У Рожищенській лікарні закривають відділення стоматології

14 Лютого 2019, 13:25
13760

У Рожищенській центральній районній лікарні скорочують ціле відділення стоматології. Персонал працюватиме лише до середини квітня. Згідно з чинним законодавством, працівників попередили про звільнення за три місяці.

Про це у коментарі Район.Рожище розповів головний лікар закладу Віктор Редзій.

«У зв’язку з реформами ми переглядаємо зараз штатний розпис. Планується, що ми самі на себе будемо заробляти. Не буде ніякої субвенції, ми самі утримуватимемо лікарню, залежачи від того, що ми заробимо. Це в майбутньому, але підготовчу роботу потрібно проводити вже сьогодні», – пояснює керівник.

Віктор Редзій
Віктор Редзій

Оскільки стоматологія – це галузь, яка може заробляти, не залежачи від держави, керівництво й пішло на такий крок.

«Фактично, лікарнею вони не фінансувалися, окрім заробітної плати, звичайно. Матеріали, які використовуються у стоматології, досить дорогі, і жодна медична бюджетна установа їх собі дозволити не може. Ні для кого не секрет, що за послуги пацієнти сплачують безпосередньо стоматологу», – каже Віктор Редзій.

Натомість у лікарні пропонуватимуть лікарям-стоматологам взяти приміщення і обладнання в оренду та продовжити виконувати роботу, якою вони й займалися.

«Дивлячись на досвід сусідніх районів і областей, одразу можна сказати, що приватники більше стараються. Бо приватники – це конкуренція. Вони зацікавлені щось нове запровадити, ремонт зробити, створити умови. Це змушує галузь розвиватися», – впевнений керівник.

Однак поки офіційних пропозицій про оренду до головного лікаря не надходило.

Одну ставку стоматолога у лікарні все ж залишать. «Є профогляди військкомату, інші речі, тому штатний стоматолог потрібен», – каже Віктор Редзій.

Передрук заборонено.

