Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

СКАНДАЛ: Бійці АТО «кинули» владу на самоті під час урочистого концерту

22:24 14.10.2016
10972

Концерт до Дня захисника України в РД «Просвіта» таки відбувся. Але сьогодні він дуже вирізнявся від усіх попередніх.

Все починалося дуже гарно. По завершенні святкової ходи за участю бійців АТО, районних очільників та працівників державних організацій в РД «Просвіта» розпочалася урочисті збори: гімн, внесення державного прапора України, покладання квітів, хвилина мовчання…


Військовий комісар району підполковник Олег Алєксєєв привітав бійців і вручив медаль «За жертовність та любов до України» Вадиму Босенку та відзнаку командира 80-ї окремої десантно-штурмової бригади «Ніхто крім нас» (посмертно) Василю Смолярчуку.

Згодом на сцену піднялися Інна Гайворонська – голова Рожищенської райдержадміністрації, Андрій Музика – голова Рожищенської районної ради та В`ячеслав Поліщук – Рожищенський міський голова. Прозвучали слова вдячності та вітань. Почесними грамотами нагородили Володимира Копистку та Василя Морару, які проходять службу в районному комісаріаті.


Ведуча свята Наталія Марценюк запросила до слова голову Рожищенського районного об`єднання учасників АТО Руслана Мигдалюка. Демобілізований учасник АТО привітав побратимів та всім присутніх зі святом Покрови, з Днем захисника України, козацтва та з Днем заснування УПА.

Руслан Ростиславович вручив пам`ятні відзнаки від районного об`єднання учасників АТО волонтерам, які з перших днів бойових дій на Сході підтримували бійців, іноді, навіть, робили більше за свої можливості.

За моральну підтримку бійців АТО своїми патріотичними піснями, нагороду отримав Сашко Черкашин. Хлопця присутні вітали гучними оплесками.


На сцену раз-по-раз виходили волонтери, люди щирі та самовіддані.

Нагороду від обласної спілки ветеранів АТО за волонтерську діяльність отримала Аліна Кривов`язюк. Відзнаки « Ветеран АТО» від цієї ж спілки отримали Анатолій Семенюк, Володимир Корнійчук, Володимир Кривов`язюк, Михайло Пожарський та Валерій Чмирук.

«Ми, об`єднання учасників АТО, вчора організовували смолоскипний хід в пам`ять загиблих героїв нинішньої війни. Наш захід був повністю проігнорований владою району. І сьогодні ми, учасники АТО, в свою чергу висловлюючи протест проти таких дій влади, не вважаємо доцільною подальшу нашу присутність на даних урочистостях», - як грім серед ясного неба пролунали зі сцени слова Руслана Ростиславовича.


Після цього бійці піднялися і почали мовчки залишати глядацьку залу. Запанувала «важка» тиша.

Прикро, що «патріотичні» промови деяких чиновників лунають зі сцени виключно на свята, а не щодня. Видно, ці фальшиві ноти й стали причиною такого вчинку зі сторони бійців АТО. І їх можна зрозуміти – вони мають право на такі мовчазні і, водночас, красномовні знаки протесту, бо давно відомо: як ти до людей, так і люди до тебе.

По волі ті, хто лишився в залі і ті, хто за кулісами чекали свого виходу на сцену «реанімувалися» від шоку, і свято продовжилося, хоча й без участі тих, кому воно по-праву було адресоване.

Єдине прикро, що заручниками ситуації стали працівники РД «Просвіта» та інших клубних закладів району, адже готували вони свої художні номери саме для українських захисників. А подивитися і послухати було кого.Розпочався концерт потужним виступом хорової капели працівників культури. На честь України та її мужніх воїнів співали, як юні солісти Артем Чирук та Ангеліна Клевець, так і шановані в нашому краї – Олексій Будчик, Оксана Михальченко, Ірина Герасим`юк, Світлана Павлючик, Сергій Горбач та Валентина Добровольська.

Дарували радість глядачам, своєю вокальною майстерністю гурти «Адажіо», «Сокільські Веселухи», «Колорит», «Писанка», вокальний чоловічий ансамль БК села Пожарки, жіноче тріо БК села Любче.

