Члени комісії обрали нового директора РД «Просвіта»

27 Січня 2017, 10:35
7040

У четвер, 26 січня, в залі засідань Рожищенської районної ради відбулось друге засідання конкурсної комісії з приводу обрання директора РД «Просвіта».

Це був останній збір комісії, на якому обирали керівника РД «Просвіта». На засіданні були присутні всі члени комісії (Сергій Дунець, Орест Кметюк, Олена Стасюк, Світлана Семенюк, Володимир Герасимюк, Оксана Пашковська, Валентина Петрович, Тарас Савчук, Марія Климюк) і секретар конкурсної комісії Лариса Кучмук.

Нагадаємо, що минулого зібрання, 23 січня головою комісії обрали Сергія Дунця.

На початку Сергій Павлович оголосив порядок денний. Як відомо, на посаду директора претендували три особи: Лілія Мартинюк, Лідія Романюк і Сергій Горбач. Але Лілія Мартинюк вирішила не брати участь в подальшій «боротьбі».


Голова комісії Сергій Павлович зачитав заяву Лілії Мартинюк, яка проінформувала комісію про зняття своєї кандидатури з конкурсного добору на посаду директора РД «Просвіта». Всі члени одноголосно підтримали таке рішення.

Члени комісії проголосували за те, щоб голосування було відкритим. Аби представити себе і свій проект членам комісії, кандидати мали близько  двадцять хвилин.

2

1

Опісля визначення регламенту кожен із кандидатів презентував себе і свій проект. Вони розповідали те, що планують робити найближчим часом  та аналізували те, що вже зроблено. Виголошували  ідеї, які в майбутньому планували втілити в життя. Зазначали проблеми, які є в РД «Просвіта» та обіцяли їх якнайшвидше вирішити.

Члени комісії ставили запитання обом кандидатам. Окрім комісії, запитання лунали і від громади, яка була присутня в залі.

2

Перед тим, як перейти до голосування слово попросив Благочинний Ківерцівського деканату УПЦ КП отець Іван, який побажав усім членам комісії Соломонової мудрості при виборі директора Рожищенського Районного Дому «Просвіта» і привітав усіх присутніх з Новим роком.

Отож, найцікавіше!

За підсумками голосування Романюк Лідію Панасівну на посаді директора РД «Просвіти» бачать 2 члени комісії, які проголосували «за», 7 – «проти».

За Горбача Сергія Васильовича віддали свій голос 6 членів комісії, 1 – утримався, 2 – «проти». Таким чином за результатами голосування переміг Сергій Горбач.

1

Сергій Дунець зазначив, що ці результати до 13 лютого повинні винести на сесію районної ради, аби депутати сказали своє вирішальне слово. Тоді лише керівник ради підпише контракт із переможцем.

Якщо ж станеться так, що сесія не утвердить кандидатуру Сергія Горбача на посаду очільника Районного Дому «Просвіта», то буде проведений новий конкурс.

 

