У Рожищенській музичній школі – новий директор

05 Лютого 2019, 15:04
7666

Відбулись перше та друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Рожищенської районної дитячої музичної школи. Комісія засідала вчора, 4 лютого.

Про це йдеться на сайті Рожищенської районної ради.

Під час засідань було розглянуто документи, подані кандидатами на посаду директора  закладу культури, а також проведено співбесіду та заслухано публічні презентації проектів програм розвитку установи з кандидатами, які були допущені до участі у конкурсному доборі. Так, свої презентації представили Юрій Сосовський  та Ірина Сіробаба.

Після обговорення, презентованих кандидатами програм розвитку установи, конкурсною комісією з проведення конкурсного добору на посаду директора Рожищенської районної дитячої музичної школи за результатами відкритого голосування було прийняте рішення визнати переможцем конкурсного добору на посаду директора Рожищенської районної дитячої музичної школи Сосовського Юрія Олександровича.

До виконання обов'язків претендент зможе приступити після затвердження його кандидатури на сесії районної ради та заключення відповідного контракту.

 

Коментарі
05 Лютого 2019, 17:07
На що тільки чоловік не піде щоб стати директором музичної школи....
05 Лютого 2019, 17:14
Щиро вітаємо.
05 Лютого 2019, 17:14
На що пішов?<br/>Просто цікаво
05 Лютого 2019, 17:20
Щиро вітаю! Успіхів в Вашій нелегкій, але такій потрібній праці! Рада за Вас!
05 Лютого 2019, 17:29
Стидно за причетних за такого переможця.
05 Лютого 2019, 17:32
Де відео?
05 Лютого 2019, 18:02
Не в Європу йдемо а в повну жопу
05 Лютого 2019, 18:32
Щиро вітаю Юрія Олександровича!!!! Хороша і порядна людина, яка живе музикою й мистецтвом!!!! Браво!!!
05 Лютого 2019, 18:36
Вітаю
05 Лютого 2019, 18:49
Виграв аби просто виграти.
05 Лютого 2019, 19:18
достойний назвав Копачівську ОТГ -копачівське об'єднання.а Совтиса головою об'єднання. при тому ще разів зо три поміняв грошову одиницю України на карбованці.а півгодинний словесний по...с аж ніяк не тягне на презентацію. сміх. совок рулить.шкода що молодим не дають перевагу.дивіться відео запис засідання конкурсної комісії. робіть висновки. а деякі депутати(ки) досі грають в ігри.отак і живем
05 Лютого 2019, 19:20
Дякуй Дядя юра тьотиРАЙИ в якойи е свий ручний депутат!
05 Лютого 2019, 19:20
ще на сесії мають затвердити. то ще не директор.можливо не проканає
05 Лютого 2019, 19:25
Замість того щоб лити бруд на людину , почніть з себе. Чи є ви достойною людиною ?????
05 Лютого 2019, 19:32
Не по совисти голосуем ВИКТОР МИКОЛАЕВИЧ ай ай ай стидно за вас!!!
05 Лютого 2019, 19:43
Боже, до чого котимось. Писаки пишуть... помилка на помилці. Судять... а чого самі варті.?
05 Лютого 2019, 19:46
Розкажіть докладно що за договняки?
05 Лютого 2019, 19:55
Вітаю Вас. Терпіння і мужності Вам і Вашій родині. Хай скавулять ті собаки. І до депутата маю пару слів. засунь свою сесію в одне місце. Ви вже зовсім знахабніли.Ти депутат що зробив? Тільки лайном ОБЛИВАЄШ. А тобі слабо написати своє прізвище? Знаю сцикуни. Та нафіга та рада взагалі потрібна? Гнати ту нечисть. Дякую. Чекаю відповідь від ДЕПУТАТА.
05 Лютого 2019, 20:59
Не мистецтвом живеЮРА а зарплатою20 тис ТАНЯ радуйся видкати будуть!!!
05 Лютого 2019, 21:10
Дуже рада, що директор залишився той самий. Щоб, хто не казав, видно що ця людина любить свою роботу і живе нею. Неприємно за злі людські слова.
05 Лютого 2019, 21:24
987 Якщо ти знаєш його заробітну плату. Чому ти не пішов на директора? І до чого Ви Таню сюди прете?Та ВИ просто гавноїди. Музика попустися. Тебе з твоїм хамлом треба гнати. ЗАДУМАЙСЯ.
05 Лютого 2019, 21:53
Вітаю з перемогою! <br/><br/>до писак - ви ж балаболи напевне не маєте ніякого відношення до муз.школи , а просто тут срете усе що бачите
05 Лютого 2019, 22:04
а взагалі навіщо ті конкурси? для галочки? з відео видно що друга конкурсантка достойно представила презентацію.вклалася в регламентні 15 хвилин. впевнено дала відповіді на питання. не вистачило лише одного голосу. бо засудили. нічого не міняється
05 Лютого 2019, 22:15
Дуже багато залежить від керівника, який очолює заклад: школу, лікарню, адміністрацію, мерію, комунгосп і т.п. Від керівника-лідера залежить чи процвітає заклад, а чи в повній депресії. А якщо заклад працює віддано, - то «виграють» від цього рожищани. Результат роботи рожищенських директорів, головних лікарів, голів, начальників добре видно.<br/>Роботу Юрія Сосовського оцінюю на відмінно. Рожищенська музична школа входить в трійку найкращих музичних шкіл області. Ентузіастичні і талановиті педагоги, любов до дітей, згуртована робота. Як наслідок : задоволені, зайняті добром діти, розвиток талантів, переможці конкурсів. <br/>Нехай благословить Вас, Юріє Олександровичу, та Ваш колектив, Господь! Дасть мудрості, любові, здоров’я та сил в нелегкій праці педагога. Педагога, який «виліплює» особистість, розвиває талант. Успіхів…
05 Лютого 2019, 23:01
Він свій розум так званий переможець показав на презентації. Це був звіт на базарі. Так і буде працювати нелогічно, незібрано,непослідовно.Набір слів і ніякого змісту. Про перспективу тільки мріяти. Комісія старіків????
05 Лютого 2019, 23:07
3 слайди і крапка. <br/> ЩО ЩЕ ЗА АГІТАТОРИ БУЛИ?
05 Лютого 2019, 23:29
Вітаю, Юрій Олександрович! Дуже радію результатам конкурсу. Ви на своєму місці, пан Директор! Сил, наснаги, терпіння на педагогічній ниві!
05 Лютого 2019, 23:52
Мої діти навчаються в музичній школі, і ми дуже рад ,і що залишився Юрій Олександрович.<br/>Вітаємо вас . Всього вам самого найкращого.
05 Лютого 2019, 23:56
По яких критеріях оцінювали ?В первісно - общинному ладі вимоги були набагато вищі. Хто покровитьель цього переможця? Голово комісії , відправити це відео на телепередачу &quot;Світ на виворіт&quot;
06 Лютого 2019, 00:44
Наші вітання. Чудовий директор і мудра людина повинна надалі працювати в музичній . Він її розвивав , розвиває і буде розвивати , а хто в цьому не розуміється нехай не пхає носа куди не не потрібно. На відео прекрасно зрозуміло , хто говорить щиро , а хто загальними фразами . Ще нікому не було весело від красномовності , тому , люди , дивіться на те , що вже створено , на дітей , які прекрасно грають , на батьків , які задоволені закладом , на умови , які створюються і т.д . Вітаємо ще раз , продовжуйте в тому ж дусі , а ми вас підтримаємо.
06 Лютого 2019, 00:51
Млода конкурсантка - Луч света в темном царстве. Переможець - Бред сумашедшого. Невже Танька так могла завуалізуватися цими незнайомими дідами. Відправте відео Міністру культури І В усі можливі ЗМІ. А не витримати.
06 Лютого 2019, 00:51
Так звана молода притендентка не відривала очей від так званої презентації, яку напевно хтось вправно їй складав. Бо коли задали питання аналогічне, то не могла відірвати очей від листка .
