Громада села Квітневе переходить у ПЦУ

03 Березня 2019, 17:07
Свято-Покровська церква у селі Квітневе 9394
Свято-Покровська церква у селі Квітневе

Релігійна громада села Квітневе Рожищенського району підтвердила своє прагнення перейти до Правосласної Церкви України.

Збори відбулись у неділю, 3 березня, у будинку культури. Про це Район.Рожище повідомляють місцеві жителі.

Серед присутніх вибрали голову та секретаря зборів, затвердели реєстраційні списки та порядок денний. З 84 присутніх «за» проголосували 70. Ще 13 – «проти» і 1 утримався.

Настоятель місцевої Свято-Покровської церкви отець Василь Антонюк переходити разом з громадою відмовився.

Коментарі
03 Березня 2019, 20:15
Чергові зрадники. А потім будуть дивуватися, чому біди і горе нахлинули.
03 Березня 2019, 20:19
Не люди а дибіли лишилися в Україні
03 Березня 2019, 20:19
Зрадити віру , нема нічого гіршого
03 Березня 2019, 20:45
Як ви безглуздо пишете- ‚зрадити віру‘!!!<br/>Віру зрадив Кирил, а ви слідуєте за ним! Розумні люди, які розуміють хто правий! Молодці квітневці, Бог серед вас, якщо ви розібрались з ким лишатись- з Вселенським Патріархом чи з кирилом і Путіним! Юра, віру ніхто не зраджує, якщо ми були православними християнами , то ними ми й залишились, але не під кириловським російським крилом!
03 Березня 2019, 20:46
Молодці!
03 Березня 2019, 21:12
Кажете Кирило благословляє війну? А Порох ваш кращий? На війні, де гинуть його співвітчизники, його народ, гроші відмивав. І ви вірите, що ця людина думає про церкву? Все було задля піару!!! Іуда і там і тут!!! Тільки сатана міг так столкнути людей лобами. Цей неадекват біситься в агонії, за тиждень двох дівчат влупив, та жоден президент собі такого не дозволяв. ПЦУ це його бізнес проект разом з Варфоломієм, а дурні майдануті ведуться
03 Березня 2019, 21:16
... , а караван іде.
03 Березня 2019, 21:26
Все пройшо добре. І люди самі вирішили як їм бути. А отця Василя шкода шо не пішов за громадою.А ті 13людей нехай ідуть собі з богом куди хочуть. І новий касир і поприбира ти буде кому буде і все по новому буде.
03 Березня 2019, 21:31
Яничари теж так думали...
03 Березня 2019, 21:33
А чому в Росії немає укр церкви,в нашій державі багато недоліків але церква повинна бути українська
03 Березня 2019, 21:33
Юра сильно віруючий видно, раз обзивається так.
03 Березня 2019, 21:39
Яка злоба від Масковських попів. Це їх почерк. Скрізь лякають &quot;бідами і лихами&quot;. Потрохи збавимось і від цього лиха МП. А там від інших бід всім миром позбавимось. Молодці КВІТНЕВЦІ. З ВАМИ БОГ І УКРАЇНА!!!
03 Березня 2019, 22:04
Шняк дупу рве щоб йому Міша його не порвав
03 Березня 2019, 22:04
Молодці
03 Березня 2019, 22:04
Молодці
03 Березня 2019, 22:08
А Порох що, не ВАШ? Він такий самий наш як і ваш! Ви де живете? В Україні? То будьте добрі- хоча б трохи любити свою державу і чуть поважати президента, хоча б наіть за те, що саме він зробив для нашої держави- вернув нам ТОМОС, адже сам Вселенський Патріарх завірив, яким способом від нас украли канонічність російські правителі. Так що думайте головою- яка має бути церква внашій державі, якщо ви ще хоч трохі любите свою державу. Треба служити Вселенському Патріарху, а не брехливому путіну й кирилу
03 Березня 2019, 22:09
Юра сильно віруючий видно, раз обзивається так.
03 Березня 2019, 22:11
Продали свої голоси за сто гривень.Іуди.
03 Березня 2019, 22:20
Квітневці молодці. До Юрка - вони що, іслам прийняли? А Марічка мабуть Гундяївська адептка.
03 Березня 2019, 22:23
А хто ж платив по тих 100грн
03 Березня 2019, 22:31
Карпюк.Платив від ста грн. навіть неповнолітнім.
03 Березня 2019, 22:44
Думаю, що жителі села свій вибір зробили правильно! З нами Бог! Ми незалежна держава Україна, і не потрібно нам московського гніту!
03 Березня 2019, 22:44
Сто гривень за день потратили, душу на все життя занапастили. Ваш вибір, звичайно, але чи воно того варте.
03 Березня 2019, 22:46
Іуда той, хто живе у своїй державі і служить московським попам! Немає на них комуністів. Швидко відправили б на Воркуту.
03 Березня 2019, 22:46
Іуда той, хто живе у своїй державі і служить московським попам! Немає на них комуністів. Швидко відправили б на Воркуту.
03 Березня 2019, 22:47
молодці підтримую немає в адептів русского міра благодаті
03 Березня 2019, 22:49
.....ще один ряд людей поповнився в пеклі, як жаль.......
03 Березня 2019, 22:49
як так можна зрадити московську віру?а повернутися в канонічну Київську митрополію...Вот хунта безчинствует))))
03 Березня 2019, 22:54
Молодці! Підтримую!<br/>Ми живемо в Україні! Тому церкви мають бути українські, тим більше їх благословив Вселенський Патріарх! Московському Патріархату є шанс в нашій державі приєднатись до ПЦ України, а якщо люди темні- ваші проблеми... Якою мовою молитися до Бога- не важливо, головне молитись з вірою і любов’ю до Бога, до свого ближнього, а не триматися за МП країни, яка веде війну з нашою країною. Тому згодом МП в нас не повинно бути!
03 Березня 2019, 23:14
А в Росії є українські церкви?<br/>То чому МП має бути в Україні?<br/>Ті 13 можуть пояснити свою підримку МП переконливими словами? Вони і самі не знають кого чи що підтримують
03 Березня 2019, 23:14
Люди,схаменіться!Яка російська церква може бути?Їхні солдати вбивають наших дітей!
03 Березня 2019, 23:30
Квітневцям респект!А хто Вас проклинає і лякає пеклом ,то йому все повернеться!Ганьба свідкам гуньдяєва!
03 Березня 2019, 23:36
Не московська це церква а Київська, а хто не знає хай вчить історію України
03 Березня 2019, 23:43
Молодці. Вітаю ви Українці. Смерть москалям.
03 Березня 2019, 23:53
А хто для тебе &quot;москалі&quot;? Жителі України, які Москву лише по телевізору бачили? І хто ти, щоб на смерть їх оприділяти? Може ти Господь Бог? А якщо вже оприділив, то чи вистачить тобі сміливості назватися і виконати цю забаганку?
03 Березня 2019, 23:56
ДОЖИВЕМ ДО ЛІТЕЧКА А ТАМ САМІ ПОБАЧИТЕ І НІХТО ВАС НЕ ЛЯКАЕ ВСІ БУДИМО НАКАЗАНІ ЯКЩО ВИ ЦЕ ЗГАДАЕТЕ . ОЙ НЕ ГНІВІТЬ БОГА
04 Березня 2019, 00:09
Дасть Бог, доживемо. І не боїться вас ніхто. Шкода вас. У власній жовчі і злобі гинете.
04 Березня 2019, 00:14
Здається мені ми вже Богом покарані. Війною, бідністю, злочинною владою, міжусобицею на церковному підгрунті. <br/>Пора би каятися, а не далі воювати і озлоблюватися один на одного і бажати смерті. Так миру не настане. Так ще гірше буде. І літа чекати не треба буде.
04 Березня 2019, 00:37
Пишуть що поміняли віру, пеклом лякають, НЕ ВІРУ Поміняли а підпорядкування. Були православними так і православними залишились.
