Зеленський звільнив голову Рожищенської райдержадміністрації

18 Квітня 2020, 11:00
9155

Президент України Володимир Зеленський своїм розпорядженням звільнив голову Рожищенської районної державної адміністрації Інну Гайворонську.

Про це повідомили на сайті глави держави.

«Звільнити Гайворонську Інну Михайлівну з посади голови Рожищенської районної державної адміністрації Волинської області у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України», – йдеться в розпорядженні.

Інна Гайворонська заступила на пост очільниці району у березні 2015 року. 

Читайте також: У Рожищенській райдержадміністрації – новий голова

Коментарі
18 Квітня 2020, 14:36
Взагалі не розумію для чого взагалі та адміністрація це ж скільки грошей зекономилось по всій країні що не вистачило б районної ради чим тут керувати все розікрали дармоїди скільки в кожному кабінеті сидить і все гроші ділять!
18 Квітня 2020, 14:39
В небуття всю її свору разом з нею
18 Квітня 2020, 14:57
Нарешті!
18 Квітня 2020, 15:09
Инна ПАКА ,забирай подружок Жанка ,сергийчучка,-на ВИХОД,хватить наворовали ,иНовосадиху заберить!!!
18 Квітня 2020, 15:56
І ще двох незаконно призначених совбез і фінвідділ разом гнати
18 Квітня 2020, 16:19
Згідний з усіма вище!!!!!! На.............УЙ ту свору усю.Дармоїди,непотріб.
18 Квітня 2020, 16:23
Заодно і нехай прихватить з адміністрації з прав захисту дітей.Усе шобло що там зібралось.
18 Квітня 2020, 17:23
Давно пора!
18 Квітня 2020, 17:52
Я до Інни Гайворонської ставлюсь абсолютно нейтрально.Вона людина зі своїми плюсами і мінусами.Як, до речі, і до новго голови РДА. А ці всі крикуни про те, що вона в когось "щось вкрала", то або докази в студію, або не не верещіть як неадеквати. Чи ви невдахи, хами і нероби думаєте що новий голова вам всім зразу по 100000 баксів дась???Халявщики, ппрацювати треба, а не нити, тоді і толк буде, в тому числі і у ваших головах
18 Квітня 2020, 18:46
Ствердно зазначаю, що дуже скоро афера з проведенням інтернету по школах району стане надбанням громадськості району та відповідних компетентних органів.<br/>Кузава ЕНД Компані понесуть справедливе покарання за дерибан грошей на дітях.
18 Квітня 2020, 19:12
Докази корупції є.Ми працюємо в ви гроші дерибаните.Не ображай людей.Хами невдахи нероби та халявщики сидять в адміністрації.
18 Квітня 2020, 19:40
Докази корупції є.Ми працюємо в ви гроші дерибаните.Не ображай людей.Хами невдахи нероби та халявщики сидять в адміністрації.
18 Квітня 2020, 19:44
Ви бачили хатину Гайворонської? загрибастила аж до самої р.Стир,а це прибережна зона.Подачки від нового голови РДА нечекаїм звісно,але надіємся ,що буде нетаке ха.ло безвідповідальне,і брихливе.
18 Квітня 2020, 20:17
Ще б перевірку в Рожищенську рда прислали. преміі і надбавки керівництво брали, а головних спеціалістів відправляли за власний рахунок бо нема грошей на зарплату. Там роботи перевіряти не початий край
18 Квітня 2020, 20:52
Згідний з Вами!!!
18 Квітня 2020, 21:41
Швидше за все це жанка або сергійчучка. Або хтось з їхнього кодла. Адвокати хренові. Захащаєте себе? Люди для вас ніщо. То тепер читайте як оцінюють вашу роботу. Слава Богу зробили подарунок району на Великдень, позбавили від головної корупціонерки. Дай Боже і кумам - подружка пинка під зад. І першій з них дубчучкі
18 Квітня 2020, 22:38
Тюрьма iх ДОМ! ПРОКУРОРУ береш з тамoжнi усi вийизди в польшу панi Сергiйчук звiряйеш з табельом робочого часу де вона чiтко в тi днi отримувала зарплату i корупцiя готова !!!
18 Квітня 2020, 23:40
Щотижня Що робила
18 Квітня 2020, 23:51
Закуплять квартирку сирoтi З державки однi бабки Продавцю iншi 50 100 тисяч на карман та гайда на море
19 Квітня 2020, 00:01
О де пiднiмаються бабки !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19 Квітня 2020, 00:29
О де АФЕРА
19 Квітня 2020, 00:42
Одна субcидiя там усi потрiбнi члени дубчучка + сергiйчучка рулять так як треба
19 Квітня 2020, 00:53
Дівчата докерувалися.Кру пришлемо точно
19 Квітня 2020, 01:26
Клубок корупції потрібно починати розплутувати з відділу освіти. Перш за все - це афера з інтернетом. Кузава має відповісти за дерибан бюджетних коштів. Приперти до стінки. Далі вони один одного здадуть. І будуть обіцяні весняні посадки.
19 Квітня 2020, 02:43
Ще ту шала.у Новосадиху треба провірити куди гроші дівала і нащо ..... Це ж саме кодло Сави... Треба буде доповісти новому голові... ГЕТЬ СОВАЛКУ ДО СВОЄЇ КОМАНДИ...!!!