06 Лютого 2019, 00:52
Ира молодець шаньба, Сосовського витаю з незаслуженою перемогою!!! З привитом Свистаку
06 Лютого 2019, 00:57
Подивіться навколо , зважте всі за і проти . Невже не зрозуміло , що результат на лице Сосовський - прекрасний керівник , має повноцінний досвід праці не з одним гуртком , а музичною , яка має силу силенну дітей , гітаристи - це класно , але тільки погляньте на колективи музичної , на оркестри , на хор , на великий хороший колектив , так тримати .У вас все вийде , за вас ,Юрію Олександровичу , більшість , а саме ті люди , які мабть безпосереднє відношення до музичної .
06 Лютого 2019, 00:58
Ми безмежно раді. Найкращий директор .
06 Лютого 2019, 01:12
Дійсно наша музична школа найкраща, в тому є і заслуга директора, і викладачів і учнів. Дуже приємно бувати на концертах музичної школи. А щодо старий- молодий, то це трактування відносне, адже душа не старіє. Дай, Боже всім молодим стати старими і не втратипи молодечого інтузіазму і натхнення, так як не втратив його Юрій Олександрович! Здоров'я Вам міцного і довгих років щасливого життя!
06 Лютого 2019, 03:01
Впевнено скажу, що пасквілі на директора пишуть ті, хто ні разу сам не був і чиї діти не ходили до музичної школи. А депутати райради затвердять, без варіантів...
06 Лютого 2019, 08:46
Бигав Сосовський, бигав и виклянчав в<br/>тьоти Райи и дЯди Вити посаду
06 Лютого 2019, 09:42
Сосовський і хороший директор, але ж міг би бути і кращий за нього. з сучасним баченням, з новими підходами.приклад з музеєм.де попередній керівник правив балом понад 20 років і що? А зараз як? де ж та молодь буде набиратися досвіду .коли керівники тримаються крісла до кінця життя. шкода що не всі це розуміють(депутати)
06 Лютого 2019, 10:41
2 депутати прослідкувати не складно тягнуться за однією з влади, Шкода що попри значну перевагу вибрали знову те саме. Сесія його нізащо не затвердить за такий конкурс
06 Лютого 2019, 11:29
З 200 дітей 100 пільговиків він це серйозно чи видумав? І 50 грн. це мізер коли за іноземні'спортивні гуртки треба платити 250 як мінімум
06 Лютого 2019, 11:32
Собаки гавкають а чобіт іде.
06 Лютого 2019, 12:45
555 сцикло напевно тобі жмуть зуби, напиши своє прізвище
06 Лютого 2019, 13:16
Глупенько виглядав. Бо не знав як презентувати програму розвитку установи . Набір скоромовок. Хочуть щоб був він, напевне не все в порядку у викладачів і в його самого, іде взаємне кришування. Претендентка була набагато вище . Вона здобула освіту а найпрестижному столичному виші і його оправдала. Чи не буде мучити совість того переможця, і які йому сняться сни. Старий встидотник. А Раїса причетна до цього то 100%.
06 Лютого 2019, 13:33
Ганебні вибори. Чітко прослідковується складова корупції. Цім конкурсом має зацікавитися антикорупційний комітет. Громадські обєднання-усе в ваших руках. Пишіть в а/комітет ,хай розслідують і відсторонюють такіх депутатів. Ганьба!!!
06 Лютого 2019, 14:36
От видно що Ви &quot;Зі сторони&quot;. В чому прослідковується складова корупції? Чи так, для порядку плюнули?
06 Лютого 2019, 15:06
Ще б трохи поговорив не виграв би зовсім. По освіті культпрацівник та керівник хору тягне до надвечіря.
06 Лютого 2019, 16:13
Існує таке поняття , як &quot; Не кажи гоп , поки не перестрибнеш &quot; . На прикладі двох кандидатів яскраво видно , хто зробив настільки багато , що не міг вкластись в 15 хв , адже має неймовірно багато заслуг , а хто багато говорить наперід , але ні гарантій , ні реалістичних проектів не показує . Задумайтесь ,що зараз важливіше , хорога презинтація і , написані іншими людьми слова , чи щире переживання , чиста правда і т.д
06 Лютого 2019, 16:34
А як він взагалі звітує? Так само набором слів? Він сповна розуму?
