З-поміж кого вибирати депутатів районної ради жителям Рожищенщини

10 Жовтня 2020, 13:50
6769

Виборці з Рожищенської міської та Доросинівської й Копачівської сільських територіальних громад на виборах до Луцької районної ради голосуватимуть у виборчому окрузі № 1.

На сайті Центральної виборчої комісії оприлюднили списки кандидатів від партій, які балотуються по цьому округу.

З-поміж кого вибирати депутатів Луцької районної ради жителям Рожищенщини, дивіться у списках:







Коментарі
10 Жовтня 2020, 19:10
Нема навіть за кого голосувпти
10 Жовтня 2020, 19:34
Голосуйте за Хведчака!
10 Жовтня 2020, 20:32
Цей крахобор нехай в Кременці балотується
10 Жовтня 2020, 21:03
Ти ще запитай хто і чому зрізав дерево біля будівлі по вулиці Гагаріна 47
10 Жовтня 2020, 21:41
Нормальний мужик. Для громади старається
10 Жовтня 2020, 23:28
Да для себе старається,крахобор
11 Жовтня 2020, 00:02
Та його і в Кременці не оберуть
11 Жовтня 2020, 00:32
А за кого ще голосувати? Кандидати баби Рожищенські ну дуже цікаві!
11 Жовтня 2020, 01:13
Пристосуванець твій хведчак, петю. Був в партії регіонів, відбувся державний переворот в Україні, записався хведчак в партію порошенка. Ти, петь, у хведчака в халдєях раптом не служиш? Так ти вже хвайно співаєш про свого обранця.
11 Жовтня 2020, 02:11
Цікаво, яка функція в цих депутатів? Чим вони для громади цінні?
11 Жовтня 2020, 13:05
Проходимець і Варюга Хвидчачило . Лизодуп попівський.Всю землю роздирибанив вКременці. Тепер хоче дерибанити далі в ОТГ.
11 Жовтня 2020, 13:58
Ірина, що ти про це знаєш? Все в Кременці нормально. При Хведчаку ми жили.
11 Жовтня 2020, 14:22
А яку кандидатку у депутати Хведчак єто самое, що аж застукала жінка. Розкажино,ти такий обізнаний
11 Жовтня 2020, 15:07
Шановні вибори пройдуть а вам далі жити поруч Для чого оце все моє плести Особливо коли не знаєте тих про кого говорите
11 Жовтня 2020, 15:09
Це на рівні Кременецького старостинського округу Хведчак може лупити кандидатку. На обласному рівні такий альфа-самець - повний нуль. Там завсім інші фіфи та вимоги до коханців.
11 Жовтня 2020, 15:22
Навіщо ж ви, Леонід Павлович, без погодження з екологами та органами місцевого управління липу зрізали біля будівлі де нині ваша громадська приймальня розміщена у місті Рожище. Беріть приклад з Новосада Сергія, він - місто озеленює.
11 Жовтня 2020, 15:31
Таке враження що один кандидат Хведчак Чи про інших зась бруд виливати
11 Жовтня 2020, 15:41
Ви погляньте на фото з Кременця Невже це не його заслуга Це справжній господар
11 Жовтня 2020, 16:33
Навозив щебню на додроги , який вже повибивали машинами і тракторами , ото і вся його заслуга.
11 Жовтня 2020, 18:51
А ви пані Ірино що зробили на благо громади
11 Жовтня 2020, 23:27
Чого пид тим бидлом хведчаком неможна написати коментар?!!!
11 Жовтня 2020, 23:33
Ні про яких коханок я не чув. Це все брехня. Лиш би оговорити порядну людину.
12 Жовтня 2020, 00:36
Капець повний Ми хочемо жити добре Але почитавши коментарі бачу що цього не буде допоки кожен не почне з себе А тільки вміємо сусіда який живе краще змішати з г''''І особливо перед виборами А вони пройдуть
12 Жовтня 2020, 01:46
Так,вибори пройдуть,а г'''' так і залишиться г'''',як би воно не жило,краще чи гірше.