Коментарі
27 Січня 2017, 14:02
На чужому нещастi свого не построiш.
27 Січня 2017, 14:43
Л юди таки не послухалися голосу совісті...А жаль.І це ще аукнеться. А Ліля поступила неправильно.уступила місце Горбачу...І
27 Січня 2017, 14:49
Ліля була б найкращою кандидатурою, і молода, і талановита, і незаангажована
27 Січня 2017, 14:59
КОМПАНІЯ НОВОСАД-ДОБРОВОЛЬСЬКА-ГОРБАЧ? ТОДІ - ГІРКО..
27 Січня 2017, 15:37
Ось мій допис під статтею «Рожищенськими справами керують луцькі організації»<br/><br/>Ну і лохотрон влаштувала Гайворонська.)))) Питання до Самооборони: ви що наївні? Ви що справді думали що буде прозорий конкурс ? Думали що вона допустить дурника Гаврука чи бабцю Рейкіну до участі в комісії? ))) Ці конкурси для лохів! Сава давно вирішив призначити Горбача. ))))
27 Січня 2017, 15:55
Напишіть хто голосував за Горбача?
27 Січня 2017, 15:56
Приватизуйте весь дім Просвіта документально вже на Добровольських і тоді вони успокоються.Бажано на сесії.
27 Січня 2017, 16:22
Як член конкурсної комісії завклуб села Ясенівка за фахом зоотехнік може оцінювати кандидатів на таку посаду а Танька поб......ка за фахом вчителю ото спеціалісти
27 Січня 2017, 16:53
і Горбач не найкраща кандидатура, але такі великі діячі культури та мистецтв як Гаврук, Паламар, Шварцкоп і особливо Войтюк та інші шановані люди, які були присутні у сесійній залі, ну аж ніяк не можуть стовідсотково представляти інтереси громади. Звісно, вони мають право голосу, вони мають право відстоювати свою думку, але точно такі ж права мають і інші люди, які, мабуть реалізовують свою волю через обранців - через депутатів. Хай сесія скаже останнє слово і припиніть одне одного поливати нечистотами, не гарно, все-таки стаття про культуру)))
27 Січня 2017, 16:59
а чого ківерцівський благочинний пхає носа в рожище хай підтримує кандидатів в ківерцях мабуть буде співати з танькою в дуеті
27 Січня 2017, 17:14
в рожищах керують луцькі ківерцівські а де ж ви рожищани просвіта ласий шматок що так пхаються туди різними способами хіба в рожищах нема молодих з освітою тільки іх туди не допускають культура прихватизована одним кодлом ганьба
27 Січня 2017, 17:15
ти горбач одів вишиванку а співава ти на Антимайдані с.ка продажна
27 Січня 2017, 17:28
Ліля, Ви неправильно зробили, що зняли кандидатуру. Ви краще ніж Горбач. Вже набридли о такі призначення. Кузава, Горбач все нечесно робиться.
27 Січня 2017, 17:33
У Лілі дуже поважні причини, про які всі знають, так що не пишіть образливих коментарів.
27 Січня 2017, 17:36
Паламар є депутатом районної ради,а Дулюк міської . Не пиши дурні.
27 Січня 2017, 17:40
https://www.youtube.com/watch?v=Hi01ZVjQ210
27 Січня 2017, 18:13
за причини в Лілі? Щось особисте?
27 Січня 2017, 18:41
Колектив своєю переважною більшістю також обирав 3 своїх кандидатів 2 з них на превеликий жаль виявилися зрадниками
27 Січня 2017, 18:54
Володимир Герасимюк і Світлана Семенюк зрадники.Будемо наблюдати за їх карєрним ростом знищивши іншу людину
27 Січня 2017, 19:12
Зробив остаточні висновки. Хоча до того був, як корінний рожищанин за Романюк. То після перегляду відео однозначно за Горбача. Причина проста - якщо депутати райради проголосують за нього - то можливо в Будинку культури щось зміниться... При старому директору ..... Рожище буде пасти задніх - це однозначно. Щодо запитань із залу - хлопці та дівчата запитувати потрібно по суті .... а не ставити питання &quot;я стіраю, а ти ні&quot;. Якщо незадовільняє кандидатура - то подавати потрібно своїх кандидатів (звичайно які розуміються хоч щось в мистецтві). Во така .... малята!!!
