У Рожищі сталася смертельна аварія

05 Лютого 2020, 09:18
19843

У Рожищі на вулиці Шевченка сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода.

Трагедія трапилася пізно ввечері 4 лютого. Про це з місця події повідомив кореспондент Район.Рожище.

За словами правоохоронців, повідомлення до поліції надійшло о 23.33. Про ДТП повідомив водій автомобіля, причетного до аварії. Спочатку він залишив місце аварії на авто, однак потім повернувся пішки і зателефонував на «102».

Поліція встановила особу загиблого, він рожищанин 1983 року народження. Водій – також рожищанин 1994 року народження.

Правоохоронці зазначають, яких пошкоджень зазнав автомобіль: пошкоджена протитуманна фара та захист двигуна, що знаходиться знизу автомобіля. На дні авто виявили залишки куртки загиблого.

Поліція проводить розслідування обставин ДТП.




Коментарі
05 Лютого 2020, 11:56
Чому не пише хто був за кермом.
05 Лютого 2020, 12:02
А яка вам різниця
05 Лютого 2020, 12:09
Як це яка різниця? А позловтішатися! А лайном облити! Ми ж рожищани! Обісрати - це наше все!!!
05 Лютого 2020, 12:10
Долітався смаркай
05 Лютого 2020, 12:15
Хто за кермом та хто загиблий?<br/>Це страшно, хожу там кожен день(((
05 Лютого 2020, 12:25
Чечні малий ці що мають усмішку в центрі стоматологічний кабінет
05 Лютого 2020, 12:33
Омельчук за кермом був?
05 Лютого 2020, 13:02
Можливо хто знає хто загиблий?
05 Лютого 2020, 13:05
Співчуття родині загиблого.
05 Лютого 2020, 13:12
Яка вам різниця хто долітався і т.д. Дивіться за собо: як ви їздите, де ходите і в якому стані! <br/>А там я вже думаю без вашої участі обійдеться!
05 Лютого 2020, 14:06
Омельчук був
05 Лютого 2020, 14:38
&lt;p&gt;дови***вся смаркай а то зовсім ох3їв то побився то постійно пяний їздить по рожищах бо йому по х3й батя з басаликом бухають на охоті все порішають_ДОРІШАЛИСЬ_&lt;/p&gt;
05 Лютого 2020, 14:45
співчуваю родині загиблого і родині винуватця аварії.<br/>Зловтішання даремні, ніхто не застрахований від подібного.<br/>усім нам слід бути уважними та обережними.<br/>в темну пору доби не видно перехожих, з цим кожен водій стикався і знає.<br/>Навмисноніхто ні на кого нн наїзджає і тим більше не бажає зла ....
05 Лютого 2020, 15:26
співчуваю родичам загиблого!!на місці шофера може любий опинитись не треба обсирати хто загинув може хто знає??
05 Лютого 2020, 15:27
Хто загинув
05 Лютого 2020, 15:33
Співчуття та сил батькам загиблого!!!<br/>Ніхто не застрахований, дійсно! Біда всім, і родичам загиблого, і водієві. <br/>Коли таке робиться навмисно, це одне, а коли така зла, ненавмисна випадковість, то геть інше!<br/>Всі ми не святі! Кожен другий і їздить випивший, і жене швидко. Таке могло статись в будь чиїй родині. І говорити в такому випадку шо так йому треба, чи заслужив, чи ще щось, не потрібно! Того що завтра можеш і ти на такому попектись! Водій буде мати собі урок на все життя, і буде засинати і прокидатись, жити з цим до самого кінця. <br/>В таку погоду треба бути обачним! Як водіям так і пішоходам, того що і ті і ті можуть бути винуватцем ось такої ситуації.
05 Лютого 2020, 15:46
Напишіть, хто загинув.Царство небесне загиблому
05 Лютого 2020, 16:08
Загиблий Андрій Пуршак. Сьогодні на 15.00 похорон.
