Рожищани святили великодні кошики під дощем

28 Квітня 2019, 10:45
5927

Посвятити великодні кошики біля Свято-Михайлівського храму УПЦ (МП) зібралося чимало прихожан. Деякі прийшли на Всенічну, дехто приніс святити паску вже під кінець служби.

Освячували великодні наїдки не лише святою водою, але й дощем – погода порадувала рожищан у неділю, 28 квітня.

Як це відбувалось, бачив фотокореспондент Район.Рожище.






Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
28 Квітня 2019, 13:58
ХРИСТОС ВОСКРЕС!!!!!!!!!!!!!
28 Квітня 2019, 14:17
Воістину Воскресе Христос!!..)
28 Квітня 2019, 16:06
Христос Воскрес!
28 Квітня 2019, 18:31
Це не дощ, це сльози України, плаче ненька, що стільки зрадників на її землі, які не поважають українську віру, зложили пасхальні кошики і побігли до ворога України бити поклони, прославляти російських попів, які благословляють на війну російських солдат та зброю, не буде в нас України поки не буде знищений рускій мір і українську нечисть яка підтримує їх віру відрікаючись своєї.
28 Квітня 2019, 19:28
і вам христос воскрес
28 Квітня 2019, 19:38
ХРИСТОС ВОСКРЕС. ХОЧ У ВЕЛИКЕ ХРИСТИЯНСЬКЕ СВЯТО НЕ ОБЛИВАЙТЕ ЛЮДЕЙ БРУДОМ.ЧОГО У ВАС СТІЛЬКИ НЕНАВИСТІ ДО ЛЮДЕЙ?БУДЬТЕ МИРОЛЮБИВІ.
28 Квітня 2019, 21:31
Сепаратисти тоже люди як українцям до них ставитись, а це і є сепаратизм тільки церковний, з того все починається,зараз російська церква, потім путін види війська потім ополченець який захищає свою віру. І ви називаєте їх людьми, ці падлюкі які будуть стріляти українцям в спину. І ви їх називаєте людьми. Вони плюнули Україні в лице ставши перед Росією на коліна.
29 Квітня 2019, 00:14
Єрусалимський патріархат не допустив делегацію «Найсвятішої церкви України» («СЦУ») до служби на сходження Благодатного вогню, яку проводять спільно представники помісних автокефальних церков у Велику суботу в єрусалимському храмі Гробу Господнього.
29 Квітня 2019, 01:37
"Останнім новинам світу" - читаємо кацапські побрехеньки?! Ну-ну...
29 Квітня 2019, 02:56
Хоч на Пасху майте совість, не розпалюйте ворожнечу! Христос Воскрес
29 Квітня 2019, 12:14
Бачу ти патріот сидиш вдома і строчиш,чому ж ти не в зоні бойових дій,що сциш
29 Квітня 2019, 15:57
А хто сказав що я дома...
29 Квітня 2019, 16:00
Чучело проросійське ти щось маєш проти України.
30 Квітня 2019, 11:52
Украна проти москалів
30 Квітня 2019, 11:57
Бог просить дайте Украні волю
30 Квітня 2019, 12:13
Бог просить?.. Дописалися вже.
03 Травня 2019, 16:17
Коли московська церква святила паску то небо плакало- а коли київська -то раділо <br/> ХРИСТОС ВОСКРЕС