Житель села Кроватка тікав полями від представників військкомату

07 Червня 2019, 16:13
8760

Працівники Рожищенського районного військового комісаріату ловили у полі жителя села Кроватка, який ухиляється від служби в армії.

Про це Район.Рожище повідомили у Рожищенському РВК.

«Сьогодні, під час оповіщення призовників у районі, житель села Кроватка Андрій С. втікав через поле від представників військового комісаріату, ухиляючись таким чином від призову», – йдеться у повідомленні.

На жаль, зловити хлопця не вдалося. Нині готують матеріали до притягнення його до кримінальної відповідальності за ухилення від призову на строкову військову службу.

Читати також: Які сільські ради району найгірше доставляли призовників

До слова, минулого тижня за такий же злочин суд присудив умовний термін жителю села Топільне Олександру Л.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
07 Червня 2019, 20:43
А яке право мають працівники військомату затримувати людину? Ну догнали б і що, повістку вручили? Так за відмову по повістці з'явитися лише адмін штраф світить і треба тут кримінальною відповідальністю лякати.
07 Червня 2019, 21:20
І як не соромно такому лобуряці втікати? Працівники молодці! Роблять свою роботу чітко.
08 Червня 2019, 00:12
Працівникі саміб пішли дупи свої по землі або по казармі посовали а не бігаю по полях дітвору ловлять <br/>А хлопці молодці за той чай що в армії штани протерли то за кордоном гроші на себе достатньо заробляють
08 Червня 2019, 00:51
Ти, напевно, працюєш у військоматі і хочеш премії за план відлову?
08 Червня 2019, 00:55
Ти служив? І я служив.<br/>Тебе контузило? І мене. <br/>А давай здамо сусіда, щоб і його також...
08 Червня 2019, 02:10
У них є досвід відлову українців.
08 Червня 2019, 02:41
Пацан молодець, щось не видно результату від військових їхніх дистанцій більше 5км в екіпі
08 Червня 2019, 02:48
А ніби 15. Азія...
08 Червня 2019, 02:58
А ти своїх мужчин не ховала від служби?
08 Червня 2019, 04:00
Потрібно було з рушниці з транквілізатором стріляти!
08 Червня 2019, 11:29
Не ховала. Бо це сором!
08 Червня 2019, 14:32
Працівники не з війскомату,а з фірми &amp;quot;ЛАСКА&amp;quot; позорники де їх діти.
08 Червня 2019, 15:14
Іди у віруючі :бабтісти, п'ятиязичники, світки Єгови. Воєнкоми їх люто бояться.
08 Червня 2019, 17:46
Справа в тому що баптисти служать і в ООС і в командувані і волонтерами і капеланами і доброволцями. Якщо Дєд хоче посміятися з віруючих то хай зїздить на схід і попитає хлопців про цих людей. От тільки дана стаття про &amp;quot;православного&amp;quot; який бігає. Не потрібно приписувати ухилянтів від служби до якоїсь конфесії.
08 Червня 2019, 17:57
Красавчік)
09 Червня 2019, 02:10
Ти гоніш! <br/>Назови хоч 1 прізвище баптиста, який воює, а не &amp;quot;волонтерить &amp;quot;. Курячегузно не рахується, він за свого сина <br/>Звільнив 2 воєнкоми, щоб дивились кому повістки давати.