Вандалізм дев'ятирічної доньки у Рожищі обійшовся матері у понад тисячу гривень

01 Липня 2020, 16:14
Дівчина пошкодила саджанці плодових дерев 11381
Дівчина пошкодила саджанці плодових дерев

Суддя Рожищенського районного суду Іван Сіліч розглянув матеріали, які надійшли від Рожищенського відділення поліції, про притягнення до адміністративної відповідальності жінки, що працює комплектувальницею проводів на заводі «Кромберг енд Шуберт», чия дочка понищила дерева на території дитсадка.

Про це йдеться у постанові суду від 18 червня.

Підсудна ухиляється від виконання покладених на неї обов'язків щодо належного виховання своєї малолітньої дочки, 2011 року народження, яка 26 травня близько 18:00 пошкодила саджанці плодових дерев на території рожищенського дитсадка № 1 «Малятко».

У судовому засіданні жінка свою вину визнала повністю, у вчиненому розкаялась, зобов'язалася більше уваги приділяти вихованню дочки.

Суддя постановив визнати її винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 184 Адміністративного кодексу, та накласти на неї 850 гривень штрафу. Також жінка заплатить в дохід держави 420 гривень судового збору.

Нагадаємо, на території рожищенського дитсадка поламали молоді дерева, понищили дитячий майданчик та розписали зневажливими написами двері.

Коментарі
01 Липня 2020, 19:39
Потрібно вчити діток з малечку і дивитися за ними, а не пускати на призволяще. Для інших буде наука.
01 Липня 2020, 20:05
Наскільки мені відомо, там була не одна дитина. А тут засуджують одну маму.... А де інші мами? Чому ніхто нічого не пише?
01 Липня 2020, 22:40
Відповідальності уникають хитріші, нагліші, заможніші, приблатньоні, корумповані і тд. Ви як вчора народились, мадам Жанно.
01 Липня 2020, 23:59
9років ,то великі діти то дибіли
02 Липня 2020, 03:16
Напевно ви не маєте дітей, дуже шкода.
02 Липня 2020, 20:46
Дуже шкода , що маму діток прописали , скажем так , з негативноі сторони. Оглянтесь на всі боки і ви побачите, що безліч є не дуже чемних мам. А цих людей я добре знаю і прикро читати цей бруд. Так, діти оступились, так вчинили не добре, то ж давайте заплюємо іх разом з мамою. А , що робити з справжніми злочинцями ? Четвертувати? Автору статті треба було подумати, як висловити думку акуратно і подумати про те, що і мамі і діткам треба далі жити в нашому місті, в школу іти, та й , просто , в місто вийти. Я рахую цій мамі і так дісталося, і дітям від мами теж. Давайте бути лояльними, завтра на іх місці може бути хтось інший. До автора, вивчіть ситуацію, і пропишіть усіх учасників " вандалізму " чи " нужних людей ми не трогаємо" ?
02 Липня 2020, 20:47
СУМНО.
02 Липня 2020, 21:19
Я хочу звернутися до автора,звідки ви взяли таку неправдиву інформацію.Ви спочатку взнайте правду а тоді пишіть.І взагалі там було 3 дівчинкі ,однієї тато працює міліціонером.І він виправдав свою дитину і це зрозуміло.А двох дівчаток передали спаву до суду.І мами заплатили штрах.Ви незнаючи правди принижуєте матір.Но незабувайте що життя це бумеранг і може все повернутись і вашу сторону.Тож перш чим писати подумайте.
02 Липня 2020, 22:47
Яка не справедливість. Я на місці мами звернулася б до суду, і поскаржилась на автора.
03 Липня 2020, 12:33
Я часто ходжу по тій дорозі, стояла дівчинка на неї казали кіра, копала ногою будиночок всі остальні ржали так ніби вона подвиг робить. Оце сумно що батьки не слідкують за своїми дітьми. Садкові потрібно встановити камери
03 Липня 2020, 18:11
Так ця Кіра була ініціатором цього всього.Але чомусь про її ніхто незгадує .Все звернули на другу дитину.Яка зробила менше шкоди ніж Кіра.Де справедливість???Я взагалі з автора в шоці як незнаючи правди можна таке писати.А вам мама про яку пишуть порадилаб звернутись до суду .І щоб автор подумав перш ніж таке писати.Як вам несоромно ???
03 Липня 2020, 18:14
А чому автор зараз мовчить недає відповіді на питання??Що нема що вже брихати?