Безхатько пограбував магазин у Копачівці

17 Листопада 2019, 10:12
Фото ілюстративне 6029
Фото ілюстративне

Рожищенські поліцейські здійснюють досудове розслідування в межах кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 186 КК України (Грабіж).

12 листопада слідчий суддя Рожищенського районного суду Іван Сіліч розглянув клопотання про застосування запобіжного заходу (тримання під вартою) відносно підозрюваного, уродженця міста Луцьк, без постійного місця проживання, йдеться в ухвалі суду.

Чоловік раніше судимий за крадіжку та незаконне поводження зі зброєю. Ухвалою Рівненського районного суду звільнений умовно-достроково на невідбутий термін покарання – 1 місяць і 25 днів.

11 листопада о 17:20 чоловік, перебуваючи у приміщенні продуктового магазину «Смерічка», що в селі Копачівка Рожищенського району, діючи шляхом вільного доступу, відкрито для продавця магазину, викрав продукти та алкоголь.

Чоловік вкрав у магазині дві упаковки круасанів марки «Агробізнес» зі смаком полуниці та вишні вартістю по 7,50 гривні кожна, одну пачку цигарок марки «Київ», вартістю 30 гривень, одну пляшку горілки марки «Арктика» ємкістю 0,5 літра, вартістю 90 гривень, одну булку хліба марки «Родинний», вартістю 15 гривень, одну пачку кетчупу «Лагідний Торчин», вартістю 13,75 гривень, палку ковбаси марки «М'ясний Дар», вагою 400 грамів та вартістю 49,4 гривні, та два поліетиленових пакети чорного кольору, вартістю 1 гривня кожен, чим спричинив потерпілій майнової шкоди на загальну суму 231 гривень 50 копійок.

Клопотання слідчого суд задовольнив. Щодо підозрюваного застосували запобіжний захід у виді тримання під вартою на строк 60 днів до 9 січня 2020 року включно.

Коментарі
17 Листопада 2019, 12:22
а 16* 35 за обслуговування приписали чоловічку чи як?
17 Листопада 2019, 14:37
Мабуть хотів затаритися і поїхати у Київ на якусь чергову акцію протесту. Раніше подібний контингент на Майдани звозили зі всіх міст та сіл України. Деякі з них навіть громадськими активістами поставали.
17 Листопада 2019, 14:53
Ото злочин на поруки візьму
17 Листопада 2019, 17:47
а сума яка, мусово під варту на 60 діб і засудити бажано на років так 5.((( Коли це б______о закінчиться !!!! От людину збив бо був забуханий,так нехай гуляє, а тут взяв поїсти на 231,50 грн. то під варту !!!
17 Листопада 2019, 17:52
це колишній риг-комуніст.Після того як їх відірвали від годівнички вони поставали бомжами,а звичка красти залишилась.Ще Янучара такий контингент на антимайдан привозив.)))
17 Листопада 2019, 21:22
злочин,звичайно,і влуплять по-повній...от якби вагонами крав - в нардепи забрали б...
17 Листопада 2019, 21:39
При Януковичу ціни були менші, то люди ще купити могли, а тепер крадуть, бо домайданились до великої задниці. Навіть великі патріоти нехочук в Україні працювати на державній роботі.
17 Листопада 2019, 22:00
Взяли під варту, бо був звільнений на умовно-достроковий термін. В Україні реально сидять за невелику крадіжку, наприклад велосипеда, а депутатами стають за крадіжку великих заводів, фабрик, лісів, бурштину, газових родовищ, військових арсеналів, землі під Києвом. Як каже дід Панас: "отака фуйня може бути, дорогі малята".
19 Листопада 2019, 01:10
за 200 гривень???Впаяють рокув так 3...якби 200000 то простіше було б ,вийшов би під заставу)))шкода бідолагу...ну дайте йому громадські роботи....
19 Листопада 2019, 01:11
Через таке судове бл....ство люди стають рецедиіфстами
20 Грудня 2019, 04:20
Спиртом технічним вбивають людей торгаши ,по хатах і магазинах,того менти не бачать за все треба карати ,самі хай п'ють а не продають.