Паркувальник від Бога: як у Рожищі порушують правила дорожнього руху

12 Вересня 2019, 13:23
4852

Порушення правил дорожнього руху зафіксували на центральній вулиці Рожища.

Водій залишив авто біля повороту та за кілька метрів від пішохідного переходу. Фото порушення розмістила у facebook-групі Нетипове Рожище користувачка мережі Марія Клебанська.

«Паркувальник від Бога», – іронічно пише жінка.

Коментарі
12 Вересня 2019, 16:39
Хто зробив дтп чи п'яного оштрафовують прізвище невказують,а тут відразу все хто і що написав
12 Вересня 2019, 17:19
У твоєму житті все зразково?
12 Вересня 2019, 17:26
Коли в самого хреново, то потрібно інших похерити.... пофоткати типу каку робиш.<br/>На це вже є Дулюк.....<br/>І питання до редакції, чому коменти відключені до статьї &amp;quot;У Рожищі працюватиме муніципальний інспектор&amp;quot; ?
12 Вересня 2019, 18:25
Того що Дулюка захейтять. Ти бачив що там дізлайків більше ніж лайків.
12 Вересня 2019, 18:45
Крук круку око невиклює.
12 Вересня 2019, 18:50
А де муля,чому не штрафує горе-паркувальника?
12 Вересня 2019, 22:41
Не називай імені Бога надаремно??????!!!!!!!!!! <br/> Авторка,ви розумієте ,що Бога в цю статтю ви впутуєте ні до чого. Невже ви не бачите поряд як гарно цвітуть квіти,яка краса....Чому ви бачите в когось пилинку в оці,а в свому- Колоди не бачите.Я вас шановна,паняночко, не ображаю,але звертаю увагу ,що Бог осміяний бути не може.Не можна словом Бог розкидатися направо і наліво.
13 Вересня 2019, 00:52
Шановні, у житті в мене ,можливо, й не усе зразково,але їжджу та паркуюсь я особисто, дотримуючись правил дорожнього руху. Чому так тяжко це робити іншим????
13 Вересня 2019, 14:51
Тому що в місті мало місця для парковки. Біля ринку дерево посадили, краще б стоянку зробили. А якщо вже стоїть біля пішеходів то шкоди він їм не робить. Пішеходи ходять як телята, потрібно їх остерігатися.<br/>Ви пані не є водійка, і не потрібно розповідати казки, бо якби їздищи то знали б про проблему з паркуванням
15 Вересня 2019, 13:26
Якщо мені немає де припаркуватись біля Люкса то я просто паркуватись небуду. А ви якщо свідомі громадяни, то маєте розуміти що така парковка може спричинити дтп, перешкоджає виїзд автомобілю з повороту. Це якщо не вистачає парковок в місті то треба паркуватись як захочеться?
16 Вересня 2019, 16:04
Постійні порушення парковки в місті свідчить про корумповану поліцію, які заради свеї наживи закривають очі на порушення, бо вже заплачано.