У Переспі відбудуться збори щодо переходу в ПЦУ

18 Березня 2019, 12:10
Свято-Михайлівська церква у селі Переспа 5921
Свято-Михайлівська церква у селі Переспа

У селі Переспа Рожищенського району відбудуться збори релігійної громади щодо приєднання до Православної церкви України.

Захід запланували на 24 березня. Початок о 12:30 в будинку культури села, інформують на сторінці закладу.

Нагадаємо, нещодавні збори у храмі назвали неправомірними.

Коментарі
18 Березня 2019, 14:23
Надіюсь громада с.Переспа зробить правильний вибір і приєднається до ПЦУ!Благослови вас Бог!
18 Березня 2019, 15:19
Зробить правильний вибір,якщо піп не буде ходити по хатах і залякувати людей,як це відбувається в інших селах.
18 Березня 2019, 15:30
Отець Михайло сказав, що ці збори його не стосуються. Думає, що його фейкове голосування пройде.
18 Березня 2019, 15:50
головне-не пускайте чужих попів
18 Березня 2019, 16:30
У Переспі багато інтелігенції, потужний актив села. Треба йому попрацювати серед людей, які віру ототожнюють з тим, що їм каже московський піп. Треба людям розказати факти з історії української церкви і політику імперської російської церкви, треба пояснити, що сьогодні московські попи є 5-ю колоною країни-агресора. Люди в масі своїй мають чітко розуміти, що зміна адміністративно-юридичного підпорядкування жодним чином не впливає на віру - віра залишається, церква набуває прав помісної відповідно до томосу Вселенського патріарха, якому належать повноваження надавати ту чи іншу форму самостійної помісним церквам.
18 Березня 2019, 16:59
Гоніть москальську нечисть як тільки можете! Там не переконувати а вже бити треба, щоб гундяєвська дурь з голів повилітала!
18 Березня 2019, 17:11
Як що храм перейде до пцу то він буде порожнім тому що дійсно православні люди туди не підуть а псевдо патріоти як не ходили так і ходити не будуть
18 Березня 2019, 17:17
Будете бити, будемо відбиватися. І Бог допоможе. Для вас віра то є політика, а насправді віра - то є Бог. Він довготерпеливий, але і йому терпець увірватися. Жаль вас а, особливо, дітей ваших.
18 Березня 2019, 17:57
Люди православні ви раніше розберіться яка церква правильна канонічна а то ви захотіли українську і вже переходите а київський патріархат ще сам не перейшов
18 Березня 2019, 18:27
Хтось дуже хоче зробити протистояння. Вже були одні збори. Що ще хочете? Крові? 200 чол., які постійно ходять до храму вже сказали свою позицію. Не 20, а 200!!! Різницю відчуваєте? В інших селах всього стільки не було. Чи вам треба людей лобами стикнути.
18 Березня 2019, 18:45
Станом на сьогодні до Православної Церкви України перейшло 484 парафіяльні громади та два кафедральні собори УПЦ МП!!!!
18 Березня 2019, 19:28
А скільки перейшло із УПЦ КП і УАПЦ? Шняк перейшов вже? Отож бо.
18 Березня 2019, 19:28
Ой я вас прошу яка там інтелігенція??? Там за СЦУ виступають одне краще іншого!!! В школі двойкі получали урокі прогулювали а в церкву на пасху іто як хтось зажене! Ті мразі посідали в домінах своїх і строчать коментарі в групі ото тікі і можуть шо п.діти!!! Будуть багато п.діти то колеса попробиваємо в їхніх іномарках. Не на тих напали!!!! Людоньки, разом ми сила!!!!
18 Березня 2019, 19:31
Я все ще маю надію, що люди просто непроінформовані. І що після зборів і почути на них інформації, зроблять правильний вибір, бо Україні - Українська церква!
18 Березня 2019, 19:36
Читайте всі і думайте, чи воно того варте. Буду валити кожного , хто насмілиться прийти забирати мій храм. І хай я довго не протримаюсь, але перших трьох- чотирьох звідти винесуть.
18 Березня 2019, 19:41
Нехай раніше перейде київський патріархат
18 Березня 2019, 19:43
Кіпрська Православна церква рокритикувала Росію і підтримала ПЦУ.
18 Березня 2019, 19:50
Хай тільки попробують шось ляпнути про нашого настоятеля!! Хай тільки попробує та нечисть храм відібрати!!! Кровю і харками своїми криються!!!
18 Березня 2019, 19:57
Ті активісти які там розпинаються Бога в душі не мають! Хамлять старшим а ще в самих молоко на губах не висохло. В піст з машини музика гатить на всю іванувскую а воно там шось про церкву сміє говорити. Іди ще сракою своєю в клуб потруси активістка кончена!!