04 Березня 2019, 00:37
Пишуть що поміняли віру, пеклом лякають, НЕ ВІРУ Поміняли а підпорядкування. Були православними так і православними залишились.
04 Березня 2019, 00:43
Гундяївці розкудахтались, видно лапті жмуть.
04 Березня 2019, 00:47
Були православними стали пцустами стамбульськими))
04 Березня 2019, 00:53
Ха ха ха стамбульськими але ж не кацапами
04 Березня 2019, 00:55
Змінили юрисдикцію і стали святішими. Менше грішити стали. Перестали горілку пити, зраджувати, хабарі давати-брати. Стали такими ввічливими, співчутливими, миролюбивими, що хоч вже в рай.
04 Березня 2019, 01:07
Чергова церква приєдналась, а коментарі ті, що і раніше. Адепти руского міра, ви не в коментарях людей лякайте, а витрясайте свої кишені і собі платіть, бо скоро вам не залишиться перед ким випендрюватись. А як гарно було сьогодні в Доросинях в церкві!Людей -море, і тиша...Всі уважно слухали службу, бо все розуміли, ніхто не відволікався на побутові розмови! А ви ж нас лякали що ніхто не буде ходити! Ну вже Доросиням не страшно, тепер лякайте Квітнем!
04 Березня 2019, 01:22
Побачите скільки з того моря залишиться як городи почнуться, цікавість поки перемагає лінь, але це недовго бо віри нема
04 Березня 2019, 01:28
Ейфорія дуже швидко проходить. Особливо, якщо вона немає підтримки. А від Шняка її не діждешся.
04 Березня 2019, 01:38
Москва завжди своїх чимось лякає, люди мають жити в постійному страхові, так ними легше управляти. Це тактика Путіна. Така ж сама справа і в РПЦ.
04 Березня 2019, 01:44
Карпюк за свою жопу боїться, щоб не вжарили. Василь, бійся бога, він все бачить. Будеш в пеклі горіти.
04 Березня 2019, 02:01
А Порошенка ти не боїшся, в нього не така тактика.
04 Березня 2019, 06:10
А до чого тут Карпюк, люди вже давно самі вирішили як їм проголосувати. І ніяких 100 гривень він не роздавав, а молодь ішла бо це вирішувалось їхнє майбутнє. А те що ви таке пишете це вам буде великий гріх.
04 Березня 2019, 09:34
Бажаю, щоб у Вас завжди було тільки стільки грошей, скільки мені заплатили за мій голос.
04 Березня 2019, 10:35
Я за пцу але усе має бути поступово а не так радикально , нам зараз потрібна єдність а нас знову б'ють лобами а ми цьому і раді???
04 Березня 2019, 10:46
Так ще й поспішають бо ж карта переходів має збільшуватися не по днях, а що та ПЦУ собою являє ніхто і не вникає. Дуралєї
04 Березня 2019, 11:14
У московських попів нема жодних аргументів проти переходу. У Квітневому місцевий піп привів на підмогу попа з Любчого. Убоге видовище, брехливі факти і примітивні повтори путінської пропаганди про &quot;турецького&quot; патріарха тощо.
04 Березня 2019, 11:55
Главный проукраинский священник региона был задержан на автовокзале Симферополя. Священник направлялся в Ростов-на-Дону для встречи с политзаключенным Павлом Грибом krymr.com Оккупационные власти Крыма задержали архиепископа Крымской епархии Православной церкви Украины Климента. Об этом сообщает пресс-служба Киевской Митрополии Украинской Православной Церкви. Отмечается, что священнослужитель был задержан 3 марта полицией на автовокзале Симферополя. По последним данным, его везли в Киевское районное отделение полиции. О задержании Климента также сообщил в Facebook директор Национального газетно-журнального издательства Андрей Щекун. По словам Щекуна, информацию ему предоставил сам архиепископ. Читай также: В УПЦ МП назвали Крым канонической территорией Украины “Архиепископа Климента задержали и везут в Киевской райотдел полиции города Симферополя. Сегодня он должен был выехать на встречу с украинским пленным Павлом Грибом в Ростов-на Дону. Задержали его прямо в автобусе на центральном автовокзале Симферополя (улица Киевская, 4), где он находился и планировал уехать к пленнику“, – написал Щекун. Оккупационные власти полуострова пока не комментируют информацию о задержании архиепископа Климента, сообщают Крым.Реалии. Стоит отметить, архиепископ Климент, который является председателем Православной миссии помощи жертвам нарушения прав человека и лицам, лишенным свободы, планировал посетить судебное разбирательство дела политзаключенного Павла Гриба в Ростове-на-Дону.
04 Березня 2019, 12:25
Для того, щоб розуміти аргументи, потрібно ходити храму, читати Священне Писання, церковну наукову літературу і обов'язково молитися. А дивлячись 1+1, та інші брехливі канали і до храму приходити раз на рік в , то церковних питаннях в аргументах не те що розібратися не зможеш, а й не маєш ніякого морального права<br/>І патріотизм тут ні до чого. Кесарю кесариве, Богу Боже.
04 Березня 2019, 12:47
ви б краще поострегілися осуджувати та висмівати священників канонічної Христової Церкви,бо за це будете відповідати перд Самим Христом,так Святі поперджають.<br/>А аргументи в них ,на відміну у так званих &quot;СЦУвців&quot;, як раз е .<br/> Саме те ,що вони являються священниками в канонічній Українській Святій Апостольскій Церкві .Це повірте -вагомий аргумент.<br/>А ви от ви відріклися від Христової Церкви,яка існуе більше як 2000 роківі буде стояти до скінчення віку,як кажуть Святі.,-на політичну структуру в якій не мае благодаті <br/>.Не дай Боже щоб ваше затьмарення розуму було довге і вас поховали в цій структрі.От тоді ваша душа ясно побачить цей аргумент,та буде піздно.
04 Березня 2019, 13:18
Карпюк-це як біч Божий для нас.<br/>Помянете мое слово,якщо він не зможе зупинитися в своему безумстві в гонінні на Канонічну Апостольску Церкву,в якій хрестилися його предки і він сам,то накличе на себе кару Божу.А це безсумнівно.<br/>Нехай поцікавиься в старих людей ,який страшний кінець мали подібні йому гонителі .<br/>&quot;Бог поругаем не бывает..&quot; <br/>І це що він зарас мае таку свободу дій в свому безумстві то тільки по попущенню Божому,щоб відкрилася вся його і подібних йому. суть.<br/>А після цього настане інший час-розлачуватися за кожне свое слово і справу.<br/>Як не він то його родина може понести страшну кару.(Не дай Боже йому до цього дійти).<br/>Краще нехай згадае як закінчив депутат Червоній в2009 р ,який був такого ж духу <br/>Того теж розпирала злоба на Святу Православну Українську Церкву,він теж не дививися чи то мирянин чи то священник УПЦ,для нього не було нічого святого.<br/>Він влатовував жорстокі рейдерські захоплення наших храмів ..Він теж співпрацював с розкольницької УПЦ КП(яка зарас попросту перемаскввалася в СЦУ)<br/>А коли на Україну мав приїхати патрарах Кирилл то він сказав ,що не допустит цього,і лише через цього труп патріарх Кирилл ступить на українську землю..<br/>І що ж.<br/>В людини свої мірки ,а в Бога свої.<br/>Тож Бог і зробив по слову Червонія і по Своему Суду.<br/>Дійсно ,Червонія вбила блискавка,коли він поїхав на рибалку,а патрарах Кирилл,як це було Богу угодно-ступив на українську землю і відвідав наші православну каннічні паству.<br/>Так що хоч безбожники зарас і при владі та це не надовгоі прийде час відповсти як ти цю владу використав-задовілбнячи своїамбіціі і гординю чи во славу Божу.Дай Боже прозріння таким карпкам поки далеко не зайшли.