Маршем «Богдан Хмельницький», завершив концерт народний аматорський духовий оркестр РД «Просвіта» під керівництвом Валентина Чербаджі.

Ще жевріє надія, що цей прикрий випадок, стане гарною наукою для районної влади, які проігнорували заклик бійців АТО, прийти і вшанувати памʼять загиблих побратимів. Можливо, чиновники усвідомлять, що уповноважені служити громаді, а не навпаки.

Почути людей – головна задача влади. А бійці право бути почутими вибороли кров`ю. Своєю кров’ю!Загрузка...
Коментарі

СТИДОБА

22:34 14.10.2016

Це щоб зі всієї цієї кагорти держслужбовців прийшов на смолоскипну ходу один тільки мер Поліщук, то їх треба перестріляти. А Музика з Гайворонською ще й проїхалися біля третьої школи побачити чи бува не прийшов хтось із нєслухов на ходу. А на сьогоднішню аж по списку збирали.

Глядач

22:44 14.10.2016

Мигдалюк і військовослужбовці не владу принизили. Не Гайворонську з Музикою, не Поліщука, вони тупо покинули в залі матерів загиблих. Тіпа, ми такі горді! А вони - матері героїв сиділи до кінця. Учасники АТО пішли на повідку у свого шефа своїм високомєрієм принизили матерів героїв. Принизили не владу, а тих людей, які приїхали з сіл! Артисти з Пожарок, Любча, будинку культури. Вони старалися, готувалися, відпрацьовували номери. Всі вони старалися і не зря бо в залі сиділи достойні глядачі мами померлих.

222

23:05 14.10.2016

А загиблі солдати не варті пошани?

Рожищанин

23:07 14.10.2016

А вчора на смолоскипній ході де вони були?

Катя до Глядача

23:26 14.10.2016

А при чому тут Поліщук? Поліщук, як нормальна людина на ході був! І на концерт прийшов вшанувати військовослужбовців!!! А матері загиблих, я думаю не образилися! Ти якби уважно читав, а ще краще прийшов, то б до тебе дійшло, що саме ЗАГИБЛИХ вшановували смолоскипним ходом! Саме от тих, бійців на яких владі поср..ти... От саме дітей, тих матерів і вшановували!!!! Артистів? Так, артистів шкода... Але ті артисти, які були на ході, зрозуміють і пробачать бійців АТО.

Рожищанка

23:31 14.10.2016

Так ніхто не знав про ходу яка відбувалася напередодні. Усі знали що хода має бути 14 жовтня. А кривовязючка крутила світом і таки добилася свого. Вона не за солдатів думає, а як би в черговий раз підставити. А РДА порадила б не слухати таких як вона бо бачте що з цього щоразу виходить. Продумуйте такі заходи самі, а не йдіть на поводу в самооборони.

Юля

23:35 14.10.2016

І знов винувпта самооборона?

Катя до Юлі

23:45 14.10.2016

Канєх, винна Самооборона))) А чого вона мовчить? сказали б щось. А то страху нагнали на РОЖИщанок і сидять тихцем, покурюють і нічого не кажуть))))) Винна во всьому самооборона! І Путіна приперла і пятою колоною кремля назвалася. Ух паразіти не дають жити нормальним чиновникам, які на концерті сьогодні сиділи і тільки обгаджували кожного волонтера, якого нагороджували. А потім підуть в церкву свої грішки вимолять і далі самооборона винна буде))))) Пригадуєш Бодіку себе на концерті, чи ні? Тихіше говори, а то всі чули, як ти гарно виконуєш заповідь про "не суди і не судимий будеш"!!!!!!