18 Березня 2019, 20:37
Не так страшні московські, воші як україньські гниди
18 Березня 2019, 20:53
Вірянка, а чому кому поставила після московські? Навіть у пості намагаєшся не образити?
18 Березня 2019, 21:02
Ці збори не підтримує майже все село. В Переспі вже відбулися збори, на яких було вирішено, що церква залишається в МП. А ці збори створила купка людей, яка ніколи не відвідує церкву і хоче розділити село. Збори які відбулися зібрали 186 підписів, за те, аби залишитися, і ці 186 людей це дійсно ті, хто відвідує церкву, це люди, які віддають свій вільний час церкві, а не ті, що раз в рік-два приходять до церкви, аби поставити галочку для себе і оточуючих
18 Березня 2019, 21:05
На Сумщині церкви переходять, а ви ще думаєте..<br/> Українці, будьте українцями, а не хохлами
18 Березня 2019, 21:30
Про які 200 людей ви говорите? 180. І то ще з поклонів позаписували. І певно дітей теж записували.
18 Березня 2019, 21:45
Переспа, потрібно було прийти і подивитися скільки людей було і коли записували, а не розписувати тут
18 Березня 2019, 21:47
Не діліть на тих, хто ходить і не ходить, всі ми християни. Не по Божому це.
18 Березня 2019, 22:07
Я на всі 100 % впевнена , що як будуть збори будуть люди( чужі) які не мають відношення до Переспи загалом.<br/>Чи може гречку будуть роздавати за голос.<br/>Я погоджуюся , що є така нечисть яка тільки живиться негативом.<br/>Чому Ви, всі не усвідомлюєте як Богові зараз?!<br/>Дивитися з висока на нас.<br/>Ми тут лише в гостях, не забуваймо це .<br/>Потрібно бути добрішими один до одного.<br/><br/>Хм... Українці , продадуть і матір рідну.!
18 Березня 2019, 22:10
Що там в школі вже збори провели , що до голосування ?<br/>Вже батьків попередили?
18 Березня 2019, 22:32
В пекло вам всім дорога!! І як вмрете, то і не відспівають в Переспі! До Епіфанія свого посунете!!!
18 Березня 2019, 23:15
Ти що “рішала” кому в пекло і хто кого відспіває?
18 Березня 2019, 23:30
Ото праведні і віруючі люди &quot;гарно &quot;говорять.проклинають,погрожують,мова за вбивство.щоб на це о.Михаїл сказав би?
18 Березня 2019, 23:46
До переспівчан які за московський патріархат.Ваші попи на сході з МП переховували терористів ДНР і російських ФСБешників,благословили їх на війну з українцями переховували ім зброю.Має право така церква на існування?І взагалі всі хто так ревностно відстоюють МП на схід,або в вагон(скотовоз) і в Москву до батька їхнього Гундяєва!!!!
19 Березня 2019, 00:17
Безтолоч з чого ти це взяв?По ТСН сказали? Вас насправді жаль, ви такі далекі що аж страшно робиться
19 Березня 2019, 00:19
Люди -УПЦ МП -не є незалежною церквою,а частиною російської церкви! Священники московського патріархату вас обдурюють.Пишу вам з їхнього статуту,що ОНУФРІЙ є постійним членом синоду російської церкви(розділ 3 п.8)Якщо УПЦ МП українська церква,то що ОНУФРІЙ робить в синоді російської церкви разом з КІРІЛОМ? По друге,Кіріла згадує Вселенський патріарх і інших патріархів також,але не згадує під час літургії ОНУФРІЯ,бо він не є митрополитом незалежної української церкви , а частини російської.Вам про це мовчать московські попи.То робіть правильні висновки -приєднуйтесь до православної церкви України,бо Київську митрополію у нас вкрала Москва ще в 1686 році.Нарешті нам її повернули.По третє- хрещення Київської Русі відбувалось в 988році, а слова Москва ніхто навіть не чув.Думайте люди .І віру ніхто не міняє, лише не потрібно бути рабами москалів,треба тільки змінити підпорядкування,щоб не залежати від Расєї.Невже не розумієте? І Союзу давно нема,а є наша Україна ,яку Путін хоче знищити,а Кіріл його права рука.На Сході гинуть наші сини, батьки,захищаючи нас,а ви хочете молитись за ОНУФРІЯ? Задумайтесь люди!!! А де освітяни ? Розказуйте правду старшим людям,бож вони вірять брехні московських попів.Є багато мудрих священників, які разом з громадою приєднуються до ПЦУ і ви зробіть такий крок.Хай вам Бог допоможе !!!!