04 Березня 2019, 13:31
Прихильники МП хай признаються скільки вони отримали за свої голоси. Від 500 і вище.
04 Березня 2019, 14:27
Так хочеться побажати, щоб Ви, Марічко, тільки на ті гроші і жили, що кажете. І Ви, і Ваші діти та внуки. Але це буде прокльоном. Тому Бог, Вам, Суддя.
04 Березня 2019, 14:29
Не все вимірюється в грошах. На судіть по собі. Віра не продається.
04 Березня 2019, 14:37
&quot;70 лет назад Сталин создал Московский патриархат&quot; --- про які 2000 років ви говорите? Чи відомо вам, що як правило попи в російському патріархаті будли на службі КГБ, а зараз ФСБ? <br/>Чи це все брехня? :)
04 Березня 2019, 14:51
Що вам поганого зробив той Сталін? Він порівняно з порошенко св'ятий! Він обєднував православних, а порох розкол зробив!
04 Березня 2019, 14:58
Церква Московського патрарахату вже безліч раз показала ,що в ній е Божа благодать і Христос з нею.<br/>Хто насмілится це заперечити той заперечуе сонм Святих угодників Божих, яких продила ця Церква за часи свого існуванння.А це вже не жарти,такими заявками безумці повтстають і проти Духа Святого.<br/>Наприклад Св Іоана Одеський,Св. Лука Войно -Ясенецький,свЛаврентій Чернігівський,св Амфілохій почаевский..св.Новомученики ..<br/>Можна продовжувати і продовжувати цей список.Їх також гонили ,клеветали ,в тюрми поміщали.<br/>І от тепер вони прославлять Христа в Небесних обителях.А їх гонителі де і з ким ,думаю не важко догадатися- в пеклі!<br/>Отож тепер і кожному з нас предстоїть вибрати на чию строну станемо і яку участь у Вічності для себе заслужимо.Повірте,краще бути в числі гинимих(як Христос) ніж гонящих і продажних .
04 Березня 2019, 15:04
Не лякайте пеклом,чи карою небесною,чи думаєте ви безсмертні?Це тактика московських попів проклинати,і погрожувати пеклом.Ви так радієте,що гундяй ступив на українську землю,а чи зрадієте,як Путін ступить захищати вас русько-православних і діти ваші будуть гинути за вашу віру???
04 Березня 2019, 15:39
вата ... тупа.. Сталін знищив церкву і народи винищив .Чому самі совіти його заборонили 111 <br/> Це звір . А ви молитесь до нього і ікони зробили . Поклоняєтесь ідолу . Іще один труп в москві смердить.<br/> Миром його будете мазатись . Така ваша благодать .....
04 Березня 2019, 15:57
Ви за свою душу подбайте. Дивусь вам, які не прочиталиБіблії толком ніразу, а вже оприділяють кому куди. <br/>Ви Христа замінили своїми св'ятими і заповідей його не дотримуєтесь. Передання старших для вас вище слова Божого.<br/>&quot;1 Тоді приступили до Ісуса фарисеї та книжники з Єрусалиму й кажуть:<br/><br/>2 “Чому твої учні порушують передання старших: не миють рук, коли споживають страву?”<br/><br/>3 А він у відповідь сказав їм: “А ви чого порушуєте заповідь Божу вашим переданням?<br/><br/>4 Бог бо заповідав: Шануй батька твого й матір. І далі: Хто проклинає батька-матір, хай буде скараний на смерть.<br/><br/>5 А ви кажете: Хто скаже батькові чи матері: Добро, яким би я міг допомогти вам, є дар (Божий)! –<br/><br/>6 той може вже й не шанувати свого батька чи матір свою. Тож вашим переданням усуваєте заповідь Божу.<br/><br/>7 О лицеміри! Добре про вас пророкував був Ісая:<br/><br/>8 Оцей народ устами мене поважає, серце ж їхнє далеко від мене.<br/><br/>9 Однак, намарно мене шукають, навчаючи людських наказів.”<br/><br/>10 І прикликавши людей, сказав їм: “Слухайте й розумійте!&quot;
04 Березня 2019, 16:03
Чомусь у мене російське православя асоціюється з https://www.youtube.com/watch?v=e1mX0C-2mbA
04 Березня 2019, 16:26
ніколи не буде добра і миру на нашій землі коли будемо так відноситись один до одного. православні де ваша любов смирення .зробили люди вибір в пцу хай моляться . і нас хто хоче молитися в упц на чолі з онуфрієм господь не залишить . господь дає випробування і треба все винести з смиренням як вчать наші духовні отці.бог там де любов.святі отці в пещерах молились коли їх гнали і ми знайдемо де,браття і сестри так завжди не буде.
04 Березня 2019, 17:01
колись турки захоплювали ,тепер пцу так робить .тепер я сам побачив як зібрали пяниць, дітей недосягнувших ще повноліття,привезли кілька автобусів з луцька і що цікаво заплатили їм гроші .цеж потрібно було стільки коштів щоб оплатити не тільки кожний голос но і кожну процедуру.а після підпису ще давали.це не перехід а татарській набіг.недарма вони константинопольського патріархату.одним словом можна впевнено сказати що пцу це не українська церква а розбійники з стамбулу.таким розкольникам як карпюк.і директор школи ганьба .це зрадники україни.який ганебний приклад для дітей.
04 Березня 2019, 17:28
А ваш кіріл хіба не під стамбулом ходить? Чому ж до вас так не доходить? Нам дали право ходити під Вселенським патріархом, але без посередника Москви- агресора! Віру ніхто не міняв! Просто москву заїло, що не буде мати впливу на Україну, адже незабаром ми всі позбудемся її гніту! Молодці жителі села Квітневе! Приєднуйтеся, МП на чолі зі своїми керманичами!
04 Березня 2019, 17:36
А як міг піп МП висловлюватись про турецького(ваеленського) патріарха погано??? Адже вони ж самі під ним ходять!??!!!<br/>Тому МП і є розпольницькою, бо не визнає рішення головної церкви Православ‘я, не може москва заспокоїтись, що Україні вернули її канонічність, і що стоятиме на одній сходинці з московією під вселенським! Тому навіщо попи грішать??? От вам і правда- МП це одна політика в пропаганда Онуфрія, Кірілі і путіна
04 Березня 2019, 17:41
Як то безглуздо писати брехнину та ще й обливати гряззю директора! Хто ж вже туди кого заозив? Не брешіть, не вводьте читачів, не паплюжте церкву! В Україні має бути одна віра в Бога, одна спільна церква! То чому ж МП не йде назустріч єдинству в своїй державі, а так захищає інтереси москви, пашого ворога, який вбиває й винищує нашу націю
04 Березня 2019, 17:53
Якщо ви так захищаєте Онуфрія і кирила і віру, то як ви поясните той факт, що вони «ослухалися свого головного наставника»? Чому ж вони не приїхали на синод до Варфоломія? Про яку віру йде мова? Ваш кирил і путлєр тепер хоче бути над вами вселенським і керувати вами і подібними церквами МП, які є по всьому світі, щоб вести свою політику, а ви за ним йдете й ведетесь на його провокації, не віривши в своїй країні, своїй історії, не довіряючи Головному в Православ‘ї, ще й насміхаючись з цього? З ким Бог насправді???
04 Березня 2019, 18:43
людино,.що ти мелеш? яка &quot;це головна церква православя&quot;..?? <br/>Ти схоже на те ,зовсім поняття не маеш що таке Православна Церква і чим вона відрізняеться від католицької..?<br/>В Православному світі не мае головної церкви,не мае &quot;головного патріарха&quot;-як в католиків папа.<br/>В Православній Церкві Глава Іісус Христос.!<br/>І жоден Патріарх світу не мае права вирішувати питання які виходять за межі його патріархату без Соборного рішення всіх патріархів! Саме це і вберегло Православну Церкву від ересі а тому вона зберігла своюканонічну чистоту до сьогодні.<br/>Бо хоч і впадав константинопольський патріарх свого часу в ересь та екуменізм та інші Православні церкви його не підтримавши зберігли Православну віру якоюїї нам заопвіда Христос і Його Апостоли.<br/>По предсказаням грецького старця-патріарх Варфорломей також погано закінчить,через свое боговідступлення від святих канонів і екуменізм.Всі давно знають що він масон.<br/>Рано чи піздно і ви побачите якихпатирів собі вибрали і куда вонаи ваз заведуть.<br/>Ніхто не хоче вам зла,повірте.Хоч трохи задумайтесь що ви робите,куди летите стрімголов.