19 Квітня 2020, 03:19
все болото каламутить жанна...............
19 Квітня 2020, 04:37
Бо вона сама з болота той каламутить. А насправді тупа алкогольна баба. Зараз вже до нового голови буде підлізати показувати яка незаменіма. Вже всі цифри про район зазубрила? Вчи не вчи ті цифри таку тупу афірюгу пінком треба гнати з держслужби
19 Квітня 2020, 11:54
Більша половина населення Рощих - це гнилі, заздрісні люди. Ви не реалізовані в житті. Чи вам немає чим зайнятися? У вас немає сім’ї, друзів? Приділіть краще свій час їм. Найдіть роботу якщо у вас не має. Найдіть хобі собі. Та вкінці кінців посадіть город і проводьте весь час там, аніж писати різні неадекватні коментарі!!!!<br/>Ви всі такі сміливі ховаючись тут за різними ніками в коментарях, якщо щось не подобається то краще сказати в очі, а не лити негатив тут!!!!<br/>Перш ніж судити когось - ви здобудьте належну освіту і пропрацюйте в даній сфері,!!!!<br/>І от тоді я побачу як ви заговорите!!! Можливо і дня не протримаєтеся!!!<br/><br/>А якщо ви вже і працювали, але вас звільнили чи понизили, то така ваша доля, так значить ви працювали - неналежно!!!!<br/><br/> Усіх зі святом! Усім добра і позитивних думок!
19 Квітня 2020, 12:33
Ось зараз вiзьмешся за город та будеш платити законнi подадки а не деребанити людськi грошi
19 Квітня 2020, 13:20
100% підтримую &amp;quot; адекватний громадянин&amp;quot;. Христос воскрес!!
19 Квітня 2020, 14:49
Правильно що ліпучки з бюджету, які тримала ворона зараз в ах... є які їй відкати постійно давали і і всі, що залишилися в адміністрації котрі проплатили за своє залишення в рда після так званового скорочення коли бидляки скоротили матерів одиночок, пенсіонерів за рік чи два до і пенсії. Ми фрейліни Сав.. Ка 'безсмертні'.
19 Квітня 2020, 14:51
Гайворонська навiть прiзвище в порядного чоловiка вкрала<br/>I чихати на зарплати рядових службовцiв
19 Квітня 2020, 15:09
Розказували бувалi, що Савчук хотiв одружити на Гетьманi Сашцi Сергiйчучку<br/>щоб прiзвище круте мала i щоб дитину було на кого записати
19 Квітня 2020, 15:18
Чимодани в столицю возити не треба богато розуму коли багато районних програм якi можна як хочеш дирибанити
19 Квітня 2020, 15:31
Була така мова між Гетьманом і Савчуком. Бувалі правду говорять
19 Квітня 2020, 18:31
Прийдіть на сесію та розкажите яка класна Гайворонська . Ви кинули виклик суспільству .Будемо просити СБУ вияснити хто це писав на громадян .Ви будете доводити звинувачення на моїх громадян в суді.
20 Квітня 2020, 04:41
Новосадиха , пардон ,Горбачова , саме тему з ремонтом затіяла будинку культури, грошики вибила, Горбач по тихому хатинку Генкіну до толку доводить,будматеріальчики чим о хатки возити з БК, джипика купив, заправляти треба, а тут можуть зарубати такий класний бізнес стартап молодої сім'ї, злі Ви Рожищани, в кожної баби є та &amp;quot;штучка&amp;quot; але тільки одиниці вміють її правильно користувати, Танька Горбачова вже 10 раз її в аренду здає, а вона все додому повертається, а ви нездари тільки чоловіка раз в рік в список клієнтів ставите, неефективно і економічно невигідно, Гайворонська навчилась, бачте і хатка виросла і на посаді скільки часу втрималась.Так що думайТе
20 Квітня 2020, 11:01
Вміють дівчата лотерейку вигідно використовувати
21 Квітня 2020, 00:02
Жанка трезва на роботу буде приходити хоча б і буде працювати, бо скидає всю роботу на Яковлєву Наталю.
21 Квітня 2020, 00:48
Закінчилась в Рожищенській РДА епоха розслабухи, почнуться трудові будні замість бодунів.
21 Квітня 2020, 01:10
Статус рожищенських активістів ексмайданівців залишається незмінним. Вони так само як і нацюцюрники - одноразово використані організаторами революції гівності.
21 Квітня 2020, 13:19
Ви ж самi пришли до корита пicля революцiвних подiй
21 Квітня 2020, 14:33
Надзвичайно високого підйому зазнала економіка України після революції гіvності. Навіть в далекому Гондурасі задумуються чи не запровадити у себе українську гривню додатковою валютою. Також молодь Гондурасу все більше вивчає біографію Шухевича, Бандери, Ющенка, Бурого, і мріє приїхати на постійне проживання в саму розвинену країну Євроспільноти - Україну.
21 Квітня 2020, 21:19
Значить Ви працювали неналежно; iдiть <br/>посадiть город та проводьте весь час там