У Рожищі чоловік купив хліб із ганчіркою всередині

10 Січня 2019, 10:30
8723

 

У Рожищі чоловіку продали хліб із ганчіркою всередині.

Про це у коментарі інтернет-виданню «Волинь24» повідомив рожищанин Андрій Пархомук.

Хліб чоловік придбав у неділю, 6 січня, в магазині «Катерина», що в Рожищі, а неприємний «сюрприз» виявила дружина у середу, 9 січня.

«Ганчір’я ми виявили сьогодні, коли дружина хотіла нарізати хліба», – поділився чоловік.

До продавця чоловік ще не звертався, але обіцяв навідатися і з’ясувати ситуацію.

«Ми завжди купуємо цей хліб», – зазначив Андрій.

Зі слів чоловіка, хлібний виріб – рівненський.

6

4

3

 

Коментарі
10 Січня 2019, 13:06
в посиденьках такий хліб чи в люксі?
10 Січня 2019, 13:07
Ну "Катерина" в тому не винна, скоріше пекарня. Але в "Катерині" краще взагалі нічого не купувати, там або прострочка або зіпсований товар з нормальними термінами...
10 Січня 2019, 15:48
Магазин Катерина— це як секонд-хенд... Краще там взагалі нічого не купляти!
10 Січня 2019, 15:58
ЦЕ НЕ ГАНЧІРКА А СИР, НЕ ВВОДЬТЕ ЛЮДЕЙ В ОМАНУ!!!
10 Січня 2019, 16:14
Що сир, то сир...Правда підзалупний....
10 Січня 2019, 16:15
Ну да це ми винні. Ми ж кожну хлібину, яку привіз постачальник повинні як мінімум розрізати навпіл та подивитися, що там за начинка. Або ні, просто просвітити рентгеном....
10 Січня 2019, 17:15
У"Катерині" ввічливі продавці,хліб з ганчір"ям забрали,гроші повернули! Проте..в хлібині натуральна тканина!Ніхто не каже про продукти та термін зберігання! А в пекарнях слід охайніше робити заміси!
10 Січня 2019, 17:27
Я впевнена що сам магазин ні в чому не винен, це вже пекарня за це має віддуватись. Продавці там хороші і ввічливі.
10 Січня 2019, 18:52
Знав би ти братан, що то за "тканина" та звідки вона туди потрапила....Я завжди казав, що хліб повинні робити жіночки вже за 50, щоб не було таких оказій. Одним словом - О.К.-О.В.
10 Січня 2019, 20:07
А а в цьому магазині краще нічого не купляти- це 100 правда. У них як не все свіже то все смачненьке,а насправді- все черстве,( особливо хліб підсунуть) і не першої свіжості
10 Січня 2019, 21:31
так в катерині навязливі продавці1
10 Січня 2019, 22:55
Давно ходжу в цей магазин за продуктами. Проблем з зіпсованими або простроченими товарами НІКОЛИ не було, навідмінно від інших торгових точок в місті(((
10 Січня 2019, 23:51
В Катерині дуже вічлива господарка магазину просто в очі лізе -неприємно.
11 Січня 2019, 00:13
Упевнена,що кожен магазин не з ідеальних! Не треба рентгену,щоб дивитися за продуктами!Звичайно,упередженість ні до чого!..Поставте себе на місце покупця!Кожна людина хоче споживати здорову і якісну їжу!
11 Січня 2019, 00:40
Де ви бачили, щоб у продавця був поганий товар?.
22 Січня 2019, 16:40
Магазин Катерина хороший, давно туди ходжу і проблем не було
09 Лютого 2019, 16:58
Я завжди купую тут, але наразі...моя думка негативна.Придбаний товар був не свіжим!