Коментарі
14 Лютого 2019, 15:40
Та там більшу половину дармоїдів треба розігнати
14 Лютого 2019, 16:04
Будуть орендувати, нікуди не дінуться. Це їх заробіток.
14 Лютого 2019, 16:27
Дорогі люди давайте схаменемось і будемо щось робити.Починається все з стоматології і не тільки у лікарні планується страшенне скорочення,а коли буде скорочення тоді і помаленьку не стане лікарні ...і це факт що так буде!!!!!!!!!А уявімо ситуацію коли у Вас кровотеча,високий А.Т,у Вас відійшли води ,а проживаєте Ви в Ворончині ...Навряд чи ми всі доїдемо до Луцька коли життя іде на ліченні хвилини .......<br/>ІРИНА пише що там половину дармоїдів ,а інша НІ....І діло не в дармоїдах якщо він вона дармоїди мають зв'язки, знайомства вони знайдуть де полікуватись ....А звичайні люди ,а тим більше пенсіонери ні!!!!!
14 Лютого 2019, 16:35
навіщо стільки зубних техніків аж 7 чоловік і ходять там кавуу пють курять по туалетах та підвалах 2 техніка і хватить того будчика іщенка неадеквата тримають хай ідуть в дома на стограм а не тільки пянствують дармоїди
14 Лютого 2019, 16:56
А чому за ліфтьорів мовчать.Їх також скорочують .Що вони мають орендувати.
14 Лютого 2019, 18:55
233, це сарказм? Чи в нашій лікарні реально є штатна одиниця &quot;ліфтьор&quot;? Це він цілий день просто катається на ліфті і за це отримує зарплату? А судячи з того, що написав &quot;ліфтьорів&quot;, то них ще й декілька? Ото жесть))
14 Лютого 2019, 20:11
Синьо жовтий.....буряк...можливо Ви прийдете в РЦРЛ і попробуєте пацієнтів на носілках поносити...???
14 Лютого 2019, 20:19
Видно, що людина далека від медицини.
14 Лютого 2019, 20:22
А ліфтер їх носить? Просто кнопку медсестрі натиснути це не варіант? Два ліфтера просто на мінімалці це 120000 грн в рік.
14 Лютого 2019, 20:49
Шкода,що закривають.Там зручно бо близько рентген-кабінет.<br/>І,взагалі,може ми такі консервативні,але від тих реформ чомусь аж моторошно!
14 Лютого 2019, 21:01
Від нашої рожищенськоі медицини потрібно бути чим подалі, вона відома на всю область. А реформи правильно роблять, не знаю як про стоматологію, але половину тих дармоїдів без толкових з лікарні треба гнати. Це ж треба тримати ліфтерів на ставці, а зробити ліфт в поліклініці, щоб до травматолога на третій поверх на костилях по сходах не стрибали так немає коштів.
14 Лютого 2019, 21:09
травматолог вже на першому поверсі.
14 Лютого 2019, 21:11
Жовто синій,ти коли в лікарні був? Травматолог та хірург давно вже на першому поверсі. Аби плюнути.<br/>Стоматологів можна було залишити,але не хочуть займатися ,бо то треба думати та щось робити.<br/>Ліфтьори не потрібні . Це так. <br/>Лікарні давно вже потрібен інший керівник. Не тому ,що цей поганий,а тому ,що треба свіжу кров без ознак корупції.
14 Лютого 2019, 21:12
Давно ти не був в лікарні, якщо не знаєш,що травматолог вже давно на першому поверсі.
14 Лютого 2019, 21:30
що та реформа дасть важко сказати щоб так не було як з садочками . закрити все і розігнати легко , щоб не прийшлося все те через пару літ відновлювати майже з нуля
14 Лютого 2019, 21:33
Наші стоматологи і протезисти давно на себе роблять,і взагалі немає до кого йти ні уролога ні терапевта хіба лік купити
14 Лютого 2019, 21:33
Від нашої рожищенськоі медицини потрібно бути чим подалі, вона відома на всю область. А реформи правильно роблять, не знаю як про стоматологію, але половину тих дармоїдів без толкових з лікарні треба гнати. Це ж треба тримати ліфтерів на ставці, а зробити ліфт в поліклініці, щоб до травматолога на третій поверх на костилях по сходах не стрибали так немає коштів.
14 Лютого 2019, 21:34
Перепрошую за спам
14 Лютого 2019, 21:37
Кілька спеціалістів толкових в нашій лікарні є. От тих кілька і залишити.