До Каті

23:52 14.10.2016

Кому посрать? Владі? Влада хоч зараз і не ідеальна, але люди! Схаменіться! Військовослужбовці звідки виплати отримують? З державного бюджету. Виплати хто передбачив? Влада. Одноразову допомогу, в межах дуже скудного, якщо не сказати ніщєнського бюджету для бійців АТО і навіть для контрактників - хто передбачив? Місцева влада. Путівок інвалідам дають все менше бо першочергово оздоровлюються учасники АТО. Потребуючим допомог дають менше бо основні суми і кількість грошей ідуть учасникам АТо. Навіть платну путівку взяти проблема бази відпочинку санаторії заняті учасниками АТО. Зараз блін все роблять для військовослужбовців, і добре що роблять! І у таких мигдалюків і їхних кардиналів алін які все переграють 10 раз ще хватає совісті обсирати і підставляти владу а потім ще ходити до них принтери і халявне приміщення просити чи ше краще дати бурому заробити державних грошей? Цинізм вищої марки і велика підлість!

КАТЯ До до КАті!!!

00:20 15.10.2016

ТО ВЛАДА ПЛАТИТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ ІЗ СВОГО КАРМАНУ?????????? Чи з карману тих же людей? Простих людей, які зібрали, забезпечили, накормили і оділи та відпустили на Схід своїх синів та чоловіків захищати ту саму срану владу?? То ви мені розказуєте про халяву? Про Мигдалюка. який воював на сході і про Аліну, яка ледве не втрати сина-військовослужбовця? Ви цинічна людина, не варта ні уваги, ні пошани, якщо пишете такі речі. Не здивуюся, що держслужбовець, який тільки звик переклади свої проблеми на плечі інших. Бач, йому пільги Атовців в очі закололи, а ти піди полеж в окопі, посхиляй голову перед снарядами, а тоді поговоримо, якщо, звісно, вернешся!

КАтя до КАТІ До до КАті!!!

02:11 15.10.2016

Ти Катю не сповна розуму, якщо мигдалюка захищаєш, ти його "воював" сама бачила, чи він тобі розказав? То ще тоє ч.....мо, ти його краще попитай як він головою обєднання став? а алінка то перша в районі істеричка, тільки інтриги плете та колотнечі створює

ЮТУБ

02:28 15.10.2016

Правильно хлопці зробили.вже давно пора Гайворонську в "чувство " приводити бо вона вже забула для чого в те крісло сіла.Хай буде соромно нашій владі! Не розумію Музику адже він зазвичай на патріотичні заходи завжди приходить.Ще такого скандалу в Рожищах не було. Ганьба!!!

УЧНІ НАЙКРАЩОЇ ЗОШ 3

08:47 15.10.2016

Недамрма нас Петрівна називає найкращими..Бо так є. МИ-УСЮДИ ! І на факельне прийшлиІ, кришок назбирали найбільше, і на ході наші учілки були. Саша Черкашин - наш. Олександр Плоцедим вихований в нашій школі. І ДЄРІК НАШ НАЙКРАЩИЙ! Вчителі всі - супер. Може і є придурки серед педколективу та школьніків, але вони тєряються в юрбі.

володимир

08:57 15.10.2016

до Каті. про яку одноразову допомогу для контрактників ви говорите? ту яку голова РДА вирішує одноосібно кому дати , а кому не дати ? Запитайте чи хоч одна сім"я контрактника , який підписав контракт у 2014-2015роках, отримала ту "допомогу". чи ті сім"ї чимось завинили ? хоча програма підтримки була прийнята районними депутатами без ЖОДНИХ обмежень. не володієте конкретно інформацією - не пишіть

Світлана

09:08 15.10.2016

Нашій владі до Аліни і Мигдалюка дуже далеко. Вони хоч щось роблять в неробочий час і за безкоштовно? А Аліна весь свій час неурочний присвячує проблемам Атошніків і вона горло готова перегризти тому, хто щось погане про них скаже.

СИНЬО-ЖОВТИЙ БУРЯК

09:11 15.10.2016

Що ж всі так сруться між собою. Це в нашому містечку така "санта-барбара", всі всіма недовольні, кожен кожному вовк. Кожен щось з себе строїть, несе себе. Що ви хочете люди? Сформулюйте по пунктам, ми хочемо це, це і це. Поки що читаю новини і чомусь навіть при таких подіях при яких не може бути образ у нас знайшли привід щоб образитись на всіх і вся. Вам та влада потрібна була на ході? Для чого? Для показухи? Потрібна? Значить потрібну було попередити і запросити. А так кожного разу просто валять на ту Гайворонську, так відчуття, що вона похлєще путіна.