04 Березня 2019, 18:51
цеще разговоритьпро те що невігласи взялися розсуждати про духовні речі і вирішувати доля Церкви Христової.Якого це &quot;свого головного наставника&quot;?<br/>Патріарха Варфоломея маете на увазі напевно ж?Так він тільки по честі вважаеться першим ,та зовсім не по праву &quot;головного наставника&quot;.<br/>Господь Ісус Христос та Святе предання від Його Святих Апостолів -ось наші головні наставники.<br/>Поцікавтесь спочатку скільки приходів в Московському патріархаті а скільки в Константинопольскому.<br/>Якщо ви надали Константинопольскому патріарху звання&quot;головного наставника&quot; по старшинству Церкви то е ще древніші .Церкви за константинопольску і він,зауважте,навіть не дуже прислуховуеться до їх думки.
04 Березня 2019, 19:04
добре що Максімов построїв церкву,тепер Карпюк продаючи її розкольникам ,на тому гроші заробляе..<br/>Та Андрій Димотрович заслужив від Бога християнську кончину,а от що Карпюк собі заслужить то ще побачимо..
04 Березня 2019, 19:16
Молодці, квітневці, що таки змогли відстояти свою позицію! Ті хто проголосували &quot;ЗА&quot; свідомі і обізнані, це люди, які є патріотами своєї країни. А ті хто пишуть гидкі коментарі, лише підтверджують те, що ми на правильному шляху і досягнемо своєї мети. Ми будемо вільним і незалежним народом, тому що ми нащадки козаків,людей, які завжди читали Отче Наш українською мовою.<br/>А ті, хто залишається за московитів, прийміть позицію більшості, і не опускайтеся до брудних і нікому не цікавих коментарів, ЦЕ НИЗЬКО!
04 Березня 2019, 19:44
Квітневці-молодці! В кожній країні має бути своя рідна мова і своя церква!!! А кожна гривня- в церкву МП- це куля в серце нашого солдата!
04 Березня 2019, 20:28
Мені одному підозріло що люди які так боліють за кацапів і за мп пишуть з кучою помилок і в них Бог, Україна з маленької букви весь час
04 Березня 2019, 20:29
&quot;Будьте внимательны и старайтесь все сейчас посещать Храм Божий, пока он еще наш. А скоро,скоро нам нельзя будет ходить в Храм. Туда, когда все изменится и будут даже гнать в Храмы, но ходить тогда нельзя. Просим вас всех стоять в православной вере, до конца своих дней и своей жизни и спасайтесь.&quot;
04 Березня 2019, 20:59
Преподобний Лаврентій Чернігівський про останні часи (1868-1950)<br/><br/>ПРЕПОДОБНИЙ ЛАВРЕНТІЙ ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ПРО ОСТАННІ ЧАСИ (1868-1950)<br/><br/>Здобував рясно Всесвятого Духа Божого Старець Лаврентій часто розмовляв зі своїми чадами про останні часи, попереджав, що потрібно бути пильними і обережними, так як антихрист близько.<br/><br/>Батюшка говорив: &quot;ось зараз голосуємо, то лівою рукою кинь-це нічого, та ще не за одного в усьому світі. А якщо голосуватимуть за одного-це вже він самий, і голосувати не можна.<br/><br/>Говорив Преподобний, що така війна всесвітня, що ніхто ніде не залишиться, хіба тільки в ущелині. '<br/><br/>І будуть битися, і залишаться два або три держави, і вирішать: «Давайте оберемо одного царя на весь всесвіт». — І оберуть.<br/><br/>І в останні часи справжні християни будуть посилатися, а старі і немічні нехай хоч за колеса хапаються, а біжать слідом за ними.<br/><br/>Про прийдешнього антихриста просвячений Святим Духом старець говорив такі слова: &quot;буде час, коли ходитимуть підписувати за одного царя на землі. І будуть строго переписувати людей. Зайдуть в будинок, а там — чоловік, дружина, діти. І ось дружина стане вмовляти чоловіка: «Давай підпишемося, у нас діти, адже нічого ж не купиш для них». А чоловік скаже: «Ти як хочеш, а я готовий померти, але за антихриста підписувати не буду». Така зворушлива картина майбутнього».<br/><br/>Вони ж запитали старця: &quot;як все це буде?» Святий Старець відповів зі сльозами: «На святому місці буде стояти мерзоту запустіння і показувати поганих звабників світу, і вони будуть обманювати людей, відплив від Бога, і творити помилкові чудеса. І після них з'явиться антихрист і весь світ побачить його одноразово». Отці запитали Святого: &quot;де на святому місці? В церкві?» Преподобний відповів: «Не в церкві, а в кожному домі. У кутку, де стоять і висять зараз святі ікони, будуть стояти звабливі прилади для спокуси людей. Багато хто скаже: «Нам потрібно дивитися і слухати новини». Ось в новинах-то і з'явиться антихрист».<br/><br/>&quot;Він Своїх людей буде &quot;штампувати&quot; печатками. Буде ненавидіти християн. Почнуться останні гоніння на душу християнську, яка відмовиться від друку сатани... Нічого не можна буде ні купити, ні продати християнину. Але не сумуйте: Господь своїх чад не залишить... Боятися не потрібно! Церкви будуть, але християнину православному в них не можна буде ходити, так як там не буде приноситися Безкровна Жертва Ісуса Христа, а там буде все «сатанинське» збіговисько...<br/><br/>Ще раз повторюю, що ходити в ті храми не можна буде, благодаті в них не буде».<br/><br/>&quot;Ремонти храмів триватимуть до самого пришестя антихриста, і скрізь буде благоліпство небувале, - говорив старець. - А ви для нашої церкви в ремонті будьте помірні, в її зовнішньому вигляді. Більше моліться, ходіть до церкви поки є можливість, особливо на Літургію, на якій приноситься Безкровна Жертва за гріхи всього світу. Частіше сповідайтеся і причащайтеся тіла і Крові Христової і вас Господь зміцнить.<br/><br/>Пророчі слова Преподобного Лаврентія про єресі і розколах в Українській Православній Церкві<br/><br/>«Коли з'явиться мала свобода, будуть відкриватися церкви, монастирі і будуть ремонтувати їх, тоді все лжевчення вийдуть назовні разом з бісами і безбожниками таємними (католики, уніати, українці-самосвяти та інші) і сильно на Україні ополчаться проти канонічної Православної Церкви, її єдності і соборності. Цих єретиків буде підтримувати безбожна влада, а тому будуть відбирати у православних церкви і вірних бити.<br/><br/>Тоді Київський Митрополит (недостойний цього звання) разом зі своїми однодумними архієреями і ієреями сильно похитне Церкву Руську. Сам піде у вічну погибель, як і Юда.<br/><br/>Але всі ці наклепи лукавого і лжевчення в русі зникнуть, а буде єдина церква православна-Руська&quot;.<br/><br/>Слова Преподобного Лаврентія про Русі, про єресі і розколах<br/><br/>Преподобний Лаврентій говорив наполегливо і строго, з попередженням, що наше рідне слово Русь і російська. І обов'язково потрібно знати, пам'ятати і не забувати, що було Хрещення Русі, а не хрещення України. Київ-це другий Єрусалим і мати російських міст.<br/><br/>У Польщі була таємна іудейська столиця. Юдеї примушували поляків завойовувати Русь. Коли поляки завоювали частину Русі, то віддали юдеям в оренду православні монастирі і церкви. Священики і православні люди не могли без їх дозволу здійснювати ніяких треб. Тіснили і утискали православних з усіх боків, протегуючи Польщі, католицтву і унії.