14 Лютого 2019, 21:55
Вам би в міністерстві сидіти!<br/>Пишете,що в голову збреде!
14 Лютого 2019, 22:37
до синьо-жовтого.Давно ви вже в лікарні не були,травмотолог і хірург вже на першому як рік. Зато Рожищенці всі будуть ходити з голівутськими посмішками.Це радує!
14 Лютого 2019, 23:12
Люди заробляйте гроші собі на лікування і їдьте в Луцьк бо в Рожищі в лікарні вже давно нема що робити ні терапевта ні хірурга ні гінеколога толкового нема це давно всі знають а щодо стоматолога аби гроші знайдете собі шкода тільки середній персонал залишиться без роботи
14 Лютого 2019, 23:16
Редзій будучи пяним розбив машину біля Зеленого гаю.Після ревізії розтрата бюджетних коштів на суму півмільйона і знову ставить Музика головним лікарем. Судити потрібно
14 Лютого 2019, 23:27
Зара стоматолога а через пару років всіх небуде. Пів рожищенського району можливо теж. Особливо пенсіонерів.
15 Лютого 2019, 00:01
А купив Редзій Гольфа за що
15 Лютого 2019, 00:28
Запустив занехаяв Редзій лікарню поверніть Ковальовця він підніме медицину
15 Лютого 2019, 00:29
От цікаво подивитись як довезти жінку яка почала народжувати по тій дорозі з села навіз до луцька це вже не смішно якщо в рожищі не буде роддома
15 Лютого 2019, 00:29
От цікаво подивитись як довезти жінку яка почала народжувати по тій дорозі з села навіз до луцька це вже не смішно якщо в рожищі не буде роддома
15 Лютого 2019, 00:29
От цікаво подивитись як довезти жінку яка почала народжувати по тій дорозі з села навіз до луцька це вже не смішно якщо в рожищі не буде роддома
15 Лютого 2019, 00:33
Хай той злодій ковальовець ще за ті гріхи які заробив заплатить хочеться плюнути в лице за несправедливість
15 Лютого 2019, 00:38
Не керівник а брехун подйубник
15 Лютого 2019, 00:40
Шановний пане Редзій! Ви робите дуже погано і без жалю до мешканців міста і району,а також лікарів! Якби Ви добряче подумали і поцікавилися,як працює міська стоматологія м.Луцька,то б таких дурниць не робили і для лікарні це не було б погано! А на рахунок медперсоналу скажу вам так: стоматологів- терапевтів залишити,одного хірурга, одного ортопеда і одного лише зубного техніка,що вміє хоч щось нормально робити!, а решту дармоідів -техніків гнати в шию,бо у них руки з одног місця ростуть!!!
15 Лютого 2019, 01:58
Дуже шкода, що закриють, набагато дешевше там лікувати зуби, ніж в приватних. Вже роками ходжу до Гордіюк і дитину воджу. Дуже задоволена. Хороший стоматолог і до дитини підхід вміє знайти, щоб дала полікувати, має терпіння. А куди ще в Рожищі йти?? Дивна якась логіка в Редзія, він хоч сам зрозумів, що сказав??
15 Лютого 2019, 02:22
Я повністю і на всі 200% згідна з Вами!!! Лікар Гордіюк- це лікар і людина з ВЕЛИКОІ БУКВИ!!!!!!!!! Моі батьки,я,моі діти,а тепер і внучка лікували і лікуємо зуби лише у неі. До цього лікаря завжди черги,люди приходять на годину чи півтори раніше,щоб зайняти чергу до неі. А діти! Коли скажеш,що підемо лікувати зубчик,починає плакати і погоджуються,стають спокійними та й ідуть на ура лише після того,коли почують ,що до неі. Це,дійсно лікар з Золотими руками і добрим серцем від БОГА !!!!!!!!!! На таких лікарів Редзій повинен звертати увагу і не залишати людину без роботи,а людей без такого ПРЕКРАСНОГО лікаря!!!!
15 Лютого 2019, 02:23
А Руслана профсоюз у своєму магазині цілий день торгує і гроші платять
15 Лютого 2019, 02:31
Гордіючка не вміє лікувати
15 Лютого 2019, 02:31
поверніть Ковальовця
15 Лютого 2019, 02:38
якщо на то пішло то давайте стоматологів в центрі перевірим будчика який працює нелегально ще там паро гастральорів в них ані ліцензій а ні посадових інструкцій, заманюють людей красивими умовами а потім так налікують що Струк в обласній щелепно-лицевій хірургії тікі і проводить оперативні втручання видалення кіст....тоже мені якщо всім то всім
