У Рожищі почали ремонт дороги на вулиці Промислова

25 Листопада 2019, 15:26
6369

Почали робити ремонт дороги на вулиці Промислова у Рожищі.

Ремонтні роботи розпочали 25 листопада, повідомив з місця події кореспондент Район.Рожище.

Нагадаємо, Промислова увійшла до переліку вулиць, де дороги ремонтують за гроші з державного бюджету.

Читати також: Рожищани зібрали понад 60 тисяч гривень на хороші дороги








Коментарі
25 Листопада 2019, 18:42
Ставим ставки - як швидко вантажівки розвалять ту дорогу!?!?!?!
25 Листопада 2019, 18:47
Дорога це звісно добре, але коли вже нарешті зроблять тротуари...
25 Листопада 2019, 20:26
Та ну на...<br/>Не віриться!!!!
25 Листопада 2019, 20:47
Коли зроблять напрямок до Соколя.
25 Листопада 2019, 21:51
Попросіть Ореста Ласкавого зайнятись цим питанням,він напише по всіх інстанціях
25 Листопада 2019, 22:36
Нащо вам ті дороги і напрямки? Екс-учасникам майданів напрямок єдиний - ліпінська або олицька лікарні для людей з вавою в голові.
25 Листопада 2019, 23:20
Асфальт покладений поверх бруду це ще той асфальт. Навесні будуть латати тими купами бруду, що на тротуарах залишили.
26 Листопада 2019, 00:31
Тротуари вже незабаром почнуть робити. Просто ще не визначились в міськраді, як краще, з асфальту чи бруківки, і де саме лежачих поліцейських та пішохідні переходи робити, можливо навіть регульованими світлофорами обладнають вулицю Промислову.
26 Листопада 2019, 08:33
Розбивають пісочні барони,а ремонтують за гроші людей. Перекрити.
26 Листопада 2019, 10:35
Ти не пиши коментарі, а бери прапор та йди перекривай пісочним баронам дорогу, бо рожищенські імбіцили на таке не здатні. Рожищенські дауни можуть блокувати міфічне вугілля путіна, називати вітрину магазину георгієвською стрічкою, писати фількіну грамоту в Київ, фоткати свої мордашки у рожищенському сверику.
26 Листопада 2019, 21:14
Потрібно спочатку було вкласти бордюри, вивезти бруд, змити бруд, що залишився по краю дороги, підсушити, проклеїти і лише тоді вкладати новий асфальт. А так це асфальт на рік-два, проте для наших керівників головне встигнути освоїти виділені кошти до кінця року.
26 Листопада 2019, 23:08
Тю-у-у, який рік-два. Вже весною камази з піском зроблять перші ями у новому асфальті. Але це не саме важливе. Головне щоб Котюк незабував всіх і всія вітати з усім і всяким на сторінках районої газети, а дорогу ще раз поремонтують.
26 Листопада 2019, 23:34
Автодор робить на тяп-лям, а притрушені активісти навіть не реагують. Непросто бути довбнями типу дулюк-трофімчук, розказувати про європейську Україну, а далі зеро юш.
27 Листопада 2019, 23:03
Присипали тротуари брудом, діти до школи йдуть по дорозі. І ніхто не думає прибирати. Невже потрібен &amp;quot;форс-мажор&amp;quot;, щоб мозок запрацював. Якісь дивні: у неділю дерли той бруд, а нині два дні &amp;quot;соплі жують&amp;quot;.
28 Листопада 2019, 09:47
Як почали так і закінчили))
28 Листопада 2019, 10:42
Нехай рожищенські активісти займуться питанням тротуарів по вулиці Промисловій. На всякі блокади їздили хрен зна куди, а тут на місці і повтягували язики в дуду. Де дулюк, трофімчук? Де великий революсіонер Бурий? Бігом підписи збирати...на будівництво тротуарів в Рожищі. Чи ніхто акцій не замовляє і не фінансує, так як майдани америкосами проплачувались.