У яких умовах живуть діти у селі Оленівка

14 Березня 2019, 11:18
7961

Працівники служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з старшим інспектором ювенальної превенції Рожищенського відділення національної поліції у Волинській області провели профілактичний рейд на території села Оленівка.

Це відбулось у вівторок, 13 березня, йдеться на сайті Рожищенської РДА. 

Основна мета проведення рейду – виявлення дітей, батьки яких ухиляються від виконання батьківських обов’язків, неповнолітніх, схильних до бродяжництва, жебракування, які часто пропускають заняття в школі, попередження  правопорушень та злочинів.

Під час рейду обстежили умови проживання у 2 сім’ях, де виховується 10 дітей. З батьками провели профілактичні бесіди щодо створення належних умов для проживання дітей, недопустимості вживання спиртних напоїв.

На 2 матерів склали адміністративні протоколи за неналежне виховання дітей. Одну матір попередили про позбавлення її батьківських прав.

У загальноосвітній школі І-ІІ ступенів села Оленівка провели профілактичну роботу з учнями щодо належного відвідування уроків, з окремими учнями бесідували індивідуально. 


Коментарі
14 Березня 2019, 14:56
звичайний сільський побут
14 Березня 2019, 15:09
Неналежне виховання - одна справа, а бідність інша. За, які гроші ці люди мають існувати? Хто практично має їм допомогти?
14 Березня 2019, 15:28
каструль на плиті багато, значить їсти варять.
14 Березня 2019, 16:59
а перевірили наявність харчів? круп? картоплі? олії? сала чи мяса?<br/>брудно, не прибрано - згідна, але чи є хліб і до хліба - ось це головніше питання на мою думку аніж чистота і порядок
14 Березня 2019, 18:47
А чому існувати ? Нехай йдуть на роботу - раз . Дитяча допомога мабуть також не маленька - два !
14 Березня 2019, 18:50
А що застеляти ліжка і прибирати в хаті потрібна чиясь допомога ? А мама що робить ?
14 Березня 2019, 21:30
Там в селі Оленівка ще одна сім'я є до перевірки , Люба Царюченко що магазин тримає зробила блат хату для зеків ,діти з хати повтікали до баби ,там і алкоголь і наркотикі і підозрілі чоловіки просто з тюрми ,все наше село боїться за своїх і її дівчаток , хай служба у справах дітей зверне увагу на ту сім'ю там двоє неповнолітніх дівчаток.
14 Березня 2019, 21:41
А ХІБА ЦЕ ДІЄТЬСЯ ТІЛЬКИ В ОЛЕНІВЦІ??? В КОЖНОМУ СЕЛІ НАШОГО РАЙОНУ Є ТАКІ СІМ,Ї - ДЕ БАТЬКИ ЗЛОВЖИВАЮТЬ АЛКОГОЛЕМ І ЗАБУВАЮТЬ, ЩО ВОНИ МАЮТЬ ДІТЕЙ ЗА ЯКИХ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, А ДІТИ НЕЗНАЮЧИ, ЩО МОЖЕ БУТИ В РОДИНІ ЗОВСІМ ПО ІНШОМУ, КОЖЕН ДЕНЬ БАЧАТЬ БАТЬКІВ АЛКАШІВ, ДУМАЮТЬ, ТА НЕ ПРОСТО ДУМАЮТЬ - А ЖИВУТЬ З ЦИМ І ЗНАЮТЬ, ЩО ЦЕ НОРМА РОДИНИ І ПО ІНШОМУ НЕ МАЮТЬ УЯВИ, ЯК ПОВИННО БУТИ НАСПРАВДІ - ДЕ МАМА ЛЮБИТЬ ТА ГОЛУБИТЬ ДІТЕЙ, А ТАТО НАВЧАЄ ТА ДАЄ НАСТАВНИЦЬКІ ПОРАДИ. ЯК БИ НАША СЛУЖБА ЧАСТІШЕ ОБ,ЇЗДЖАЛА ТІ СЕЛА ТА КОНТРОЛЮВАЛА ТІ СІМ,Ї, ТО НАПЕВНО БАТЬКИ АЛКАШІ ЧАС ВІД ЧАСУ ЗГАДУВАЛИ СВОЇ ОБОВ,ЯЗКИ І ДОГЛЯДАЛИ ТИХ БІДНИХ ДІТОЧОК
14 Березня 2019, 23:42
Для того щоб писати таку брехню спочатку потрібно мати докази, у вас тільки одне у голові &quot;обгадити за спиною, втекти, збрехати&quot; більше нічого кращого зробити не можете?! А дівчатка так хороші, одягнені гарно, мама тягне тих з останього, чому ж ніхто не співчував коли у них будинок горів. Тільки почався якийсь рух ви Вікторіє відразу наводите наклепи. Усе і завжди знаєте. Так ось що я вам скажу. Не ваше діло що робиться у тій чи іншій сім'ї. Ви хочете всунути свого носика скрізь. Хочу побажати вам удачі?!
14 Березня 2019, 23:55
І Вам удачі !!! Я знаю що робиться у мене в селі ,я дуже співчувала як горів дах ,я навіть допомогла чим змогла .Я бачу що діти добре одягнуті і що ремонт і сама ходить гарна ,але то не доказ що Вона хороша мама .
14 Березня 2019, 23:58
Я не пишу тут для того ,щоб когось обговорити ,я хочу щоб служби звернули увагу на ту сім'ю, бо може дойти до трагедії. Дякую.
15 Березня 2019, 00:34
Гаразд, я охоче зустрілася б з вам і поспілкувалась на цю тему!?
15 Березня 2019, 01:21
А чому йде мова за Царюченко? А Дармовіс Оксана краща чи як??? Ви бачили як там діти живуть.??? Без світла жили майже ціле літо. Так у Царюченко є усі умови для життя. І це не &quot;блат хата&quot; а нормальні умови для життя дівчаток і неї самої. Велика зелена тваринка давить да? На себе подивіться. А інших чіпати не слід. Ви маєте свої сім'ї.
15 Березня 2019, 18:19
А де гайворонськп? Чим зайиається?
15 Березня 2019, 18:20
Гроші за що отримує?
15 Березня 2019, 19:44
Вікторіє!!! По перше перш ніж когось обговорювати і звертати увага куди служби мають заїзджати назвіть своє справжнє імя і покажіть свої умови проживання, по друге таку як Люба маму потрібно пошукати вона для своїх доньок гори зверне , по третє неплетьть інтриги якщо заздрите то тримайте свої емоції при собі....
16 Березня 2019, 13:06
Як на мене, перевірка — це нічого поганого. Якщо все добре, навпаки, завершаться всі плітки і додумки... Зазвичай, коли вже щось стається погане, тоді перевіряють, але це нічому і нікому не допоможе.
18 Березня 2019, 14:52
І у сільському побуті треба підтримувати чистоту,а не такий безлад.Все вимити і акуратно скласти не потребує коштів і великих зусиль.Можна жити у селі,бідно, але в чистоті та порядку.