Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Муніципальна інспекторка продовжує рейди вулицями Рожища

09:15 04.06.2020
3092

З 3 червня у Рожищі старша муніципальна інспекторка Мар'яна Демчук продовжує проводити рейди щодо виявлення порушників Правил благоустрою міста.

Про це повідомили на сайті Рожищенської міської ради.

Перевірці підлягають як прибудинкові території приватних будинків, так і території прилеглі до об’єктів наданих у користування фізичним та юридичним особам (території підприємств та установ).

Де й коли відбудуться рейди з дотримання Правил благоустрою Рожища

Ознайомтеся з переліком вулиць на яких відбуватимуться найближчі рейди:

 • 3 червня – вулиці Шевченка, Лугова, Чехова;
 • 10 червня – вулиці Промислова, Сухарєва;
 • 17 червня – вулиці Героїв УПА, Космонавтів, Тітова, Котляревського;
 • 24 червня – вулиці Сосюри, Чайковського, Спортивна, Українська.

Що перевірятимуть?

Утримання в належному стані прибудинкових територій, територій прилеглих до прибудинкових, територій виділених під забудову або закріплених за власниками на умовах договору, порушення правил утилізації сміття, відсутність сміттєвих урн біля торговельних об’єктів та інше.

Нагадуємо, що згідно Правил благоустрою міста Рожище утримання в належному стані території покладено на власника території або особу за якою ця територія закріплена відповідно до умов договору з балансоутримувачем. Отже:

 1. Мешканці приватного сектору зобов'язані утримувати територію навколо свого будинку у належному стані. Наявність біля двору будматеріалів, піску, гравію чи дров вважається порушенням правил благоустрою.
 2. Кожен проживаючий у багатоквартирному будинку чи у приватному господарстві повинен укласти договір на послугу вивезення твердих побутових відходів з комунальним підприємством «Дільниця благоустрою Рожищенської міської ради».
 3. Мешканцям багатоквартирних будинків, ОСББ на прибудинковій території забороняється утворювати звалища сміття.
 4. Керівники підприємств, організацій, установ всіх форма власності, медичних та навчальних закладів, фізичні особи, приватні підприємці, власники споруд, торгівельно-побутового призначення, підприємств громадського харчування, які розташовані та території міста, зобов’язані:
 • підтримувати чистоту і порядок на вулицях міста та земельних ділянках, наданих їм у користування або власність, а також на закріплених територіях.
 • заключати договори з комунальною службою міста на вивіз твердих побутових відходів із своїх територій і приміщень.
 1. Власники, користувачі та керівники торговельно-побутових об’єктів та підприємств громадського харчування всіх форм власності зобов’язані:
 • на територіях, які прилягають до їхніх об’єктів магазинів, кіосків, павільйонів, інших приміщень на відстані 5 м від зовнішньої сторони об’єкту підтримувати чистоту протягом всього дня і здійснювати очищення від сміття, бруду після закінчення роботи.
 • біля кожної споруди торгівельно-побутового призначення та підприємств громадського харчування встановити урни для збору сміття біля виходів з приміщень. Урни повинні утримуватись справними, очищеними щоденно.

Сам факт складеного протоколу за ст. 152 КУпАП тягне за собою значні фінансові витрати для порушників. До того ж сплата штрафу не звільнить фізичну чи юридичну особу від виконання робіт з ліквідації проявів та наслідків порушення.

Звичайно, що інформація про підвищення вимог до дотримання Правил благоустрою не повинна нікого засмучувати чи лякати, вона має лише просвітницьке та профілактичне значення. Адже ніколи не буває зайвим нагадати про те, що шлях до культури, благоустрою міста Рожища належить пройти саме нам, його мешканцям.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Тут

10:07 04.06.2020

Нехай зайдуть до Мірки яка путівки продає.
Здається Космонавтів 26 (угловий будинок)
Каналізацію насосом прямо на дорогу викачують... стидоттє...
Або скажіть куди звертатися, щоб зловили їх на гарячому. Бо на словах не доходить... а ще рекламує путівки в европейські країни... стидоттє.

Сусідка

11:04 04.06.2020

Не тільки сфотографували,а ще і відео є, чекаємо з нетерпінням інспектора!

До сусідки

11:55 04.06.2020

То йдіть до муніципальної інспекторки та напишіть заяву. Для чого оцей анонімний лемент?

Лемент

16:24 04.06.2020

Потрібно не тільки благоустрій ззовні перевіряти,ай тих хто зливає нечистоти в Стир чи ставки

Не анонім (сусідка)

16:25 04.06.2020

Навіщо бігати по інспектора,вона сама прийдеМіра добре мене знає,все що тут пишу їй не новина,просто їй інакше не доходить!

Житель

16:38 04.06.2020

Коли буде перевірка на вулиці Квітнева, і заставлять по приймати на дорозі штирі, каміння великих розмірів, вулиця широка, гарна і біля кожної хати нема тротуарів , а мешканці понасівсли трави і загородились, але якщо того каменя ще видно, то штиря який забитий в землю- ні. Може бути велика біда. То чекаємо перевірку, можливо з її втручанням , щось зміниться.

111

20:42 04.06.2020

На моїй вулиці вже був цей "рейд", а результату нуль. В кого було загаджено, так і лишилось.

До жителя

00:31 05.06.2020

Інспектор Ваші коментарі навряд читає. Йдіть і пишіть заяву, бажано колективно з сусідами. Хоча можна і одному. Бо нашим людям мало своєї ділянки, треба ще пів дороги відгребти,позагороджувати штирями, бордюрами, зробити загорожу для гусей тощо. А ніфіга!!! Дорога - для проходу і проїзду, а для власних цілей - мають ділянки. А то позагороджуються так, що стовпи ЛЕП на ділянках стоять!!! Шок і наглість!

Шевченка

17:33 05.06.2020

Просимо щось зробити по вулиці Шевченка, їдуть машини немає куди сходити

До ШЕВЧЕНКА

19:18 06.06.2020

Особливо де біля прибудинкових територій загородили пів дороги камінням

До До ШЕВЧЕНКА

19:51 06.06.2020

Загородили щоб схожі на тебе утиркі своїми коритами не їздили. Вдупляєшся? Ти, як Шариков, лише по документах цейевропеєць.

3 липня
Вчора
01.07.2020
30.06.2020
29.06.2020
28.06.2020
27.06.2020