05 Лютого 2020, 16:08
долітвся!! не в одній аварії він брав участь!!<br/>вже б давно права відібрали, а то й на нари відправили<br/><br/>але замнуть точно
05 Лютого 2020, 16:24
Кожен другий їздить випивший? Кожен другий дибіл, ви хотіли сказати? Який знає шо порішає. А тепер людина труп і шо? Будем дмухати на водія? Казати, шо з кожним може бути? Сів за кермо п'яний, вже робиш злочин і повинен розуміти можливі наслідки. Автомобіль це джерело підвищеної небезпеки і вся відповідальність на водієві, а не хоче відповідати, хай на самокаті їздить.
05 Лютого 2020, 16:58
&lt;p&gt;Водій збив але як сталося. Незнімаєм вини і з пішохода.&lt;/p&gt;
05 Лютого 2020, 17:07
Водій не перебував в стані алкогольного спяніння.
05 Лютого 2020, 18:00
Водій не був пьяний! У тій зоні де збили пішохода фанарі не освітлюють, повна темрява! + погодні умови, лобове скло було мокре, + їхав на ближньому. Хто його зна, можливо пішохід спотикнувся за щось і вилетів на проїзд ну частину. Адже тротуарів на вулиці немає! І люди ходять по проїздній частині! Встановіть хоть мінімальний тротуар з обох сторін! І перестаньте обливати лайном водія! Вас там не було, отож не пишіть ху*ні
05 Лютого 2020, 18:04
Ганьба сім’ї Омельчуків син вбивця!
05 Лютого 2020, 18:11
&lt;p&gt;Та невсі ж за 100$ їздять. Там і в Рожищі хватає далб****ів їх скрьзь повно. Прото мусарам по***&amp;nbsp;на все&lt;/p&gt;
05 Лютого 2020, 18:16
Ганьба тим придуркам, які незнаючи обставин і подробиць пишуть всяку х*йню, і поливають брудом людей! <br/>Як ви такі всі знатаки і спєци то пишіть свої прізвища і імена під коментами! А не тут пишуть, за ганьбу сім‘ї, покарання, шо так їм і треба, а завтра підете зуби лікувати, і в лице будете посміхатись!
05 Лютого 2020, 18:21
Ви знаєте всі подробиці, що отак розкидаєтесь такими словами!? Чи можливо ви там були і все бачили?
05 Лютого 2020, 18:25
Дуже сумно, співчуття родині загиблого і того,хто за кермом був,це біда,а обставини нехай з'ясовує поліція,скалічено два молодих життя....
05 Лютого 2020, 18:31
Збив і залишив вмирати не давши першої допомоги не визвав швидку в таких ситуаціях кожна хвилина дорога, втік наклав повні штани і повернувся, це злочинець, якби це була випатковість ніколи би не втікав а надав допомогу можливо людина осталася жива.
05 Лютого 2020, 18:40
Відомо що водій взловживав алкоголем і наркотиками.
05 Лютого 2020, 18:48
Це з кожним може статись !!<br/>А ти звідки знаєш чи був під наркотиками чи ні?!<br/>Якщо стверджуєш що був під впливом наркотиків,то може ти теж?!раз знаєш в якому стані був водій<br/>Тоді чому не підписуєшся своїм іменем??
05 Лютого 2020, 18:55
І звідки ж така інфа?? Ви вже тут таку фігню всі пишете! Немає в вас своїх справ??<br/>Час покаже хто чим зловживав, і як воно все насправді!!!
05 Лютого 2020, 19:15
Ось і насидівся п‘яничка! І самого не стало і людям біли наробив
05 Лютого 2020, 20:15
Зараз зроблять загиблого винним, а його за певну суму відпустять!
05 Лютого 2020, 20:17
Загиблого вже не повернути а молодому можна життя спортити! <br/>Я б теж заплатив що б відпустили.
05 Лютого 2020, 21:30
Насправді все дуже просто. Можу припустити, що той хто був реально за кермом був під дією чогось, тому й втік. Далі рідні проконсультувалися в кого треба і серед рідні знайшовся на той момент хтось абсолютно тверезий. Так що як мінімум водія виправдають, а максимум - родичам загиблого ще виставлять штраф за пошкоджене авто
05 Лютого 2020, 21:55
аварія
05 Лютого 2020, 22:39
Водій нікуди не втікав, просто зупинився не моментально а за декілька метрів і повернуся одразу !
