У Рожищі готуються до приїзду Порошенка

14 Січня 2019, 16:10
8931

У Рожищі чекають на приїзд Президента України Петра Порошенка. 

Нагадаємо, що Петро Порошенко відвідає Волинь у вівторок, 15 січня. Офіційно повідомили, що глава держави завітає до Луцька. Також Порошенко привезе патріарший і синодальний Томос надання автокефального церковного устрою Православній Церкві України.

Однак, за неофіційною інформацією зазначають, що Петро Порошенко можливо відвідає і Рожище. Наразі місто активно готується до його приїзду. 

За словами місцевих жителів, комунальники обрізають гілля дерев, не зважаючи на те, що сьогодні у православному світі відзначають Свято Василя.

Заступник голови Рожищенської районної державної адміністрації Інна Сергійчук повідомила, що офіційної інформації про приїзд глави держави немає. Однак, у місті готуються до його візиту.

«Офіційного підтвердження нам ще не дали. Чекаємо інформацію. Мова така є, дійсно, але наразі остаточної вказівки такої немає. Ми чекаємо, готуємось», – розповіла вона.

У Рожищі обрізають дерева, готуючись до приїзду Президента
У Рожищі обрізають дерева, готуючись до приїзду Президента

У Рожищі обрізають дерева, готуючись до приїзду Президента
У Рожищі обрізають дерева, готуючись до приїзду Президента

 

