У Рожищі хочуть зробити громадський туалет

25 Січня 2020, 10:25
Розглядали питання розміщення у Рожищі громадської вбиральні 4755
Розглядали питання розміщення у Рожищі громадської вбиральні

Відбулось засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики дотримання прав людини, законності та правопорядку, земельної реформи, екології та раціонального використання природних ресурсів.

Депутати міської ради зібралися 24 січня. Про це повідомив кореспондент Район.Рожище.

Серед іншого на комісії розглядали питання розміщення у Рожищі громадської вбиральні. Комісія рекомендувала затвердити детальні плани території для розміщення громадського туалету на вулиці Незалежності.

Планують, що для цих цілей на земельних торгах продадуть право оренди земельної ділянки площею майже 5 соток терміном на 5 років. Міська рада вже працює над необхідними документами. Відповідне рішення виноситимуть на сесію міської ради.

Коментарі
25 Січня 2020, 13:22
яка толєрантна ваша журналістка))) "проблема на слуху вже давно" люди роками не мають де посрати!!!!!))))
25 Січня 2020, 17:42
Аби не було як з іншими ділянками які виділялись під вбиральню.Ніби мав бути громадський туалет,а будувався через різні схеми черговий магазин.
25 Січня 2020, 19:04
Кальдо. Мав бути туалет.....
25 Січня 2020, 19:05
О вже сируни Рожищ будуть задоволені. В коментах можуть срати і у вбиральні...
25 Січня 2020, 19:38
про сирунів - це топ
25 Січня 2020, 21:38
Коментатор ддт правильно написав. Під час перепродажу земельної ділянки в центрі міста було змінено цільове призначення, і опссс... тц кальдо побудували. Навіть активісти і місцеві депутати язики в дупу всунули. Полюбому в цій афері Путін винен, це була Рука Кремля.
25 Січня 2020, 21:52
З новим туалетом в центрі міста Рожище, Україна відразу стане учасницею Євросоюзу, НАТО, а також буде прийнята у G8 замість Росії. Вітаю! Це перемога! Принесуть шпіони путіну фотографії нового туалета в Рожищі, і він здохне від заздрощів. Слава Нації!
25 Січня 2020, 22:02
Кажуть Дулюк поїхав у одну з країн ЄС, щоб заробити коштів і профінансувати будівництво громадської вбиральні у місті Рожище. Хоче пан Олександр зробити подарунок місту, типу як Мартиняк подарував годинника, або Котюк всіх вітає на шпальтах газет, чи як Сіроня Новосад подарував місту рідкісне дерево -- тополь голландський.