06 Лютого 2019, 16:35
На конкурсі не хорошого дядю вибирали,або кума. Лист звернення -це тиск на комісію,якій так впевнено і настирливо протягнули на засідання . Це порушення. По друге. Є конкурс,умови якого треба виконувати,не залежно від заслуг . Якщо претендент наплював на умови конкурсу і прийшов аби поговорити -це не доречно,і де гарантія,що на свому робочому місці він не працює також спустя рукава? Покажи ,що ти гідний своєї посади ,а не будь посміховисько,за спинами колективу та друзям,які тебе протягнули. Чи ви шановні,думаєте,що не видно ваших ганебних вчинків. Отак і вибираємо собі долю Рожищ ,молодим перспективним нема дороги,бо кругом корупція, совдепія зубами в крісла вгризлась. І на останнє. Людина тільки приймає участь у конкурсі,а іх вже обливають брудом і маніпулюють думками членів комісії начебто&quot; треба зберегти те що напрацьовано&quot; а чому ви вважаєте,що ця пані зруйнує? Бо договорнякі,і треба принизити ще на комісії людину? Зі сторони шановні усе видно,хто і що,не вважайте себе такими розумниками. Корупцію видана,як би ви її не ховали!
06 Лютого 2019, 16:41
Можливо трохи не в тему, але чого стоїть начальнік благоустрою Юра.М. який через день нетверезий їздить, керувати не вміє. Тяне все під себе. А всі на це дивляться сквозь пальці. І возмущаються чого бардак в місті.
06 Лютого 2019, 17:04
Хто в комісії? Якісь музичні експерти? Вони хоч музичну освіту мають?
06 Лютого 2019, 17:05
Можливо , має безліч заслуг кандідат,і є професіонал в своій справі. Але,якщо він такий,чому така слабенька презентація?Для дійсно професіоналів немає проблем,щоб ії створити,він же начебто цім живе,це втілює в життя...Зроби так,щоб усі побачіли,що ти дійсно гідний тієї посади,зроби професіонально. В мене немає конфлікту інтересів,я суджу по зробленій роботі кандідатів на конкурс. Я за справедливість .А не за договорняки. Або робіть нові вибори,або залишайтесь з ганебними плямами і без поваги.<br/> До людей. Ще будуть конкурси на різні посади. ГО,громади не давайте корупції обирати керівників. Це ваше майбутнє!
06 Лютого 2019, 17:25
Ой, які ж всі тут борці з корупцією позбирались і експерти у сфері культури. Одне запитання: Де Ви всі були, коли подавались документи на участь у роботі конкурсної комісії, або чому не подали документи як претенденти на посаду директора музичної школи? Відповім за Вас однією цитатою &quot;У нас всьо есть, у нас мозгов не хватает...&quot;
06 Лютого 2019, 19:53
Чому видалили коментар про Філіпчучку?
06 Лютого 2019, 20:46
Тобто,щоб боротись з корупцією треба бути міністрами з культури? Якби той претендент виступив професійно- ніхто б нічого не казав. Не треба бути експертами в сфері культури,щоб бачити де порушують закон. Потрібні перевибори з незалежними експертами. Бо той конкурс- що був- то фікция.<br/>НАБУ:<br/> Безкоштовна телефонна лінія 0-800-503-200 для більш тісної взаємодії з громадськістю.<br/><br/>Зателефонувавши за цим номером, громадяни можуть залишати звернення (пропозиції, зауваження, заяви, скарги), запити на отримання публічної інформації, отримувати інформацію про діяльність НАБУ, дізнаватися графік роботи громадської приймальні, а також повідомляти про кримінальні корупційні правопорушення.<br/><br/>Повідомлення громадян, отримані працівниками Бюро в телефонному режимі, будуть належним чином зареєстровані, оформлені та передані для опрацювання компетентним підрозділам.<br/><br/>Телефонна лінія працює у будні дні з 9 до 18 години. Дзвінки безкоштовні як зі стаціонарних, так і з мобільних телефонів.
