Ігор Кузава більше не працює очільником освітян Рожищенського краю

21 Вересня 2020, 15:12
Ігор Кузава 10396
Ігор Кузава

Колишній начальник відділу освіти та молоді Рожищенської районної державної адміністрації Ігор Кузава більше не виконує обов'язки на посаді.

Про це Район.Рожище стало відомо із власних джерел. У коментарі виданню інформацію підтвердив голова Рожищенської РДА Сергій Шкода.

За словами посадовця, з понеділка, 21 вересня, відділ має нового очільника. Нині обов'язки керівника виконує головний спеціаліст відділу освіти та молоді Віталій Книш.

Як розповів Сергій Шкода, Ігор Кузава написав заяву на звільнення за згодою сторін.

Коментарі
21 Вересня 2020, 21:08
Йому звичайно далеко до схем та афер Дубчукiв, Шварцкопiв та Клебанських.<br/>Але всеодно це вже рибка iз команди Гайворонських-Савчукiв......
21 Вересня 2020, 21:37
Хто в курсi. В терцентрi вже бабки за вибори платять?
21 Вересня 2020, 21:47
А ,що,Ігор Борисович свою місію на посаді виконав: інтернет у школах провів,машину нову собі купив.Потрібно прагнути більшого,а ця посада можливості вичерпала!!!!
21 Вересня 2020, 21:49
Про що ви пишете?
21 Вересня 2020, 21:53
Там є людина в райво, яка так бажала цього. Яка не змогла спрацюватися з ним. Але на жаль ця особа забулася принцип бумеранга, що як би не крутилося але і вернеться і йому. І поживемо побачимо де хто сплеве.Нехай би думав би.
21 Вересня 2020, 22:32
Компетентний був начальник у всіх питаннях по освіті. Ігор Борисович освітяни за вас. А час все покаже.
21 Вересня 2020, 23:23
Шкода молодець, почав наводити порядок з дуже компетентними освітянами
21 Вересня 2020, 23:41
Бо і почав наводити. Атестацію вчителів трохи стали обєктивніше проводити при Кузаві.І це правда.
21 Вересня 2020, 23:46
Засрався конкретно на посаді Кузава, ще хай подякує голові РДА, що по криміналу не вигнали.
22 Вересня 2020, 00:31
А мені здається, що Кузава нормальний керівник. Що від нього хотіти. Видно місце треба комусь освободити.
22 Вересня 2020, 00:32
Кузава хам вищої категорії, молодь ставить ні за що! Нехай валить, хабарник
22 Вересня 2020, 03:35
Прочитавши вище описані коментарі, вочевидь логічно постає питання: місце вільне де ж ви компетентні, розумні, освітчені і всезнаючі керівники! Тільки обісрати, як ті бабкі на лавах збираєтесь. Одне нявкнуло - інше підхватило..і понесло...Рожищенська толерантність на висоті, як завжди зашкалює. Гидко, як деградує суспільство не прикладаючи ніяких зусиль чи не знаючи суті чи обставин, зато язики вже можна було все місто до ладу привести, підмівши ними прилеглі місцеві вулички та площі.
22 Вересня 2020, 11:00
Ах який чесний та совісний керівник нас покинув. Що ж тепер буде з осиротілою освітою рожищенською? Він то не пропаде, бо буде займатися особистим селянським господарством. Не даремно ж землі стільки в Топільно відхопив, щоправда на жінку та інших підставних осіб. А ось що буде робити бідолашна освіта?
22 Вересня 2020, 12:16
Може, це у Вас жінка ПІДСТАВНА особа, якщо ви, звичайно, чоловік?
22 Вересня 2020, 13:27
Якщо хворий, то йди підлікуйся.
22 Вересня 2020, 13:57
Школа в селі Топільне не погана, а клуб який?
22 Вересня 2020, 14:53
Борисович - нормальний компетентний керівник. А підсидів його Андронович, який з Бідою йде на вибори в договорняках, що стане потім керівником освіти. Але, як кажуть луцькі хлопці: з Бідою ще ніхто не домовився. Біда - це повний деструктив. <br/>Мда.. ще раз переконався, з якими сволотами живемо поряд і працюємо..
22 Вересня 2020, 17:19
Кузава досвідчений мудрий керівник. А який вищестоящий керівник буде тримати на посаді розумнішого від себе. Ось вам і наслідки зміни керівника.
22 Вересня 2020, 20:24
Як адекватні вчителі можуть підтримувати керівника, який зменшив престижність оплати праці, знищив мережу гуртків, поводив себе як царьок на атестаціях... . На зарплату освітянина придбав авто...
22 Вересня 2020, 21:46
От Антоніну як &amp;quot;вели з посади&amp;quot;, то вона все по поличках розписала. Поавда, не правда, але дерлася. Мужик а не баба.<br/>Кузаву ж як &amp;quot;вивели з посади&amp;quot;, то він ні мур-мур. Забздів. Бо ж пообіцяв що мовчатиме, інакше кримігал. Баба а не мужик.
