«Добровольців не возимо», – водій автобуса Рожище – Дубище

28 Серпня 2019, 14:50
Автобус Рожище – Дубище 9517
Автобус Рожище – Дубище

Водій автобуса РожищеДубище відмовився підвезти добровольця російсько-української війни.

Про це повідоми сам доброволець, Микола Габдулхаков, у Facebook.

«Добровольців не возимо, бо це «не учасник бойових дій»!! Да, чувак, ти правий! Ми всього лиш учасники війни проти рашки, від якої ти «втомився». Я зустрічав у очах(таких як ти) водіїв, гордість, співчуття, підтримку та просто цікавість. В твоїх же була, скоріше, ненависть до МОЄЇ Країни! Та карма зробить свою справу», – ідеться в його дописі.

Читайте такожЧоловіка, якого зловили п'яним за кермом у Рожищі, оштрафували на 40 тисяч і забрали права

Коментарі
28 Серпня 2019, 18:30
Ви люди з великої букви в повазі від нас. Я живу в спокої. А цей чи інший водій немає цінність життя. Вдавляться тими грошима. А в маршруті сморід, грязні сідушкі.
28 Серпня 2019, 19:29
Щось прогавив; хтось комусь війну обьявив? Коли ?
28 Серпня 2019, 19:35
Треба бути порядною людиною
28 Серпня 2019, 20:11
це складне питання і потребує законного вирішення чисто по людські водій мав би підвести по закону не зобовязаний
28 Серпня 2019, 20:32
Хто це горе водій?
28 Серпня 2019, 20:56
Дурік, ти багато чого прогавив. Хто об'являє війну? Той хто напав чи хто захищається? СССР обявляв Німечині війну? Чи Германія обявила війну СССР?
28 Серпня 2019, 21:07
Просто є такі люди *лайно * як цей водій!<br/>Не засмучуйтеся, не вдовзі він покаже своє посвідчення а йому дадуть пинька в сторону виходу! Адже карма існує)
28 Серпня 2019, 21:19
Водій правий на 100%......Платять всі - діти,інваліди........Ну а деяким хероям навіть в западло показати посвідчення.Будете ви людьми і до вас будуть ставитись по людськи.
28 Серпня 2019, 23:23
отож бо й воно
29 Серпня 2019, 00:22
Ну так в чому проблема? Якщо було пред'явлено посвідчення учасника АТО ( а не добровольця) і водій відмовив в проїзді треба було звертатися напряму до власника і подавати письмову заяву, звертатись в міську раду яка є замовником перевезень, якщо не помиляюсь. А не бігти і у фейсбуці строчити гнівні обурення.
29 Серпня 2019, 04:04
Потрібно всій громаді перестати їздити з таким перевізником!
29 Серпня 2019, 09:47
Стаття 257. Бандитизм http://mego.info/матеріал/стаття-257-бандитизм
29 Серпня 2019, 09:48
Той водій бидлаган ніколи не стає замить кричить на дітей і. тд
29 Серпня 2019, 09:49
Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності
29 Серпня 2019, 16:37
Вже хватить, коза рожищенська з хлопчиком прославила одного маршрудчика.
29 Серпня 2019, 16:55
Немає поваги не тільки до воїнів ,але і до стареньких
29 Серпня 2019, 22:51
Біжи заплати за стареньких і воїнів.
29 Серпня 2019, 23:30
Цей водій не розуміє, якби не добровольці, то України не було. Бо добровольці пішли захищати країну не за землю, ні за гроші. Вони стояли на смерть і зупинили ворога. Таким воїнам-добровольцям повага, подяка!!! А в цій ситуації водій показав себе негідником! Дуже сумно, що у нас є такі горе-люди.
29 Серпня 2019, 23:35
Дуже часто в рожищенських маршрутках крутять пісні.<br/>а). для кого вони, для водія чи для пасажирів?<br/>б). чи потрібні для пасажирів, коли: війна, хвора людина (головний біль), сум, біль душі або інші музичні вподобання.
30 Серпня 2019, 01:16
А як він поводився той атошник чого не написав ,як кричав на людей, хамив.
30 Серпня 2019, 13:06
А то шо цей горе &amp;quot;Доброволець&amp;quot; був Бухій і чіпив жіночку ніхто не написав??? А матюки на всю маршрутку як крича чого не написав???? Герой Хрінів!!!<br/>Його непідвезли тільки через хамство.