<br/><br/>Юдеям дуже не подобалися слова: Русь і росіянин, тому назвали спочатку завойовані поляками і віддані їм в оренду російські землі Малоросія. Потім схаменулися, що тут є слово Ріс, і назвали Околицею. Слово околиця-це ганебне і принизливе слово! Яка околиця? Чого, чому околиця?! Адже за цією уявною іудо-польською околицею знаходяться інші країни і держави. І пізніше за їх вказівкою поляки узаконили нам поняття Україна і українці, щоб ми охоче забули свою назву російська, назавжди відірвалися від Святої Православної Русі.<br/><br/>Преподобний Феодосії, ігумен Києво-Печерський, писав, щоб ми не хвалили чужу віру і ні в якому разі не з'єднувалися з католиками і не залишали Православну Віру. Близькі по духу великі Архієпископи Лазар Баранович, Святитель Феодосії Чернігівський і Святитель Іоанн, Митрополит Тобольський, — вони всіма силами намагалися за словом Господа Ісуса: «Да всі будуть єдино», бути з Православною Росією, щоб разом скласти Святу Русь. І щоб назавжди звільнитися від польського панування і від гніту іудеїв і їх оренди і позбутися чужого нам католицтва і унії душопагубної, введеної і насадженої погрозами, тортурами, насильством і смертю. І ще Батюшка сказав: &quot;Як не можна розділити Пресвяту Трійцю, Отця і Сина, і Святого Духа, це єдиний Бог, так не можна розділити Росію, Україну і Білорусію. Це разом Свята Русь. Знайте, пам'ятайте і не забувайте.<br/><br/>У місті Києві ніколи не було Патріарха. Патріархи були і жили в Москві. Бережіться самоскидської української групи (церкви) та унії&quot;.<br/><br/>Києво-Печерської Лаври намісник отець КРОНІД Батюшке заперечив, що вже самоскиди та уніати на Україні зникли. Батюшка відповів сумно і сумно:<br/><br/>«Біс в них увійде і вони з сатанинською люттю ополчаться проти Православної Віри і Церкви, але їм буде ганебний кінець, а їх послідовники зазнають небесну кару від Господа Царя Сил».<br/><br/>Які Батюшкіни дорогоцінні слова, їм немає ціни: Батюшка все передбачав і знав наперед. Тепер з'явився український самосвятський архієрей, назвав себе Київським Патріархом. Та він не знає і забув, що в Києві ніколи не було Патріарха... І деякі собі на вічні муки і до свого сорому кричать в божевіллі: &quot;Наш Патріарх&quot;.<br/><br/>Батюшка попереджав, щоб ми були вірні Московській Патріархії і ні в якому разі не входили ні в який розкол. Що ті архієреї і ієреї, які ввели в смуту вірних людей, Великої зробили собі шкоду і безліч православних душ погубили.<br/><br/>«Йдуть у розкол і єресь тільки негідні милості Божої і великі грішники, які не хочуть знати: «Вірую в Єдину Святу Соборну і Апостольську Церкву!» І що Православна Церква є Тіло Христове (хіба можна Тіло Христа розділяти?), і, нарешті, Церква є нешвенный хітон Господній (який, подібно Арію, не можна розривати).<br/><br/>І не пам'ятають, що єдиний Бог, єдина віра і єдине хрещення.<br/><br/>Господь Ісус Христос створив одну Церкву (а не церкви), яку не здолають і врата пекла. Одна тільки Церква Православна Свята, Соборна і Апостольська. Інші, що називають себе церквами, не церкви, а плевели диявола серед пшениці і скопища диявола».<br/><br/>Батюшка при цих словах помолився про всіх заблукалих і відступили від правовір'я, заплакав і сказав: &quot;Ні, не закличе їх Господь до покаяння, не врятуються, бо негідні милості Божої. Це мені відкрито царицею Небесної і Святим Ангелом-Хранителем... У них, заблукалих і відступили від правовір'я, немає благодаті Святого Духа, спасіння і отримання Царства Небесного. Нам, православним, нічого не треба, а тільки православної віри, порятунку душі і отримання Царства Небесного, а у нашої Матері Російської Православної Церкви все це є. Подяка Господу! І відколюватися, і відходити від неї-найбільший і непростимий гріх і в цьому житті, і в майбутній — це хула на Духа Святого».<br/><br/>І Батюшка осяяв світлом неземним, закінчивши свою бесіду словами: &quot;Чуй і віждь!» — так Святе Євангеліє говорить, — і додав: —Будуть глухі і сліпі!»<br/><br/>З книги: «Повчання і пророцтва старця-Лаврентія Чернігівського»,
04 Березня 2019, 21:18
я не брешу сам бачив як усе проходило .це ви брешете .а такому директору .ганьба.а чого мовчите що з кожної дорослої люд ни буде примусово збиратись дань в 100гр.на ваше пцу.аза місяць 500гр.от таким митом ввас обложили турки.ще плакати будете від стамбулу.
04 Березня 2019, 21:24
ми не діаспора а ті що зберігають віру своїх прадідів .ми тут народились виросли тому ми українці і церква в нас українська .а іти в розкол до тих кого навіть світ не визнав це зрада.
04 Березня 2019, 21:34
Дуже небагато земні мешканці доходять до вузьких воріт тісної житія, де залишають все земне і переступають таємничий поріг Вічності, пізнавши істинно духовне життя, збагнувши таємниці буття, бо, як сказано в Євангелії, «Багато покликаних, але мало обраних» (Мф.20, 16).<br/>черниця Аліпія все життя працювала смиренно і терпляче, в скорботах і самоуничижении. Господь дарував їй пізнати потаємну таємницю молитви, угодної йому, і матінка пізнала цей щедрий дар досвідчено. Живучи в плоті на грішній землі, духом вона мешкала на Небесах, вже тут носила в собі просвітлений образ Божий. Відчуваючи цю Суту благодать, до неї з вірою в молитовну допомогу припливали всі, хто чаяв зцілення і напоумлення. Тому, незважаючи на прагнення до самоти, стариця самовіддано взяла на себе важкий подвиг батьківської опіки, розуміючи, як потрібна цим безпомощным овечкам стада Христового неоскудевающая духовна підтримка, щоб не збитися з правильного шляху, що веде до спасіння. Їй весь час доводилося бувати на людях, напоумляючи і наставляючи їх. <br/>Благодатним даром, яким наділив Господь черницю Аліпію, був також і дар передбачення майбутніх подій. Матінка залишила багато пророкувань, які дбайливо зберігаються її чадами, передаючись з вуст в уста. Багато з них вже виповнилися, деяким належить збутися.<br/><br/>Одне з найважливіших пророкувань блаженної стосувалося великого лиха, яке безпосередньо торкнулося Церкви: душопагубного філаретівського розколу, що стався в 1992 році. Матінка неодноразово всенародно викривала колишнього Предстоятеля нашої Церкви Філарета (Денисенка), який в ту пору був ще Київським Митрополитом і влада якого здавалася непохитною. Залізною рукою вів він Церква до погибелі, але навіть благочестиві священнослужителі, для кого не становили таємниці грубі порушення Статутів, що допускаються їм, не сміли думати про публічний осуд і покірно терпіли масштабні кадрові зловживання, всесильну Євгену Родіонову і багато іншого.<br/><br/>Матушка ж за свої неприємні висловлювання була жорстоко гнана, але викривати все одно не переставала. Так, у спогадах багатьох чад міститься свідчення того, як відреагувала прозорлива стариця на побачену нею фотографію Філарета, про який вона негайно категорично сказала: «Він не наш». Знаходилися поруч з нею люди, думаючи, що матінка просто не знає Предстоятеля в обличчя, стали наполегливо роз'яснювати їй, що це Митрополит, але вона повторила ще раз: «Він не наш». Сперечатися було марно, і багато змирилися, не зрозумівши сенсу її слів і сприйнявши їх як одну з дивацтв матінки. Коли ж, через чотири роки після її смерті, Церква потряс нищівний розкол, все стало на свої місця. Було ясно, що матінка наперед передбачала цю скорботну подію і попереджала про нього вірних, а щоб достукатися до їхніх сердець, наділяла свій протест проти негідного архієрея в своєрідну, часом вельми епатажну форму.