САМООБОРОНІ БРАКУЄ ГРАМОТНИХ ЛЮДЕЙ

09:13 15.10.2016

Всмислі не тих,хто вміє читати і писати. Не крикунів гасел..що ріжуть слух, і неуків недолугих.. а ЮРИДИЧНО ГРАМОТНИХ!!!!

Рожищанин

09:17 15.10.2016

Влада і в.т.ч мер Поліщук тільки ходить і нічого конкретно не робить. Своїм землю подавали а для інших вона відсутня. Ну не прийшли то зверніться до Гунчика та Президента а простих працівників культури шануйте. Одних і тих нагороджують, самі себе хвалемо жах. А чому Бурого і Дулюка не згадали???

АТО

10:15 15.10.2016

І Бурого нагородили , і Віру нагородили і Кучірко Олександра нагородили ,і для Деричинських є нагороди , і для Добровольського Володимира є нагорода. Просто ці люди з деяких обставин не змогли прийти на вручення ( про це вони попередили зразу). А в тих людей , що брали участь в концерті ми просимо вибачення! В цьому випадку вони заручники. Смерті наших побратимів варті шани і поваги всіх людей. І на такі заходи потрібно приходити без запрошення ,і потрібно пам'ятати дати цих заходів .

Ліна Костенко

10:56 15.10.2016

Всі проти всіх, усі ні з ким не згодні.
Злість рухає людьми, але у бік безодні.

СИНЬО-ЖОВТИЙ БУРЯК

11:09 15.10.2016

Знаєте, хлопці, ви з тими нагородами заспокійтесь трохи, в нас дуже багато людей допомагали по мірі можливості, на базарі скільки ходили зі скринькою? всі кидали. чому їм немає нагороди? чому бабцям, що сало носили хомичу в селі немає нагороди? ви думаєте вона дала меньше ніж деречинський, який стільки грошей має, що не знає куди них впхнути? а тут піар акції... хочете відзначити, дайте та й не кричіть про це, що ті волонтери без простих людей, а простих людей ніхто чомусь не відзначає, навіть добрим словом.....

АТО до буряка

12:04 15.10.2016

Відзначили і простих людей. Треба було бути на нагородженні , або уважно читати статтю. В нас багато хто має гроші , але Деричинський не чекав щоб його просили ,на відміну від інших.

К

12:11 15.10.2016

Покинули акцію і що цим виграли а головне що програли ? Неввже ви без влади ніщо, що так заставляєте ту владу на ваші акції ходити, нащо вона вам там потрібна . Має бути як в радянському союзі прийти влада, назганяти бюджетників і тоді в організації атошників вийде факельна хода а по другому, по справжньому, від серця, чьому не так .

ЩОСЬ НЕ ЗБАГНУВ

12:24 15.10.2016

ПРИ ЧОМУ ВЛАДА, ДО ТОГО, ЩО 13 - ГО НІХТО НЕ ПРИЙШОВ7 ВОНИ МАЮТЬ ТЕЖ ПО СПИСКУ ЗГАНЯТИ ЛЮДЕЙ ЩЕ Й НА ЗАХОДИ ЯКІ ПРОВОДЯТЬ РІЗНІ ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ? ЗАТЕ ВИ ПОБАЧИЛИ ЧОГО ВАРТІ БЕЗ ТІЄЇ ВЛАДИ, ЧИЇ ПОРОГИ ОББИВАЄТЕ ЗРАНКУ ДО СМЕРКАНКУ І ЛЮДИ ТЕЖ ЯСНО ПОКАЗАЛИ СВОЄ ДО ВАС ВІДНОШЕННЯ. БІДНІ ХЛОПЦІ АТОШНИКИ ЗАРУЧНИКИ ЦІЄЇ ГРИЗНІ, А СПРАВЖНІ ГЕРОЇ В ГРОБАХ ПЕРЕВЕРТАЮТЬСЯ, І ТАМ ЇМ СПОКОЮ НЕ ДАЮТЬ! ПОЗОРИЩЕ!

