Олександр Усик не сплатив земельний податок у Рожищі

06 Лютого 2019, 13:26
8637

Рожищенська міська рада опублікувала список осіб, у яких виникли неточноті по сплаті земельного податку.

«Просимо вас звернутися у Ківерцівське управління ГУДФС у Волинській області (Рожищенське відділення податкової інстпекції за адресою: м. Рожище, вул. Кондратюка, 1) або в Рожищенську міську раду (каб. 34, 35) задля уточнення причини недорочностей у платіжках за земельний податок 2018 року», – йдеться у повідомленні на сайті.

Цікаво, що серед «боржників» є тезка відомого українського боксера – Усик Олександр.

Сплатити податок можна за реквізитами: КОД 37986509. Р/р 33211813003346. МФО 899998. Код платежу - 18010700.

Нижче можна ознайомитись із повним списком.









 

Коментарі
06 Лютого 2019, 16:02
Шановна Міська рада хто робив списки , якщо в Податковій все заплачено нпаишіть до кого звертатися зі скаргою,
06 Лютого 2019, 17:16
Шановний МЕР Поліщук напиши ще суми в кого який БОРГ!
06 Лютого 2019, 18:43
в мене аналогічна ситуація все сплачено 13 липня 2018 року в ощадбанку , куди звертатись
06 Лютого 2019, 20:55
Аналогічно, списки з пальця висмоктали-?
06 Лютого 2019, 21:09
РЕДАКЦІЯ ВИ ПОВНІ ІДІОТИ ЗА ТАКЕ МОЖНА В СУДАХ НЕ ОДНУ ТИСЯЧУ ГРИВЕНЬ ОТРИМАТИ ІСКІВ ВІД ГРОМАДЯН ЗА НЕДОСТОВІРНУ ІНФОРМАЦІЮ...
06 Лютого 2019, 21:10
Нет не с пальца, намного ниже. Такой большой список из пальца не высосать.
06 Лютого 2019, 22:02
Как по мне, так название статьи не совсем удачное...<br/>Этого человека в городе мало кто знает, а то что он однофамилец большого украинца, патриота, спортсмена, верующего человека - так в чей огород полетел камень?<br/>Интересней было б если название звучало как-то так: &quot;Глава комиссии по урегулировании земельных вопросов в городе... (указать точное название этой структуры), депутат городского совета Богдан Антон Васильевич не платит земельный налог...&quot;.<br/>Название статьи сооствествовало бы ее содержанию: сам не платит, игнорит требования законодавльства гоударства и уже как следствие - полноценно не работает на временно веренному ему поприщу главы этой самой комиссии...<br/>Актуально? По моему да...
06 Лютого 2019, 22:24
А що говорити про те, що вже два роки назад людина офіційно уклала дарчу на землю дочці, яка вчасно сплачує цей податок, а в боржниках все одно фігурує. Це означає, що треба платити двом, бо інакше ти будеш винесений на привселюдний осуд міською радою. Хто за це відповість? Тут теж треба скаржитись... Тільки куди?..
06 Лютого 2019, 23:05
За Савочкіну читали???<br/>Скільки років уже не має, а вони пишуть!..<br/>Який податок вона має платити???<br/>Нелюди і богохульники!!!
06 Лютого 2019, 23:21
Шановна, а дочка, яка &quot;офіційно&quot; прийняла дарчу і щороку сплачує за землю хоча б ОДИН раз прийшла і сказала про це? Показала документи? Ви самі винні у своїх проблемах, а шукаєте когось крайніми. Прийдіть, розкажіть, покажіть документи і все, вирішиться раз і назавжди. А ні, закриваються як від чортів коли їм виписки носять. Почніть із себе. Бо наступного разу ще й сумою боргу опублікуємо!
06 Лютого 2019, 23:35
а ви не берете до уваги, що можливо на неї стоїть якась земля? можливо рідні не оформили?
06 Лютого 2019, 23:40
А чому рахунок приходить на ім'я дочки? Де у неї з'явилася земля? До речі, податкову повідомлено. Наведіть порядок, перш ніж звинувачувати.
07 Лютого 2019, 00:02
Шановний мер! Хто дозволяє надавати таку інформацію про людину? Завтра я попрошу списки боржників за електроенергію і опублікую - це буде нормально? Давайте на площі вивісимо. Де ділись попередження особисті? Що за ноухау?
07 Лютого 2019, 00:10
Погоджуюсь, публікувати на якомусь лівому(неофіційному) сайті списки боржників - повне безглуздя. Тут явно пахне чимось незаконним, адже роздобути інформацію про таку кількість людей не кожен зустрічний зможе. Звертаюсь до сайту &quot;район.Рожище&quot; ви назавжди втратили репутацію в очах своєї аудиторії. Ганьба навіки вам!
07 Лютого 2019, 00:24
«Цікаво, що серед боржників є тезка відомого українського боксера – Усик Олександр Нестерович» - відомий український боксер Олександр Олександрович Усик. <br/>Пишите всяку ....
07 Лютого 2019, 10:49
Таке враження, що у Рожищах за землю взагалі ніхто не платить....
07 Лютого 2019, 10:50
Прочитай статтю та знайди себе у списках.... Ну майже як на фото з президентом
07 Лютого 2019, 11:20
Ви жалюгідні, нікчемні і злі, люди. Скільки у вас ненависті один до одного, в своїх помилках ви винуєте інших. Загляньте собі в душу, почніть з себе навчіться нарешті жити в суспільстві, а то совок торчить над головою.
07 Лютого 2019, 13:06
Пенсіонерів викресліть! пенсіонери не платять земельного податку!!!
07 Лютого 2019, 13:21
А скільки активістІв, депутатів (особливо міської ради) Мер де надходження в бюджет?
07 Лютого 2019, 14:13
Якби не той Совок то писати Сашуня не вмів би, і жив би у хатинці навпроти ринку з гуманітаркою.
08 Лютого 2019, 01:15
шановна влада ,хтось може нарешті написати куди нести показувати квитанції за сплачений податок чи дійсно іти до суду