На місця треба передавати не тільки більше повноважень, але й коштів, – Вячеслав Рубльов у Рожищі

19 Липня 2019, 14:04
3459

Про житлово-комунальні проблеми – вивіз сміття, ремонт багатоповерхівок та непідйомну комуналку говорили рожищани на зустрічі із кандидатом у народні депутати від партії «Слуга народу» Вячеславом Рубльовим. До зустрічі долучились депутати Луцької міської ради та перший заступник міського голови Луцька Григорій Недопад

Основними проблемами жителів будинків 13, 5, 65 та 67 що на вулиці Незалежності є відсутність ремонту прибудинкових територій та необлаштовані доїзди до будинків. Розповідають: деякі з багатоповерхівок збудовані у 1979 році, тож зношеність житлового фонду потрібно враховувати. Чи не найперше питання в людей про високі комунальні тарифи та куди йдуть їхні гроші за утримання будинку. Мовляв, платять немало, але ні ремонтів, ні взагалі якихось змін не видно. 

 «На жаль, стратегічні українські підприємства, які надають електропостачання і газ, у приватних руках. І я виступаю за те, аби їх повернути назад у державну власність. Адже саме через це, врегулювати ціну на газ та інші енергоносії держава часто не в змозі», – каже кандидат в депутати.

Ще однією проблемою для жителів є вивіз сміття. Мовляв, поруч із багатоповерхівками розміщені приватні будинки і тамтешні  жителі без будь-яких вагань користуються смітниками, які поруч із багатоквартирними будинками. Ще й не платять за вивіз відходів. Людям радять: аби це вирішити, потрібно залучити інспектора з благоустрою КП «Дільниця благоустрою Рожищенської міської ради» та змусити мешканців приватних будинків укласти договір щодо надання житлово-комунальних послуг з вивезення сміття.

Депутат Рожищенської міської ради Марія Мартинюк каже: зверталась до міської ради щодо ремонту дорожнього покриття між будинками, проте поки її звернення лишились лише на папері. 

«Мені відповіли, що проведення ремонту доріг по вулиці 8 березня та між будинками по вул. Незалежності 5 та 13 не передбачено міським бюджетом на 2019 рік», – констатує жінка.

Вячеслав Рубльов каже: такі питання в один момент вирішити неможливо.  

«Варто найперше підготувати проектно-кошторисну документацію. Після цього провести зустріч з міським головою та скласти кошторис витрат на реалізацію проекту. Така проблема, на жаль, є частою у невеликих містах та населених пунктах, – відповідає кандидат. – Вирішувати її варто в кілька етапів, адже це тягне за собою дуже великі кошти».

Та додає: в країні потрібно завершувати реформу децентралізації і передавати на місця не тільки більше повноважень, але й коштів. Це дозволить місцевій владі самостійно вирішувати проблеми мешканців та забезпечувати належне функціонування того чи іншого населеного пункту.

«Наша країна стоїть на порозі необхідних змін. Стара чиновницька, корумпована система виявилась неефективною і це потрібно змінювати. Я балотуюсь до Верховної Ради України, щоб виправляти ситуацію та вирішувати проблеми простих українців. Кожен з нас повинен проживати в гідних умовах. Тому 21 липня, в день виборів до парламенту, ми повинні об’єднати свої зусилля та обрати новий шлях України, який дозволить нам і нашим дітям пишатись тим, що ми українці!», – підкреслив Вячеслав Рубльов. 

До слова, завдяки активній позиції Вячеслава Рубльова на сесіях Волинської обласної ради, для міста Рожище вдалося залучити кошти з обласного бюджету на встановлення освітлення, ремонти вулиць та дитячих садочків. 


Коментар
29/05/2024 Середа
29.05.2024
28.05.2024