05 Лютого 2020, 22:50
Це бидло а не людина збив і втік, він не бачив хто це був, алкаш як всі пишуть чи дитина, або пенсіонер він просто кинув людину вмирати і втік, це страшна людина для суспільства, якщо його не покарають він за місяць другий знову сяде за руль і на місті жертви може бути хтось і з вас або ваших дітей.
05 Лютого 2020, 23:01
А машина його вдома як опинилась?? Свідок ти єгови)
05 Лютого 2020, 23:16
Будьте всі людьми ! Біда всім ! Співчуваю ...
05 Лютого 2020, 23:30
Всі прекрасно знають як він їздить, тут нема чому дивуватись. Покинув людину помирати, про що може йти мова?
05 Лютого 2020, 23:47
Скільки це може продовжуватись? Ммм похвалим всіх!!! Особисто я хочу безпечно повертатися додому а не щоб всяке б..ло літало
05 Лютого 2020, 23:51
А чому адмін деякі коментарі стирає? Чи ти не людина?
05 Лютого 2020, 23:54
Чи ж..па загорілася?? Га?
05 Лютого 2020, 23:59
Лишіть те все в спокої! Ви так всі тут виписуєте, якто ви всі самі святі тут зібрались!!! І не літали не разу і ні чого! В всіх десь така інформація випливає шо просто!<br/>З часом буде видно шо до чого!!! І як воно насправді все було!
06 Лютого 2020, 00:01
Адвокат диванних військ, як такий спец, то підписуйся ім‘ям і призвищем. А вкрису писати сидіти такі речі, і розмишляти кожен може!
06 Лютого 2020, 00:06
А всі побачили фото відредаговане?
06 Лютого 2020, 00:08
Біда велика всім. <br/>Але є ж ще с*ука такі люди які тішаться з чужого горя, зловтішаються, і тільки дай якусь пакость написати/сказати, ось це і є справнє бидло. То наш менталитет! І ніхто не думає що ж завтра також може опинитись на місці водія, і хто зна, яка буде його реакція!<br/>Людям і так тошно, ше ви тут знатаки свої п*здаки повідкривали.
06 Лютого 2020, 00:09
Мозги в тебе відредаговані.
06 Лютого 2020, 00:10
Не кожен зможе кинути помирати людину, це говорить про не вихованість і не відповідальність. грош ціна батькам які виховували такого сина.
06 Лютого 2020, 00:19
Четверта фотка відредагована так щоб здавалося що там нема освітлення і нічого не видно. Пройдіться по вулиці побачите. А решта навіть фон не такий мають. Поняв нє?
06 Лютого 2020, 00:19
&lt;p&gt;Ти просто п**р галімий. Напиши свої дані і я тебе сам задушу. Як можна судити людину, якщо сам не був в її шкурі??? Ти БИДЛО! І я так розумію шо всі тут герої писати....&lt;br /&gt; Не судіть і не судимі будете....&lt;/p&gt;
06 Лютого 2020, 00:23
Грош ціна батькам, які виховали такого бидлюка, як ти! Тільки срати в чужий город вмієш, а більше нічого!
06 Лютого 2020, 00:25
&lt;p&gt;Якого&amp;nbsp; видаляти коменти людей, які вже писали????&lt;/p&gt;
06 Лютого 2020, 00:49
машина на штрафмайданчику!
06 Лютого 2020, 01:04
Я просто в шоці, які гнилі люди є в у нашому місті. Жах. Ви не знаєте деталей аварії, не знаєте взагалі НІЧОГО.. а тільки додумуєте той весь бруд самі.<br/>Ви запам’ятайте одне, сьогодні ви осудили.. а завтра може з вами статися в рази гірша ситуація. Я постороння людина, але мені просто гидко таке читати. Які тут злісні, ненависні та незадоволенні життям люди. <br/>Всі такі герої, але я впевнена, що при такій ситуації, КОЖЕН би розгубився і злякався. Тільки і можете, по ту сторону екрану виписувати, що і коли треба було зробити водієві. Я б побачила вас на його місці...! водій хоч сам зізнався ( що явно зробив би не кожен) І 100%, що половина цих коментаторів, просто сциканули б, і ще б до ранку десь переховувалися !!<br/>А ви пишіть-пишіть далі, завтра побачимо, яку долю приготувало вам життя !!! Не судіть, да не судимі будете !