15 Лютого 2019, 02:45
зубніка Леонця того малого скоротіть або відрядження йому дайте у військомат там такіх наглих і непотрібних треба із загостреними рисами обличчя. Дякую.
15 Лютого 2019, 02:47
Гнати редзія з Рожищ нехай розвалює медицину в Луцьку
15 Лютого 2019, 02:49
А хіба там лише одна Руслана така,там багато таких дармоідів. Вертаючись до теми,,Стоматологія'' - серед зубтехніків 2 чи 3 ,які дійсно працюють,серед зуб.терапевтів- це як вище,вже написано,Гордіюк і ще двоє,що до них завжди є люди,а решта може сидіти на дивані ,бо ніхто не хоче до них йти. То ,у такому випадку, Редзій не повинен закривати відділення стоматологіі,а повинен звільнити тих дармоідів,от і буде економія грошей!!!!!
15 Лютого 2019, 03:02
Це тебе жаба давить,що іі хвалять люди і лікує вона лише в лікарні!!!! А ти видно ,один чи одна,з тих,хто захищає тих ДАРМОІДІВ,бо можливо являєшся чи сестрою,чи братом,чи кумом,чи сватом!
15 Лютого 2019, 11:27
У вас розум є який ковальовець йому скоро зовсім в другу сторону треба чомусь всі у нас хто доліз до корита відразу стає багатим і успішним а в голові на жаль порожньо і то скрізь і на районному і на державному рівні але приказка чого бідний бо дурний права так нам і треба брати б Вила!
15 Лютого 2019, 12:17
Риба гниє з голови.Головному лікарю потрібно хоч інколи пройтися по відділеннях і кабінетах установи,а не маршрут кабінет-актовий зал і побачити що де діється.В поліклініці після обіду хоть шаром покоти ПУСТО.На що дивиться зав.поліклінікою,чи вона не має часу за &quot;медоглядами &quot;там система налагоджена на 100% не брезгує навіть з своїх брати.А стоматологи і УЗД це взагалі часні лавочки.
15 Лютого 2019, 12:47
А лікарі в лабораторії як гребуть і по магазинах крадуть ще до того!
15 Лютого 2019, 12:55
Як може завідувачка лабораторіі перебувати на керівній посаді маючи таку репутацію!на що дивиться головний лікар вона і в себе те саме робить!
15 Лютого 2019, 20:22
А невропатолог Мазун Т.,на людей і дивитися не хоче,поки не дасиш в лапу,за випискою після лікування ще місяць ходити треба! І ще по відділеннях є такі лікарі. То ж з них треба починати,а залишати лише нормальних лікарів.
15 Лютого 2019, 20:42
а я вважаю п. будчика хоpошим спеціалістом,хоча тpішки недисциплінованим
15 Лютого 2019, 21:28
за що побили узіста Сегеду та начмеда М оргуна напилися до чортиків
15 Лютого 2019, 21:38
Гордіючка широко кишеню наставляє , щоб туди полдожити немаленьку суму.... А лікує як небудь. Лікар з не не хороший.
15 Лютого 2019, 21:49
а шо редзію? йому голова не болить взяткі немалі має плюс коханочок такіх як заріцька в кадрах сидить в червоних платтях вишиває
15 Лютого 2019, 21:52
ромчика то за що гордіючка вивчила? тож за хабарі чи ви думаєте він вчився без грошей сумкі бамбухі і доляри
15 Лютого 2019, 22:46
Ну клас все повитягували наверх
16 Лютого 2019, 00:25
Це ж цікавіше обсмоктувати сенсації, а не цікавитися реальними проблемами міста. І до чого особисте дозвілля лікарів до стоматології? Як низько!
16 Лютого 2019, 00:28
там є такій зубнік леонець з камінь кашмарська то ще той алкашик як його та аліна терпить дружина
16 Лютого 2019, 00:41
Схаменіться вже. Усі такі чесні? Нащо даєте? Заявляйте у відповідні органи. Всі усе знають- хто з ким спить,за що вчить ,і де с Ким п'є... Чи нема чим зайнятися? Нема проблем-дякуйте Богові і не гнівайте...
16 Лютого 2019, 01:00
