У дворі рожищан бракує контейнера для сміття

24 Лютого 2019, 13:45
4676

Обурений рожищанин розповідає, що за адресою Незалежності, 99а бракує смітника.

Тричі на тиждеть там збирається сміття на даху входу в підвал. Про це чоловік повідомляє через форму на сайті Район.Рожище «Додати новину».

«Це просто свинарник, і таке кожного дня. Три рази на тиждень забирає машина сміття з «даху підвалу». Невже не можна знайти 5 листків металу та зварювальний апарат, виділити шматок землі для контейнера!? Чому люди мають це бачити та чути цей сморід? В Європу йдем», – обурюється пан Андрій, прикріплюючи фото.

***

Рубрика «Народні новини» створена для всіх жителів нашого міста, району та гостей, які приїздять до нас. Це в першу чергу доступний та зручний інструмент для поширення актуальної та достовірної інформації про проблеми, досягнення та життя нашого міста та району. Зламався ліфт, зіпсувалось дорожнє покриття, сталася ДТП, побачили, як горить будинок чи ремонтують ваш під’їзд – обов’язково напишіть про нам, натиснувши кнопку «Додати новину» на головній сторінці сайту.

Коментарі
24 Лютого 2019, 15:54
О. А люди вже вчора його поховали. Пів міста гуло
24 Лютого 2019, 16:25
Це люди самі захотіли такий рай. Але більшість якогось хр.на розносять по іншим мусорніка. Хай біля свого вікна це зроблять. СОРОМ.
24 Лютого 2019, 16:32
Там мізгів бракує, а не ящика.
24 Лютого 2019, 17:01
це 5 будинок. за чужим смітям їм і не вистаає контейнерів
24 Лютого 2019, 17:08
Юрій Іванович зайнятий лямурами до 99буд пофіг
24 Лютого 2019, 17:43
контейнери перенесіть блище до будинку. щоб ті з машин не викидали
24 Лютого 2019, 18:46
В що нести контейнерів немає взагалі,Петя Матвійчук зробив революцію ящики забрали в тепер срач а літом як
24 Лютого 2019, 18:48
А куди дывати мусор??
24 Лютого 2019, 18:56
Якщо настільки нестерпний сморід,то вже б давно самі люди скинулись би на ту бляху і зварили смітник.Бо ще довго будете добиватися щоб його поставили. А так значить ще нема такого сильного дискомфорту,раз нічого не робите.
24 Лютого 2019, 18:57
Ви ж самі той срач розводите.....
24 Лютого 2019, 19:05
Хай револiцiонер мiський Голова Полiщук В. який прийшов пiсля революцii гiдностI працювати для людей <br/>Поставить по проекту, там де вони мають стояти. I покаже нам жителям буд 99 де вони мають стояти законно,щоб ми знали.
24 Лютого 2019, 20:18
Подивися на Княгиніниніківське ОТГ люди, як люди голова Олена Твердохліб повчитися треба. За, що не візьметься все до толку доводить. А Рожище, як почало щось робитися, то прийшов Поліщук з гоп командою не можуть навіть стадіон до толку довести. А адміністрація для чого одні дармоїди. Подивитися біля заступниці Гайворонської , Сергійчук біля забору, то ригати хочеться.
24 Лютого 2019, 20:30
Просто поставте ящик будь де
24 Лютого 2019, 20:40
Ви хазяї свого двору,наведіть лад самі,зберіться всім будинком, будьте мудрішими,а там і влада може чимсь допоможе,покажіть приклад іншим.
24 Лютого 2019, 21:02
ну так рік чи два назад всі сварилися що їм мішайють ті контейнери і кричали щоб прибрати. а тепер знов недобре що нема нічого... ну так створіть ОСББ знайдіть гроші на кусок металу і зваріть той ящик, і облаштуйте своє подвіря. а не тільки в інтернеті всій обговорювати, що те не так - то те не так
24 Лютого 2019, 21:02
ну так рік чи два назад всі сварилися що їм мішайють ті контейнери і кричали щоб прибрати. а тепер знов недобре що нема нічого... ну так створіть ОСББ знайдіть гроші на кусок металу і зваріть той ящик, і облаштуйте своє подвіря. а не тільки в інтернеті всій обговорювати, що те не так - то те не так
