У Рожищі відзначили престольне свято

22 Листопада 2019, 10:17
6796

Архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив святкову Божественну літургію у храмі міста Рожище.

21 листопада, у день пам'яті Архістратига Михаїла, рожищенська громада УПЦ МП відзначає престольне свято. Про це повідомили на сайті Волинської єпархії.

У цей день архіпастирю співслужили настоятель місцевого храму та благочинний Рожищенського округу протоієрей Петро Іваничко, настоятель Свято-Покровського храму Луцька архімандрит Афанасій (Герман), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики Волинської єпархії.

Під час богослужіння владика разом з духовенством та мирянами вознесли посилену молитву за мир в Україні та єдність світового Православ’я.

По завершенні Літургії та Хресного ходу архієпископ Нафанаїл звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді.

Вітаючи настоятеля й прихожан з престольним святом, архіпастир наголосив, що кожен сьогодні має згадати і подякувати своєму Ангелу Хранителю, який завжди перебуває з нами, захищаючи душі й серця від спокус та нечистої сили.

Настоятель Свято-Михайлівського храму протоієрей Петро подякував архієпископу Нафанаїлу, собору духовенства, прихожанам та гостям за спільну молитву та побажав усім присутнім постійно бути під молитовним покровительством ангелів й архангелів Господніх.






















Коментарі
22 Листопада 2019, 12:48
Рассєю мать з голови рожищан не виведеш!
22 Листопада 2019, 14:55
Отото людей в москалів а чого в нас на святі і половини не було??
22 Листопада 2019, 16:59
Хто відійшов від Апостольської Церкви і піддався прлітичним лозунгам того не зрозуміти.
22 Листопада 2019, 19:17
Та дуже просто..Гундяївців на цей шабаш звозили з цілого району...Організація зборищ путінського бидла- -візитна картка гундяївського сатанату
22 Листопада 2019, 19:23
Нафані - комсомольский привет!
22 Листопада 2019, 19:43
не чудіть це церква в яку ходили ваші діди, батькі і в якій хрестили вас!!!!!!!!!! з святом вас будьте здорові!!!!!!!!
22 Листопада 2019, 20:11
Яка ганьба.Ви продали світлої пам'яті владику Ніфонта, не заступились за нього, коли цього праведника під надуманим приводом усунули з кафедри, а на його місце поставили владолюбця нафанаїла, який не вартий мізинця покійного владики і тепер так спокійно і весело зустрічаєте цього узурпатора в митрі.Це ви своєю байдужістю загнали Ніфонта на той світ і зовсім не відчуваєте угризеній совісті.Люди, що з вами не так?!Всі дружно співали осанни Ніфонту, любили на словах і лицемірно дякували, а коли старця почали розпинати, ви своєю байдужістю допомагали його палачам.Після цих ганебних подій мені совість не дозволяє відвідувати Миколаївський храм, де панує байдужість і служіння мамоні.Від того часу я стала прихожанкою Свято-Покровського кафедрального храму Луцька, де покійний владика здійснював служіння.Сподіваюсь цей храм ще не покинула благодать.Спасибо вас Господи.
22 Листопада 2019, 22:09
Так ви навіть не знали який храм відвідували? Який Миколаївський? )))) Ти просто троль і не відвідуєш ніякий храм. Це стопудово
22 Листопада 2019, 22:10
А в Покровському шо Нафанаїл не служить??
22 Листопада 2019, 22:42
Скільки живих квітів знищили ради посланця МАСКОВІЇ.
22 Листопада 2019, 22:44
Спонсором вищезгаданого дійства є таваріщь Путін.
23 Листопада 2019, 00:16
Це реально совок.Зустрічають з квітами ніби Брєжнєва.Цікаво скільки відлистали баблосів за прибуття і служіння цього товариша?Хтось прозвітував скільки зібрала громада і скільки отримав кремлівський ставленик?
23 Листопада 2019, 15:33
візит владики нафаїла в районний центр коштує 10 тис гривень в конверті .у село 5.це 100% інформація...
23 Листопада 2019, 15:38
Помиляєшся спонсором є Рожищани..І це платиться із людських пожертв...І отець не є інніціатором того просто така таца від єпархіїї..хочеш плати не заплатиш поставлять другого..ось така фуйня малята прикро але це факт
23 Листопада 2019, 18:53
&amp;quot;Собаки лают,а караван идет..&amp;quot;<br/>..А Церква Христова стояла і стоятиме до скінчення віку!<br/>А ви відповісте перед Спасителем за кожне свое слово тут.
24 Листопада 2019, 19:03
Дякую, що поправили мене.“Миколаївський“ замість Михайлівський —це помилка не моя, а мого смартфона.А от на рахунок бота і відвідування храму ви не праві.Я храм, в даному випадку Свято-Покровський відвідую майже щонеділі.Тому не звинувачуйте людей у тому, що ви не знаєте.Спаси вас Господи.
24 Листопада 2019, 19:12
Служить, тому що це кафедра наших архієреїв.Але саме Покровський храм довго чинив опір цьому беззаконню.Особисто я відвідую цей храм у память про владику Ніфонта, при якому він став процвітати і тому, що там відчувається особлива благодать.Спаси вас Господи
24 Листопада 2019, 19:53
Молодець)))
25 Листопада 2019, 11:20
Я не буду вступати з вами в дискусію,але мушу визнати, що у ваших словах щодо владики Ніфонта є багато гіркої правди.Але з іншого боку: що нам залишалось робити?Перейти до розкольників з &amp;quot;пцу&amp;quot;, яких не визнає жодна Православна Церква (турецький лжепатріарх зі своїми грецькими сателітами і поїхавший з котушок африканський недопапа не рахуються) чи починати нову колотнечу, тепер вже за правлячого архієрея?В нашому храмі прихильники україни і так починають голови піднімати, а тут ще ми з новим конфліктом.Питання з владиками вирішуємо не ми, прихожани, а наше церковне керівництво в Києві та Москві.Ми повинні смиренно виконувати вказівки священноначалія, а не бунтувати.
25 Листопада 2019, 12:51
Ви вороги України вже навіть маски поскидали . Хто вам дав право судити світових Патріархів<br/>Прихильники України голови піднімають а ви хвости перед москвою прижимаєте
25 Листопада 2019, 16:11
А ви знаєте, що багато рожищан через супутникові антени дивляться російські телепрограми, і щиро вірять у те, що Владімір Путін допомагає Донбасу захищатись від бандерівщини? Так що ваші коментарі стосовно Патріархатів звичайна фігня в порівняні з пропагандиським гавканям Кісєльова, Соловйова, Скабєєвої та інших скотиняк, які заробляють гроші на політиці.
25 Листопада 2019, 17:14
Добрий день. Хочу узнати шо там нового в Рожищах. Вивіску на центральному магазіні поміняли? І запитаня до патріотів чи незнаїте коли росія почне розпадатися бо заключив парі на літир медовухи з сусідом.
26 Листопада 2019, 11:18
Да, весело тут у вас, мої мракобісні &amp;quot;друзі&amp;quot;)))Ніфонти, нафанаїли, гундяї і чорт зна хто)))Бобраєтесь в болоті, а винні у цьому &amp;quot;прихильники України&amp;quot;)))Ви у своєму лайні розберіться, тоді будете розказувати, хто &amp;quot;правильний&amp;quot;, а хто ні)))Ідіоти)))