Люди які ви всі безсовісні і заздрісні. Та подивіться кожен на себе, за що ви живете, за що дітей вчите чи ваш чоловік коханок не має. Які хабарі бере Гордіюк?? Вона що чиновник?? Звичайно, крім зарплати має собі якусь копійчину, що залишиться після купівлі матеріалів, ну і що? Головне що свою роботу робить совісно і якісно, не наплюватєльські відноситься до людей, дійсно, вміє знайти підхід до діток, щоб не боялися. І лікувати в неї дешевше ніж в будь якого приватника, але пантів стільки нема. Ви уявляєте, як неприємно людині таке про себе читати, ще й незаслужено. Анонімно любий напише, а ти назвимя вислови одне з другим своє незадоволення відкрито, пред' яви факти. Короче не раз переконуюсь, що у нас в місті живуть дуже гнилі люди, як шакали накидаються на людину, фу.
16 Лютого 2019, 01:46
гнати тих всіх старпьорів і робити нову молоду команду, але нехай Редзій відповість перед законом за це що зробив.
16 Лютого 2019, 02:45
На рахунок Ромчика,те ,що вона його вивчила,є нормально!!! Вона не матір-одиночка,а має чоловіка! Він у них один і як кожні чудові батьки,робитимуть все,щоб дитина стала успішною!!!! Не одна вона лише дитину вивчила,а є масса сімей, в яких 2 і більше дітей,але ж всі вчилися чи вчаться ще на платних відділеннях!!!!!!! Впевнена,що й сам донеі бігав зуби лікувати,бо тоді була в тому потреба. А зараз,що завість і жадність задавили!!!!!! Отже,дам пораду із законів Божих!!!!: ,,Не суди і сам судимим не будеш !!!&quot;
16 Лютого 2019, 13:21
А з хірургією що краще ? Сидять там пів ранку з лікарями в сестринській позакриваються , п'ють каву і ржуть як коні . А бідні люди переминаються з ноги на ногу в коридорі і чекають поки той баль закінчиться , щоб лікарняний закрити . Солодуха там бардак повний розвів !
16 Лютого 2019, 13:44
Вчать дітей всі батьки , тільки за чесно зароблену зарплату. Гордіючка в державній установі , користується всіма інструментами, комунальними послугами, отримує заробітну плату з бюджету і за кожен зуб бере з пацієнтів собі не малі гроші. Вдома нехай відкриє кабінет сплачує всі податки тоді буде кожну копійчину рахувати. Послуги її не якісні.
16 Лютого 2019, 13:56
Лежав в реанімації то там дівчата молодці ,працюють , постійно в роботі . Таке відділення потрібне.
16 Лютого 2019, 15:21
Перш за все ,хочу сказати,що коментар,,333 до рожищанина&quot;написаний 16.02 о 11:44 год. написаний не мною!!!! А ,той,хто це зробив,боіться ,бо як ,уже було написано раніше в коментарях,напевне являється чи сестрою,чи братом,чи кумом,чи сватом. А я ,не один раз зверталася за послугами Гордіюк і дуже задоволена!!!! На рахунок того,що вона користувалася усім державним,то скажіть мені ,будь-ласка, а хто цього не робив у лікарні!!! Про те, медичні препарати наша лікарня НЕ НАДАВАЛА і всі лікарі змушені купувати іх самі!!!! А вони не дешеві!!!! Отже,вона повертала лише своі гроші,які витрачала на придбання та й брала плату вона по-Божому!!!! І якщо не влаштовує іі послуга(це значить,що було звернення до неі) ,то будь-ласка, є приватні стоматологи у Рожищі де послуги коштують у три ,а то й чотири рази дорожче,тож прапор вам у руки і вітер у спину!!!!
16 Лютого 2019, 15:30
А ,також,перш ніж рахувати чиісь гроші,добре читайте ,що було сказано Редзієм по відношені до стоматологів!!!!!
16 Лютого 2019, 20:51
Старався лікар Соловей і покинув лікарню і перейшов до сімейної а за ним і на півставки педіатр ТА качук.Немає педіатрії лікуйтеся в Луцьку шановні жителі.А залишить хірургію Солодуха піз...ь настане Вам.
16 Лютого 2019, 20:54
А Галян машину буде гнати на продажу до Луцька і нас підвезе до обласної лікарні налякав нас.
16 Лютого 2019, 20:56
А про невропатолога Тетяну М. це правда.Така неприємна особа,щось із себе корчить- думає, що Супрун в районі...
16 Лютого 2019, 23:46
