У Рожищі вшанували воїнів-афганців

15 Лютого 2019, 14:07
У Рожищі вшанували воїнів-афганців 4400
У Рожищі вшанували воїнів-афганців

15 лютого в Україні – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30 річниця виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

У п’ятницю, 15 лютого, колишні воїни-афганці, міський голова В’ячеслав Поліщук, голова РДА Інна Гайворонська, голова райради Андрій Музика та небайдужі рожищани прийшли до пам’ятника загиблих побратимів у Рожищі, аби вшанувати та віддати честь тим, хто гордо ніс службу, самовіддано виконував свій обов’язок в горах та пустелях, в повітрі, в наступі та обороні, при врятуванні бойових товаришів та мирних жителів країни. Тих, хто так і не повернувся на рідну українську землю, - йдеться на сайті Рожищенської міської ради

Перед присутніми виступив голова районної спілки ветеранів Афганістану, воїн-афганець Анатолій Шульгач й закликав всіх схилити голови та помолитися за тих, хто не повернувся з далеких гір Афганістану, хто в мирний час помер від хвороб.

«Найбільш масштабною та трагічною була війна в Республіці Афганістан. Кожного року ми збираємо на цьому святому місці, щоб вшанувати побратимів. У цей день не можна не згадати тих, чотирьох юнаків, які не повернулися додому живими. Це капітан Микола Карпець з Топільна, рядовий мінометник Іван Левчук з Незвіра, старший сержант Юрій Троцюк з Доросинь та рядовий, механік-водій Володимир Тананайко з Літогоща», - промовив Анатолій Шульгач, а також назвав поіменно тих, хто помер вже на рідній землі, від отриманих фізичних та психологічних травм на жахливій війні в Афганістані.

Після хвилини мовчання присутні воїни-афганці, представники влади та небайдужі рожищани поклали квіти до пам’ятника загиблим рожищенцям.

Також цього дня у приміщенні Рожищенської РДА військовий комісар Рожищенського районного військового комісаріату, майор Олег Гаврилюка вручив медалі понад 30 воїнам-афганцям від голови Української Спілки ветеранів Афганістану Сергія Червонописького.

2

3

2

2

2

1

4

1

 

Коментарі
15 Лютого 2019, 16:35
Дякуємо хлопці і Слава Вам!!!
Коментар
28/02/2024 Вівторок
27.02.2024