24 Лютого 2019, 21:20
Дуже прикро, що в нашому місті є люди ,які на своїх дорогих іномарках підвозять сміття і викидають свій непотріб біля мусорних баків,їм байдуже, що за вивіз цього сміття сплачують інші.Навіщо сплачувати, якщо можна просто викинути в поїхати.
24 Лютого 2019, 21:25
Жителі будинку 99а - самі так захотіли вирішити цю проблему з мусором. Були з ними неодноразові зустрічі з цього приводу, їх все влаштовує. Юрій Іванович- тут не причому. Скільки контейнерів їм непривозь - всеодно мусор будуть складати на дашок. Так простіше-думка жителів.
24 Лютого 2019, 21:25
Жителі будинку 99а - самі так захотіли вирішити цю проблему з мусором. Були з ними неодноразові зустрічі з цього приводу, їх все влаштовує. Юрій Іванович- тут не причому. Скільки контейнерів їм непривозь - всеодно мусор будуть складати на дашок. Так простіше-думка жителів.
24 Лютого 2019, 21:51
Хай тоді складають в під'їздах,на площадках.Навіщо йти на вулицю.Свині
25 Лютого 2019, 00:03
Тільки влада може вирішити цю проблему,потрібно негайно поставити два сміттєві ящики,і не зважаючи на те що думки жильців будинку розходяться,не слухати тих хто проти.Наведіть порядок шановні керівники міста!!!!Бо інакше запросимо телебачення,і опозоритесь на всю Україну!!!!
25 Лютого 2019, 00:34
Люди добрі в даному буд більшість квартирантів,їм пофіг а німець Петя дибіли наробив каші комунальні не платить і аліменти теж,90кв це щодня стільки сміття а ще жалобівці падли
25 Лютого 2019, 00:34
Люди добрі в даному буд більшість квартирантів,їм пофіг а німець Петя дибіли наробив каші комунальні не платить і аліменти теж,90кв ц
25 Лютого 2019, 00:55
Вперше була в тих районах, але коли побачила таку картину, була просто шокована( як так можна жити? Сморід страшний, при тому, що це ще зима, уявляю, що там робиться влітку!!!
25 Лютого 2019, 01:44
Дибiли то наша влада Мiський голова та iншi гопнiки якi неможуть поставити мусорнi баки на мiстi незаконно збудованих гаражiв.. За проектом там де вони мають стояти законно.
25 Лютого 2019, 09:16
Це жах нетрі влітку буде кишкова паличка панувати,пані Пироганич чому ви мовчите в и хотіли Європи виступали
25 Лютого 2019, 10:49
При чому тут влада та міський голова? А саменьким щось добитися і перестати жити в свинарнику слабо??? Є інформація, що люди відмовилися самі від смітників.
25 Лютого 2019, 11:42
Нарешті звернули на це увагу....там проблема вже роками тягнеться. Але добре, думаю за цим послідує розв'язання.
25 Лютого 2019, 12:20
Вони ж самі відмовились від смітника, то хай не смітять хай вче зжирають
25 Лютого 2019, 13:17
А може меру прийти і в квартирі вам поприбирати?чомусь більшість рожищ ан вирішили пролему з сміттям,а у цьому будинку хтось винен,тільки не вони.Сором.
26 Лютого 2019, 00:14
Як то при чому тут влада,а при тому,що керівники міста зобов'язані підтримувати порядок в місті,а то попривикали що люди самі доведені до відчаю починають щось придумувати,замість них робити роботу,а їм задницю лишній раз важко підняти .....
26 Лютого 2019, 00:18
Такий молодий мер міста,повинен пройтися по місту ,подивитися де,що,і як зробити,як гарний господар в домі,а не просижувати штани в кабінеті.....
26 Лютого 2019, 02:27
Приїхав селюк,якому заважав смітник,наробив кіна!а весь будинок страждає,на що мер,комунальники!!!треба телебачення ,а то самі не вирішать куди поставити баки
27 Лютого 2019, 15:31
Поліщук ,дай вказівку комунальній службі,щоб поставили сміттєві контейнери,а жильці,які проти нехай виселяються з будинку,якщо щось не влаштовує їх....більшість ніколи не буде страждати їз—за меншості.!!!
01 Березня 2019, 15:47
А ліфти в Рожищі є???