Три рожищенські вулиці ремонтуватимуть за кошти з держбюджету

11 Квітня 2019, 09:04
Відрізок вулиці Героїв УПА, який планують ремонтувати 5660
Відрізок вулиці Героїв УПА, який планують ремонтувати

Три вулиці у місті Рожище ремонтуватимуть за гроші з державного бюджету.

У переліку – вулиця Промислова, вулиця Героїв УПА (відрізок між вулицею Наталії Ужвій та Квітневою) і вулиця Калнишевського. Про це йшлося на сесії Рожищенської міської ради.

Як розповів Район.Рожище міський голова В'ячеслав Поліщук, за кошти з міського бюджету вже виготовили проектно-кошторисну документацію на вулицю Промислова. Документи ще на дві вулиці також на етапі завершення.

«Коли розпчнуться роботи, я сказати не можу. Все, що залежить від міської ради, ми виконуємо», – каже міський голова.








На фото – вулиця Промислова
На фото – вулиця Промислова

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
11 Квітня 2019, 12:16
А чому лише відрізок вулиці УПА а на всю повністю до кінця бо далі там жах.
11 Квітня 2019, 12:59
А коли буде дорога зроблена до кінця вулиці УПА?
11 Квітня 2019, 13:48
Спочатку по Промисловій люди нехай побабирають пісок і щебінь з дороги бо там неможливо пройти змушені іти по дорозі, бов дворі у них порядок то нехай на дорозі полежить.
12 Квітня 2019, 01:41
А ЩО НА ВУЛИЦІ УПА ДАЛЬШЕ КВІТНЕВОІ ЛЮДИ НЕ ЖИВУТЬ??????<br/>ЖАХ!!!!!!!
12 Квітня 2019, 10:31
Біля круга на вовнянці робили у середу, і трохи вулиці Шилакадзе - ямковий ремонт.<br/>Якість його дуже низька, за місяць-два знову ями будуть. Чи доцільно два-три рази в рік робити ямковий? Невже не вигідніше один раз зробити капітально і не повертатись до тієї ділянки 5-10 років? Поясніть будь ласка, ямковий ремонт мали заборонити, але в Рожищі його і надалі практикують.<br/>Я вже мовчу про колосальні витрати людей власників авто, які змушені викидати великі кошти на ремонт ходової. Для кого роблять такий не якісний ремонт? Для галочки напевне. Тому що це не для людей точно.
12 Квітня 2019, 11:51
А Котюк скільки виділив грошей на вулицю Промислову??? Нехай зробить за свої.
12 Квітня 2019, 11:58
Котюк виділяє тільки на свій піар в газеті Наш край.
12 Квітня 2019, 17:17
В дупі я вас всіх бачив.....