Торги на ремонт даху рожищенської школи скасували, нових не оголошують

21 Жовтня 2020, 17:02
Школа № 2 у Рожищі 7447
Школа № 2 у Рожищі

У кінці серпня Відділ освіти та молоді Рожищенської районної державної адміністрації оголосив торги на пошук підрядника, який займеться капітальним ремонтом покрівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 2 міста Рожище, що по вулиці Драгоманова, 3.

Відповідну інформацію опублікували на сервісі публічних закупівель Prozorro.

10 вересня на цьому сайті розмістили повідомлення про намір укласти договір із ТОВ Луцьккомунбуд, яке мало виконати роботи за 805 905 гривень при очікуваній вартості робіт у 848 305 гривень. Однак вже 17 вересня уповноважена особа з питань проведення спрощених закупівель у відділі освіти та молоді Рожищенської РДА Наталія Ільчук відмінила цю закупівлю.

Причиною відміни зазначили «неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель».

Нові торги поки не оголосили. Чому цього досі не зробили, Район.Рожище запитав у очільника Рожищенської РДА Сергія Шкоди.

Посадовець зазначив, що торги відмінили за вказівкою колишнього очільника відділу освіти Ігоря Кузави. Нагадаємо, з 21 вересня він уже не виконував обов'язки на посаді.

«Також він відправив відповідальну за це людину у відпустку, потім вона пішла на лікарняний, тому не оголосили торги», – сказав Сергій Шкода. 

За словами чиновника, найближчим часом мають оголосити новий тендер.

Також він зазначає, що за оцінками експертів, капітальний ремонт даху школи потребує близько 2,5 мільйонів гривень, однак цього року зможуть профінансувати тільки близько 900 тисяч гривень.

Коментарі
21 Жовтня 2020, 20:57
да,пан Шкода,на Кузаву зараз можна списати все...
21 Жовтня 2020, 21:07
Полішук довбаний!!! якби вчилися діти його то бігом все б зробив.
21 Жовтня 2020, 21:45
сам ти дибіл довбаний. Яким боком Поліщук до школи? Школи в компетенції РДА. Турку ти дурний
21 Жовтня 2020, 21:53
Ну да, місяць назад Шкода звільнив Кузаву, і Кузава виноватий, що Шкода з РДА за місяць не змогли навіть торги оголосити. Я не я і срака не моя.
21 Жовтня 2020, 21:54
Да вчора по аверсу самШКОДА говорив що це вин видминив торги,а тепер все перекручуе,ото брехун и НАХАЛ ,ришеня приймае РДА а не управлиня освити!!!
21 Жовтня 2020, 22:01
Людина у відпустку пішла і не оголошували тендер, ото виправдання, а хіба призначення виконуючих обовязки на час відпустки - вже відмінили? Брєд собачої кобили. Між жодним виправданням нічого не вяжеться. Як керував Біда, то отак докерувався. Адже чому такий вельми розумний очільник Шкода знаючи про відміну тендеру 17 вересня не оголосив його 18 вересня чи 21 вересня (коли Кузава не був вже очільником освіти), хіба не питання?! Минув місяць - тендер не був оголошений, хіба не термін? А перед виборами згадав? Школа - без даху, дітки страждають - отака Біда - факт є фактом.
21 Жовтня 2020, 22:01
як же важко писати актуальний матеріал, коли "сумління" не велить. Запити інформаційні всякі подавати, крутити, брати інтерв'ю в причетних, маніпулювати - всі ж свої. Як редактриса теке пропустила - взагалі з розділу фантастики, і Вєрка по рукам не дала.
21 Жовтня 2020, 22:06
Почекайте трохи зараз половини коментарів не буде, як в статті де Шкода йде на вибори, позалишали тільки коментарі типу Шкода молодець пише Шкода молодець.
21 Жовтня 2020, 22:07
Кузава не оголосив нові торги. ахахаха. Так Кузава у вересні звільнився, а вже кінець жовтня, чому ти, Шкода, нічого не робив цілий місяць? До виборів готовився?
21 Жовтня 2020, 22:15
Рекомендую зайти на Ютуб канал Аверс і подивитися відео "Дах протікає, гроші є, а ремонту нема: чому у місті Рожище не ремонтують школу" і самому зробити висновки.
21 Жовтня 2020, 22:32
Ссилку в Ютюбі в студію !!!
21 Жовтня 2020, 23:10
Це сказано Полішук бо Шкода родом сполісся .Той і є Полішуком довбаний!!
21 Жовтня 2020, 23:13
Вся команда €$ веде нечесну нерiвну агiтацiю. Презентуючи кандидатiв вони незалишають можливостI прокоментувати. Таким чином грубо затикають людям рот. Це хитрi хижi лисицi в овечiй шкурi
21 Жовтня 2020, 23:24
Ще вчора він казав що взагалі не бачить потреби в капітальному ремонті, а от сьогодні розказує який нігодяй Кузава не провів тендер. Ти розберись що брехати поторочче!!! І перестань редагувати коментарі, ато якось не по чоловічому виходить.
21 Жовтня 2020, 23:54
Так він же постарався так, що було обіцяно чи маленьку суму на ремонт дороги Доросині- Кияж,і його старання привели, що тепер напевно ремонту ніякого не буде. Оце керівник. Голова Рда,його не колише дана ділянка дороги. Жесть просто.
22 Жовтня 2020, 00:20
Поліщук і полєшук (шкода), це як гонорар і гонорея. Приблизно так.
22 Жовтня 2020, 01:04
Напишіть ще чи будуть бруківку до всіх багатоквартирних будинків класти чи тільки до 99.
22 Жовтня 2020, 01:10
Скопіюйте " Дах протікає, гроші є, а ремонту нема: чому у місті Рожище не ремонтують школу ", вставте в пошук Ютуба і насолоджуйтеся
22 Жовтня 2020, 01:29
Якщо до влади прийдуть представники<br/> €$ коменти взагалi зникнуть .<br/>Спробуйте прокоментувати представникiв вiд них ...<br/>Це хитрi лисицI в овечiй шкурi<br/>других серуть .... а самi нiби &amp;quot;боги&amp;quot; що запхали людям роти ... Огидно хитрi i пiдлi оборотнi ......
22 Жовтня 2020, 01:45
Шкода- це є від слова ,що приносить шкоду. Як не соромно забрати кошти і не дати перекрити кришу в школі . Школа протікає, як Там мають навчатися діти? Скажіть нам дорогенький? ГАНЬБА !!! Пан шкода з таким керуванням не ішлиб ВИ ..до себе в село.
22 Жовтня 2020, 02:07
Самопоміч почала &amp;quot;палити&amp;quot; конкурентів з слуг народу та євросолідарності. Якби не вибори, то ще б чотири роки всім було б байдуже в якому стані покрівля будівлі ЗОШ 2 м.Рожище. P.S. Щось неможу коментарі залишити під агітацією від представників Самопомочі. Постійно діє модерація.
22 Жовтня 2020, 02:08
Що він чеше,поточний ремонт.В мене хата 71 і то вже все тече,а то 63 року збудована.Того року в дочки в класі обвалилась штукатурка.Гад,йому б на голову би пару шиферин би прилетіло
22 Жовтня 2020, 02:24
170грн робота<br/>150 грн металопрофіль добри<br/>30% всякі конькі і вітрові планки від верхньої ціги<br/>ліс 3700грн обрізний куб<br/>Множим на квадратуру криші маєм суму за роботу<br/>цікаво по кошторису скільки коштує проект(бумаги)
22 Жовтня 2020, 03:04
А ви в Горбача з Новосадихою запитайтеся в РД &amp;quot;Просвіта&amp;quot; вони вам скажуть скільки де і по чом. Ще й навіть скажуть скільки до дому загрибли,проківку поклали, батареї вставили і д т. О така наша держава. Ще й Горбач в депутати лізе, виявилося що і ще мало далі треба красти.
22 Жовтня 2020, 04:14
Теоретично, на цій проблемі з покрівлею будівлі ЗОШ 2 м.Рожище, міг би зробити політичний піар кандидат Олег Савчук. Взав би Олежка мішок зі старими трусами Інни Михайлівни, заліз на шкільне горище, і позатикав дірки у шифері.
22 Жовтня 2020, 11:43
Ні бруківка буде тільки до 99 будинку, бо там живуть обрані люди.
22 Жовтня 2020, 12:03
То курва не піаритися на чужій роботі Шкоді, а тут треба було свою сраку від крісла підняти і щось зробити, а тепер як в дитсадку то не я , начальник освіти звільнився, місяць назад, а без нього ми нічого не могли зробити, то все він.
22 Жовтня 2020, 12:24
аліна ти трохи успокойся. бруківку поклали й до будинку де нова пошта. а ми 99 то що не люди? чи треба було починати з твого подвіря? ти вже й так нагребла хватить
22 Жовтня 2020, 13:04
Вона при всіх владах хоче нагребти трошки.
22 Жовтня 2020, 14:37
Новосадиха разом з Горбачом скоро подавляться від відкатів на ремонтах та на преміях в РД &amp;quot;Просвіта&amp;quot; . Дорогенький та бідленький Горбач ! Те що він пише, ой вибачаюсь ,не він пише бо він ще не доріс щось писати ,він слова не може скласти до купи. Вірніше хтось пише що він римонти зробив. Ну знаєте якщо є гроші в установі то кожен керівник зробить ремонт. І це не його дяка а державі яка виділила кошти на культуру.
22 Жовтня 2020, 15:43
Бубочкоботи ідіть у дупло разом зісвоїм сракатим бубочкою,зрадницьким рубльом, зажертою землею філіпчучкою та різними зсєкелями і кізлякевичами!Самі дивіться замовні сюжети палиці і його журнашлюшок!
22 Жовтня 2020, 16:00
ну срака, то у команді Слуг. Шо срака, то срака!
22 Жовтня 2020, 16:03
Ого, як Сквіртослава заковбасило, треба собі сюжет глянути
22 Жовтня 2020, 16:10
Товаріжч, сиксуальний підтекст в твоєму коментарі викликає у мене підозру, чи все нормально у тебе з головою. Доречі, навіть хтось із майданутих активістів вже піднімав питання твоєї адекватності. Ти якось підозріло зациклився на сєкілях, сквірті, бубочці, дуплові.
22 Жовтня 2020, 16:40
Новосадиха з Горбачом привласнили дуже доррогу кавоварку з будинку культури. Привозять, тоді як треба. На роботу не ходили і не ходять. Тещі місяцями немає. Гроші платять доброта, люпота. Героями слава!
22 Жовтня 2020, 19:54
А чо нема статі про ще один прокол Шкоди? Чо ніхто не пише про 1,5 млн грв, які прийшли на стадіон і які він хотів перекинути на якісь інші потреби?<br/>Може Тоньці борг заплатити, що Гайворонська винна була (більше 300 тис. грн.) чи на зарплату не хватає апарату РДА.? Тільки коли взнав, що завтра футболісти 40 чол прийдуть і винесуть його в смітник - бистро дав каманду гроші пропустити? Шо то за мутки непотребні? І чо нам везе на зальотних постійно? То Савчук, то потім Гайворонська.. а тепер Шкода. Іто прийшов і ше й давайте, обирайте мене головою ОТГ! Він не поняв напевно шо голову ОТГ люди обирають, а на голову РДА - договорняки, бо призначають!