<br/><br/>Вона повторювала свої викриття неодноразово. Надовго запам'яталося парафіянам Деміївського храму Вознесіння Господнього, як одного разу, під час пишної архієрейської служби в храмі, вона голосно вигукнула: «Славен, славен, а мужиком помреш». Зрозуміло, за свою зухвалість вона негайно була вигнана. Але це анітрохи не злякало подвижницю, і вона продовжувала викривати негідного архієрея.<br/><br/>Так, за спогадами чад, які просили не вказувати їхніх імен, коли їй показали журнал, в якому була велика фотографія Денисенко, матінка схопила цей журнал, двома пальцями тицьнула в очі на фотографії і прославила ла голос: «У-у-у вражина, скільки горя людям ти принесеш, скільки зла наробиш! Вовк в овечу шкуру, заліз! В грубку його, в грубку!&quot;. Потім зім'яла журнал і дійсно відправила його в піч. Присутні розгублено мовчали, не знаючи, як їм реагувати на подібне. Лише одна з жінок, що знаходяться поруч, набравшись сміливості, боязко запитала: &quot;А що ж буде?» Матінка привітно посміхнулася і сказала з непередаваною дитячою радістю: «Володимир буде, Володимир!&quot;.<br/><br/>Згадавши під час розколу про це знакову подію, чада матінки без найменших сумнівів та вагань пішли за Блаженнішим Митрополитом Володимиром, на якого вказала матінка за півтора до своєї смерті. Їх довіра до блаженної стариці не була осоромлена. А розстрига Філарет покрив себе незмивною ганьбою.<br/><br/>Передбачила матінка і майбутню Чорнобильську катастрофу. Багато хто не могли зрозуміти її дивні, уривчасті фрази, що попереджають про велику біду: «Під землею горить, горе йде», вважаючи, що матінка знати не знала таких слів як «реактор», «радіація», «випромінювання». Думається, однак, що все вона знала чудово, бо їй відкривалися духом такі небесні висоти, такі інфернальні глибини, що осмислювати її слова, осягаючи їх потаємний сенс, ми будемо ще не одне десятиліття. Так і слід пам'ятати, що інститут ядерних досліджень з постійно діючим реактором, де проводилися популярні в той час експерименти з розщеплення атома, знаходився в безпосередній близькості з Голосіївським лісом і навряд чи матінка залишалася в невіданні щодо його шкідливої діяльності. Чорнобиль<br/>Говорити ж про те, що «горе йде», вона почала ще взимку, задовго до трагедії 26 квітня. У тонкому сні вона бачила, як людей кидають в автобуси і вивозять, як гине безсловесна худоба, покриваються смертоносним пилом поля. Відомо, що ранньою весною пріснопам'ятного року вона не давала благословення чадам на висаджування картоплі і овочів на присадибних ділянках. А за день до аварії ходила по вулиці і волала молитовно: «Господи! Пожалій немовлят, пощади народ!»
04 Березня 2019, 22:03
Що ж ви «ніби» так розумієтесь на духовному світі, що аж людей називаєте «невігласами», та ще й комусь робите зауваження, і розказуєте- скільки церков в МП, а скільки в Константинопольському))) Ви ще й досі не усвідомлюєте, що МП мав би підпорядковуватись також Константинополю, ) але з українським питанням пішов в розкол з ним? Чи то вам так втирають, що ви самостійна церква ) А ви самі погано в школі, напевно, вчились, що видно з граматики, та й у теперішній час при різних достовірних джерелах та при правильному пошуку можна до істини дібратись. Православна церква, як і католицька, має одного вчителя- Іісуса Христа, але в кожному мирському духовенстві є своя структура, в православ‘ї найвищим органом є рішення Вселенського Патріарха, який і надав нам право на свою автокефальну церкву від країни-ворога, яка веде проти нас війну, і якщо ви цього не знали, то саме ця церква і є «найдревніша» Поспілкуйтеся з істориками, щоб до вас донесли історію українського народу і української церкви, бо таке враження, що ви російський засланець) Це ж треба? Так не любити свою державу...
04 Березня 2019, 22:20
матушка аліпія моли бога за нас грішних
04 Березня 2019, 22:54
Пророчества старців чули? Ото вже не зможете Богу в своє оправдання сказати - &quot;ой, не чули-не знали&quot;. Про історію українського народу будете Богу розказувати і про свою неприязнь до земляків? Ну-ну.
04 Березня 2019, 22:57
Вже РПЦ-шники і Сталіна-вбивцю мільйонів вигороджують. Докотились до ручки. І все лякають чимось. <br/>Відчувають що скоро їхній секті кінець буде.<br/>Слава Україні!<br/>І хвилина мовчання - сьогодні на Донбасі загинув наш 20-річний Воїн...
04 Березня 2019, 23:55
Слава -Богу!!!
05 Березня 2019, 01:07
Як шкода, що церква і священники перестали бути прикладом для наслідування, прикладом єднання людини з Богом. Якби священники різних рівнів (пробачте я не розбираюсь в їхніх чинах) виконували свою місію: нести добро, допомагати нужденним, вести роз'яснювальну роботу в неблагополучних сім'ях, зараз би не постало питання за кого молитись і кого поминати. Ви думаєте людей не тривожить те, що пенсіонер дає останні копійки на ту свічку, а священники озолочують храми, строять хати, купують дорогі машини. Скільки дітей, молодих людей хворіє, чому церква не долучається до збору коштів???? Хай в селі нема коштів там населення менше, а в городах??? І якби хоч раз в рік кожний священник вийшов і сказав, що всі пожертви сьогодні ми віддаємо чи сиротинцю, чи пристарілому будинку, чи онкохворій дитині, він би мав повагу і шану в своїх парафіян, бо прикладом власним показав, що таке добро, віра, любов. Тож скільки б Ви тут не сперечались, мова іде не за Ваші душі, кожний відповість за свої гріхи особисто, тут боротьба за майно, землі, немалий дохід.
05 Березня 2019, 10:36
Наівні ви! Доказ - https://www.youtube.com/watch?v=aLsbpkmDLAk<br/>Як правило чим вищий сан - тим більше це напоминає бізнес. Так звану піраміду. Духовних там майже не залишилось. Вони всі як правило ситі, з нерухомістю і не однею, як правило на автомобілях, ... ситий голодному не товариш. Їм краще не духовні речі розбирати, а в кого томас чи не томас, ... забули вони, що Богу всеодно яка конфесія (який патріархат), а головне душа людини. <br/>ІМХО В одних думка, як позбавити Україну московської агінтури і заодно відхвативши собі частину бізнесу, а інші не хочуть віддавати бізнес придумуючі всякі небилиці (тим паче бізнес який може пропаганду вести в тилу ворога (Україна для них ворог і доказів тому безліч)).
05 Березня 2019, 11:15
Обізвались... А що, околицею православної ойкумени вже не цікаво бродити?
05 Березня 2019, 13:10
Ви ватне стадо круторогих баранів!
05 Березня 2019, 13:40
Як ви можете говорити так на священників, вони в чому винні??? Поки ішла війна кожен молився за наших хлопців! Нам кинули кістку, щоб ми між собою гризлися, а Порошенко і далі провертає різні пакості в цей час за нашими спинами! Люди схаменіться, це зачіпає наше право, нашу волю!
05 Березня 2019, 14:27
https://www.youtube.com/watch?v=2y2eegL-saI -Як УПМ МП нагороджує сепаратистів за боротьбу проти України<br/>УПЦ МП &quot;благословляє&quot; сепаратистів, замість засудження. 2014 рік -УПЦ МП &quot;благословляє&quot; сепаратистів, замість засудження. 2014 рік<br/><br/>https://www.youtube.com/watch?v=gWubIKiAHtU -Протоієрей Микола (Фоменко) УПЦ МП на барикаді сепаратистів у Слов'янську (13 квітня 2014 року)<br/><br/>Продовжувати? Сліпі овечки? Коли ви вже очі відкриєте і перестанете брихати?
05 Березня 2019, 14:37
У вас пропагандонів у всьому винен Порошенко, але ви відкидаєте факти агресії РФ проти України. Агітацію МП проти України. ... Не встидно вам так забрихатись? Весь цивілізований світ каже одне, а ви разом з окупантом інше. <br/>Не подобається України - Чемодан, вокзал, Россия. <br/>За все російське - Чемодан, вокзал, Россия<br/>У вас є куди їхати, а в українців є лише україна і нам нема куди тікати!
05 Березня 2019, 14:41
Бог всім суддя
05 Березня 2019, 15:19
Що за мода пішла ,коли не хтось мае інші погляди , то зразуказувати на чемодан,причому таким самим як самі громадянам ціеї країни.<br/>Якто хтось до вас до дому прийшов і ви маете право так говорити.<br/>Навіть при Януковочу такого не було.<br/>В себе в хаті можете отакопказувати пальцем на двері ,а ми такі громадян Українияк і ви,іте що вам щось не подобаеться то лишеособиста ваша пробема.<br/>Все повертаеться бумерангом і запросто так може статися що завтра ж ВАМ будуть вказувати на Америку.якій ви продалися ,,навіть душу ..
05 Березня 2019, 17:11
Ви зовсім на всю голову зомбовані. На рахунок додому прийшо - до мене додому прийшов руссський мір і як маю право йому показати на двері разом з халуями руссського міра. <br/>Та при Януковичу вам добре жилось: голова СБУ росіянин, міністр оборони росіянин, ... через цього проросійського зека вам солодко жилось. <br/>Америка анексувала частину України? Чи америка напала на Україну? Смішні ви. Попросіть Бога, щоб вам відкрив очі - ви очевидних речей не бачите. <br/>На рахунок Америки. Якщо я захочу американський світ - я переїду в США, а не буду в Україні воювати за америку. Бачите різницю? Чи вам повилазило? <br/>Ви Колабора́нт — особа, яка усвідомлено співпрацює із окупаційною громадською чи військовою владою на шкоду власній країні.
05 Березня 2019, 18:17
Коли вже Рожищани наважаться попрощатися з Російською церквою.
05 Березня 2019, 18:29
Здаєть 21 століття, розумні люди, скільки злоби,бруду,брехні вихлюпнули в інтернет,навіщо? Тільки через те що в маленкому селі церква переходить із МП до України і залишається православною християнською церквою? Люди схаменіться,не вплітайте політики до духовності. Політика і так у нас усюди.навіщо стільки щуму, гвалту? Бог один! Розпочинається піст тож давайте позакриввємо роти, повідкладаємо інтернети та задумаємося про свою поведінку, наші сварки і т.д. Ось для цього і потрібен піст. У кожного свої гріхи які з ним і залишаться...Ми ж усі християни так давайта й поводитись по-християнськи!
05 Березня 2019, 18:36
ну що готові платити дань туркам .чого мовчите.з тих зрадників що підписались за неіснуючу пцу будуть примусово здирати гроші з кожного дорослого жителя села.цікаво вас запроданців надовго вистачить.а священнику і його церковній громаді низький уклін за те що вистояли і не зрадили своєї віри.молодці.
05 Березня 2019, 18:42
до речі невдовзі може бути порушена кремінальна відповідальність за незаконний захват храму проти тих хто його захоплював.поскільки захоплені храми переводяться в кп тобто в розкол.так що відповісте за обман невдовзі.
05 Березня 2019, 19:15
Дитино, ти хворе чи притворяєшся? Ну вже таку ахінею пишеш, аж страшно
05 Березня 2019, 20:27
Люди, яка ж різниця ?? молимось ми одному Богу, чи в Українській церкві не такі молитви???
05 Березня 2019, 21:24
ПЦР теж получала канон в Констатинополі і не тільки російська, то російська церква не була турецькою, а УПЦ це просто придуманий проект на Україні російською церквою в 90-х роках після розвалу ссср, і нічого спільного з Україною не має, так як і своєї історії...всі ці роки людей обманювали, що це Українська церква. І вели пропаганду проти Української церкви. Хочуть російську церкву в Україні будь-ласка, назвіть церкву своєю назвою ПЦР і признайте свою причетність до російської церкви, і вперед, в україні проживають росіяни які теж хочуть мати свою церкву так як поляки костел, німці кірху і інші, ніхто не забороняє віру сповіданя і нечіпайте Православної церкви України.
05 Березня 2019, 21:31
Нема єдності духу.
05 Березня 2019, 22:41
Тебе мама Люда вчить так писати?
05 Березня 2019, 22:53
Ну проти ви , це всі зрозуміли, а для чого ж ненависть розносите, хіба це не ГРІХ? Неправду пишете...Хіба це Богу угодно?Хіба не знаєте чи може забули в якій ви школі вчилися? Раніше там церква була... Хто купола зняв? Де священник подівся? От і дослідіть історію...Користі буде більше... Я розумію, що не всі в даній школі вчилися, але більшість просто зобов'язана знати історію свого села.
05 Березня 2019, 23:01
Якщо православні в Україні всі обєднаються то це буде найбільша православна церква в світі...а Росія стане мусульманською державою якщо втратить Україну бо мусульман стане більше.. а коли втратить Україну то втратить історію..І Тоді Україна буде мати найбільший вплив у світі між православними церквами.світу..А росія як цьго не хоче вона зараз щедро фінансує РПЦУ...Ось і вся політика дорогі Українці..Єднаймося в єдину Канонічну Православну Церкву України..
06 Березня 2019, 19:00
Пророчі слова Преподобного Лаврентія про єресі і розколах в Українській Православній Церкві<br/><br/>«Коли з'явиться мала свобода, будуть відкриватися церкви, монастирі і будуть ремонтувати їх, тоді все лжевчення вийдуть назовні разом з бісами і безбожниками таємними (католики, уніати, українці-самосвяти та інші) і сильно на Україні ополчаться проти канонічної Православної Церкви, її єдності і соборності. Цих єретиків буде підтримувати безбожна влада, а тому будуть відбирати у православних церкви і вірних бити.<br/><br/>Тоді Київський Митрополит (недостойний цього звання) разом зі своїми однодумними архієреями і ієреями сильно похитне Церкву Руську. Сам піде у вічну погибель, як і Іуда.&quot;<br/>=========<br/>Отож зарас наступив саме той час проякий пророкував Святий Лаврентій Чернгівський.<br/>Господь взирае на кожного з нас,на яку строну ми стаемо.<br/>Щоб потім кожен був зважений і отримав те що заслужив.<br/>Хто твердо тримаеться Святої Апостольскої Церкви ,яку для нас в чистоті зберегли наші Святі предки,навіть ціною свого життя.<br/>А хто піддався &quot;вовкам в овечих шкурах&quot;(про яких Христос і Його святі Угодники поперджали) та повіривши лжепастирам- предав свою Віру.<br/>Хто ісповідуе Його Церкву,незважачи на те що це може загрожувати спокою і навіть життю і стане по праву сторону на Страшному Суді.<br/>А хто купився за 30 нещасних срібренників.<br/>Ті 30 срібренники будуть їм предявлені бесами на митарствах і потягнуть туди де знаходяться христопродавці.<br/>Оправдання не буде ,що я мов ,не знав,бо як раз і знали .<br/>Тож люди ,перше ніж прийняти рішення,дуже добре помоліться Богу про врозуміння ,бо питання стоїть дуже серьозне-Спасіння душі у вічності.<br/>Як ви себе проявите-ісповідучи Церкву Христову,..малодушно змовчавши чи ще гірше -підкуплючи чи підкуплючись ,агітучи ,тиснучи на тих хто не хоче відрікатися від Церкви в якій хрестився сам і його предки=таку плату і отримаете від Христа.