19 Березня 2019, 01:07
Рожищенці, давайте всі центральні вулиці перейменуєму імені Дулюка. Покажемо всім нашу щиру українську дулю. Слава нації!
19 Березня 2019, 01:24
А у нас що багато центральних вулиць? чи в тебе множиться в очах?
19 Березня 2019, 01:37
Перейменувати в кожному селі і лише ті вулиці де самі всрані дороги. А село Підліски перейменувати на Паламарівку, щоб Гайворонська і Савчук документи переоформляли.
19 Березня 2019, 01:39
Село Вишеньки перейменувати на Черешні Паламаря
19 Березня 2019, 02:38
Прочитайте біблію ІСУС ХРИСТОС І ЙОГО УЧНІ НІЯКОГО ТОМОСА НІКОМУ НЕ ДАВАЛИ А ПРОСТО КАЗАЛИ ВІРИТИ У ОТЦЯ І СИНА ЙОГО. Томос дали з умовою що будуть відбирати храми силою щоб їх позакривати прочитайте правду про той томос і схаменіться бо Бог все бачить і покараний буде кожний
19 Березня 2019, 13:20
Усе ти брешеш, московський попику, бо добре знаєш, що московський цар тримав Вселенського патріарха в тюрмі, щоб вибити з нього томос, а потім купив його за соболі і золото. Томос Україні дали, щоб ліквідувати залежність України від Росії, щоб люди могли молитися рідною мовою, щоб ліквідувати в Україні 5-ту колону Росії. А церкви ніхто силоміць не забирає, бо вони належать громадам, які самі демократично вирішують про перехід до ПЦУ. Тому змирись і йди з людьми, або чумайдан-вокзал-росія.
19 Березня 2019, 13:43
То ви розказуєте всім свій сон, чи що? Де ви цей маразм берете? Пишіть детективи!!! Такий талант пропадає!!!
19 Березня 2019, 13:56
Бідний Шняк знов мусить їхати)) Ото вострєбуваний став!!! Ви йому хоч бензину купіть, а то всі ті гроші, що йому заплатили проїздить))))
19 Березня 2019, 16:08
А чому Червоноград не перейменовано на Парубійськ? Чи бандерштанд?
19 Березня 2019, 18:25
Судячи по погрозливим коментарям щодо розправи прихильників ПЦУ у Переспі, вони показали справжнє лице МП,точніше справжнє лице Москви, які використовують лише методи розправи, щоб винищити патріотів України)))
19 Березня 2019, 20:44
Вот хунта безчинствует...Веру росийскую притесяет,бедные малоросы))))
19 Березня 2019, 20:49
і тут ти пукнув..піди помолись за сцаря батюшку щоб мізки малоросійскі вправив
19 Березня 2019, 20:50
Пора і в нас відстояті віру Православну в Київській митрополії..бо щось той міша почав не туди тягнути..
19 Березня 2019, 21:41
забрали у людей в квітневому церкву пішли вони молитися у хату. то хай і переспівці які хочуть мати пцу знайдуть хату і моляться чого ще збори проводити. а тим хто пише за чемодани і вокзали одумайтеся бо не знаємо що кожного чекає
19 Березня 2019, 23:13
Молодці прихожани с.Переспа!Ми вас підтримуємо,стійте за віру Єдину Православну,хай вам Бог допомагає!!!!!
20 Березня 2019, 02:55
збори можна проводити хоть кожного місяця...Так само і ви можете їх проводити..
20 Березня 2019, 13:30
То ви знайдіть хату і моліться!!!! Сектанти як хочуть мати де молитися, то будують молитовеі будинки, а не приходять в храм і не верещать що ми є громада села. Але ви як ваш Філарет, який не вміє будувати, а тільки забирати. Чим ви кращі за Путіна? Він на землю нападає, а ви на храми.
20 Березня 2019, 13:38
Які ж ви убогі. Доводиш, шукаєш аргументи, намагаєшся просвітити. Думаєш, що може це просто люди непроінформовані, може обдурені. Але чим далі, то переконуюся, що ні. Просто тупі і обмежені
20 Березня 2019, 16:09
Добре що зараз всі такі стали розумні!!! Аж до 2019 року були всі тупі!!! Як ви жили без того томоса то я незнаю????!!!! Сміх та й годі!!!
20 Березня 2019, 19:21
Є церква Укр. от і піз*дуй<br/><br/>Рота умне відкрило. <br/><br/>Міша <br/>Отець Михаіл!<br/><br/>не багато на себе береш?<br/>Ще б так в церкву ходило
20 Березня 2019, 19:24
Отак і нам Украінцям і треба!<br/>Бо ми на краще не заслуговуємо, навіть те що зараз коїть в країні!<br/>Це вині ми самі перш за все!
21 Березня 2019, 00:33
Прихожани Переспи,тримайтесь,Бог з вами!<br/>Нехай Микола Угоднік,розжене від вашого храму всіх безбожних розкольників і еретиків !<br/><br/>Раджу запросити на збори журналістів з СПЖ,нехай вся Україна і не тільки,знае в лице наших &quot;патротів &quot;,які воюють з Церквою Христовою,в той час як мали б бути на передовій!<br/>Безбожники Бога не бояться,та перед людьми хочуть гарно виглядати,от і прославляться на весь світ.
21 Березня 2019, 19:03
Ми всі в одному човні так нерозхитуйте його! Є незалежна Україна є наша мова рідна і нам Бог послав нам церкву. Давайте будем об'єднуватися тоді ніхто нас нездолає. Якщо не хочете щоб прийшов на нашу землю путін якого кіріл благословляє на війну на донбасі.
21 Березня 2019, 21:50
це якраз ви,розкольники і розриваете хітон Христовий !<br/>В Бога одна лише Церква,якщо ви не знали.<br/>Все інше то від ворога роду людського.<br/> На запитання&quot;А що буде з Україною та Білорусіею?&quot; великий старець(архімандрит Серафим Тяпочкін) відповів, що <br/>&quot;Все в руках Божих. Ті, хто в цих народах проти союзу з Россіею - навіть якщо він вважае себе віруючим - СТАЮТЬ СЛУЖИТЕЛЯМИ ДИЯВОЛА. <br/>В словянских народів едина доля, і еще скажуть свое вагоме слово Преподобні Отці Киево-Печерскі ..&quot;<br/><br/>Та хіба ви слухаете що наказували Святі..ви краще політиків продажних послухаете..<br/>От в цьому і е ваша головна біда.
21 Березня 2019, 22:07
Має бути телебачення з Білорусі. Якщо влада не дозволить, то доведеться знімати на мобілки
22 Березня 2019, 00:32
Ага, знімеш!!! Вони ж не дають. Відбирають або з рук вибивають. Кличте журналістів СПЖ і Інтер, аони хоч не збрешуть.
22 Березня 2019, 21:13
Інтер не збреше)))))) Все ясно)))) Рускій мір головного мозку)) у вас напевно і Медвечук спаситель України? І Бойко святий?))) Треба людям без аналітичного мислення відключати телебачення, А то ще скажуть, що лайно коняче корисно їсти, то будуть запихатися ним))
23 Березня 2019, 13:00
Боже які ми страшний народ немаєм ні культури,ні поваги.Маєм гарний храм і молімось.Думаймо за кого голосувати,щоб очолив нашу державу,дав нормальне життя,ціни,газ дешевий.А то кинули нам той томос,як собаці костамаху,і гриземось,діло до Бога маєм.а як біда то Боже поможи.До влади діло треба мати,щоб краще жити,щоб світ з нас не сміявся,як ми паплюжим один одного,глотку перегризаємо.Недаром кажуть дурні українці,бо й правда.А прийшов би москаль і йому сраку лизали,як в свадьбі в малинівці.Хай км саме перейде в пцу,а не набирає собі цевков готових в км і не треба будувати,а лиш посварити людей Поганці.
23 Березня 2019, 16:04
Почитаеш тут деякі коментарі і таке враження ,що якихось зеків випустили на волю та заплатили їм срібняків,щоб обливали брудом Святу Церкву..<br/>Та ніхто на таких брудних грошах ще не збагаті,а лише все більше назбіруете на свою голову та своеї родини гніву Божого.<br/>Бог просто дав вам можливість проявити себе у всій &quot;красі&quot;,щоб потім не мали оправдання що мол ви в душі хороші і на вас наговорили.<br/>Самі собі підписуете приговор,як кажуть,ох ,нещасні..
23 Березня 2019, 18:18
Підтримую мдаТреба молитись,а не паплюжити один одного,щоб сектанти сміялись.Вони брати і сестри,а ми гарчимо як собаки.Підтримуймо один одного і буде все добре.
31 Березня 2019, 01:09
Сектанти вже з вас ( пцушніків) давно сміються і знаєте, чого не розуміють?? Нащо людям, які туди не ходять і які в піст ковбаси жруть, діти яких гражданськими шлюбами живуть, по 3 чоловіка мають, ті храми?????і дійсно, нащо? А все сатана робить!!