Коментарі
14 Січня 2019, 18:25
От мля, готуються...<br/>А для простих смертних, які живуть у Рожищах і не мають фабрик та заводів, ніяк готуватись не треба?<br/>Мразі...<br/><br/>P.S. Бурий - низький старт!!!)))
14 Січня 2019, 18:38
Свято Василя сьогодні правиться в церкві поряд, а ви обрізаєте дерева , стидоба.
14 Січня 2019, 18:51
Запитайте ще мера про комунальників?????
14 Січня 2019, 19:08
А нашим людям все не так....всі тут такі розумні що аж через череп вилазить.....а насправді самі 00000 що значать
14 Січня 2019, 19:39
&quot;У Рожищі чекають на приїзд Президента України Петра Порошенка. Ми чекаємо, готуємось&quot;-це дійсно стидоба для місцевої влади.Адже наше місто має бути окрасою перш за все для місцевих жителів,а не для однієї поважної персони.Тому наша місцева влада адекватно повинна сприймати критику мешканців міста, бо це спосіб вказати на помилки, тому хто їх допускає. І все для того, щоб помилки допущені сьогодні, не повторювалися у майбутньому.
14 Січня 2019, 19:58
Завтра о 15 буду наш Президент
14 Січня 2019, 20:23
Головне ту палатку від міської ради не забирайте... Хай полюбується теж цією окрасою..
14 Січня 2019, 20:43
Не рахую це чмо за перезидента.
14 Січня 2019, 20:51
Нехай не забудуть задниці намилити
14 Січня 2019, 20:51
Палатку не заберут, мало ли кто проездом с Томасом. Палатка это гордость Рожищ.
14 Січня 2019, 21:27
Вже прибрали... Ехх все зіпсували а була така гордість міста.
14 Січня 2019, 21:31
Люди, будьте людьми, ну чому ви такі злі і ненависні? Від чого у вас ті злості? Моліть Бога,щоб посилав здоров'я і мир! Хай буде все добре!
14 Січня 2019, 21:57
Ще було б добре щоб комунгосп третього буса купив за гроші бабушок.
14 Січня 2019, 22:25
Правильно, потрібно готуватись, приїде президент, а не якийсь пастух, кожен господар готується до приїзду гостей, то і Рожище має бути на якомога кращому рівні. Все, що буде зроблено, президент в Київ не повезе...тут залишиться )))
14 Січня 2019, 22:33
А ще забули туалета в місті побудувати
14 Січня 2019, 23:03
Совок вертається
14 Січня 2019, 23:14
А по вулиці Мазепи нема, де людям ходити, то нічого? Де доріжки пішохідні? Колись їздили президенти, то хоч дорогу людям робили.
14 Січня 2019, 23:29
Треба зробити так, щоб президент поїхав через Ківерці. То може за ніч дорогу зроблять
14 Січня 2019, 23:46
Сніг ще не асфальтують?
14 Січня 2019, 23:49
Біля будинку культури сніг сьогодні цілий вечір вкатували двома тракторами. А як замело пів міста то техніки не вистачає..
14 Січня 2019, 23:52
Які ж ви всі наївні
14 Січня 2019, 23:55
Добре що хоч траву чи дерева не красять у зелений колір. Це в Росіїї так Пуйла зустрічають.
14 Січня 2019, 23:56
Йому від вас тільки підтримка на виборах треба щоб і далі все деребанити.просніться нарешті вже і менше того зомбоящика включайте.
15 Січня 2019, 00:07
Хтось із вас краще жити став? Скільки вам разів треба ціни підтягувати до економічно обгрунтованих щоб ви прийшли до тями нарешті? Квіти купіть ще йому.
15 Січня 2019, 00:22
До фольксвагена.То купи комугоспу за свої гроші газона, нехай далі по 50літрів на сто палять .дебіл
15 Січня 2019, 00:30
Гайворонську будуть міняти
15 Січня 2019, 00:47
Вони дерева кожної зими обрізають, а голову адміністрації вже потрібно оновити.
15 Січня 2019, 00:56
Краще б запаслися тухлими яйцями та помідорами щоб зустріти і подякувати як слід.
15 Січня 2019, 08:03
Боже прости їм бо не знають що творять!
15 Січня 2019, 11:39
Приїзд Президента це звичайно добре... Але ви мені скажіть, коли нарешті наші дорогі комунальники посиплять тротуари пісковою сумішшю? Чому у нас все не як у людей? Що маю на увазі - зараз поясню. Коли сніг мокрий і свіжий і його просто на тротуарах треба прочистити, то тоді десь комунальників не видно. Видно чекають поки люди вкатають. Коли сніг вкатаний і на вулиці хляпа - сиплють ту суміш де треба й не треба, щоб тільки взуття нищити та до хати бруд нести. Як сьогодні після відлиги на тротуарах прямо каток, люди, особливо старшого віку, взагалі йти не можуть, падають бідолахи, то ніхто нічого й не думає робити. Ну чому в нас завжди так? Як кажуть наші не найкращі сусіди: &quot;Ложка дорога к обеду&quot;. Пане мер, мені здається особа, яка керує дільницею благоустрою вас відверто підставляє. Питання тільки в тому: свідомо він це робить, чи не свідомо внаслідок повної відсутності прфесіоналізму та усвідомлення, що він робить на цій посаді...
15 Січня 2019, 12:09
Хлопці,переїзд перед носом треба закривати!!!!!!!......репетирують вони
15 Січня 2019, 12:26
До усіх. Люди добрі зупиніться!
15 Січня 2019, 12:57
смертнні які робили на заводах і фабриках вже своє відробили <br/><br/>а теперішнім і так добре податки не платити давай все на халяву1 <br/>Порошенко - президент України на відміну від попередників !
15 Січня 2019, 13:44
Як це на відміну від попередників? Усі попередні були не легітимні??? Чи вони були Президентами, але не України?<br/>Жах!!!<br/>Важко усвідомити, неможливо зрозуміти, страшно з цим жити...
15 Січня 2019, 14:57
Найбільш кричать про &quot;поганий президент&quot; ті, що пустили (точніше продалися) його на сцену майдану. Народ про вас памятає&quot; херої &quot;ви наші. Непробуйте відкараскатись, поцріоти.
15 Січня 2019, 17:40
Скажіть, який Президент і коли відвідував Рожище.
17 Січня 2019, 01:13
Просто розмір лиця цього президента співпав з назвою вашого селища.От і зацікавило його.