В Україні визначили дату виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів

16 Липня 2020, 11:23
Вибори 6625
Вибори

Верховна Рада України призначила чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на неділю, 25 жовтня.

15 липня відповідне рішення підтримали 326 народних депутатів.

Кабмін спільно з Центральною виборчою комісією має розробити заходи та рекомендації, спрямовані на запобігання поширенню COVID-19, під час виборів 25 жовтня.

Згідно з постановою, місцеві вибори 25 жовтня відбудуться в Україні всюди, окрім окупованого Росією Криму та непідконтрольних українському уряду районів Донецької та Луганської областей.

Вибори на цих територіях відбудуться лише після припинення російської агресії та виведення незаконних збройних формувань. Їх призначать окремим законом.  

Коментарі
16 Липня 2020, 15:49
Наше чудо буде ще раз балотуватись на мера чи ні, ніхто не в курсі?
16 Липня 2020, 18:03
не буде, мочи труси від радості!
16 Липня 2020, 23:02
Буде балатуватись.Не дарма його в газеті “Наш край”піарять тай сторінку офіційну перед виборами створив.Де ти бачив щоб свиня добровільно відривалась від корита?
17 Липня 2020, 00:10
Це ти свиня що рвешся до корита
17 Липня 2020, 00:58
Де, кого піарять в нашому краї? А то ви про шкоду. цього да, аж вже занадто!
17 Липня 2020, 03:58
хто нападає зараз на мера допомагає шкоді пропихнути гайворонську на мера .мер усім не догодить але його роботу видно,все зараз не зробиш
17 Липня 2020, 10:56
Так Шкода сам йде на мера!!!! А Гайворонська сама собою. От ці дві людини, на думку рожищан, мабуть "напрацювали" найбільше. А підтримує хто? Ті хто хочуть знищити мера. Фейкові друзі, які в очі посміхаються, а поза очі сруть. З такими друзями і ворогів не треба. Гнилі створіння!
17 Липня 2020, 10:58
А хто буде балотуватися за підтримки 'народних артистів'