За реконструкцію скверу та освітлення у Рожищі заплатили 667 тисяч

27 Лютого 2019, 16:51
Пара сходинкових перил обійшлась у 25 200 грн. 5335
Пара сходинкових перил обійшлась у 25 200 грн.

Під час 42 сесії Рожищенської міської ради в комунальну власність підприємства «Дільниця благоустрою» передали вартість виконаних ремонтно-будівельних робіт та вартість комунального майна за 2018 рік.

Про це йдеться у рішенні сесії.

Стало відомо, які суми з міського бюджету виділили на реконструкцію мереж зовнішнього освітлення та скверу біля будинку №61 по вулиці Незалежності.

Так, реконструкція мереж зовнішнього освітлення вулиць Дорошенка, Макаренка у місті Рожище обійшлась у 121 729 гривень; частини вулиць Сухарєва, Набережна від підстанції №71 – 104 050 гривень; частини вулиць Сухарєва, Набережна, Зарічна від підстанції №233 189 105 гривень; вулиці Куліша в місті  Рожище – 91 629 гривень.

За реконструкцію скверу біля будинку №61 по вулиці Незалежності заплатили 85 443 гривні. Також за кошти  міського бюджету купили 5 комплектів огорожі тераси скверу вартістю  49 790 грн та пару сходинкових перил вартістю 25 200 грн.

Огорожа тераси скверу обійшлась у 49 790 грн.
Огорожа тераси скверу обійшлась у 49 790 грн.

Передрук заборонено.

