Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Рожищенський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав авто

16:23 11.02.2019
2161

В Україні триває медична реформа. Протягом двох останніх років її активна фаза торкнулась закладів первинної медичної допомоги. Рожищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги реорганізувався у комунальне некомерційне підприємство і тепер фінансується Національною службою здоров’я України за принципом «гроші йдуть за пацієнтом», відповідно до укладених угод з сімейними лікарями району.

За цей час зміни відбулися не лише в організаційній формі центру та механізмі його фінансування. Завдяки проведенню заходів реформи вдалося покращити оснащення медичних закладів первинки. Про це йдеться на сайті Рожищенської РДА.

Кілька років на Волині реалізовується спільний проект Світового банку та Міністерства охорони здоров’я України «Поліпшення охорони здоров’я на службі в людей». У рамках його Субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим на хвороби системи кровообігу у Волинській області» придбали медичне обладнання, закупили комп’ютери, принтери для лікарів первинної ланки. Амбулаторії забезпечили необхідним для їхнього функціонування в умовах медреформи обладнанням.

Усі амбулаторії загальної практики – сімейної медицини в Рожищенському районі отримали портативні електрокардіографи, інструменти та обладнання, які в своїй щоденній роботі використовують сімейні лікарі, терапевти і педіатри - стетофонендоскопи, електрокардіографи, медичні ваги, тонометри, манжети для тонометрів дитячих та стегнових, сумки-холодильники для транспортування біоматеріалу, пульсоксиметри, небулайзери, апарати Ротта, сумки-укладки, портативні офтальмоскопи.

Обладнали амбулаторії медичними меблями. Було закуплено гінекологічні крісла, холодильники, медичні кушетки, шафи для ліків з сейфом, столики маніпуляційні та сповивальні.

Рожищенський центр первинної медико-санітарної допомоги залучав і власні кошти для зміцнення матеріально-технічної бази закладів первинки. Були придбані глюкометри, електрокардіографи, компресорні інгалятори, діагностичні ліхтарики, монітори пацієнта, набір для діагностики: офтальмоскопи і отоскопи, пікфлуометри. Усе це обладнання важливе для надання якісних медичних послуг сімейними лікарями пацієнтам.

На початку року Рожищенський центр первинної медико-санітарної допомоги за кошти того ж таки субпроекту «Вдосконалення допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області» отримав легковий автомобіль. Автівка використовуватиметься для виїздів до пацієнтів, які за медичними показаннями потребують консультації лікаря вдома. Це особливо актуально для пацієнтів з тяжкими формами серцево-судинних захворювань, пацієнтів з інсультами, онкохворих паліативних пацієнтів.

Коментарі

111

21:47 11.02.2019

то шо будуть знов робочих додому возити після засідань вечірніх з чаркою в лікувальному закладі , мали б совість як вам не соромно

Валентин

23:05 11.02.2019

Що ці дільничні терапевти в ті офтальмоскопи побачать?

17 червня
Сьогодні
Вчора
15.06.2019
14.06.2019
13.06.2019
12.06.2019
11.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин