У Рожищі припаркували позашляховика впритул до пішохідного переходу

19 Вересня 2019, 14:21
5983

У місті Рожище водій припаркував позашляховика у невстановленому місці, порушуючи Правила дорожнього руху.

Фото порушення зафіксувала у центрі міста рожищанка Ірина. Вона надіслала знімки у редакцію Район.Рожище.

«То вже взагалі», – коротко пише жінка, надсилаючи фото.

На знімку – позашляховик «Mercedes», припаркований на вулиці Незалежності впритул до пішохідного переходу.


Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

***
Рубрика «Народні новини» створена для всіх жителів нашого міста, району та гостей, які приїздять до нас. Це в першу чергу доступний та зручний інструмент для поширення актуальної та достовірної інформації про проблеми, досягнення та життя нашого міста та району. Зламався ліфт, зіпсувалось дорожнє покриття, сталася ДТП, побачили, як горить будинок чи ремонтують ваш під’їзд – обов’язково напишіть про це нам, натиснувши кнопку «Додати новину» на головній сторінці сайту.

Коментарі
19 Вересня 2019, 17:38
Тьху, а в вівторок цей автомобіль взагалі на тротуарі припаркувався
19 Вересня 2019, 17:40
І де ж був той муніципал??? Краще ніж бабок ганяти на базарі взялися за неправильне паркування!!!! Хоть користь було б якась! Ррзгрузили б вулицю Незалежності щоб нормально ходити, а то в них тільки одна є проблема!!!!!
19 Вересня 2019, 17:47
Ви, хоч би розібрались у повноваженнях муніципального інспектора та поліції. <br/>А то, щоб не проходити повз треба обов'язково плюнути?
19 Вересня 2019, 17:48
Піздєц резонансна новина
19 Вересня 2019, 17:49
Ще б відео прислали як цей позашляховик по центральній вулиці показовий виступ екстремального водіння влаштовує)))
19 Вересня 2019, 17:49
Ви неадекватні люди!<br/>Яким не має чим зайнятись!<br/>Підіть краще допоможіть людям вулиці підмітати!
19 Вересня 2019, 18:08
Захищаєте людину, через яку може статися біда? От буде хтось з вас таких розумних переходити дорогу, за цією машиною ні ви не побачите чи їде авто по дорозі, тим більше, що поряд поворот. Ні машина яка буде їхати, не побачить вас через таку парковку. І все. Треба думати головою. В луцьку через так припарковану машину збили жінку з каляскою.
19 Вересня 2019, 18:39
А чому цікаво «базарнікі» паркуються де це заборонено??
19 Вересня 2019, 19:04
Якби в мене було таке авто, то я взагалі на тротуар паркувався бы і в дупі того Дулюка бачив))))))))
19 Вересня 2019, 19:22
це фізрук Фома мєсний, йому можна..!!!
19 Вересня 2019, 21:01
За що муніципалу платять гроші? це його робота, хай ходить наводить порядок а не бабульок лякає
19 Вересня 2019, 22:38
На дорозі два учасника руху: пішохід і водій, і часто не всі є адекватні й не думають про наслідки...
19 Вересня 2019, 22:44
Дулюк Дулюком ,а порядок е порядок.Правила дорожнього руху для всіх однакові,за порушення яких штрафи виписуе ДАІ,і Дулюк до проіжджоі части ніякого відношення немае.Паркування заборонено на пішоходних переходах та 10 метрів від них з обох сторін.
19 Вересня 2019, 23:01
то хіба ви не бачите там ще і ланос неправильно припаркований 9901 Руслан Бондя ще той шумахер
20 Вересня 2019, 10:54
Ти дебіл!!!!!!<br/>При чому там ланос???
20 Вересня 2019, 18:02
Штрафувати по великій сумі один заплатить.другий.третій і буде вулиця як вулиця і поповнять міський бюджет а то думають де взяти гроші в бюджет всі чинивники корумповані одні з другими зв'язані поліцай стоять біля одного переїзду то біля другого і беруть в кармани нічого при Україні не змінилось тільки все гірше і гірше.
21 Вересня 2019, 13:18
Ахахаххаха