27 Січня 2017, 19:29
а ще шкільного в культуру пироганича вони мають голос співають там де дають гроші перебіжчики одного б лиректором а другого замом і таньку до них
27 Січня 2017, 19:37
Шкода,що Ліля зняла кандидатуру,причина у неї вагома.та й всі знають,як Н.Т.П СТАВАЛА НА ПОСАДУ КЕРІВНИКА,по трупах пішла,страшно,гидко..Якщо пройде Горбач про нашу культуру вже можна забути,ставити хрест і все.люди бояться пересікатися з такими нелюдами
27 Січня 2017, 19:41
до Можливо. Скажіть мені шановний (шановна) а хто заважав прийти іншим представникам громади? до речі Войтюк також є депутатом міської ради.крім того були представники колективу РД &quot;Просвіта&quot; . але вас я так зрозумів не було . шкода
27 Січня 2017, 20:15
Ну комісію &quot;обробили&quot; та депутати люди не дурні. Переважна більшість колективу підтримувала Лідію Романюк!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27 Січня 2017, 21:06
Подивився я на ті &quot;фейси&quot; у залі і жахнувся. Печально. Це ж ті ж активісти що за Тоньку горою стояли. А де працівники культури району? Цікаво виходить: Антоніну Клімчук відстоювали не освітяни і Ліду Романюк не працівники культури, а Дулюки, Гавруки, Власюки... Щось тут не так????
27 Січня 2017, 21:30
Таньці з Горбачем в Міністкрстві кульутри - відмовили у званні. Ура! А думала що Заслужена буде. Там люди думаючі. не лохі.
27 Січня 2017, 21:39
Як таке могло статися а концерт у Луцьку з нагоди 10-річчя колективу &quot;Любо&quot; який складається з працівників Ківерцівського Будинку культури та артиста оркестру Волинського народного хору що пройшов даремно? Щось не спрацювало ?
27 Січня 2017, 21:43
Де таке прочитали? Дайте почитати нам!
27 Січня 2017, 21:49
Гаврук за Горбача. В нього - всі документи були впорядку.Він самий розумний виявився, член його громадськоої ради - Станько (бувший мусор) збирає смітники , порядок в місті робить , місто сяє від його вкладу у розвиток.
27 Січня 2017, 21:49
НАДІЯ НА ГОСПОДА БОГА ЯКИЙ ДОВГО ТЕРПИТЬ АЛЕ ПОТІМ КАРАЕ ПО ПОВНІЙ.ОТОЖ ЧЕКАЙТЕ НОВОСАДИ ГОРБАЧ САВЧУКИ ГАЙВОРОНСЬКІ ТА ІЖЕ З НГИМИ
27 Січня 2017, 21:50
Була така піар-акція перед конкурсом на посаду диріектора. Не дуже вона висвітлена в пресі. Тільки пані Новосад Уу Рожищах вивішувала оголошення про концерт перед входом у свій кабінет. Мовляв ось які ми.
27 Січня 2017, 22:24
Що вже всі забули як Горбач в меншого Дулюка стріляв? Справу замяли. Як рибу сітями ловив ? Справу замяли. Що далі буде?
27 Січня 2017, 22:26
А про молодь хтось думає??? Чи тільки думають бабки-пенсіонери на чолі з Лідою Романюк як зайняти посаду?? Щоб брати і пенсію, і зарплати, і ходити на роботу &quot;ляси точити&quot;? <br/>До Ліди Романюк; Коли в Домі Просвіти останнній раз була дискотека?
27 Січня 2017, 22:26
Думаю що скоро наступить черга ще одного аборигена культури Сосовського Ю.О.<br/>&quot;Молодці&quot;
27 Січня 2017, 22:32
Дискотеки і при Горбачу не буде. Весілля та банкети дорожчі.
27 Січня 2017, 22:47
І ще найважливіше: наші коментарі нічого не змінять в цій ситуації. Бог усьому суддя.<br/>А капелана жаль.
