ДТП у Копачівці: мотоцикліст врізався у позашляховика

05 Вересня 2019, 09:12
9184

У селі Копачівка Рожищенського району сталась дорожньо-транспортна пригода: мотоцикліст протаранив позашляховика.

Про це з місця події повідомив кореспондент Район.Рожище.

Аварія сталась по дев'ятій вечора 4 вересня. Як розповіли свідки, водій мотоцикла врізався в автомобіль «Opel Frontera», який робив поворот вліво. Вони зауважують, що мотоцикліст не дотримався правил дорожнього руху.

Водій автомобіля викликав швидку і поліцію. Мотоцикліста забрали на кареті швидкої.





Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
05 Вересня 2019, 16:22
Надіюсь, це був один із тих ненормальних джмелів, що літають як навіжені по Рожищі
05 Вересня 2019, 22:52
Я теж так думаю,що то напевне один із тих безбашенних які ганяли по центру,і вул.Шевченка у Рожищах!!!!<br/>Головне ,що наша поліція нічого не робили!!!<br/>Їм краще з дітьми,або пенсіонерами діло мати....
05 Вересня 2019, 23:58
В Рожищах поліцаї стараються тупо не бачити порушень з боку таких шумахерів.......Ось результат
06 Вересня 2019, 00:03
Оце чувак влетів на бабло!
06 Вересня 2019, 05:16
та ті джмелі ще не літають, слабоваті в них мопеди щоб літали, ви ще в Луцьку не бачили
06 Вересня 2019, 05:21
- 1
06 Вересня 2019, 13:05
Як це низько, бажати людині такого... А ви не думали, що з вами може таке трапитись навіть йдучи по тротуару.
06 Вересня 2019, 14:04
На одному амбал накачаний їздить , до його підійдіть скажіть йому щось неадеквату, в мене тільки побої зійшли...
06 Вересня 2019, 14:11
от щоб не трапилось такого самого, то і переживають щоб &amp;quot;джмелі&amp;quot; не залетіли на пішоходів. А ще коли їдеш на велосипеді з дитиною, то ті приморочені мало не зносять. Поліції по...й на них. Тому так їм і бажають.
06 Вересня 2019, 14:34
У людини горе, а ви такого їй бажаєте. Менталітет української нації. Не дивно , що інші ставляться так і до нас.
06 Вересня 2019, 18:49
давно поліціі потрібно тих гонщиків спіймати і відправити на громадські роботи,поки людям не наробили біди
06 Вересня 2019, 21:49
І за що вони них спіймають? Ти закони читаєш і пдр?
07 Вересня 2019, 00:37
ну звичайно за перевищення швидкості.ганяють по селі.як ненормальні
07 Вересня 2019, 01:25
Там радари стоять? Чи ви свій маєте?
09 Вересня 2019, 11:05
Ви їбану.... створіння те що їхав мотоциклом і авто повертало це одне!<br/>А те що всякі алкаші їздять по рожищах насмерть людей збивають це нічого . Назвіть хоть одну подію коли в Рожищенському районі водій мотоцикла збив людину я таких не знаю. А ви боля..... по напиваєтесь і п’яні людей давите машинами уроди!
09 Вересня 2019, 11:08
Хай те що ви бажаєте іншим вертається вам і вашим сім’я в двойнє!
09 Вересня 2019, 14:17
золоті слова
09 Вересня 2019, 16:08
Хрустики, чого ви такі не обережні? Навіть без повного екіпа ганяють. Но проблем тепер в нього хоть жопою жуй)