуть і треба штрафувати не водія а погонщіків вони мають забеспечити беспечний перехід і проїзд!!!!А вони як царьки на дорогу вийдуть і валять по 3км наче дорогу для перегона скота зробили!!
23 Травня 2017, 16:56
Як Таня жене корови і вони тобі по городах лізуть то тоді ти своєї вини як завжди не бачиш купи краще окуляри бо на дорогу можуть і випадково діти попасти
23 Травня 2017, 17:00
І навіщо голова сільради та депутати потрібні якщо погонич має знати де знак і який має бути
23 Травня 2017, 17:04
Для чого в тростяні ставити другий забор на могилах якщо в селах сільради люди пасуть корови а знаків перегонів худоби нема
23 Травня 2017, 17:10
Коли голова забере стовп що толік андросюк положив на дорозі коли буде працювати клуб для молоді що нема проблем правильно бо завклубь жінка батюшкі
23 Травня 2017, 17:15
Майте люди совість хоч трохи я побачив як би ти Таня репетувала якби тобі хтось так випадково зробив і позакривай свої кури щоб людям по горах шкоду не робили відчай свої корови і вибачся
23 Травня 2017, 17:41
Винен увсьому погонич з своєю премудрою Галькою. Нехай відшкодує збитки за пошкоджені корови.
24 Травня 2017, 00:45
наробила біди і собі і людям.<br/>Хоч би відкупила людям корів.<br/>Проклянуть же...
24 Травня 2017, 00:48
Ти певне ненависник корів, що на поверсі живе і молокопродукти в магазині на прилавку вирощуєш)<br/>Корови не літають<br/>Тому змушені чимчикувати копитами через усьо село щоб на пашу і додому потрапити.
24 Травня 2017, 00:54
менти розберуться. хто більше дасть той....... А Тарасик точно буде платити. Крапка.
24 Травня 2017, 12:30
за що пастуху платити?<br/>що корови не дресировані і не пропустили водійку-сліпєндю?
24 Травня 2017, 17:49
Ми дамо свідчення і Тарасик заплатить.
25 Травня 2017, 12:19
Богдан не захищай свого татуся. Бо це тільки твій жаргон обзивати людей. Задумайтеся ГРЕСІ .
26 Травня 2017, 09:40
і так не живем а виживаєм.ще сліпа коза за кермом доведеться корів здати в політех універ з 1 вересня