Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Рожищенській бібліотеці для дітей побувала мольфарка слова - Дара Корній

12:10 14.10.2016
1089

У четвер, 13 жовтня, в Рожищенській бібліотеці для дітей відбулася зустріч із українською письменницю-прозаїком Мирославою Замойською, яку багато хто знає, як Дару Корній. Авторка зазначила, що вперше відвідала наше місто. Вона була приємно вражена, такою кількістю шанувальників.Мольфарка дякувала усім читачам за розуміння її творів. Адже «без читача письменника не існує», – зауважила письменниця. Гостя запропонувала усім присутнім побудувати цю зустріч у вигляді питань і відповідей.

Пригадала випадок, коли діти запитали, чому вона не пишете для малечі, а лише для підлітків і дорослих, на що зауважила: «З дитячою книгою не все так просто. Адже дитина не сама купує книгу. Її купляє мама. Робота не легка, бо потрібно зацікавити спершу батьків, щоб вони придбали все-таки саме це видання. Хоча мені писати цікаво і для дітей, і для підлітків, і для дорослих», – говорить Дара Корній.


Роман «Петрусь-химородник» порушує тему добра і зла. Ця книга цікава не лише для дітей, а й для батьків. Так би мовити вони «перевіряють книгу на цнотливість». Слухачка із залу запитала гостю, як у неї виникла ідея писати. На що Дара Корній відповіла: «Я ніколи не мріяла стати письменницею. Моїм каталізатором стала дочка Даринка. Свого часу, вона захоплювалась Стефені Маєр та її книгами про вампірів. Я зрозуміла, що не гірша за згадану авторку, і можу написати теж фантастику, тільки українську. Сіла і написала роман «Гонихмарник», – каже письменниця.

Дара Корній зазначила, що не ходила з цим романом по видавництвах. Лише подала «Гонихмарника» на Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова». Найбільшою несподіванкою для авторки було те, що до неї подзвонили і запросили на нагородження. Завдяки цьому твору письменниця увійшла в літературу через цей конкурс. «Коронація слова» – це грандіозний шанс для письменників-початківців», – зауважила письменниця.


Так у невимушеній обстановці промайнуло чимало часу. Шанувальники авторки популярних книг, ставили нові й нові запитання, а Дара Корній влучно та цікаво розповідала про своїх героїв та про життєву основу написаних книг.

Після презентації відбулась автограф-сесія. Кожен хотів придбати для домашньої колекції книгу, але, на жаль, їх не вистачило для всіх. Тому письменниця пообіцяла, що наступного разу навідається в наш край з більшою кількістю книг. Ось так осінньої пори в бібліотеці для дітей було сонячно, гамірно, а головне цікаво.
;
Коментарі
20 серпня
Сьогодні
Вчора
18.08.2018
17.08.2018
16.08.2018
15.08.2018
14.08.2018
13.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин