У Рожищі з території навчально-реабілітаційного центру вкрали туї

08 Червня 2020, 14:00
6004

З території Рожищенського навчально-реабілітаційного центру невідомі викрали зелені насадження – туї.

Зникнення рослин виявили напередодні свята Трійці. Про це Район.Рожище повідомили у навчальному закладі.

Туї для центру подарували благодійники, працівники закладу висадили та доглядали за насадженнями.

«Працівники закладу висаджували, доглядали, поливали та підживлювали... І в когось піднялась рука вкрасти... Задумайтесь, в кого ви забрали та потім не нарікайте на долю», – справедливо зауважують працівники центру.

Працівники доглядали за рослинами
Працівники доглядали за рослинами


Коментарі
08 Червня 2020, 19:40
Поліщук по дорозі на роботу спер, біля міськради хоче посадити. Саджайте голландські тополі. Вони нікому не потрібні їх не вкрадуть.
08 Червня 2020, 19:59
Це зробила Рука Кремля, щоб в Європі побачили яке бидло живе в хахляндії.
08 Червня 2020, 22:58
Я наприклад Українець і гордий цим, а отакі писаки і ї тими хохлами з яких всі сміються і уособлюють в собі жителів холяндії. А Рука кремля зробила свою роботу, раз у нас є таке бидло як попередні дописувачі. Хотілось би їх побачити вживу, а то вони тільки анонімно герої а в житті засцяні любитеі совка.
09 Червня 2020, 00:27
Скотиняки
09 Червня 2020, 00:39
Такі горді українці, як ти, це стадо клоунів у вишиванках на показушних діфілядах. Шо ти чудо зробило корисного для України, а не для своєї хитрої ср@ки?
09 Червня 2020, 00:44
Розвалини колишнього рожищенського льонозаводу, комбікормового заводу, мебельної фабрики є символом для таких довбнів як ти - гордих українців, цейевропейців.
09 Червня 2020, 01:15
Пісь-пісь зробили у 2014 році майданутих бонзи, великі патріоти, горді українці у вишиванках, і масово почали втуляти повістки простим сільським хлопцям. Ось такі вони засцяні герої в житті - громадські активісти горе-патріоти.
09 Червня 2020, 02:02
Хто ж це такий, що ненавидить міського голову і завжди згадує &amp;quot;голандського топоя&amp;quot; Новосада???<br/>Часом не Ігорем звати???