У центрі Рожища влаштували дискотеку та холі-шоу

08 Липня 2019, 11:21
4738

З нагоди свята Івана Купала та проведення у місті етно-фестивалю у центрі Рожища влаштували дискотеку.

Молодь розважалася на площі Незалежності ввечері 7 липня.

Також всі охочі могли придбати спеціальні фарби холі. Таке дозвілля припало до душі містянам та гостям райцентру. Вони охоче танцювали, обсипалися фарбами та фотографувалися.

Читати також: Куліш, фотозона й танцювальний батл: як у Рожищі святкували Івана Купала






Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
08 Липня 2019, 15:34
Скільки грошей викидається на непотрібні свята.
08 Липня 2019, 15:40
А Ви зарийтеся в окоп або облаштуйте собі бункер і сидіть там,а то заважаєте нормальним людям проводити дозвілля своїм "настроєм"!
08 Липня 2019, 17:51
Скачи і танцюй далі, не здивуюсь що ти там і бухав десь на площі. Замість того щоб зайнятись дійсно нагальними справами для міста, міська влада отакі недолугі свята влаштовує кожні вихідні. <br/>Взяти найпростіше, нікого не бентежить який асфальт на площі? А бордюри на клумбах, а ті лавки? Але нащо то все якщо є п'янки і видовища
08 Липня 2019, 19:10
Яка різниця хто п'є і бухає? Це роблять не так для дорослих, як для дітей та підлітків! Ти пам'ятаєш коли останній раз у Рожищі так святкували Івана купала? Якщо комусь не подобається, то навіщо ви туди ходите?
08 Липня 2019, 19:41
Здаеться українці в основному народ православний.<br/>По крайній мірі хрещені в Православній церкві і вважають себе православними.<br/>А в Петровий апостольський піст святкуть язичнецьке (бісовське) &amp;quot;свято&amp;quot;.<br/>Прямо сказати-біснуться.<br/>Напевно думають що можна Богу і сатані одночасно угодити.<br/><br/>Які ж ви нещасні..видно Бог розум зовсім забрав.<br/>Бо не вірите в Нього ,а служите сатані,який вас за собою в пекло і заманюе..
08 Липня 2019, 20:13
В свій час такі, як ви спалили Джордано Бруно. То може і ви вже з-за компа встанете і підете по Рожищі відьом ловити?
08 Липня 2019, 20:42
Роблять для дітей? Серйозно? Яка різниця хто і де п'є? Тобто всеодно коли діти розважаються і танцюю а поруч п'яне бидло п'є і через слово материться? <br/>А на рахунок коли були ще такі свята. В нас кожні вихідні свято починаючи з 9 травня, в Луцьку(обласному центрі) так не гуляють як в нас.
09 Липня 2019, 01:08
Почитав коментарі і зрозумів що лікарню треба було не в Ліпінах будувати
09 Липня 2019, 02:04
Класно було! Дякую всім організаторам за можливість цікаво провести час!!!