«Соромно чіпляти сюди Прапора України», – розкритикували приміщення Пожарківської сільської ради

01 Жовтня 2020, 15:20
6644

Приміщення, де знаходиться Пожарківська сільська рада Рожищенського району, знаходиться у занедбаному стані.

Про це Район.Рожище повідомив читач видання, який побажав залишатись анонімним.

У листі йдеться, що на приміщенні навіть нема таблички, яка б вказувала, що тут працює орган місцевого самоврядування.

«Про те, що тут знаходиться сільська рада, можна зрозуміти тільки з оголошення про карантин. Фасад приміщення – просто у жахливому стані. Мало б бути соромно чіпляти сюди Прапора України», – пише чоловік.





Коментарі
01 Жовтня 2020, 18:28
То тепер пофарбувати не можуть того, що комуняки построїли...
01 Жовтня 2020, 19:56
Чого ж соромно? Стан будівлі цілком корелюється із станом держави. А інакше бути і не могло, в нас одні невдоволені, поцтріоти, ахтівісти, критики, експерди і тому подібна публіка - коротше працювати нема кому, а саме воно не зробиться.
01 Жовтня 2020, 22:35
Голова Пожарок красень.Пасивно проводить декомунізацію
01 Жовтня 2020, 23:35
Головне землю всю встигнути роздати перед об‘єднанням з Рожищами
02 Жовтня 2020, 01:05
Це ж , мабудь, 20 років він там головує - мав достатньо часу, щоб довести будівлю до такого плачевного стану!
02 Жовтня 2020, 01:07
Позор! Зате собі зарплата висока!
02 Жовтня 2020, 01:38
Де той голова мав взяти гроші? Давайте запитаємо екс-голову РДА Інну Гайворонську та голову райради Андрія Музику чосу будівлі в такому стані? Що ви робили всі ці роки? Може приєднатися ще й нинішні голова РДА Сергій Щкода, який активно веде передвиборчу кампанію по селах! Може вже займетися своїми прямими обов'язками?
02 Жовтня 2020, 03:48
Це прямий обовязок пожарківського голови,який ничого не робив,тільки штани протирав.Позорище,а сраколизник який.
02 Жовтня 2020, 12:16
Шановні коментатори, перед тим, як писати обурені коментарі не завадило б з'ясувати чиє це приміщення. А варіантів 3: <br/>1. Приміщення перебуває у власності громади сільської ради - тоді ремонтом і доглядом повинен опікуватись сільський голова.<br/>2. Приміщення перебуває у спільній власності громади району - тоді ремонтом і доглядом повинна опікуватись районна рада, або той кому передано на утримання.<br/>3. Приміщення, як колишнє майно колгоспу перебуває у майнових паях (таких ситуацій в нас по району майже кожна друга с/р) і сільська рада перебуває там, як кажуть &amp;quot;на пташиних правах&amp;quot; тоді ремонт цього приміщення коштами будь-якого бюджету - нецільове використання бюджетних коштів. <br/>Посадові особи, з вини яких допущено порушення бюджетного законодавства, несуть цивільну, дисциплінарну, адміністративну або кримінальну відповідальність згідно із законом (ч. 1 ст. 121 БКУ).<br/>Кому кортить в КПЗ?
02 Жовтня 2020, 13:16
Кому потрібна Ваша &amp;quot;вища математика&amp;quot;, в нас основна маса народу розрізняє всього два кольори - чорний і білий. Та й ті плутає часто між собою, а Ви тут хочете щоб в них зовсім мізки розірвало. Хай кінь думає, в нього голова велика. А в людей голови щоб їсти.
02 Жовтня 2020, 13:53
Вірні слова звучать з ваших вуст, шановна людино. Цейевропейці знають лише два варіанти: 1) привезли стадо на майдан і накормили 2) знов домайданилось стадо рагулів.
02 Жовтня 2020, 15:00
А ще забув голів ОДА і облради, а ще й прем`єрміністра та президента по прізвищах перерахувати! А НАТО і Євросоюз, - як же без них? Ото хай збираються разом і наводять порядок в Пожарках, бо якось &amp;quot;в западло&amp;quot; сільській громаді із сільрадою та головою на чолі в своєму майні (в себе в хаті) порядкувати. І взагалі - а може їм так добре?...
02 Жовтня 2020, 15:16
І про гроші: 1 Сільрада має свій бюджет, який може використовувати на свій розсуд. <br/>2 Видатки районного бюджету спрямовуються в першу чергу на спільні інтереси громад і у відповідності до Бюджетного кодексу. 3 В більшості таких випадків питання зовсім не в грошах, а в елементарному бажанні.
02 Жовтня 2020, 16:12
Не меліть дурниць, якщо не компетентні.
02 Жовтня 2020, 18:16
&amp;quot;Сільрада має свій бюджет, який може використовувати на свій розсуд&amp;quot; - &amp;quot;смілива думка&amp;quot; самі придумали, чи може хто підказав?. Раджу Вам детальніше почитати Бюджетний кодекс а не тільки назву, бо за &amp;quot;на власний розсуд&amp;quot; можна і термін у в'язниці відхопити.
02 Жовтня 2020, 20:35
Це прямий обовязок голови пожарок.Це байдужість голови до вирішення проблем.Сидів у такому срачі.Ужас,а несе себеза господаря.Встидоба.
04 Жовтня 2020, 15:45
Я гроші дати можу за умови що там відкриється бордель і штаб пожарківської лгбт
04 Жовтня 2020, 18:55
Ганьба голові Щиборуку Грішки
04 Жовтня 2020, 19:01
В Пожарках половина жителів сектанти, всі інші учасники товариства зеленого змія. Не приживуться в селі цейевропейські цінності. Краще в Рожище пришліть грошей. За гарні гроші деякі рожищенські чиновники і активісти будуть непроти записатись в партію лбгт.