07 Лютого 2019, 00:04
Якщо Ви впевнені у &quot;порушенні закону&quot;, чому самі не подзвоните? Чекаєте поки хтось, любите &quot;жар чужими руками загрібати? До слова, так і не було сказано у чому ж порушення? Крім бла-бла-бла...
07 Лютого 2019, 15:10
Взяв би приклад з Мосійчука, а то аж фе.
07 Лютого 2019, 18:35
. Створив там собі власну республіку приписують дітей кожному викладачу тим саме накручують ставки і більше. Сам ще якийсь хор має. КОРУПЦІЯ
07 Лютого 2019, 18:48
І я про всі расклади знаю!
07 Лютого 2019, 19:40
Він вважає школа то його спадщина . Вже 20 рокіяв , як привласнив сам собі шкільного гаража і безоплатно тримає там власну автобляху. Районна рада , виставте йому рахунок. За ці кошти можна купити мультимедійну дошку для учнів. Направити туди тимчасово слідчу комісію з числа депутутів Всі сидітимуть тихенько , а то як не цей директор, будемо бастувати. Там аби набралося разом з викладачами 150 учнів. З цього числа летить в трубу і посада завуча. Викладачів - 20, а випускників щорічно по 5-6 .
08 Лютого 2019, 11:09
я розумію що конкурсна комісія складається з різних людей.Лисюк,Панасюк(директор коледжу)пані яка сидить за Лисюком,в минулому провідна співачка Волинського народного хору,ну але яку функцію виконує інше Стадо,по іншому не назвеш,для обрання директора,які взагалі немають жодного поняття до Мистецтва а особливо до музичної школи
08 Лютого 2019, 11:47
Претендентка обговоренню не підлягає, розклала на лопатки . Відео є доказом , низького інтелекту у переможця.
08 Лютого 2019, 12:43
Якщо пан директор школи скаже викладачам, що на вулиці лежить людина і її треба добити вони всі встануть і це зроблять.
08 Лютого 2019, 12:48
Пустили свиню під стіл, вона вам вилізе і на стіл!!!!
08 Лютого 2019, 13:42
А чого ще досі не виконується рішення депутатів про бухгалтерів для комунальних установ??? Бухгалтерія яка зараз в культурі є дуже корумпованою. БУЛЬДОЗЕРОМ ТРЕБА ЗАЇХАТИ І РОЗВАЛИТИ ТАМ ВСЕ.
08 Лютого 2019, 13:53
провідна співачка ? жодного разу не солірувала .тут її знають як провідну пиячку.
08 Лютого 2019, 14:34
Якої блекоти ти наїлося???????
08 Лютого 2019, 18:20
Як не крути а честь пора знати в 66 років.
08 Лютого 2019, 18:20
Подивитись відео. Перемога не заслужена. Замість програми майбутнього представив програму минулого багаторічного застою. Два члени комісії були та тій самій хвилі настальгії - був колись обраний старостою, колись навчався в музичному училищі , хтось з них колись працював в управлінні культури . Забули сказати, що переможець, ще носив зірочку з Ульяновим-Леніним , за це і проголосували . Пані Ірина підтвердила свій високий інтелектуальний і музичний рівень - закінчила школу з відзнакою , музичне училище стаціонар з відзнакою , Киівську консерваторію стаціонар з досить хорошими оцінками. Так і на відмінно презентувала свою програму майбутнього школи. КЛАСНО! СУПЕРОВО! ПРОФЕСІЙНО!, Розумашка за тобою майбутнє.
08 Лютого 2019, 20:25
повністю підтримую . продалися деякі депутати (ки)
09 Лютого 2019, 20:27
&quot;Перемога&quot;, за яку має бути соромно і переможцю і тим , хто за її голосував!
09 Лютого 2019, 23:58
Олександрович, тримайте і на далі музичну школу на високому рівні і здобувайте нові перемоги.І не зважайте на злих людей,які пишуть гидоту,а самі нічого не варті.
10 Лютого 2019, 16:40
Добре, що практикують відеонагляд. Більш ніж відомо, що краща вона . А 66річного діда вибирали - діди.
10 Лютого 2019, 19:50
+ депутат Філіпчук О. за діда.