Рожищенська поліція затримала аферистів

19 Березня 2019, 14:48
13000

Рожищенські правоохоронці затримали аферистів на вулиці Незалежності у Рожищі.

Про це з місця події повідомляє кореспондент Район.Рожище.

Як розповів начальник Рожищенського відділення НП у Волинській області Олександр Басалик, на гарячому зловили двох аферистів, які промишляли у Копачівці і Рожищі.

Шахраї під виглядом справжніх грошей розраховувались сувенірними купюрами, отримуючи решту справжніми.




Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.in.ua заборонений.

Коментарі
19 Березня 2019, 17:52
ОПЕРГРУПА НА ВИЇЗДІ - ВАЛЄРА, ЮРА, А ДЕ ДЕРКАЧ?
19 Березня 2019, 18:47
Молодці що так оперативно спрацювали!
19 Березня 2019, 19:54
Браво, хоть щось знайшли.
19 Березня 2019, 20:23
Може це випадковість? В тому генделику завджи поліціанти тусуються. А шахраї зайшли не в те місце....
19 Березня 2019, 21:13
Повезло,що це в Олімпі було,які молодці ' таке розкрили '
19 Березня 2019, 21:38
Валера мабуть лекції читав поліції"боротьба з алкоголізмом"
19 Березня 2019, 22:21
Аферисти за порушення правил дорожнього руху мабуть мусоркам дали відкупне фальшивими грошима, і ті оперативно, чітко і по діловому провели спецоперацію.
19 Березня 2019, 22:33
Перевірити затриманих до якого патріархату вони є прихожанами, а також запитати чи не планували вони справжні грошові знаки витратити на відкриття гей-клубу у місті Рожище. Я особисто відвідую в Луцьку гей-тусовки, бо в Рожищі нажаль немає гей-кафетерію.
19 Березня 2019, 23:00
дай-но номерок, проведемо тобі чистку каналізації
19 Березня 2019, 23:47
«Олімп» візьміть на баланс МВС,продавців удостоїти звання,агентам які брали участь в операції Трусу і Бивалому грамоти!!!
20 Березня 2019, 01:32
Поліція права молодці хлопці,я одного впізнав риженький такий він ще років 2-тому назад придумував на ходу історії що буцім то його дівчину образили та вимагав гроші із могоричьом перестрівав з хлопцями і чинив психолоічний такий тиск, як то кажуть маленький рекет робив він
20 Березня 2019, 01:53
Олімп там взагалі не причому...
20 Березня 2019, 08:40
Це було не лише в Олімпі.
20 Березня 2019, 10:28
Я там випадково оказався. Я в Олімп не ходжу.
20 Березня 2019, 17:35
Шахраї під виглядом справжніх грошей"""" розраховувались сувенірними купюрами""" отримуючи решту справжніми, це не підробка грошей і не шахрайство, в лучому случаї що їм можна предявити це дрібне хуліганство,а якщо продавці взяли сувенірні гроші, то це їхні проблеми, наголошую не підроблені а сувенірні, це все нащо здатна наша поліція, позор.
20 Березня 2019, 17:47
Шановний, ви що пропонуєте, щоб ці чоловіки з сувенірами і далі обдурювали продавців? Не вважаєте це злочином? Вважаєте, що не варто їх затримувати їх було? Таким самим балуєтесь, може????
20 Березня 2019, 17:50
Може, хочеш поповнити ряди поліції і показати, на що здатен? Чи тільки язиком і по клавішах вмієш ляпати???
20 Березня 2019, 18:18
Хто в житті щастя не знайшов, в поліцію служити пішов. Собача робота не для мене, луче вже на стройці підсобником.
20 Березня 2019, 19:18
Ну то і судіть тоді поліцейських, в яких, як ви кажете, робота собача. В кожного у житті своє призначення. Хтось мусить і спокій інших людей оберігати, і ваш, у тому числі
20 Березня 2019, 19:26
Не смішіть шо поліція захищає простих людей. Корупціонерів і злодіїв від людей це ще повірю, того і робота собача...
20 Березня 2019, 19:39
То йдіть, попрацюйте, прапор вам у руки, змініть систему! Працюйте, не покладаючи рук на благо простих людей. Хто кому не дає цього зробити???
20 Березня 2019, 19:45
Всі такі хороші, хоч до будь - якого місця прикладай, всіх дай лайном облити! Лікарі не такі, поліцейські не такі, продавці не такі... То хто ж тоді такий, як треба? Самі щось робіть, щоб змінювати місто, район, країну, а не язиками тільки тріпаєте! Почніть з себе - викиньте папірець в урну, навчіть цього своїх дітей, не паліть траву тощо... Добре лише когось засуждувати і всіх під один гребінець чесати.
20 Березня 2019, 23:13
А все-таки, що ти там робив?
21 Березня 2019, 11:44
Судячі з ваших слів ви поліцейський, який освідомлює що працює в не зрозумілій корупційній системі, а не в поліції. Зміниться злодійська влада тоді зміниться і ваша система.
21 Березня 2019, 12:11
Я щось не розумію, поліцейські - не люди, чи як? Навчіться поваги одне до одного, і тоді щось і зміниться у нашій державі на краще
21 Березня 2019, 12:19
Йшли і досі йдуть набори працівників у Нову поліцію - йдіть, якщо вік і фізична підготовка дозволяє, якщо ні - запропонуйте піти синові, дочці, внуку, онучці, нехай працюють. А тоді розкажете, що і як!
21 Березня 2019, 12:34
І якщо вже я стала на захист працівників подіції, то це апріорі означає, що я працюю в органах МВС?))) Ні, я там не працюю. А справа у тому, що нервують наші нічим і ніким завжди невдоволені люди! Все не так по житті! В тому й наша проблема. До прикладу, поїхав наш колектив Писанка на Аверс виступити і масляну зустріти - обгадили з ніг до голови, добре, що редакція видалила ці коментарі. ЛЮДИ, БУДЬТЕ ДОБРІШІ! ВСІМ БАЖАЮ ЩАСТЯ