Судячи з деяких коментарів, лікарі мають бути &quot;жебраками&quot;. Бо де ж це видано, щоб лікар жив достойно,так? Зате &quot;офіційно безробітні&quot;, які не сплачують абсолютно ніяких податків, мають їздити на &quot;крутих&quot;машинах&quot; і відпочивати за кордоном. &quot;Податки я не плачу, бо я хитрий, але в лікарню біжу за безкоштовними послугами, і швидка до мене нехай їде, бо я ж житель цього міста!&quot; Оце виходить &quot;нормальний розклад&quot;. Шановні, почніть кожен з себе, будьте свідомими, а вже тоді &quot;майте діло&quot; до когось іншого.
17 Лютого 2019, 01:34
А що Соловей більше не на дитячому?? А хто там зараз?
17 Лютого 2019, 10:46
Сам редзій розвалив медицину бо зарозвал йому пропонують заступника в Луцькій лікарні Люди повставайте потім буде пізно.
17 Лютого 2019, 13:37
Звідки дані?
17 Лютого 2019, 15:02
Та з дитячих педіатрів там нормальні тілько Соловей та Ткачук
17 Лютого 2019, 15:32
Що Нікуліна не стало в хірургії , так це все Рожище відчуло . А так нема там більше за ким переживати що хтось щось залишить .
18 Лютого 2019, 02:01
хай по закону відповість і перед судом Божим
18 Лютого 2019, 14:35
Ви українці п'єте воду з криниці, а потім туди гадите.
18 Лютого 2019, 20:35
В Рожищі хороша лікарня,і хороші лікарі.Повірте.Ми не потрібні в Луцьких лікарнях.Будь ласка цінуйте що є.Поважайте наших лікарів,прошу.
18 Лютого 2019, 21:22
ви подивіця що робиться у відділі кадрів як себе поводить Заріцька коханіца вєлікіх докторів
18 Лютого 2019, 22:57
Треба зміни в державі робити.. Всі кричать ми-Європа... Чому ми так часто хворіїм... Чому так багато аптек... На нас і наших дітей.. Бабки заробляють... Всю незалежність ту саму владу вибираємо.. На вибори пиздуємо в партії де більше платять... Ех ви
18 Лютого 2019, 22:57
Треба зміни в державі робити.. Всі кричать ми-Європа... Чому ми так часто хворіїм... Чому так багато аптек... На нас і наших дітей.. Бабки заробляють... Всю незалежність ту саму владу вибираємо.. На вибори пиздуємо в партії де більше платять... Ех ви
18 Лютого 2019, 23:19
Дожилися.. Тимошенко і зеленського.. Наша надія... Сміх.. Стидно
19 Лютого 2019, 00:23
Наташа Заріцька хороша людина. Завжди підкаже як краще зробити. Нащо людину ганьбити? ІЇ о<br/>собисте життя нікого не стосується. За своїм життям слідкуйте. Кожен відповість перед судом Божим і за наклепи також...
19 Лютого 2019, 00:27
Не розумію тих людей,хто ближнім зла бажає і тайно підставляє,обмовляє.Нерозумію тих людей хто дружбу не цінує.Нерозумію тих людей в кого завість і підлість понад усе.Нерозумію вас люююди.
19 Лютого 2019, 02:23
начувайтесь добрі люди пацієнти любимі наші- реформа в дії значить і послуги зростуть в 3-рази я так думаю відразу після 16 квітня як сказав Редзій
19 Лютого 2019, 02:29
ага хароша - така хороша та заріцька як і ви всі взяті, їй десь на дискотеці працювати , жахливо себе поводить а працює то в лікувальному закладі де надається допомога хворим людям, мала б совість. Зайду в лікарню то все скажу їй в очі шастається тікі по лікарні
19 Лютого 2019, 10:57
Хто це такий розумний...
19 Лютого 2019, 10:57
Хто це такий розумний...
19 Лютого 2019, 14:14
Працівники поводять себе так ,як їм дозволяють.....от і все
19 Лютого 2019, 16:30