111

12:38 15.10.2016

А навіщо дві ходи чьому їх не обєднати в одну . Давайте ще й на день перемоги два парада зробим бо в нас хтось з кимсь посварений .

до самооборони

13:23 15.10.2016

Усім парадом управляє Кривовов’язючка. Чому нуколи не згадують і не запрошують, не нагороджують АТОшників-добровольців, вони теж були в окопах, під кулями і повернулися зі зламаною психікою. Агов Аліна ти знаєш про таких?

Уже прозрівший і вже не майданутий

14:22 15.10.2016

Памятаєте такого голову РДА як Масалова? Так от - він би ніколи - НІКОЛИ не дозволив би собі нехтувати життям військових, хоч він і гнида був по натурі, але і знав, що таке честь офіцера!!! Він би завжди був із цими хлопцями, які без навиків були кинути у горно війни олігархів, для нього військова честь і доблесть були на першому місці, а майданівці місцевого розливу зробили йому коридор ганьби, натомість посадили у крісло Гайворонську - що хотіли, те й маєте. Я памятаю, як Нікончук з Дулюком малим там розпинались і чмирили Масалова, який теж пройшов колись жахіття війни - де тепер цих два лже0патріота, де цих два клоуни, не доведи Боже більше дати можливість управляти таким недоноскам і недоміркам-хапугам!!!

СИНЬО-ЖОВТИЙ БУРЯК

14:57 15.10.2016

https://www.youtube.com/watch?v=ESMPMefNi38
СЛУХАЄМО ПІСНЮ! ЗАКІНЧУЄМО СРАЧ!

Можете закидати мене помідорами

17:06 15.10.2016

Але проти кого АТОвці ( при всій до них повазі) висловили протест? Про ти влади? Хіба? Спочатку хлопці пройшлися разом з владою пройшлися головною вулицею з оркестром. Потім послухали виступи Музики і Гайворонськоі , навіть аплодували. А перед концертом пішли. Ну владі від того ні гаряче ні холодно. От якби вийшли на виступі Гайворонськоі - це було б ефектніше набагато.

123

17:13 15.10.2016

Стидоба і позорище!!! Шановні АТОшники, якщо вам така влада погана, то чому ви постійно щось у неї просите: пільги дай, путівки дай, матеріальну допомогу дай, землю дай, гроші на приміщення дай і це далеко неповний перелік усіх "дай". Наперед передбачаючи вислови тих хто скаже "а нам положено", скажу що ті всі "положено" тією ж владою передбачено. А те велике "ФЕ" яке ви висловили при людях, ні поваги ні честі вам не додасть, усі побачили чого ви варті як люди. Ви не владу образили, ви образили пам'ять тих, хто склав голову захищаючи нашу державу, тим паче, що в залі були присутні їхні матері...

НІ!!!

17:14 15.10.2016

Помідорами не треба бо ти прпавий на сто відсотків! Треба було просто під час виступу заготовленого наперед і завченого-не від серця не від дущ!...Ото був би ефект!

ДОодин два три

17:28 15.10.2016

Наташка Клімович.це ти?Не ганьбися.не піспівуй бо та пісенька може скоро скінчитись....

До щось не збагнув

17:41 15.10.2016

Всі побачили не тільки як влада відноситься до Атошників, які загинули в ато, а й як відносчться основна маса людей. Їм всеодно. Їм головне, щоб було за що в бар сходити, поїхати на природу побухати, прийти на роботу в інтернеті посидіти. Така сутність нашого народу. І якби не дай боже тут почалась війна, то б 50 відсотків населення з короваєм бігли б зустрічати Путіна, а ще 35 просто б втікли за кордон,

До до один два три

17:51 15.10.2016

А не пішло би ти з своїми погрозами подалі

А Масалов що..

17:52 15.10.2016

А Масалов що помер? Де дівся той патріот ср.ний?

