Рожищенські дев'ятикласники роздумували над майбутньою професією

22 Березня 2019, 17:49
3728

Дев'ятикласники Рожищенської ЗОШ № 2 знайомилися з різними професіями.

Захід відбувся у четвер, 21 березня, у Рожищенській районній бібліотеці для дітей. Про це розповідають на сторінці книгозбірні у facebook.

«У підлітковому віці, разом з купою інших проблем, виникають труднощі з вибором майбутньої професії. Для 15-річних зробити крок, що впливає на подальше життя, подібно до катастрофи, – йдеться у дописі. –

На жаль, не всі дорослі це розуміють.Та тільки не Віка Цехуш – провідний фахівець з профорієнтації Рожищенської районної філії Волинського обласного центру зайнятості, яка завітала в нашу бібліотеку на «дегустацію» професій для дев'ятикласників Рожищенської ЗОШ № 2».

Вона познайомила школярів з сучасним ринком праці та ключовими навичками, які будуть актуальні у найближчі роки. Розповідь переросла у жваву дискусію, під час якої школярі разом з фахівцем вивели «формулу успішного вибору професії, в якій має поєднуватися те, що ти хочеш, що можеш і що потрібно ринку».

Насамкінець розмови провідний бібліограф Тетяна Панасюк познайомила школярів з літературою, яка допоможе знайти себе у світі сучасних професій.





Коментарі
22 Березня 2019, 21:02
Марципуля старшоґо треба було запросити, той би навчив. Головне щоб ненавчив як тещу ружбайкою шугати.
22 Березня 2019, 23:50
візьміть леонця зубніка він вас навчить любові на стороні і як правильно зраджувати жінці щоб ніхто не здогадався кадр)))))))))))))))
23 Березня 2019, 00:40
До чого були сказані попередні коментарі? Кому оце все цікаво?
23 Березня 2019, 01:15
все він добре знає то ше той мур
23 Березня 2019, 08:32
А хто приїздить з області в будинок культури? Бо бюджетників скликають. З області агітатор хто знає?
23 Березня 2019, 19:20
Ну шо за безпридєл у вас твориться? Якесь дурне напише якийсь дурний коментар, а потім все Рожище гуде. Особисто не знаю ні того зубніка, ні марципулю, але хіба можна залишати без модерації такі дописи? Їм потім що доказуй, що не рижий? Є ж якісь рамки....Ви вже взагалі там подуріли, чи за рейтинги думаєте, чи грошей так хочете?? Але ж закон бумеранга ніхто не відміняв)))
25 Березня 2019, 10:06
ох уже і Саша, ох уже і завидний парубок))) ти подиви- приїхав хлопчина в забуте Рожище на роботу - і он яка зірка став! ні за кого з місцевих так не пишуть і ніхто так нікого не цікавить, як Вікторович. Це ж як треба хотіти вкинути змію в сімю, щоб таке писати і говорити за тебе? Хіба ж людина винна, що красива і хороша від природи??<br/>Аліночка, сонце - нікого не слухай і не ведися на ці інтернет-коментарі-брєдні!<br/>Сімя - то найдорожче, і що поєднав Бог - люди нехай не сміють розлучати. То великий гріх
25 Березня 2019, 18:01
Та нехай роблють їбуньку, аби гонореї і трипперу не було. Скоро весь ліс зріжуть і в Йівропу вивезуть то і поїбтись небуде місця. Трахав якось жонатий мужчина з Рожищ незаміжню продавщицю. Цікаво в рот вона брала?