06 Березня 2019, 19:45
Попреджало, а св'яті не пророкували, що св'ященикі православні зажруться, що будуть в золоті на яхтах кататись. Що російська православна церква з президента буде ідола ліпити? дуже цікаво?
06 Березня 2019, 20:10
А самому слабо читати святих отців ?
06 Березня 2019, 20:55
Про таких як ти проплачених іуд які відводять людей від Святої Апостольскої Церкви теж поперджали і навіть Сам Христос казав :&quot;<br/>а иже аще соблазнит единого малых сих верующих в Мя, уне есть ему, да обесится жернов оселский на выи его, и потонет в пучине морстей..&quot;Мф. 18:6<br/>Тож тобі не позаздриш..
06 Березня 2019, 22:03
Попереджало, раджу тобі меньше на себе брати. Бачу, що ти возомнив себе Богом і одних в пекло відправляєш інших в рай. Ти краще почитай Боже Слово на мові якій ти розмовляєш, або розумієш лише тоді ти чудо зрозумієш яку єресь ти несеш.<br/>Чи можуть бути, як Христос сказав соблазнітєлі в рясах? Коли люди бачать, що замість Христової стежки вони обрали широку дорогу? Коли самі вчать, але самі по своїх словах не поступають? <br/>Горе вам книжники та фарисеї
06 Березня 2019, 23:04
То ти справжне чудо, раз не розуміеш Святої церковно-словянскої мови.<br/>А те що так розізлився на Святу мову і Святе Письмо,то це лише підтверждуе ,що знаходишся під бісовською владою.<br/>От самі и видав свое вовче нутро.Що і треба було довести.Так що дивіться люди хто вам тут нашіптуе.
06 Березня 2019, 23:33
Попреджало, а де в Біблії написано про святу мову :) - сам придумав? Чи Богу важливо на якій мові до його звертаються? З цього і випливає, що не корисно читати Біблію на мові яку не до кінця розумієш - можеш себе з Богом переплутати <br/>Розізлився? :))) Мене лише поразила твоя наглість, пиха та самовпевненість.
07 Березня 2019, 11:50
з адептами русского міра .немає смислу спорити..це зомбовані люди російскою пропогандою....
07 Березня 2019, 12:09
І не трудися спорити, бо віруючу людину ніякою пропагандою не візьмеш...
07 Березня 2019, 12:24
То ти комідіант та ще й вовечій шкурі,вибач за прямоту.<br/>А я відповідаю за свої слова і даремно на вітер не кидаю жодного слова.<br/>Теж що &quot;випливае &quot;в твому умі,ще зовсім не означае ,що то істина.<br/>Твій луваий ум все перекручуена свій лад.<br/>Ніхто не сказав що заборонено молитися на свої рідній мові.<br/>Сказано ,що для БОГОСЛУЖІННЯ В ХРАМІ ,нам грішним ,Бог передав через Аргістратига Гавриїла Святу Церковно-словянську мову.А посердниками в цьому вчені стали Святі Кирилло і Мефодій.Про цей момент переказуть нам Святі псково-печерскі .<br/>Чи ти може сумнівешся і в святості Кирилла іМефодія?Якщо так, тоді ти зовсім відкрив свою справжню НЕ православну сутність.<br/>А якщо не сумніваешся, тоді маеш признавати ,що вони говорили не відсебе ,а через них провіщав Дух Святий-тобто Сам Бог. <br/>І значить церковно- словянська мова,яку вони для нас відкрили для БОГОСЛУЖІНЬ-не пуста видумка,а ДУШЕСПАСИТЕЛЬНА.<br/>Ще до нас дійшов переказ як один святий (здаеться оптинський)на запитання -чому я повиний молитися на церковно-словянській мові,яку погано розумію? <br/>відповів:&quot;Ти нерозуміеш та беси розуміть і трепещут!&quot;<br/>З цього стае зрозуміло що ця мова дійсно Свята,і навіть якщо людина слабо розуміе цю мову,то всеодно вона мае велику невидиму силу і навіть від простого читання(слухання)нечисть &quot;трепеще&quot;.У Бога все мае великий зміст і все що через Нього говорили Святі -все ДУШЕСПАСІТЕЛЬНЕ-тобто дужеважливе в справі спасінні душі.<br/>Тож не важко здогадатися хто нашіптуе людям відмовитися вд ціеї Святої мови.<br/>Відмовившись, люди в першу чергу принесуть велику шкоду саме своїм душам.<br/>Не кажу вже про те ,що прогнівлять Бога тим що відкинули Його допомогу. <br/>Ніхто вас не лякае.А просто поперджаеться,щоб хто мае розум почув і схаменівся,а хто не хоче прислухатися доСвятого Предання ну то вже його особиста біда.<br/>Доносити людям слова Святого Писання настанови Святих,то не е гріх,а Богоугодне діло..<br/>Бог же не прийде до вас Сам вразумляти,а Святе Писання,чудеса ,біду,людей..<br/>Спаси вас Господи
07 Березня 2019, 13:43
Попреджало, хтось щось колись сказав і ви відкидаєте слово боже і починаєте св'ято вірити своїм переданням старших? <br/><br/>Одкровення Йоана Богослова 22<br/>&quot;18 Свідчу я кожному, хто чує слова пророцтва книги цієї: якщо хто приложить до них, приложить Бог на нього кари, які записані в книзі цій;<br/><br/>19 і якщо хто відніме від слів книги пророцтва цього, відніме Бог участь його від дерева життя та з міста святого, записаного в книзі цій.&quot;<br/><br/>Я спираючись на слово боже кажу, що ти докладаєш до біблії, адже там за слов'янську мову ніслова.<br/><br/>&quot;Чого Твої учні ламають передання старших? Бо не миють вони своїх рук, коли хліб споживають. А Він відповів і промовив до них: А чого й ви порушуєте Божу заповідь ради передання вашого? Бо Бог заповів: Шануй батька та матір, та: Хто злорічить на батька чи матір, хай смертю помре. А ви кажете: Коли скаже хто батьку чи матері: Те, чим би ви скористатись від мене хотіли, то дар Богові, то може вже й не шанувати той батька свого або матір свою. Так ви ради передання вашого знівечили Боже Слово. Лицеміри!&quot;
07 Березня 2019, 16:20
ти навіть слово &quot;Бог&quot;насмілюешся писати з маленької букви,тим самим ще раз показуеш людям якого ти вражого духу..<br/>Святі заповідали перед такими бісеру не кидати.Не кажу вже про те щоб не слухати.<br/>Бог з тобою Сам розбереться,а поки що збирай вугілля на свою голову і далі,якщо Бога не боїшся.
07 Березня 2019, 16:39
Попреджало, дивний ти сектант. Це як сектанти з своєю літературою ходять - так і ти. В голові у тебе каша і вже путаєш що заповідали Св'яті, а що в Біблії написано. <br/>Я тебе розумію. Ти не ножеш за допомогою Біблії довести своїумозаключение і сливаєшся.
07 Березня 2019, 17:11
БЕЗБОЖНИКУ! -мовчав би вже краще.
14 Березня 2019, 00:15
А що квітнеці,чи правду кажуть, що нахрамна ікона Покрова Богородиці на вашій церкві зненацька почорніла..??
14 Березня 2019, 15:59
Хтось з квітневців,відгукнітся будь-ласка і скажіть чи це правда..