До попереднього

18:02 15.10.2016

Тільки чесно... А ди був би ти? В тих 15 відсотках???? Ду же сумніваюсь І якщо по правді то не основна маса людей не прийшла, на захід Самооборони, а НІХТО!!! Варто задуматись, а можливо, люди вже просто не хочуть ніяких акцій. походів і т.д. І немає чого на всіх ображатись, та поливати брудом.. хто буде Путіна зустрічати. Коли зустрічали вночі загиблих героїв, люди приходили самі і вшановували пам'ть загиблих. Не мети всіх під одну гребінку... Давай дивитись за собою

До до попереднього

18:10 15.10.2016

Це був захід не самооборони, а спілки учасників Ато.

До до попереднього

18:12 15.10.2016

Це був захід не самооборони, а спілки учасників Ато.

жах

18:15 15.10.2016

Ой а я багато що пропустив ,але все вже прочитав у статті....Прийнявши запрошення на захід трошки спізнився і тут заходжу в зал а на сцені старенька жіночка виє я почав прислухатися про що ....як не прислухався не зрозумів один вой і жах де воно взялася?Нікого із своїх знайомих не знайшов і поїхав додому.Скажіть будь_ласка що це було то таке?

До жах

18:23 15.10.2016

Це була стара Добровольська. Місце молодим ніяк уступити не хоче. Вона ж звізда.

555

19:00 15.10.2016

в грудні Гайворонську поміняють

Рожищанка

19:05 15.10.2016

Потрібно було бійцям АТО проігнорувати взагалі захід. Бо вийшло, що на урочистій посиділи, нагороди отримали, виступ влади прослухали. А концерт, який готували ні в чому не винні артисти, проігнорували.

Рожищанин

19:44 15.10.2016

Мигдалюк вже давно "Майданувся головою" і ще щось хоче доказати.І взагалі що вони цим добились? Самі хлопці Атошники ніколи так не зробили би.Але ж є в їх дибільне начальство у вигляді Мигдаля і Аліночки.Якщо чесно _ це просто великій цинізм..............І ПРИ Чому тут влада.А ЩО ЗРобив такого важливого Мигдалюк? Відповідь дайте?

Помідор

20:04 15.10.2016

Атошники хотіли як краще, а вийшло як завжди. Потрібно було взагалі після ходи не йти в РД, а проігнорувати захід і вручити нагороди в іншому місці.

Галя

20:13 15.10.2016

Як зробили так зробили, це їхнє право. Вони його заслужили.

6666

20:15 15.10.2016

Тонічка рідненька ти не напрягайся, нічого в тебе не вийде, хоч за дупу вкусися чи ти ще не зрозуміла нічого в цьому житті

Галя

20:26 15.10.2016

При чоиму тут Тонічка. Ти вже шестьорка зовсім головою поїхала. Ясно ж тобі кажуть смолоскипну ходу організовували солдати.

256

20:29 15.10.2016

побачим хто куди поїде і чим

Дот

20:35 15.10.2016

Єй ти начальник Атовців Розлаб свої булочки.........

Галя

21:24 15.10.2016

Ей шісточка ти так шестьорою все життя й залишишся

До всіх

22:07 15.10.2016

ПРОЧИТАВ ТУ ВСЮ ГИДОТУ ЩО ЛЬЄ ОДНЕ НА ОДНЕ І ДУМАЮ ЧОМУ ДИБІЛІВ НІ В ЄВРОПІ НЕ ХОЧУТЬ , НІ ОСМАНИ МОСКОВСЬКІ НЕНАВИДЯТЬ. МИ САМІ СЕБЕ ЗНИЩИМ З ЧАСОМ. ЛЮДИ ТРЕБА БУТИ ТЕРПИМИМИ ОДИН ДО ОДНОГО НАВІТЬ ЯКЩО ЦЕ ВАЖКО.

Олександр

22:09 15.10.2016

Мав необережність глянути коменти...Бридко читати.

Патріот

22:27 15.10.2016

.......Доскакались.

Жах

00:22 16.10.2016

Жах усі повні ненависті один до одного. Нам і москалів тут дійсно не потрібно, ми самі ідіоти мирно жити не вмієм в своїм краї.

