У Рожищі пофарбували символ міста

28 Липня 2020, 12:23
6769

У Рожищі комунальники оновили один із символів міста – паротяг на кільці вулиць Квітнева та 1 Травня.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці комунального підприємства «Дільниця благоустрою Рожищенської міської ради».

Працівники підприємства пофарбували паротяг та доповнили його написом «Рожище 1322».

«Пофарбований «паровозик»... значно красивіший», – прокоментували на сторінці роботу.






Коментарі
28 Липня 2020, 15:43
З Колібрісом міська рада воювала, а паравоза он як вималювали! Вони прикалуються?))) Ну це реально смішно)))))) Ахахахахахаха!!!
28 Липня 2020, 16:21
Палітра кольорів чимось схожа на прапор Радянської України. Майданутим не ікаєця? Також незабудьте згадани Савчука Олега - падаль яка знищила ще один символ міста рожищенський вітряк.
28 Липня 2020, 18:12
Що не зробиш, завжди не так. Роби не роби всеодно скажуть, що "ху..ово" Вітряка немає погано бо знесли, стояв би і впав на коготь також погано, писали -"чого не знесли". Сидіть в своїх будинках, квартирах, сараях, гаражах і не виходьте з них бо в місті на вашу думку все ху..ово тільки у вас вдома все заї...ісь.
28 Липня 2020, 19:17
Йолопина ти темна, Савчук хотів і рожищенського паровозика відправити на металобрухт, але люди не дали зробити таке скотство. Паровозик теж мав впасти на когось? Навіть президент Ющенко достроково відсторонив Савчука з посади голови Рожищенської РДА.
28 Липня 2020, 19:22
Приїхали на озеро Світязь. Сидимо в палатці. У нас все заібісь.
28 Липня 2020, 19:41
Причому тут савчук ти тупе. Суть в тому що паровоза покрасили навели лад а вам всеодно не так.
28 Липня 2020, 19:58
Паровозик красиво покрасили, но сносити не треба, місто в пустелю тоді точно перетвориться
28 Липня 2020, 22:20
ти все ще дрокаєш свого корнішона на совкові кольори?
29 Липня 2020, 01:04
Наведіть лад будь-ласка з пам'ятником К. Шилокадзе, дякую
29 Липня 2020, 12:58
Ви, дядьку, неправильно написали свій коментар. Треба писати так: рожищани чекають піар показухи від великого патріота Дулі та його партнера по піару - Славіка Бубочки. Місце проведення піару - памятник герою Радянського Союзу Коте Шелокадзе, банка фарби від мецената та дєятіля Сіроні Новогосада також вітаєця.