У Рожищі шукають кошеня

30 Липня 2019, 13:16
3714

У райцентрі в районі вулиці Сухарєва зникло сіре кошеня.

Власники дуже просять допомогти у пошуках. Будуть вдячні за будь-яку інформацію.

«Якщо хтось собі присвоїв – поверніть. Якщо хтось бачив – поділіться інформацієїю», – закликають вони.

Усіх, хто може допомогти просять звертатися за телефоном 095 30 48 006 (Ніна).

Коментарі
31 Липня 2019, 00:56
Нелюди не викидайте нещасних кошенят це страшно дивитись вирішуйте якось проблему чи ви зовсім дибільні
31 Липня 2019, 12:44
Дякую всім...кошення знайшли...
31 Липня 2019, 12:45
А тут навпаки шукають зникле кошеня!! Де ви прочитали про викинуте чи про те, що викидають??
31 Липня 2019, 15:51
А подумати про проблему викинутих тварин мозгів нема?Подивіться що на вулицях робиться з кошенятами звірі а не люди!
31 Липня 2019, 15:59
Ти що дибіл...
31 Липня 2019, 18:14
Це ти 100%дебіл якщо не розумієш своїми дирявими мізками що знущатись з тварин це злочин!тобі би жерти не дати кілька днів
31 Липня 2019, 19:57
ти що повний дебіл де ти бачиш в цій статті що знущають, тут шукають і знайшли...тобі вже хтось це писав, чи до твоєї безмозглої голови це не доходить, найди де знущаються і там висловлюй свою думку...
31 Липня 2019, 21:53
Убогий це я з ціллю профілактики може хоч щось вкладеться в голову таких недовихованих як ти це між іншим дуже серйозна проблема і дуже шкода що ти і багато таких як ти так нічого і не розумієш піди на базар і подивись на нікому не потрібних тварин і подумай що ти людина!
01 Серпня 2019, 16:06
Як таких дибілів земля носить...твій вислів в даній рубриці те саме що на красній площі кричати СЛАВА УКРАЇНІ...яле ослу не докажеж, що він не кінь...
01 Серпня 2019, 21:52
Бажаю тобі в першу чергу Доброти скрізь і в усьому!Шкода мені тебе а щодо Москви то мені там не страшно було сказати Слава Україні! А ти сказав би?Так що не стверджуй чого не знаєш
02 Серпня 2019, 12:15
Ослу не докажеж, що він не кінь... жду селфі з красної площі)))
02 Серпня 2019, 18:48
Ну не буду афішувати себе на красній площі хочеш заходь в гості хватить собачитись не набридло ще краще добрим на світі бути