27 Січня 2017, 23:05
Горбач молодець. Він підніме будинок культури на багато вищий рівень.
27 Січня 2017, 23:34
Що підніме то підніме.... Він вже в Луцьку напрацював ще досі не можуть натішитись ,ледь зчихались. Це ж брехлива лицемірна фальшива людина, пристосовується там де є вигода
27 Січня 2017, 23:40
Всі побачили, за кого Укроп. Хай Гріша тепер не кричить, що регіонали хрєнові. Самі ж ви їх шановні укропівці і підтримуєте, а потім кричите. За бабло канєшно і матір рідну можна продати.
27 Січня 2017, 23:55
Напишіть хто двох проголосовали за Романючку
28 Січня 2017, 00:33
Прочитавши коментарі не можу щоб не висловити і свою думку. Дааа…. Це просто жахливо, за кого воюють та гинуть наші хлопці, на які зміни ми надіємось, коли на посади ідуть такі лицеміри як Горбач а пропихає коханка,співмешканка регіоналка Новосад Т.П. «Патріотка» з діда прадіда – це ж «чуж собача», лжепатріотка – це політична «про*****» бо ж в яких тільки партіях вона не була : «Рух», «Свобода», «Наша Україна», «Батьківчина», «Партія Регіонів» «БПП» і на кінець стала членом партії «Удар», і це не просто за політичними уподобанями, а для вигоди, щоб зайняти керівну посаду собі та коханцю щоб інші робили а вони лише керували. <br/>То що ж виходить такими у нас мають бути державні службовці – хабарники, крадії державних коштів,одним словом не порядні люди з завищеною самооцінкою такою як є Новосад Т.П. та Горбач. Таких людей треба викорінювати…….<br/> Колись на такі посади підбирали морально – стійких, чистих в помислах, не заплямованих людей а що тепер…….<br/>   Це родине кодло Новосад Т.П. Горбач та їх матінка Добровольська В.А. знищать,заклянуть хто їм стоїть на заваді…… , <br/>Це люди, які все хороше , надбане чужим розумом, руками привласноють собі, і працюють тільки на себе на свій імідж, вони ідуть по життю з фальшем та брехнею як ті «фальшиві монети». Не завжди так буде, що будуть купляти за гроші: посади,перевірки КРУ, суди і т.п. Прийде час що та «звилина», уже не допоможе. Не буде таких дурнів, які будуть догоджати, ділитися грошовими нагородами та служити їй.<br/>Розплата неодміно прийде,адже в житті за все платити.
28 Січня 2017, 00:34
грішаня ти і горбач одне ціле потім візмемося за твою жінку зав садіком
28 Січня 2017, 00:51
Для чого плутати особисте життя з роботою Таньки, не розумію...Он її чоловік теж пішов в хату Наташиного чоловіка, і нічого, вирішили все коректно і розумно, живуть собі щасливо. В даний час ми не повинні акцентувати увагу на цьому. Робота є роботою, а особисте життя - це справа кожного. Назвіть хоч одного чи одну, хто б не пристроїв свого чоловіка чи дружину будучи при більш-менш нормальній посаді, чи то в бюджетній установі чи приватника. Кожен хоче жити, а хто виживати, хто як може... Так всі пруться в Європу, а там на таке не звертають увагу і мають рацію. Оце обливання брудом одне одного вже аж занатто. Ви все ж таки в культурі працюєте, а її, елементарної, не видно.Дякую.
28 Січня 2017, 01:32
ОСОБИСТЕ ЖИТТЯ НАКЛАДАЕ ВІДБИТОК І НА СУСПІЛЬНЕ ЙДЕТЬСЯ ПРО АВТОРИТЕТ А ЯКИЙ ВІН У ТАНЬКИ-ВСІМ ВІДОМО ЯК І ВГОРБАЧА ЯК І В ГАЙВОРОНСЬКОІ ЩО НАМ ДМВМТИСЬ НА ЕВРОПУ В НАШІЙ УКРАІНІ МОРАЛЬНІ ЦІННОСТІ БУЛИ СВЯТИМИ А ТАКІ ЯК ТАНЬКА І ВСІ ПЕРЕЛІЧЕНІ ТУТ ТОПЧУТЬ ІХ ОТОЖ НЕ МАЮТЬ ПРАВА БУТИ КЕРІВНИКАМИ.
