У Рудці-Козинській обікрали церкву

#   13358
У Рудці-Козинській обікрали церкву

У селі Рудка-Козинська Рожищенського району невідомі обікрали Свято-Троїцький храм УПЦ (МП).

Про це Район.Рожище повідомили у Рожищенському відділенні поліції.

Заяву про злочин написав настоятель храму Петро Мазур. Невідомі проникли до приміщення церкви у ніч на 1 жовтня. Вони зламали вхідні двери.

Із храму зловмисники викрали дві ікони – «Усікновіння глави Івана Предтечі» та «Ікону явлення Серафиму Саровському Божої Матері».

Поліція розслідує крадіжку.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Останні новини

Всі

16 червня 2026

15 червня 2026

Переглянути все