У Соколі відзначили храмове свято

06 Листопада 2019, 15:26
4449

У день святого апостола Якова, брата Господнього, у храмі святого апостола Якова Свято-Успенського чоловічого монастиря села Сокіл Рожищенського району відбулось урочисте богослужіння з нагоди храмового празника.

Свято відзнаачили 5 листопада. Про це повідомили на сторінці монастиря у Facebook.

Божественну літургію очолив благочинний Рожищенської округи Православної церкви України, протоієрей Василь Шняк. Співслужили йому намісник монастиря, ігумен Яків (Мільян), ігумен Святополк (Канюка), благочинний Свято-Миколаївського Жидичинського монастиря, ієромонах Сільвестр та інше духовенство Рожищенського благочиння. Також були сестри з Василівського монастиря міста Луцьк, які співали службу.

Після завершення богослужіння відбувся хресний хід навколо храму.



















Коментарі
06 Листопада 2019, 23:01
А де люди?? Оцих 10 людей прийшло на храмове свято? А так тоді скільки ходить? Двоє??
07 Листопада 2019, 07:46
На звичайну недільну службу приходять, як коли, коли троє, коли п'ятеро, часом десять буває. Остальні ходять в РПЦвУ
07 Листопада 2019, 10:40
Люди все таки відчувають де е благодать .а де просто театр.<br/>Достатньо порівняти скільки було людей на престольному празднику св.апостола Луки (села Доросині )вхрамовій хатині,а скільки тут.<br/>Район рожище навіть не остляв скільки було тоді в церкві св Луки ,яку перевели в ПЦУ Константинопольського патріархату .<br/>Схоже на те що таксамо &amp;quot;не густо&amp;quot;як і в Соколі..)
07 Листопада 2019, 11:26
Подзвони гунді і ко відчитайся які ви молодці...
07 Листопада 2019, 11:43
Московська церква в Україні це як пліснява на хлібі
07 Листопада 2019, 21:13
Що виходить із вуст- те виходить з самого серця,як кажеХристос.<br/>Слова твої гнилі..зроби для себе висновки.<br/>Ще Господь сказав: &amp;quot;По плодам впізнаете їх..&amp;quot;<br/>То ж як бачимо-гнилі плоди твої..<br/>Тобі не страшно за свою душу,чоловіче..? Адже прийдеться колись таки відповідати за кожне свое гниле слово.
08 Листопада 2019, 01:38
А ти подивись в зеркало&amp;quot; цитуючий святе письмо&amp;quot; і задумайся кому ти дійсно служиш? пишучи українською мовою ти хочеш захистити свого наставника Гундяєва, його шефа Путіна, чи Нафанаїл дав команду боротись за кожного адепта російської церкви. Я перед Богом буду відповідати, а не перед тобою, продажним путінським послідовником, і Бог мені суддя, а не ставленик Гундяєвський. І якби ти не тримався так за гроші, будинки і статки, а дійсно служив і вірив то шукав би пилинку в чухому оці а вийняв би колоду зі свого.
10 Листопада 2019, 14:45
Головне не кількість,а якість. Театр влаштовують московські попи розказуючи про “благодатну РПЦвУ”.Вже три Церкви визнають ПЦУ ,а у вас та сама платівка.Що методичок москалі ще не вигадали?
10 Листопада 2019, 15:28
Казали що в ПЦУ ходить свідома молодь, патріоти, а в РПЦ кілька бабок полоумних, а тут якраз ті бабки, комедія))