28 Січня 2017, 02:00
З ПОВАГОЮ ДО ЛЮДЕЙ ПЕНСІЙНОГО ВІКУ, ВИБАЧТЕ, АЛЕ ТРЕБА ОБИРАТИ МОЛОДЬ НА КЕРІВНІ ПОСАДИ. КРЕАТИВНИХ, ЗАВЖДИ В ПОШУКУ НОВИЗНИ, ЩИРИХ УКРАЇНЦІВ, ЯКІ ЗНАЮТЬ, ЩО ХОЧУТЬ І ЩО МОЖУТЬ
28 Січня 2017, 10:29
Намагаються зробити будинок Просвіта на будинок сімейного типу Добровольських
28 Січня 2017, 12:11
такі керівники приносять сором для району
28 Січня 2017, 14:07
районна рада не підтримає Горбача, оберуть нову комісію, тоді, можливо, і молодь з'явиться...
28 Січня 2017, 15:27
Більш нема про що говорити Павлючка осталась Краще розберіться що зараз робиться бо принаймі при Павлючці такого не було-- був єдиний колектив а не було окремих осередків як зараз
28 Січня 2017, 15:54
я ЗА МОЛОДИХ ПНРСПЕКТИВНИХ КРЕАТИВНИХ лІДА СВОЕ ВІДПРАЦЮВАЛА ПОРА І ЧЕСТЬ ЗНАТИ АЛЕ гОРБАЧ- НЕ КРЕАТИВНИЙ НЕ ПАТРІОТ І Т. Д І Т. П. пОТРІБНА АЛЬТЕРНАТИВА!!!!!!!!!!!!ЧУЕТЕ ВСІ-ПОТРІБНІ КРАЩІ А НЕ ГОРБАЧ!
28 Січня 2017, 16:05
Чого вчепилися за горбача. І співає і хором керує і володіє будь-яким інструментом. Чим не підходяща кандидатура в культуру.Не всі можуть так.
28 Січня 2017, 16:27
щоб бути керівником, не обовязково грати і співати, треба мати організаторські здібності, і взагалі, якщо вже ідеш на таку посаду, то треба бути людиною і жити своєю роботою, а не лізти на посаду директора, бо так хоче коханка і її мама. У нас в Рожищі багато людей, гідних цієї посади, але не при такому начальнику культури, бо вона не дасть працювати. Вона тільки влаштовує виставки на площі з горілкою і закускою, оце вона добре вміє.
28 Січня 2017, 17:48
ЧІПАЙТЕ ВЖЕ АЛЛУ ЦЕ ВЧОРАШНІЙ ДЕНЬ НАШОІ КУЛЬТУРИ ХОЧА І НЕ САМИЙ ГІРШИЙ ВИ ДИВІТЬСЯ ЩО СЬОГОДНІ РОБИТЬСЯ КАЗНА ЩО ЛІЗЕ НА ПОСАДИ КОХАНКА КОХАНЦЯ ТЯГНЕ МАМЦЯ ПОМАГАЕ І ПІДЛАБУЗНИКИ ТУ ЯК ТУТ А ЩО БУДЕ ДАЛІ.....
28 Січня 2017, 18:09
вже дообиралися твоеї молоді і домайданилися..що тепер в повній жопі...
28 Січня 2017, 18:57
Укроп купили пообіцявши грішкі жінку не трогати, а кметюка зробити начальником пмсд, а його жінку поставити директором бдт. Що пообіцяли іншим незнаю.
28 Січня 2017, 19:26
А для дочки і зятя фантазії на посади не хватило??
28 Січня 2017, 19:32
Я був у залі і я не розумію де взялося проти 7 голосів коли таке питання не ставили на голосування і де взяла те горе секретарка?
28 Січня 2017, 20:12
Треба молодих?. Так треба!!! Але поки Новосад начальник - ніхто не піде!!! Ніхто!!!! Це дияволиця в найгіршому сенсі цього слова!!! Згадайте Юлю (царство їй небесне) А тепер назвіть хоч когось хто зможе протистояти цьому сімейству. Хто витрамиє, коли стара перестріватиме коридорами з матюками і прокльонами? А знаєте, яка чудова площадка РД &quot;Просвіта&quot; для відмивання грошей: концерти, костюми, апаратура, ремонти!!! А знаєте, що таке відкат? Горбач програму скачану з нету з листка відтарабанив, а дехто й повівся. Наївні, як діти. А хоч би хтось запитав, а як ти чоловіче сам те розумієш, що прочитав - не відповів би. Романюк вже якось наловчилася протистояти цьому кодлу, через неї не могли навіть бензин списати зайвий, чи запчастини до машини начальниці... Тому іі й знищують. Як директор вона їм поперек горла. А ви кажете дискотеки))) Горбач вам дискотеки буде крутити - гарна хохма. От Сосовський то вже інше: спить на робочому місці, хропе на сесії, але ж за начальницю готовий рвати всіх, значить хороший спеціаліст. Не персіонер, прямо молодик!!!Такі треба... Чи директор музею й бібліотеки - молодушки дві!!! Вже забули обидві як Танька їх чимирила, аж пір'я сипалося!!! Не знали де підтримки шукати! А тепер бігають, хвостиками крутять - курочки-несучки.
