В Україні дозволили працювати продовольчим ринкам: чи продаватимуть у Рожищі

01 Травня 2020, 09:10
7551

Кабмін дозволив роботу продовольчих ринків в Україні під час карантину. Основною умовою роботи ринків є рішення відповідного територіального органу Держпродспоживслужби про дотримання протиепідемічних вимог.

Про це пише Уніан.

«Робота продовольчих ринків під час пандемії має регламентуватися чіткими санітарними нормами. Сьогодні уряд підтримав критерії, розроблені МОЗ та Мінекономіки, які дають змогу ринкам відновити свою діяльність», – заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Деякі міста, які не можуть забезпечити відповідну роботу продовольчих ринків, знайшли інший вихід – організовують локальні фермерські ярмарки. Так буде і у Луцьку.

У Рожищі ринок найближчим часом відкривати не збираються. На сайті Рожищенської міської ради закликали підприємців не нехтувати правилами карантину та нагадали про штрафи за невиконання законодавства для фізичних осіб – від 17 тисяч до 34 тисяч гривень, для посадових осіб – від 34 до 170 тисяч гривень. 

Дають відповідь й на запитання, чому не відкривають ринок у Рожищі. 

У вівторок, 28 квітня, на нараді під головуванням очільника Рожищенської районної державної адміністрації Сергія Шкоди, де були присутні директор Рожищенської райспоживспілки Володимир Дендера, начальник Рожищенського відділу поліції Сергій Поторась, Рожищенський міський голова В'ячеслав Поліщук, начальник санепідемстанції в Рожищенському районі Микола Демидюк та начальник управління держпродспоживслужби в Рожищенському районі Ігор Барвінський, обговорили питання стосовно роботи ринку.

Посадовці вирішили, що ринок наразі не можна відкрити. По-перше, ринок у місті Рожище не підпадає під Постанову Кабінету Міністрів України, оскільки є ринком загального типу, по-друге, за словами адміністрації ринку, вони не можуть наразі забезпечити дотримання всіх санітарних вимог поставлених Урядом.

Коментарі
01 Травня 2020, 12:13
А чому б не зробити продовольчий ринок у Безверхого, там і дистанцію можна дотримати і людям зручно було б.
01 Травня 2020, 12:37
а чому адміністрація ринку не може забезпечити дотримання норм в чому причина в Житомирі можуть а в нас не зацікавлені в цьому
01 Травня 2020, 14:09
Яке норми на базарі? Наші люди не знають дисципліни. Лізуть одне одному на голови, бо їм треба
01 Травня 2020, 14:21
Дендера в базарному туалеті порядку навести не може,а ви хочете щоб він правила карантину по цілому ринку ввів
01 Травня 2020, 16:48
Вірно підмітили)))
01 Травня 2020, 16:52
Вже бачу розмітку по базарі, всі люди стоять у позначених місцях, чекають, щоб огірочків купити))) Дешевих))) До речі, тепер точно людина не побачить, що на вагах у продавця, бо ж треба дистанції триматись) Та і до цього на базарі рожищенському фіг з два побачиш, скільки продавець наважив. Скільки придумав, стільки і буде))))
01 Травня 2020, 17:28
я б цей ГАДЮШНИК з рожищенськими цінами давно розігнала !!!!!!!!!!
01 Травня 2020, 18:36
Я теж підтримую, ціни на ринку завжди завищені в кілька разів, санітарії ніякої, є магазини, можна все купити що потрібно
01 Травня 2020, 19:30
люди будьте добрішими не плюйте в душу один одному
01 Травня 2020, 19:53
Ніхто нікому нікуди не плює. Завжди друзі та родичі, які приїжають з інших районів, здивовано питають, що в нас тут такого є в Рожищі (може, туристична Мекка яка чи так такий райцентр крутий), що в нас тут такі ціни на базарі))))
01 Травня 2020, 22:03
Просто перекупщики і бариги які купують в Луцьку на варшавці в оптовиків а тут перепродають в 2 націнці
01 Травня 2020, 23:09
от ринок закритий і нічого все купуємо в магазинах!!! закрити закрити закрити взагалі!!!!!!!!!!!!!!
02 Травня 2020, 02:24
Це тебе таку дуру треба закрити, щоб дурню не писала . Йди купуй в Барвінки і колібріси в тридорога, якщо безмозгла, а на ринку можна поторгуватися і той самий товар купити на гривень 30 - 50 дешевше
02 Травня 2020, 12:42
Ти, йоб**дасть головою чи просто дурне? Ти порівнювала ціни колібріса і базарників? Коли мандарини в колібрісі були по 30-35 то на базарі по 50-55. Банани в колібрісі 25-30 на базарі 35. В нас на базарі баригі ще ті торгують.
02 Травня 2020, 12:57
Взагалі то я говорила про одяг та про побутову хімію, а не про продукти, на яких бананах тобі 30 грн. Спустять? Чи ти тільки жрачку купляєш, дітей не маєш, сам не одягаєшся, посуд миєш содою? На рахунок продуктів, то я на базарі купляю лише те, що дешевше, інше теж в магазинах і як правило на акції. Але на базарі ціни на те ж саме мильне дешевші ніж в Єві, наприклад , навіть на акцію. Теж саме з одягом . Дешевші дитячі іграшки, ніж в Дивосвіті чи Добродії, і так далі. І ще одне. Не раз бачила ті дешеві овочі і фрукти по магазинах, саме дешеві. Запліснявілий виноград , наполовину гнилі лимони, ужасні огірки, таке і даром не треба.
02 Травня 2020, 15:28
Відверто кажучи- я приголомшена! Я працюю в Рожищі на ринку, і щодня до нас приходить велика кількість людей. Здавалося б - усі виховані, чемні, культурні. Кожному стараємось, по можливості, щось підсказати та порекомендувати. Але коли я заходжу в інтернет та читаю ці коментарі, в мене зникає бажання спілкуватись з людьми. Сподіваюсь ці коментатори дійсно ніколи не ходять на ринок, та нічого там не купують. Бо я розчарована з такої думки про працівників ринку, та про цю ситуацію загалом.
03 Травня 2020, 11:34
Зайди в будь який магазин побутової хімії і купи дешевше порошок чи миюче. А про одяг я взагалі мовчу- турецька синтетика і шкіра молодого дермантину. Так що ходи і виручай бариг і кричи як все дешево далі.