Коментарі
27 Лютого 2019, 19:42
Дебілам з міської ради іншу огорожу треба і бажано в закритому приміщенні. Інфраструктури ніякої, розвитку ніякого, інвестицій нуль, дозвілля крім барів і наливайок немає, проте огорожа є. <br/>Може хватить цієї показухи? Згідний, новими робочими місцями, якісною дорогою не так приємно любуватись як огорожею через вікно за 25 тисяч. Але з такими темпами скоро буде село а не місто. Правильно роблять що райони об'єднують, немає чого таких трутнів тримати.
27 Лютого 2019, 20:19
Трутні остануться,нікуди не дінуться,в цьому й проблема.
27 Лютого 2019, 21:14
А ти скільки робочих місць створив, чи посприяв в створенні робочих місць?
27 Лютого 2019, 21:46
Вуйтовичу дали гроші на світло івін каже шо недасть людям включатися сук!
27 Лютого 2019, 22:51
На Мостовий ліхтаря почепіть біля Волощука,бо там на ямі забитися можна,хто на велосипеді їздить!
27 Лютого 2019, 22:54
Ви б виділили яку тисячу щоб оббити зупинки щоб дітки могли сховатись від вітру!!!!!!
27 Лютого 2019, 23:00
а хто робив цю огорожу цікаво дізнатися прізвище підприємця
27 Лютого 2019, 23:02
дуже гарно зроблено тільки щоб малолітні вандали цієї краси не зіпсували
27 Лютого 2019, 23:09
&quot;А ти скільки робочих місць створив, чи посприяв в створенні робочих місць?&quot;- я до влади не рвусь. І не маю управлінського досвіду. В мене інший вид діяльності з яким я прекрасно справляюсь. <br/>А коли людина приходить на певну роботу, значить вона повинна відповідати зайнятій посаді. І перш за все вирішувати питання громадян а не власні забаганки. Є більш нагальніші питання в нашому місті чим цей сквер робити. Для прикладу поїдьте і погляньте на зупинки в Княгининівській ОТГ і на ті що в Рожищах. Стадіон зі штучним покриттям побудували там за 3 місяці. У нас вже 3 рік будують.
27 Лютого 2019, 23:09
А що виділили Войтовичу? Хтось щось знає?
28 Лютого 2019, 00:49
Нікого не слухайте, дуже гарний сквер, і видно що вкладені гроші недарма, таке місце повинно бути в місті і це того стоїть. Такого хамства як Рожищах нема ні на одному rayon.in.ua і в цьому вині редактори. Ганьба сайту.
28 Лютого 2019, 01:53
А де тротуар? Щоб діти без перешкод дійшли додому?
28 Лютого 2019, 02:46
Підтримую останній коментар! Там багато коштів непотрібно щоб за десятки років хочаб прибрати обочини від землі яка назбиралась роками та обрізати гілки над тротуаром який колись все таки існував!!! Да ще забув доїзду на вулицю Зарічну також немає((( зимою санами хіба що зїзджати!
28 Лютого 2019, 08:59
Майте совість, хлопці життя віддали, щоб ви спокійно могли сидіти і паплюжити все що не робиться. В першу чергу вони це заслужили. Іди на схід і подивися один з другим, шо важливіше мир чи тротуар???
28 Лютого 2019, 11:46
Все що неробиться робиться на краще. Зупинки не закриті бо ви їх пообсцикаєте та пообсираєте, тротуорів немає бо по них камазами поїздите, клумб немає бо ви їх позатопкуєте, доріг немає бо їх і небуло як асфальтні заводи були в Рожищах. Інфраструктура є, а от совісті , любові, працьовитості, відповідальності, вдячності в писак рожищенських немає.
28 Лютого 2019, 12:35
Підтримую на 100%.
28 Лютого 2019, 14:02
Твоя мама таким же принципом керувалась коли ростила тебе- нащо виховувати якщо дурнем буде і так
28 Лютого 2019, 16:09
видаляєте за Войтовича??? Світло то не тіко йому мабуть!<br/>Боїтесь того регіонала???<br/>Міліон гривнів гроші платників податків і він не дає включатись каже компенсувати сука кончана. Які ше люди за ним падло!
28 Лютого 2019, 16:17
Сквер зробили,Ок!<br/>Візьмемо площу,скільки років там дорога в ямах і в болоті?????<br/>Таке місце повинно виглядати гарно і охайно.люди йдуть одружуватися,мер йде на роботу невже такий малий кусок не можна облагородити?<br/>Поробили ті круги кругом дерев,а для чого щоб там були ями і болото????????<br/>Тим більше всі заходи в місці, проходять на площі.... як не соромно!<br/>Площа Богдана Хмельницького гарніше виглядає чим наша площа.
28 Лютого 2019, 16:22
Сквер,життя хлопцям не поверне,і матерям дітей.
28 Лютого 2019, 16:33
Вже кришу в міськраді роблять, то скільки бруду вилили наші земляки? Уявляю, як будуть робити площу, то спати не будуть так будуть рахувати в коментах скільки відмили грошей.
28 Лютого 2019, 16:38
Я рахую що мерія і площа в місці повинні виглядати красиво,навіть мерію взяти общикатурити і побілити щоб мала вигляд....<br/>Обкласти площу броківкою,не думаю що це захмарні затрати...
28 Лютого 2019, 17:07
Давно пора зробити площу. Але не зробити так, як зробили доріжки в парку. Мало того що косо-криво аби живо, так ще й комунальники за бруківкою на доріжках абсолютно не дивляться. Поросла бруківка по краях травою та бур'янами і нікому діла немає. Хіба так важко кілька разів за літо скропити раундапом? Є вже не кажу полоти, але якось не по хазяйськи виходить. Ну добре, вклали бруківку, зробили доріжки, провели освітлення, але ж це треба потім доглядати, а не кинути напризволяще. Гроші ж із бюджету пішли ой чималенькі. Вдома ж на подвір'ї ніхто не перестиляє бруківку кожних 3 чи 5 років. Бо за свої гроші зроблено, то жалко якось. А тут така безгосподарність. Зверніть увагу, пане мер! Мало просто потратити гроші громади і просто щось там зробити, треба доглядати це і зберегти це на довгі роки, щоб одне і теж не робити постійно. А то виходить як з дорогами - одні і ті ж ями латають десятиліттями одні і ті ж люди, постійно витрачаючи кошти.
28 Лютого 2019, 18:33
а ще там гарних квітів насадити щоб було гарно
01 Березня 2019, 12:11
Зупинки я довго думав що мають ще доробити покрити прозорим пластиком але виявляється все вже закінчено
01 Березня 2019, 12:12
А за площу стидоба і за ті квіти від благоустрою
01 Березня 2019, 12:14
Не той мер, який ми хотіли бачити.
01 Березня 2019, 12:16
Чекали та не дочекались що мають дорогу по вулиці УПА робити. То навіщо було публікувати про плани?