28 Січня 2017, 20:37
100%
28 Січня 2017, 20:44
А що чекає на ту частину колективу, яка не підтримала Горбача, можна тільки уявити. Цей сімейний підряд не простить купці людей, які на відміну від усієї галузі, не схилилися перед перед Тетяною. Так, що шановні депутати районної ради, вже за короткий час безробіття цих людей буде на вашій совісті. А те що ви проголосуєте за Глрбача чомусь не викликає сумнівів - добре було видно, як депутати в комісії голосували. центр зайнятості нехай починає шукати їм роботу, за спеціальністю!
28 Січня 2017, 21:14
то залишаться 6 людей які підтримали Горбача і з них 2 тільки восени прийняті на роботу на 0.25 ставки наівною Панасівною а 12 членів колективу мають бути де???Які попри погрози стояли на своєму.
28 Січня 2017, 21:47
ЦЕ КАДРИ ЩЕ ТІ.СКІЛЬКИ РІШЕНЬ ВОНИ ПРИЙНЯЛИ НА ДОГОДУ КОМУСЬ...І ТЕПЕР ПРИЙМУТЬ...
28 Січня 2017, 21:49
Шукати роботу!!! Це в кращому випадку!!! А пенсіонерів серед них не багато!!!! Хіба дві жінки - мами учасників АТО. Але кого вони цікавлять, коли до справи береться сімейний підряд, який зносить на своєму шляху всіх і все!!!
28 Січня 2017, 21:51
А стара чорна ворона кого підтримувала ????
28 Січня 2017, 22:20
читаю цей бред сумашедших..і вспоминаю історію...внас ніколи не було едності і не буде....
28 Січня 2017, 22:31
А про яку єдність ви говорите? З ким єднатися з цією родинонькою??? Ну то ви вже загнули. Хоча єднайтеся, хто ж вам заважає, а всіх решту на дурне не підривайте.
28 Січня 2017, 22:43
що Гаврук підтримував Лідію Романюк, Ні!!!! Гаврук якраз підтримував Горбача!!! Більше жодна рожищенська ГО на це не пішла!!! Один Гаврук! Так, чи не є це оцінкою діяльності майбутнього директора? Коли на посаді тебе бачить лише нездоровий чоловік?
28 Січня 2017, 22:52
Дуже сильно в цей конкурс влізла влада і тепер маємо такий резонанс. Якби не Тарас можливо б все і пройшло тихенько як і задумувалося самого початку . і чому входити в такі дрібниці тим сам не розуміємо
29 Січня 2017, 00:02
Ну він вже колядував з тим лікарем кметюком і все зразу було ясно чому ?? Подивіться газету наш край за січень.
29 Січня 2017, 00:02
Буду вам дискотека. Будете під стару Добровольську, Гольку з Пожарок та інших причумляних бабок гоцати: на столі стоїть букєт, а в букєті лілія... а з другого боку: повісила шиндир-миндир... Діскотєка, йолкі. А на рахунок арт-кафе, то воно вже давно відкрите в гаражі! Не були ще там? І не будете! Воно для &quot;ізбраних&quot;, там тільки &quot;слівкі общества&quot; тусуються!
29 Січня 2017, 00:04
За це голосування проти і утрималися можна подавати до суду
29 Січня 2017, 13:18
Мені вже цікаво хто така Танька Новость...сорок років живу в Рожищах і незнаю.а тут вона популярність
29 Січня 2017, 13:49
скільки коментарів видалено
29 Січня 2017, 15:13
А що то за така лакома посада- директор дому Просвіта? Такі страсті не будували навіть при виборі мера? Що справді така бабляста посада? По Романюк не скажеш))))
29 Січня 2017, 17:19
Коли в директора з начальником &quot;лав сторі&quot;, то ще й яка баблиста!