Так, в лікарні є справжні лікарі і медсестри які відданні своїй справі. Порядні,чесні,добросовісні. Спеціалісти своєї справи. З доброзичливим, уважним ставленням до людей. Та нажаль є і такі, що лише відбувають аби як своє чергування. Більше того свою роботу перетворили в досить прибутковий 'бізнес' на людських життях'. Наприклад, хірург Долішняк,довго проводить &quot;бесіди&quot; з хворими і родичами,аж допоки не почує шелестіння грошей. А сам як хірург ніякий. А Дейна з реанімації, сам спить дома, хоча має бути на чергуванні, а хворі в цей час потребують допомоги. Зате як появляються родичі з грошима то аж труситься, щоб побільше віджати. Пишуть список з дороговартісними препаратами, а чи вводять хворим в тій реанімації, хто зна!! Непоганий бізнес!!! Звернути б Редзію на це увагу. Ось через таких горе лікарів і ставлення до цілої лікарні зневажливе. Шкода нам тут жити. Так хочеться змін на краще.
19 Лютого 2019, 17:58
Пацієнти до Заріцької не мають взагалі ні якого відношення. Це пише людина,яка має щось проти Наташі. Якщо ти такий правильний,то назвись,а не інкогніто брудом обливай. Заздрість бере ,що дівчина молода й вродлива? То їй циганкою ходити? Нічого більшого вона собі не дозволяє. <br/>А тобі ,Наташа,моя порада,зверни увагу на своє оточення у лікарні,бо хтось з своїх тут наклепи пише.
19 Лютого 2019, 20:17
ВОЛОДЯ К, УСПАКОЙСЯ=)
19 Лютого 2019, 21:05
Наташа далеко не професіонал,а от зв'язки&quot;&quot; видно допомагають працювати,циганство тут ні до чого
19 Лютого 2019, 22:35
Заріцька мені у відрядження усі документи правильно підготувала,а вот з інших лікарень були зауваження до медиків. Сховайте свою жабу ,плітники- ненажери. Хтось робить,а хтось кісткі миє,кожному своє.
20 Лютого 2019, 01:22
та безграмотна ваша наташа заріцька їй не місце працювати у лікувальному закладі хай іде десь на дискотеку працювати ви подивіться на її вбрання і як вона себе поводить я бачила цей інцидент коли зайшов молодий спеціаліст а вона йому нахамила здається хірург точно не памятаю якщо така зневага до великих людей хірургів то уявіть як до простих людей вона себе веде . Взагалі кажуть що ще та штучка я б даже сказала що вона трішки неадекватно себе поводить. А люди бачать все
20 Лютого 2019, 01:27
Чого ви причепилися до Заріцької??? То вам лікарі були погані, вже на бухгалтерів перейшли!!!!!!!!!!! ТА СВОЛОТА ЩО НА НАТАШЕ, просто завідує і все.... Люди нелізьте в чуже життя....
20 Лютого 2019, 01:27
Чого ви причепилися до Заріцької??? То вам лікарі були погані, вже на бухгалтерів перейшли!!!!!!!!!!! ТА СВОЛОТА ЩО НА НАТАШУ, просто завідує і все.... Люди нелізьте в чуже життя....
20 Лютого 2019, 01:27
Чого ви причепилися до Заріцької??? То вам лікарі були погані, вже на бухгалтерів перейшли!!!!!!!!!!! ТА СВОЛОТА ЩО НА НАТАШУ, просто завідує і все.... Люди нелізьте в чуже життя....
20 Лютого 2019, 01:46
копирсаєця та кохаєця з вєлікіми докторами котрі мають товсті гаманці......прославилась ти наташа!!!!!! пора щось змінювати. Ганьба!!!!!
20 Лютого 2019, 09:19
То не тобі зі стоматолога ми кохаця ціцьками трусити,за собою дивись. Хто б казав.
20 Лютого 2019, 09:22
Як ви задовбали з тими заріцька ми, йдіть до неї,і кажіть,чим не задоволені,отримайте в бубен і вже заспокойтеся. Когось добряче вкусила чи що,що як сабакі скажені. Стидоття.
20 Лютого 2019, 10:02
Скільки інформації... Що ж там робиться в теї лікарні))) секс.. І не тільки))
20 Лютого 2019, 15:53
Розважально лікувальний комплекс
20 Лютого 2019, 18:54
Чого вчепились до Заріцької?Вона що.людей лікує.чи сама придумала скорочення робити?Це все робить глава і заступник по економіці лікарні.Одних скорочують по заяві.а інших на те місце беруть.Яке ж це скорочення .це бред сумошедшого.........
20 Лютого 2019, 19:01
Одні роблять майже на дві ставки.а другі на 0.5 ставки.Не має на них управи.Окуневич <br/> відноситься до медсестер і санітарок з розумінням. а ( галавна... )... робить розумну міміку.що всі тупоголові а вона одна на цілу лікарню ас.Стид та й годі.Хоч головний і сам розуміє .що це тупе створіння.але є спина в області і терпить.