06 Лютого 2020, 01:18
Панове присяжні! Я бачу тут зібрались і адвокати, і експерти з фотошопу, і майстри вихованя, і навіть писаки, «умовиводи» яких позбавлені будь якого глузду, не те що здорового. Нікому з вас не бажаю опинитись ні на місці того, хто скоїв ДТП, на місці його батьків і, тим більше, на місці постраждалих. Співчуваю обом родинам. Ні в якому разі не виправдовую дії водія, але хотілось би бути свідком того, яким би кожен з вас відзначився вихованням в стресовій ситуаціі, і чи не намагались би ви, будь що, врятувати, чи як ви там висловлюєтесь, «порішати» за свою дитину. Якщо винен, буде покараний. Не судіть і не судимі будете!
06 Лютого 2020, 01:21
Ви свої догадки, засуньте собі в одне місце. І не заводьте в оману людей, пишучи таку маячню!<br/>Пише: «не кожен зможе кинути». А я напишу правильніше : «Не кожен зможе признатися в скоєному». І якщо що, шановний, ви в цьому житті, не застраховані, абсолютно не від чого.<br/>І в свою чергу, псевдо «адвокат», пустіть свою фантазію в потрібне русло, юриспруденція - це явно не ваше. Можливо письменник або «сказочник» само то, для вашого таланту і вміння «вєшати» ..|..
06 Лютого 2020, 01:45
І така ситуація, не дай Боже, може бути з кожним водієм, бо наша місцева влада, економить на електроенергії !!!<br/>Коли не має фанарів, практично нічого не видно. Особливо !!! коли мокрий асвальт і все виблискує. Стовпчиків відбиваючих світло - немає, тротуарів- немає, освітлення доріг - практично немає, ( а якщо де і є, то дуже часто вимкнене ) пішохідні переходи - не освітлюються! Тоді, як пересуватися на авто в нічний час ? Якщо люди лізуть прямо по серед дороги. Так ще і були такі випадки, коли просто їдеш повільно, а якийсь «дуже розумний» пішохід, або велосипедист вискакували зненацька на дорогу!!!<br/>Чому таких не штрафують ?<br/>Чому завжди винні водії ? На авто важче зупинитися та вивернути кермо, на відмінну від пішоходів. ( Які лізуть прямо під колеса, навіть не дивлячись в вашу сторону). А п’яниці? Вони ж просто «пливуть» зігзагом, і не відомо в яку сторону в наступний раз його посуне, так ще і впасти може просто посеред дороги. А потім хто винен ? Як завжди водій. НАБРИДЛО І НАБОЛІЛО !!! І ще, ПІШОХОДИ, НОСІТЬ СВІТЛО - ВІДБИВАЮЧИЙ ОДЯГ, або хоча б банально зійходьте на обочину в нічний час. А ні - то сидіть вдома. Бо вас НЕ ВИДНО, особливо в темному одязі!!!!!!!!
06 Лютого 2020, 03:19
Панове присяжні! Я бачу тут позбиралися і адвокати, і експерти з фотошопу, і майстри виховання, і писаки, «умовиводи» яких позбавлені будь якого, не те що здорового глузду. Нікому не бажаю опинитися ні на місці хлопця, який є учасником ДТП, ні на місці його батьків, а, тим більше, на місці постраждалих. Ні в якому разі не виправдовую дії водія, але, чорт забирай, хотілося б мені хоч одним оком побачити, яким би ВИ відзначились вихованням, опинившись у подібній стресовій ситуації ( ваше виховання, мабуть, опинилось би в штанах, судячи з того, які коментарі ви дозволяєте писати в адресу батьків). А ще більше хотілося б знати, чи не намагалися б ви, будь що,г захистити (не виправдати, а саме захистити), чи як ви там пишете «порішати» за свою дитину! Якщо винен- понесе покарання. Не судіть і не судимі будете.
06 Лютого 2020, 08:44
Там немає тільки одного фанаря. Яка темна зона?
