Оштрафували чоловіка, який справив природні потреби біля переїзду у Рожищі

29 Травня 2020, 16:22
Чоловік заплатить штраф та судовий збір. 6171
Чоловік заплатить штраф та судовий збір.

Суддя Рожищенського районного суду Іван Сіліч розглянув матеріали, які надійшли від Рожищенського відділення поліції, про притягнення до адміністративної відповідальності чоловіка, який вчинив дрібне хуліганство. 

Слухання справи відбулось 21 травня. Про це йдеться у постанові суду.

Обвинувачений 28 квітня близько 17:40 у місті Рожище на вулиці Марко Вовчок, біля залізничного переїзду, справляв природні потреби у невстановленому для цього місці, чим порушив громадський порядок та спокій громадян.

У судовому засіданні чоловік свою вину у вчиненому правопорушенні визнав.

Суддя постановив визнати його винним у вчиненні правопорушення, передбаченого статтею 173 Адміністративного кодексу та накласти на штраф в розмірі 51 гривня. Також він заплатить в дохід держави 420 гривень судового збору.

Читайте також: У Рожищі хочуть зробити громадський туалет

Коментарі
29 Травня 2020, 19:30
Його як кота ще потрібно було мордою натикати
29 Травня 2020, 19:42
Я все розумію... Але визнаймо, у місті немає жодного громадського туалету. Виходить, якщо назріла проблема, то треба було в штани це зробити, чи як? Ну не добіг бідолага, таке ж також буває. Чомусь, коли автомобілісти в центрі і не тільки паркуються будь-де, то мотивують це тим, що немає парковок і їм це сходить з рук. Ніхто їх не штрафує. Так тут така ж ситуація. Залізничний переїзд, дві крупних зупинки транспорту громадського, а туалету немає. Раніше був за магазином Добродій, але тепер він загороджений.
29 Травня 2020, 21:24
Правильно за таке треба каструвати,і майно конфіскувати. <br/>А по нормальному поставте декілька туалетів платних в місті і тоді штрафуйте скільки треба.
29 Травня 2020, 21:50
В Україні лише Євромайдани забезпечують туалетами, щоб імбіцили непозакакували все довкола.
29 Травня 2020, 21:50
В Україні лише Євромайдани забезпечують туалетами, щоб імбіцили непозакакували все довкола.
29 Травня 2020, 22:12
Коли в місті немає громадських вбиралень, то в такому випадку рішення суду мають бути в руслі &amp;quot;присудив ще раз справити нужду на голови відповідальних осіб&amp;quot; і так до тих пір, поки не з'являться туалети, опісля, звичайно, потрібно штрафувати .
29 Травня 2020, 22:31
Я хотів би підтримати людей із села боі сам виріс в селі ,Потрібно построїти хоч 2 туалета(можна біо).Бо у Рожищах бесплатних лише 2,один на Ж/Д другий на автовокзалі.Подітись ніде.Хіба влада не бачить що вечорами робиться біля вул. незалежності буд5.Квадрата,за Копієчкою(магазином).Всі знають і мовчать!!!!
29 Травня 2020, 22:36
Якщо чувак був в джинсах за тисячу гривень, то він заощадив гроші на покупку нових.
29 Травня 2020, 22:48
Сьогодні це називається правопорушенням, а у 2013-14 рр. називалось подвигом євромайданівця.
29 Травня 2020, 23:09
Тепер це місто може спати спокійно. Спіймали нарешті. Краще за «Дунканом» би ловили базарніків
29 Травня 2020, 23:36
Людина вирішила повторити подвиг героїв упа, а її взали та й оштрафували.
30 Травня 2020, 00:25
Повторив подвиг Вітька Янучари ,обдристав ляшки і здриснув . А потім його судили
30 Травня 2020, 01:52
А те що в місті повно маньяків, наркоманів і т.д. це нікого не хвилює.
30 Травня 2020, 02:35
ой бляяяя, да напевно тут все місто з головою не дружить,,,одне одного хочете втоптати, то маразм, то всяку хуй*ю фоткають, то квітнички, то райдуги, то посцяв не там , той проїхав не там, той глянув не туди, то пзд, о це я розумію в людей проблеми
30 Травня 2020, 03:06
Напиши про свої проблеми. Судячи з твого коментаря в тебе з головою починаються проблеми. Ги-Ги-Ги
30 Травня 2020, 03:10
Так детально описав процес всираня. Мабуть неодин раз ти всирався. Казала твоя, що ти &amp;quot;чудакуватий&amp;quot;
30 Травня 2020, 03:35
Екскрименти утилізували, чи в краєзнавчий музей передали? Рожищенські активісти нехай футбольне поле удобрять.
30 Травня 2020, 10:41
Якщо по нормальному у кожному магазині повинен бути туалет і умивальник,і людей туда допускати.
30 Травня 2020, 17:59
До себе додому пускай усю цю полішву немиту, нехай в тебе гадять. А я прибирати за всіма в магазині не збираюся...
30 Травня 2020, 18:05
Моя може що хоч наговорити.Але все було за сценарієм з Кремля -здриснув Вітьок,а потім суд
30 Травня 2020, 19:52
Яка ж це полішва? Це ж Йевропейці, які живуть в Цейевропі. Вони навіть на майдані побували і бачили біотуалети, безкоштовну тушонку, Сеню Яйценюка - який оленям розказував про кулю в лоб і дорогий газ по 73 копійки. Один з цих оленів коментатор 15:05
30 Травня 2020, 21:10
Цікаво. А де в Рожищах є встановлене місце?<br/>Наша .,.....поліція більше ні на що нездатна.
01 Червня 2020, 19:39
Краще штраф!!! Ніж мочевий має лоптнути...