рожищанин

10:25 16.10.2016

Заговолок має бути-"СКАНДАЛ: Бійці АТО «кинули» артистів на самоті під час урочистого концерту"

До попереднього

11:06 16.10.2016

Цілком з вами згідний

Н.м

11:39 16.10.2016

Запрошуєте лише тих атовців,які грають під їх дудку

Н.м

11:40 16.10.2016

Запрошуєте лише тих атовців,які грають під їх дудку

До редакціі

14:21 16.10.2016

А чому коментар про ноги викинули? Вони вам-фе?

Суперниця

14:23 16.10.2016

Справді-фе.Не за ноги полюбив...

Я

14:25 16.10.2016

Ноги-явно не формат.

Суперниця

14:26 16.10.2016

Значить щось інше було у форматі....

віктор

15:51 16.10.2016

...куклуксклан.фашисти в німеччині. совєтські комуно-комсомольці проводили смолоскипні марші... думаю українським патріотам має бути соромно брати участь в таких заходах

До віктор

18:49 16.10.2016

Якщо комсомольці ходили в туалет і я ходжу, це означаяє що я комсомолець? Віктор ,що за словесний понос?

галина

19:10 16.10.2016

люди одумайтеся де у вас молодих стільки люті один до одного я в шоцію. Сумно читити те все і страшно що нас жде дальше тим хто був в АТО потрібно вклонитись і молитись за іхнє здоровя ббо вони уже травмовані люди тих хто відав життя вічна шана.А влада як влада вона дуже швадко міняеться вона ніколи не була у шані я нашу владу з року в рік бачу в газті то на святкуванні села то назаходах всіляких а де робочі місця а де інвестори от сказалаб Гайворонська люди ми добилися що працею консервний завод малиб люди роботу малиб де здавати малину бо в районі дуже дагато ціеі ягоди яблука слиаи а завод стоіть. бо чиновник з батьківщини не ххоче продати землю чи ще там щось другому чиновнику ав "батьківщині " Музика Матвійчук і інші добивайтесь хлопці о то булаб робота влади

До Галини

19:53 16.10.2016

Це Столяр не хоче запускати консервний завод.

До галини

20:58 16.10.2016

Хіба не Поліщук з Зінгельом і Столяром обіцяли запустити консервний ?

Галя

21:28 16.10.2016

Це було перед виборами. Весною консервний завод мав почати працювати. А це робочі місця, податки в місцевий бюджет і т. Д. Все це повна м...ж.

На клінах

00:56 17.10.2016

Стояла

Рожняк

10:42 17.10.2016

Ганьба владі і виборчій у тому числі. Не знаєте як себе вести чи загонорились?

Артисти

11:31 17.10.2016

Не треба перекладати з слабоі голови на здорову!!! Ми не образилися!!! Ми все розуміємо!!! Бійці, ми на вашій стороні !!!!! Добре, що ми приїхали, хоч побачили реальне становище речей в районі!!!!

Н.м

13:46 17.10.2016

От артисти молодці!це тільки хто при владі той чубиться,а простий люд порозуміється завжди!

Свідомий

14:24 17.10.2016

На превеликий жаль наші хлопці пішли на поводу ІСТЕРИЧКИ АЛІНКИ і кинули не тільки артистів і матерів загиблих воїнів, а ще й ветеранів!!!! Після того як вони вийшли виступав ветеран і на нього шкода було дивитись - він не знав що робиться!!!!! Від "непонятки" він аж почав забувати вірші, які (я так розумію) сам написав для хлопців з АТО. А матері загинувших взагалі сиділи в шоці. Я так розумію, ніхто нікого не запросив на ходу (або аЛІНОЧКА "спєцом" все накрутила), або дійсно було "кидалово". Щоб в цьому розібратись, то хай би хлопці АТОшники ТІЛЬКИ ОБОВЯЗКОВО БЕЗ ПРИШЕЛЕПКУВАТОЇ викликали на круглий стіл владу і спитали би в них за все! Бо як би там не було, але посратися простіше всього, а ось знайти спільну мову (Алінці цього точно не дано) - це досить складна і не завжди приємна процедура.