06 Лютого 2020, 09:54
Шкода і загиблого і водія, дійсно є нещасні випадки від яких ніхто не застрахований, і не будьте такі жорстокі і думайте що пишите, бо на місці водія міг би бути хтось з вас, тільки вмієте обсирати і все, це вас як батьки як виховали? Замість співчуття обсирати? Фууу!
06 Лютого 2020, 09:56
І Миколу який фарбує машини біля РЕСу він нещодавно побив що аж руку ключицю зламав, якщо по ДТП дадуть умовно то за нанесення середньої важкості побоїв перекриє умовне і # - якщо не купить!
06 Лютого 2020, 10:00
Чоловіче ви мені погрожуєте? Якщо хочете зі мною зустрітися, бачу ви бойовий і нічого не боїтеся, пишіть свій адрес я під‘їду і ви мене задушите, правда якщо не страшно і ти не бала бол напиши свій адрес я під’їду, з нетерпінням хочу зустрітися з таким героєм.
06 Лютого 2020, 10:17
П'ЯНІ СОПЛІ ЛІТАЮТЬ МІСТОМ ,БАТЬКИ КУПУЮТЬ МАШИНУ І ПРАВА ВЗАВТРА ЗАДАВИТЬ ДИТИНУ ІНТЕРНЕТНОГО ЗАХИСНИКА - ШУКАТИМЕШ СПРАВЕДЛИВОСТІ.
06 Лютого 2020, 11:48
&lt;p&gt;Я бачу в тиж Рожищах більше слабих людей ніж в псих лікарнях. Бл***тво одним словом! Живетесь чужим горем і бідою... так можуть робити тільки останні !&lt;/p&gt;
06 Лютого 2020, 12:50
І знову слова в нікуди. В даній ситуації, це не актуально. Водій досконало керує транспортними засобами любого типу. І взагалі, ви ж не знаєте в якому стані був потерпілий.<br/>Справедливість буде, не переживайте. Все вирішать правоохоронні органи, які знають кожну деталь, і це явно буде, без вашої участі.
06 Лютого 2020, 12:52
На місці батьків водія, кожен би правдами і неправдами виправдовував і відкупляв свою дитину. Це нещасний випадок, ніщо не виправдовує звісно водія, але не вся вина на ньому, коли ж люди в цьому місті стагуть добрішими і співчутливішими, а не заздрісними і злими!!! Особисто знаю водія, і ніхто неподумає як зараз йому, як його батькам. Це велика біда для сім‘ї водія і сім‘ї загиблого. Співчуття родині загиблого.
06 Лютого 2020, 12:53
Ви серйозно?<br/>А ви проїжджали в той день по зазначеній вулиці? Можливо одного і нема. Але не світить завжди більше.. так, як я інколи їжджу з роботи додому тією стороною.
06 Лютого 2020, 13:21
Ви такі коментатори ,всі злетілись як на гарно мухі<br/>Пост викладено щоб попередити водіїв і пішоходів(що можуть бути такі випадки,тому потрібно бути уважнішим як водійові так і пішоходу)<br/>А не для того щоб ви тут розумні особи свої казочки виплітали і догадки писали<br/>Ніхто на місці ДТП не був ,тому ніхто не має права говорити і додумувати що і як і в якому стані хто був <br/>Пост для попередження ,а не для обсирання<br/>Побачили прочитали і закрили свої гавно ротики<br/>Якщо вже так хочете висловити свою думку сім‘ї водієві або ж сім‘ї постраждалого то прощу говорити їм все в очі , а не придумувати псевдоніми і сидіти як мишкі за телефонами і виписувати!<br/>Співчуття обом сім‘ям
06 Лютого 2020, 13:21
я за водія 2 руками <br/>ніхто не зрозуміє водія поки сам не сяде за руль<br/>пошкодження машини свідчать що людина лежала на дорозі<br/>співчуваю всім
06 Лютого 2020, 13:35
Якщо ж ви всі знаєте обставини ДТП І в якому стані був водій та пасажир ,то виходить що ви всі там були!<br/>Так чого ж з вас таких святих та вихованих ніхто не викликав поліцію та швидку?!
06 Лютого 2020, 14:14
Здаеться на жодному районному сайті не розігруються такі страсті, як це постійно відбуваеться на сайті .Район Рожище.<br/>Чи то в нашому районі люди найбільш &amp;quot;правильні&amp;quot; та &amp;quot;всеобізнанні&amp;quot;,які вважають що без їх думки та праведного суду ніяка справа не може обійтись..<br/>Чи то адмістрація сайту Район Рожище попускае це свавілля та тішиться тим ,що на їх сайті ,як на якій помойці ,люди обливають брудом один одного.<br/>Якщо ж так,то це голові адмінстраціі поваги зовсім не добавляе.
06 Лютого 2020, 14:21
ти гнида закрий рота
06 Лютого 2020, 14:49
Ігор, звернення було до людей які розказують як жеш все будов тій ситуації <br/>Це не було в образу до тих хто насправді розуміє <br/>А до тих хто не був і придумує всяку маячню<br/>А пост про адміністрацію підтримую <br/>Закрийте коментарі ,навіщо срач розводити
06 Лютого 2020, 15:18
https://rozhyshche.rayon.in.ua/news/215957-u-rozhishchi-pid-kolesa-avto-potrapiv-pianii-pishohid<br/>Тут теж водій винуватий?
06 Лютого 2020, 16:00
Боже які в тих ваших рожищах неадекватні та слабі люди живуть.. я просто в шоці! Йдіте робіте шось, а не сидите тут в коментах сраєте всіх і кожного, а в місті посміхаєтесь один одному і сраку лижете!<br/>Гнилі люди.
06 Лютого 2020, 16:29
Всі так звані захисники, тобто друзі, рідні та близькі винуватця аварії тут розказують про якийсь нещасний випадок. Не підміняйте понять, не майте простих людей за бидло і сміття. Бо простий народ може й вибухнути, а гнів людський - це страшна сила. І на вила можуть підняти, і хати дорогі з машинами попалити. А ДТП зі смертельним наслідком та ще й коли водій залишив місце пригоди - це не нещасний випадок, це САМИЙ СПРАВЖНІЙ РЕАЛЬНИЙ КРИМІНАЛЬНИЙ ЗЛОЧИН!!!!!
06 Лютого 2020, 17:01
Я не розумію, чому так важко просто поспівчувати? Ситуацію вже не зміниш, не виправиш.<br/>Стосовно тих, хто звинувачує потерпілого, за його погані звичкі, а нічого, що це людина, такаж як і ми з вами, з плоті і крові, з своїми думками та страхами, вадами та слабкостями.ЛЮДИНА якій було 36. Він ще мав шанс змінити своє життя. + Невже всі одразу забули, що про покійників або хороше або ніяк? Звідки ця гниль? Він когось бив? Він комусь заважав жити? Він ображав оточуючих? <br/><br/>Стосовно водія. Якщо це людина яка хоч краплину душі має, а я впевнений, що хлопець, незважаючи на всі ці історії, якими ви тут встигли поділитись, має не одну... Він вже на все життя покараний, от ви б могли спокійно спати, якби пів вашими колесами загинула людина? Чого ви добиваєтесь? Зламана одна доля, зламати іншу? <br/><br/>Чесно, я навіть не впевнений, чи дослухається хтось до цих слів! Але вважаю, що сказати це необхідно. Бо схоже багато хто забув вже як бути людьми. Звичайні людиська! Того і розпадаємось, на шматкі... Бо кожен на себе своє покривало тягне, та своєю думкою радіє.
06 Лютого 2020, 18:24
Скільки є аварій в яких п'яний водій на пішохідному переході збиває пішохода і на очах у свідків тікає. Потім десь кидає авто і пише заяву начебто автомобіль вкрали і за кермом був не він. То таким жодної хати не спалили, і нікого на вила не підняли. А тут всі як ПІТУХИ розкудахталися. Немає, щоб поспівчувати - бо горе для обох родин.
06 Лютого 2020, 23:17
Не за кого не заступаюсь, але скажіть будь ласка, чого коли не дтп завжди винний водій?! взагалі чого не притягуються до кримінальної відповідальності не тількі водії а й пішоходи які в теперішній час &amp;quot;дуже обережні&amp;quot;?? Співчуття двом сторонам. Памятайте , &amp;quot;Пишеход всегда прав, но не всегда жыв(&amp;quot;
07 Лютого 2020, 00:08
Там не те що немає фанаря, а просто вуличне освітлення на кожному стовпі не чіпляють а через один. Так і там, як на кожній вулиці. Придивіться. Я теж кожного дня там їду. Просто водій не розраховував що буде хтось в цей час іти і все <br/> Летів собі.
07 Лютого 2020, 00:09
Рожищани мені соромно за Вас! Де Ви взяли такого дебіла адвоката?! Ви ж одна сім’я сталося лихо а Ви смакуєте. Ніхто ж не знає як в подібній ситуації поведе себе Як Ви своїх дітей виховали якщо вони є у вас якби вони себе повели А знає хтось із вас що таке шок ні то краще і не знайте Ви що продавали йому наркотики ну і не п —кайте. Краще допоможіть чим можете одного життя не має друге зіпсоване а ви все смакуєте Сходіть до церкви ізамліть свої гріхи. І невже ця сім’я така погана ви їх знаєте? Займіться своїми справами А за цією людиною яка загинула потрібно будою і вам дивитись адже ви знаєте по нього правду чи не так.Сором !!!!<br/><br/><br/>Гт
07 Лютого 2020, 12:50
Чого завжди винен водій тебе цікавить? Поясню тобі як для особливо обдарованих. Пішоход і водій ніколи не були і ніколи не будуть в рівних умовах. Це аксіома, яка базується на ПДР та законодавстві. Водій керує автомобілем, який є джерелом підвищеної небезпеки. Якщо ти чув про таке. Для порівняння - це те саме, що й зброя, в тому числі мисливська чи травматична. Не даремно і на те і на інше вимагається поліс страхування цивільної відповідальності. Крім того, навіть якщо пішохід щось порушує - це не означає, що винен автоматично він і тільки він. Бо водій, який керує джерелом підвищеної небезпеки, повинен враховувати так звану дорожню обстановку та цілу купу інших факторів. Але звідки вам, зеленій дітворі, що купили права за сало, про всі ці моменти знати? Ви ж як думаєте: раз я на іномарці, то я король дороги. І жодних пішоходів на дорозі немає і бути не може. Але той нещасний апріорі не міг йти по вул.Шевченка не по дорозі, бо тротуарів там немає в принципі. Тому водій винен у будь-якому випадку. Всі ці трагедії на рожищенських дорогах - це наслідок бездіяльності відповідних органів, які працюють по принципу &amp;quot;поки грім не гряне, селянин не перехреститься&amp;quot;. З останніх прикладів - всі пригадують відео з камер спостереження місячної давності, де мажористий придурок серед білого дня, близько 13.00, коли діти зі школи якраз йдуть - жене на шаленій швидкості, на мотоциклі та ще й на задньому колесі центральною вулицею Незалежності. І що? А нічого. Поліція відзвітувалася про проведену профілактичну бесіду з порушником. А порушник як ганяв, так і далі ганяє. Правда не центральною вулицею, бо тепер він так само ганяє по вулиці Привокзальній. І чхати він на всіх хотів. І буде він це робити поки не дай Боже не станеться якоїсь біди....
07 Лютого 2020, 18:44
Рожищани що ж ви за люди сором і батька і дядька і матір знайшли за собою дивіться. Як добре що я не проживаю у Рожищах, чуйних добрих людей там немає можливо одиниці го вони не пишуть цю х-ню, експерти ви хренові і не надоїло? Вас читає вся ненька Украіна не сраміться. Обговорювати цю справу не в нашій компетентності тому годі !! Чуєте Годі!!
11 Лютого 2020, 14:37
Цей мудак як не покалічить когось в центрі Рожища - то зіб&amp;quot;є насмерь.<br/>Не раз був помічений бухим за кермом.<br/>Скільки ще треба випадків щоб сталося? <br/>Можливо в наступний раз це будуть ваші діти.<br/>Поліція все спускає на тормоза - так як дружить з батьком цього неадеквата.<br/>Ганьба Тарасу Омельчуку!