23 Вересня 2020, 01:07
Злодюга нехай іде з роботи,обікрав освіту до ручки.нехай побуде простим робочим.Тільки привик хабарі брати....
23 Вересня 2020, 13:12
Пречтижність праці було зменшено ще при Ціосю у 2014 році.
23 Вересня 2020, 13:21
Грамотний, мудрий і розумний був і є Кузава цього в нього не забере ніхто. А підлих людей є багато, за що їм і воздастся!
23 Вересня 2020, 14:28
Всему свое время...
23 Вересня 2020, 15:06
А ти сам давав хабара ? Тебе ж ніхто не заставляє .
23 Вересня 2020, 23:43
Кузава -хороший керівник ,який дбав про школи. Доступна до діалогу людина. Заїдьте у любу школу і побачите зміни на краще.Це його заслуга. А гадості тут пише той,кому він вказав на недоліки у роботі. Злість душила ,щоб помститися. Ось і прибрали чоловіка з роботи. А ще заздрісники допомогли. Ось такий розклад.
24 Вересня 2020, 02:20
Олені , тобто педагоги, які голосували за Зеленського, взагалі повинні тихенько мовчати в куточку. В відділі освіти починаючи з Войтовича, всі незмінні і найкращі були, і талановиті до крадіжки коштів. І що може навчити дитину вчитель, який голосував за клоуна. А Кузава Ваш , сцикливий імбіцил і , як людина рідкісне чмо.
24 Вересня 2020, 12:46
В кого пам'ять не коротка, може згадати, як Воно стелилось під горбача, а потім,як красиво лягло під масалова, а як гордо і надмінно поводив себе з підлеглими, за виключенням тих хто не лизав чи не лежав під ним. Особистість, найгірше втілення бюрократично підлабузницької совкової системи , яка дуже гарно підходить під будь яку владу. І як казав Ваш лідор сучасності, сім'ю не чіпайте, а я нагадаю, дружина як лікар повний нуль, але настільки нагло і безапеляційно навчилась брати хабарі за медогляд, таке враження що їй держава на це ліцензію виділила. Абсолютно не відводячи очей кажея. яВам допуск не поставлю, дають гроші, тоді &amp;quot;ну добре&amp;quot; проштампую і підпишу. Прям касир в ощадкасі.
25 Вересня 2020, 12:20
не давайте хабарів і не пишіть дурного ,вона ж нікого не просить дайте мені .Самі даєте ,придурки.
25 Вересня 2020, 13:53
Як можна побудувати державу якщо ми у своєму районі готові один одного &amp;quot;задушити.&amp;quot; <br/>Що це за бруд виливається на людей, які сьогодні мають достойну вищу освіту, працюють на нашу державу. Я студент - поступіть- повчіться 5 років ато і більше попрацюйте на державній роботі за копійки, ось тоді і висловлюйте свої думки. Я впевнений що цей бруд пише людина яка сама нічого не досягла в житті.
25 Вересня 2020, 14:31
Люди- страшні &amp;quot;істоти&amp;quot;. Гадості роблять один одному , а пробачення просять у бога. У багатьох на шиї хрестик , а в душі нуль.
25 Вересня 2020, 17:23
Кузава хороший спеціаліст і керівник, прекрасна людина, а причина на мою думку одна. Просто вибори на носі, Шкоді треба задіяти весь адмінресурс, а освіта це одне з перших. Кузава на таке не повівся. Надія в Шкоди тільки на це: кого залякати звільненням, кого з підприємців створенням перешкод у бізнесі, кому пообіцяти різні преференції, посади. Хто по своєму бажанню буде голосувати за людину, яка півроку назад сплила в районі, про яку ніхто нічого не знає, яка не може не те що похвалитися, а і просто назвати якісь свої здобутки. Зате попідтягував, щоб керувати в районі своїх людей з Ківерець. Що за цей час зроблено ним особисто, все був піар та підготовка до майбутніх виборів.
26 Вересня 2020, 01:37
А поєднуються такі поняття як хороший спеціаліст і керівник з поняттям казнокрад?<br/>Нікого більше Шкода не звільнив, а Кузаву звільнив.<br/>Те, що Кузава не повівся - це брехня. Він би й радий повестись - так не ведуть.
26 Вересня 2020, 02:06
Не розказуйте тут байки за казнокрадство, а те що Освіта написала за Шкоду відповідає дійсності
26 Вересня 2020, 03:04
Нахрена нам такі освітяни яких можна залякати? Єдине з цього всього є плюсом, що ми тепер знаємо хто з освітян, службовців, підприємців гниди. Які при маленькому тиску обісралися та &amp;quot;лягли&amp;quot; під шкоду. З деяких сам в шоці. Думав люди розумні, а нє, хоч педагоги, а виявилися лайном.