У Рожищенському районі планують відкривати хутряну звіроферму

25 Січня 2019, 10:43
5861

В селі Підгірне Рожищенського району планують відкривати хутряну звіроферму. Будуть розводити норку для шуб.

Інформація про це є на сайті Міністерства екології України.

Документи на погодження надійшли ще 4 квітня 2018 року. Будувати звіроферму планує Товариство з обмеженою відповідальністю спільне українсько-голландське підприємство «Гірсам» у селі Підгірне Рожищенського району.

«А знаєте, чому перспективно будувати таку ферму на Волині? Бо нещодавно Європейський союз заборонив хутрові ферми. Адже таке виробництво не тільки антигуманне, але і несе шкоду екології. А ми ж не Євросоюз. Та й люди промовчать, бо ж ніхто їх і до відома не поставить про такі наміри. А нащо?! І в мене питання в першу чергу не до бізнесменів, а до місцевої влади: чи не приходило бодай колись на думку працювати прозоро і спільно з громадою», – пише про це на своїй сторінці у мережі Facebook журналістка Оксана Петрук.


 

Коментарі
25 Січня 2019, 15:05
Заява про наміри відповідно до законодавства була опублікована в газеті
25 Січня 2019, 18:17
Нічого не тямить. А ми тямимо! Того й обговорюємо її тут постійно. Ми дуже розумні. не то шо вона.
25 Січня 2019, 21:36
ТРЕБА ЗА ЦЕ ГРАМОТИ ДАВАТИ А ВОНИ ГАНЯТЬ
26 Січня 2019, 23:50
А чому б і ні? Якщо на те надані всі дозвільні документи.
27 Січня 2019, 09:41
Ти така мудра.Треба збори робитт,щтб всі люди знали.
27 Січня 2019, 20:17
Шановні писаки і" шанувальники навколишнього середовища" ви спочатку розберіться у себе під носом,а вже потім робіть зсилку наЕвросоюз,А якщо ви вже такі розумні то давайте беріть і будуйте свинокомплекси ,птицеферми та інші підприемства виробництва, хто вам забороняе.Живете в громаді то не сріть того що хоть щось може щось робити для громади, якщо самі нічого не можете.Е один підприемець, який платить податки, які можуть щось дати громаді, то і того треба зісти.Гуманісти знайшлися, Евросоюз згадали-гусей ви в теплі краі годуете і відпускаете?.Самі ж скиглите що дороги немае,фапи не працюють, вулиці світла не мають І так далі.А звідки гроші брати, якщо підприемців порозганяти? З таким "розумом" нам то тогож Евросоюзу, ще років 50 карабкатися.
04 Лютого 2019, 01:24
ті голанські гниди вже скупили в бортніка все людське майно людям з того дуля - людей мають за бидло місцевий карер заваляний здохлими свиньми. ще й звіроферму будують люди по всій украіні вже проклинають той день коли на це дали згоду сморід на десяткі кілометрів.
04 Лютого 2019, 01:26
пару людей будуть мати роботу а решта задихайтесь від смороду.з европи таких ділків вигнали то вони сюди приперлись .
04 Лютого 2019, 01:28
добре люди знають що таке той ерік та його віра то тількі прикритя для того щоб не платити податкі.люди для нього раби .
11 Лютого 2019, 02:47
що тількі Касіян з Гардейом мають заробляти торгуючи технічним спиртом .ті також хочуть копійчину на шкурках заробити .що не бізнес то насрати на людей- коли вже нажеретесь...?
11 Лютого 2019, 05:47
так за це ім треба грамоти давати- але давати треба так щоб ті грамоти з іхніх срак стирчали!!!!!!!