У Рожищі таксист на пішохідному переході збив жінку

28 Грудня 2019, 14:06
Фото ілюстративне 7954
Фото ілюстративне

У місті Рожище на вулиці Незалежності авто збило жінку, яка йшла пішохідним переходом.

Дорожньо-транспортна пригода трапилась 23 грудня близько 21:20. Про це Район.Рожище повідомили у Рожищенському відділенні поліції.

Житель міста Рожище, який працює таксистом, на автомобілі «Volkswagen» скоїв наїзд на місцеву жительку, яка рухалась по пішохідному переході.

Жінка отримала тілесні ушкодження у вигляді перелому кісток правої гомілки.

Автомобіль порушника затримали. Відомості про ДТП слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками частини 1 статті 286 Кримінального кодексу України.

Коментарі
28 Грудня 2019, 23:16
зробіть освітлюваний пішоходний перехід! там де було збито жінку нічого невидно томущо зустрічні авто сліплять + погода така!
28 Грудня 2019, 23:39
Освітлення на пішоходних переходах потрібне в першу чергу!! Адже взагалі нічого не видно особливо коли люди в чорному ходять
29 Грудня 2019, 00:46
Пішоходи...!!! Агов чому ви ходите по вулиці в темний час доби без флікерів ??? ( загугліть хто не в курсі) а ці чорні тіла" на велосипедах? Невже тяжко кожному купити катафота і ліхтарика??? І не нийте потім коли вас зібють на Промисловій чи де інде... Європа починається не з бруківки на тротуарі а з кожного з нас!
29 Грудня 2019, 12:42
Просто шофер має бути пильним і адекватним, а не після інсульту за руль сідати. коли реакція нуль.
29 Грудня 2019, 15:07
Має бути пильним не тільки шефер ай пішоходи які думають що їх видно
29 Грудня 2019, 16:11
Пішоходів теж треба штрафувати бо дійшло до перехода і поперло , бо воно на переході , воно праве і дітей так учать, а зупинитися, подивитися посторонам переконатися , що авто зупиняється - це мін. тона металу і за 5 сек вона не стане
29 Грудня 2019, 16:30
Прославте хероя. ПІБ в студію
29 Грудня 2019, 18:27
ну де ті що за дітей після школи і мотоциклістів жаліються... за пару років ніхто нікого мотом не збив, но істєріка в Яжематєрєй ,а тут тишина, цікаво щоб було як би це дитину після школи оформили, писали б " де поліція,на що дивиться")))
29 Грудня 2019, 20:33
А ви шановні класні" ваділи" думаєте якшо сів за кермо то можу робити шо хочу.Сів за кермо то відповідай по повній..... пантів багато а саме гавно з гавна.
29 Грудня 2019, 20:58
Їхав велосипедом в день в ожиедицю, чуть не збив мужика котрий йдучи по краю тротуару, не глянувши, не зупинившись, валить на пішохід.(( Він правий!!! Бо він на пішоході!!!)) Іто нераз таке спостерігаеш. Нехай поліція займеться трохи пішеодами!!
30 Грудня 2019, 13:11
що у нас є такий сайт. Де б наші люди виливали одне на одного ці купи лайна і люті, у кожного слюна через монітор бризгає ненавистю одне до одного. Жодного коментаря зі співчуттями потерпілій, та можливо і водію. Це біда і вона вже трапилась, і водіям і пішоходам потрібно бути обережнішими і уважнішими один до одного. бути ЛЮДЬМИ!!! І до влади питання поставлені слушно. і водій не перший раз їхав по Рожищах, знав що там пішоходний перехід. і може вийти пішохід і жіночка могла бути обачніша - але всім на всіх насрать! Схаменіться!