29 Січня 2017, 21:23
Працюючи в районній раді секретарі постійно ій носили сумки, а тепер тут також непогано прилаштувалася. За кожен костюм, який виноситься на сторону беруться презенти. А тому хвилюється за свою шкірочку, а не шкірочку Панасівни. ШАНОВНІ!!!. Дайте місце молоді.
29 Січня 2017, 22:04
То ж дали))) чого ви казитеся, Сірожик - молодий, красівий!
29 Січня 2017, 23:39
Не до Наташиного чоловіка в хату ,а в свекрушину хату і нічого.все там добре,бо він людина прекрасна ,а Танька його пох.......чила.
30 Січня 2017, 11:31
Конкурсній комісії а також керівництву району потрібно було б знати що кандидат на посаду директора Горбач та державний службовець Новосод Тетяна вмовляли окремих учасників концерту присвяченого до дня Соборності не приймати у ньому участі. Здогадуєтесь для чого? Щоб підставити діючого директора і пришити йому політичну справу з витікаючими з цього наслідками. Ось як ця родина лізе до влади. Є люди які готові дати покази в СБУ про факт зриву державного концерту цими людьми. Є ще факти симулювання хвороби деякими працівниками культури для того щоб не приймати участі у концерті. Але це вже окрема тема: лікарняний листок думаю видавали по вказівці Кметюка Ореста.
30 Січня 2017, 22:12
Люди, скажіть ви, що справді думаєте що так легко провести концерт, сказати виступ? Хто з вас критикуючих пробував? Коли ти говориш, а на тебе дивляться сотні людей....В одних в очах захват, в інших ....а щоб ти збився і тобі попало.Попробуй один з одним. Пограй на так званому баяні, поспівай якусь пісеньку, привітай усіх з професійним святом, подари насолоду! Слабо?А чому ж усі тепер серуть Горбача? Він що взагалі нічого не робить?Не кажіть.Ні, нам все не так! То йдіть ви, шановні. Адже був конкурс, де міг бути і ти і я. У чому ж справа, шановні??????? Дайте людині стати працювати, а по роботі буде видно, буде він чи ні так довго побачать всі. Щоб мали один одному директори пожати руки, подякувати за працю, то ви сваритесь Не личить культурі. А вам, Сергій, удачі! І доведіть своє вміння на ділі!
30 Січня 2017, 22:18
А мені здається, якщо про людину так говорять, то вона попереду тих заздриків і сплетників...Невже всі в Рожищах так думають? Бридко і тошно. Бумеранг повертається...до кожного, помніть!
30 Січня 2017, 22:21
Не знаєте, то не пхайте носа. А то вас почитати, то складається враження, що крім Горбача ніхто концертів не робив, чи не виступав публічно. Та починаючи зі школи - кожна відповідь біля дошки - публічний виступ. Та й люди, які бояться публіки на сцену не виходять. Для цих людей виступати на сцені - робота, професія. Розумієте?
30 Січня 2017, 23:12
Ти красавєц. А всі, що мелють отой брєд - просто заздрять твому таланту. Тримайся!!
31 Січня 2017, 23:10
Концерти всі робили, і в селі і школі. Ось і вам відповідь: він виходить на сцену співає , грає і це при те, що такі як ви його цькуєте, травите й гадите. А ви поміняйтесь з ним хоть на один виступ, до любого свята. Тоді ми на вас подивемось. Завчасно напишіть оголошення.Удачі, вам.
03 Лютого 2017, 21:32
Депутатів скуплю Дудкою . А те ,що пообіцяли то так.
03 Лютого 2017, 21:41
Так так він вже давно хотів стати директором і не важно як. Ходить біля татюшки як причумлений дурашик покормить вона його на могоричах . А хароктером падло !!!!!!!!!!!!!!!