до свідомого

15:04 17.10.2016

що ІСТЕРИЧКА то точно! весь час всіх прти всіх налаштовує,ніби біс у ній живе і все крутить,крутить.... як мужик ,якому весь час чогось не хватає

во-во

16:27 17.10.2016

Та Аліна скоро з усім Рожищем пересвариться, як тільки їй щось не подобається, зразу бігає відносини виясняти. По ходу вона зазвіздилася, лізе куди не просять. Патріотка бач велика. Справжні патріоти не піаряться, а тихцем допомагають

Дуже часто

17:25 17.10.2016

трапляється фраза "справжні патріоти не піаряться" хотілось би знати де ті патріоти, і кому саме допомагають... Бо щось ніде та допомога не засвітилася. Не знають про неї навіть ті, кому вона ніби адресована. Видно така таємна та допомога, що сама від себе сховалася.

Не трогайте

17:27 17.10.2016

Алінку, йолопи, бо вам за неї АТОшники голови повідривають!!!

Альо свідомий, ти б не пив

18:17 17.10.2016

То солдати мають шукати з владою порузуміння?????????? Чи влада має йти до них, а не губи курячими дупами поскладати і через зуби цідити: дякую. І добре, що є така Аліна!!!! Нехай кошмарить те болото. Аліна, не слухай нікого!!!! Ти молодець! А ця шваль різного роду, хай казиться!

ЛОВЕЛАС

18:46 17.10.2016

Та киньте ви сваритися повернімося до ніг пані Гай.... Вони такі негарні у всьому винні Пані! Робіть пластику і то швидше бо і Савчук покине!

Капець

19:00 17.10.2016

Люди, ви обще здуріли. Почали за здравіє, закінчили про упокой

Галя

21:41 17.10.2016

Владі нашій до Аліни ой як далеко.

Раїса Мацюк

12:58 19.10.2016

Шановна редакціє! Будьте уважніші. Мій земляк Василь Смолярчук - герой, але командиром 80-ої бригади ніколи не був. Є ж різниця - відзнака командиру чи відзнака командира...

До редакції

14:57 19.10.2016

Не робіть з людей предмети.Працівник військкомату Володимир Копистко, тож нагороду вручили Володимиру Копистку!!!

До редакції

14:59 19.10.2016

А нагародили Володимира Копистка.

оооо нашкрайовці

07:08 20.10.2016

включили свою педагогічну майстерність))))) ну-ну шуршіть)))) хоч тут душу відведете))) а ми поспостерігаємо.

до редакціі

23:55 20.10.2016

До чого тут ваш сарказм? Пишете, дійсно, без грамотно. Це стосується і розділових знаків. Ви ж журналісти, хоч і на сайті. Певно, в якихось приватних бурсах вчилися. Виправляйтеся

до редакціі

23:58 20.10.2016

Безграмотно ( описка, читати разом)

наводжу приклад

00:04 21.10.2016

До чого та кома в реченні про нагороду Сашка Черкашина? ??????? Аби була? Якими правилами граматики вона рередбасена??????

наводжу приклад

00:05 21.10.2016

До чого та кома в реченні про нагороду Сашка Черкашина? ??????? Аби була? Якими правилами граматики вона передбачена??????

До розумах))))

09:21 21.10.2016

пишіть-пишіть, піднімайте свою самооцінку, бо ж як її ще підняти в вашому випадку, як не виправлянням чужих помилок))) Вона ж так низько впала зализуванням д,,п чиновників, що лишається тільки такі методи, аби хоч якось називатися "вчителем-журналістом"))))))

Саме смішно,

09:24 21.10.2016

що ти чудило в одному реченні робиш помилки)))) а ще когось хочеш щось навчити)))) помолися краще, може якось в житті будеш фартовішим)))) І житимеш своїм життям, а не "обсираючи" когось. Бо ж настане час і в своєму лайні втопишся!

Баба

11:37 21.10.2016

Благаю помыняйте гайворонськый ноги!

ловелас

13:09 29.10.2016

А ДЕ ВЗЯТИ НОГИ ДЛЯ ЫНКИ? хЫБА НА БОЙНЫ ВЫД МОЛОДОЫ ТЕЛИЧКИ...

ой!

13:10 29.10.2016

Савчук чокнеться!.

14 жовтня
Вчора
12.10.2019
11.10.2019
10.10.2019
09.10.2019
08.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин