Рожищенській журналістці погрожували через скандал з хутрофермою у Підгірному

12 Лютого 2019, 13:29
5972

Журналістці онлайн-медіа «Сила правди» Оксані Петрук після розслідування про відкриття норкової ферми у Підгірному почали погрожувати.

Про це Оксана написала на своїй сторінці у Facebook.

«Після громадських обговорень у селі Підгірне, я побачила у Facebook кометарі від Володимира Поліщука. Чоловік написав, що «треба вичислити ту суку яка це пише». Щоб з'ясувати, що саме так зечипило чоловіка і для чого мене вичисляти, я вирішила сама приїхати до нього. Я знала його дружину і вважала, що можемо вияснити все цивілізовано. Однак я помилилась. Герой вживу нічим не відрізнявся від фейсбучного. Кричав, хамив і накінець вийняв телефон і почав мене фоткати. До слова, швагро цього невігласа очолює Держпродспоживслужбу в районі, де якраз і будується норкова ферма», — йдеться у дописі.

За словами журналістки, вона звернулась в ГУНП з заявою про погрози, проте після розмови зі слідчим її опанував відчай.

«Наша розмова скидалася на шоу «Говорить Україна», бо правоохоронець спочатку затіяв дискусію з приводу фактів викладених у публікації. Співробітника поліції більше цікавило, які можуть бути притензії до фермера, ніж те, з чим я звертаюся. Він також висловив припущення, що швидше за все це повідомлення не будуть вносити в ЄРДР. Ситуація спонукає мене винести все в публічну площину. Прикро. Страшна країна. Дика», — додає вона.


2

Коментарі
12 Лютого 2019, 15:51
Але ви замахали
12 Лютого 2019, 16:00
Ніби вас хтось змушує читати)) Не читайте! Але цікаво ж? Пра?
12 Лютого 2019, 16:03
Злякалася?)))
12 Лютого 2019, 16:12
Прикро.але за чотири роки ми всі повинні усвідомити,що безправ"я для простих і вседозволеність для баблоімущих --- біда не тільки мегаполісів,а й периферії...саркома корупції поглинула ВСЕ...брехня поглинула ВСЕ...ЗАЗЕРКАЛЛЯ,а не держава...
12 Лютого 2019, 17:28
Ти правий...
12 Лютого 2019, 19:08
Журналіст-піар.Дід Саша-неоднозначне сприйнятьтя.Не зрозумілий рівень у слові жержава.Якщо рівень села або громади, то це не обективна думка, скоріше вона емоційна.Але вона мае право життя
12 Лютого 2019, 20:12
Ні в якому разі не виправдовую тих, хто обзиває людей, тимпаче жінку, але на цьому сайті було незаслужено обпаплюжено дуже багато людей, і вина Оксани Петрук в цьому є. Давайте будемо взаємно вічливі.
13 Лютого 2019, 00:07
Чесна журналістка!!!! Чесно побудувала двоповерхову хату!!!
13 Лютого 2019, 08:43
Йди проспися. А то на п'яну голову таке пишеш)
13 Лютого 2019, 11:59
Я так розумію, що на злодієві шапка горить, чи не так пані Оксана?
13 Лютого 2019, 15:28
Погрожувати журналістам не можна, так само, як і журналістам необхідно ставитися відповідально до того, що пишеш. А матеріал про звіроферму був, скажемо так, написаний вельми вже упереджено, однобоко і поверхово. До речі, в Європі забороняють звіроферми не через екологічну небезпеку (бо такої загрози нема), а з гуманних міркувань. У нас інша культура ставлення до тварин, особливо в селі. Тому мірятися з Європою в цих питаннях некоректно. Краще боротися з завозом гнилих "євроблях", бо вони дійсно небезпечні і екологічно і плані безпеки на дорогах.
13 Лютого 2019, 17:19
То борися з євробляхами.
13 Лютого 2019, 20:24
Гнилі євробляхи, а жигулі та москалики ідеал. Єтіть-колотіть.
13 Лютого 2019, 23:29
а *жигулики* і *москалики* безпечні і євро 7 ?? безпека на дорогах? в нас доріг нема))
14 Лютого 2019, 02:17
то побудуй звіроферму у себе на городі тащись!!!